Forum Forum podatkoweInne

Kasy fiskalne dla lekarzy i adwokatów

Kasy fiskalne dla lekarzy i adwokatów

jaro jarecki / .* / 2003-07-11 19:16
Komentarze do wiadomości: Kasy fiskalne dla lekarzy i adwokatów.
Wyświetlaj:
MAJAPL / 89.174.60.* / 2009-11-10 10:24
CIEKAWE, ZE RZAD WZIAL SIE ZA LEKARZY I PARWNIKOW, A NIE ZA POZOSTALE GRUPY ZAWODOWE, W KTORYCH NIE JEST WYMAGANA KASA FISKALNA, A SA TO SZEWCY, SLUSARZE, KURIERZY, ARTYSCI. HM,CZYZBY Z TYCH USLUG MIALY BYC DOSC SPORE PODATKI? LUDZIE NA GORZE DOBRZE WIEDZA CO ROBIA. JEST ZA WPROWADZENIEM KAS DLA WSZYSTKICH, KTORZY SPRZEDAJA JAKIEKOLWIEK USLUGII, LACZNIE Z LEKARZEM I KURIEREM, NIECH KAZDY LEGALNIE KRECI SWOJ BIZNES.
JA OSOBISCIE NIE KORZYSTAM Z USLUG LEKARZY, WOLE LECZYC SIE SAMA, NATURALNYMI SPOSOBAMI, O KTRYCH JUZ SIE ZAPOMINA. A TAK POZA TYM TO LEKARZE NIE POWINNI LECZYC, TYLKO RATOWAC W NAGLYCH WYPADKACH!
W DAWNYCH CHINACH, LEKARZ NIE DOSTAL PIENIEDZY DOPOKI JEGO PACJET NIE BYL ZDROWY, A TERAZ W NASZEJ WSPOLCZESNIEJ EUROPIE DZIEJA SIE JAKIES CYRKI. PACJENT JEST TAK DLUGO FASZEROWANY "LEKAMI" AZ POPROSTU PADNIE.
LEKARZ / .* / 2004-02-21 17:24
IDIOTÓW W NASZYM RZĄDZIE PRZYBYWA Z ROKU NA ROK. KOLEDZY LEKARZE JA PODJĄŁEM JUZ DECYZJĘ O EMIGRACJI. Z POLITOWANIEM PATRZĘ NA TO CO SIĘ DZIEJE. NAJBARDZIEJ UCIERPI OCZYWIŚCIE PACJENT.
grini / .* / 2004-02-21 17:30
Pacjent juz dawno cierpi i wlasnie przez to "kolesiostwo lekarzy" . Emigrujcie -moze po was przyjda mniej skorumpowani lepsi lekarze np. z krajow trzeciego swiata - Polscy lekarze wcale nie sa najlepsi na swiecie mimo ze tak im sie wydaje.
L / .* / 2004-02-21 17:22
TAK TRZYMAĆ, ZA DODATKOWY VAT ZAPŁACI PACJENT, TYLKO POWIEDZCIE KTO TU KOGO SKUBIE???
grini / .* / 2004-02-21 17:33
pacjen i tak placi dwa razy jak chce zyc. Tyle ze nieoficjalnie wiecej. Zapłaciłby wiecej oficjalnie jakby mial pewnosc ze jest leczony uczciwie.
Jaro Jarecki / .* / 2003-09-08 19:54
Kiedyś ktoś wymyślił Dzień bez telefonu komórkowego ZRÓBMY TYDZIEŃ BEZ ŁAPÓWEK
grini / .* / 2004-02-21 17:25
ustalmy dzien od kiedy nie bedziemy nikomu dawac lapowek. Na pewno mozna powiedziec ze lekarze i adwokaci sa zorganizowanymi grupami. Skoro wiadomo ze biora łapowki i jeden broni drugiego to znaczy ze sa Zorganizowymi Grupami Przestepczymi czyli Mafiami. A kto ma scigac mafie? Włądza (ustwodawcza, wykonawcza i sadownicza) czyli inna mafia? Oni maja swoje strefy i nie wchodza sobie w droge.
olo / .* / 2003-08-29 18:11
Ciekawe jest to, że jak powstaje nowy "pomysł" na podatki to nie wszyscy podatnicy traktowani są na równi. I dotyczy to grup zawodowych - jedni stosują rozliczenia za pomocą kas fiskalnychod kilku lat, a inni są z tego zwolnieni w tym samym czasie mimo, że powinni prowadzić takie samo rozliczanie się z fiskusem. Następnie jednym sie dokłada a innym ... sie nie odejmuje ... Rowni i rowniejsi ... To nie wina lekarzy czy adwokatow tylko "luk" w systemie podatkowym.
kali / .* / 2004-01-17 11:34
To nie jest ciekawePrzeczytaj jeszcze raz co powiedział murzynek Kali o krowach... i może ci sie rozjaśni.
jasiński / .* / 2003-08-22 12:48
Ludzie - teraz płacicie 100 PZN za wizytę - z kasami zaplacicie wy i Hausner 200 PZN - czy to sie wam oplaca - bo i tak te pieniadze z tych podatków trafią do rąk naszych cudownych rządzacych
grini / .* / 2004-02-21 17:36
Trafia w wiekszosci do rencistow, ktorym LEKARZE za lapowki zalatwili renty w latach 90.
esA / .* / 2003-07-19 15:55
Od niepamiętnych czasów płacę podatki od tego co sprzedaję, od każdego najdrobniejszego towaru i usługi. Tymczasem lekarze i adwokaci niestety w wielu przypadkach osiagają astronomiczne dochody bez płacenia podatków. KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!KASY FISKALNE DLA LEKARZY I ADWOKATÓW====== JESTEM NA TAK !!!
Lekarz, niestety / .* / 2003-07-18 19:44
Do ZOSI: Silne lobby lekarskie? W Polsce?? Od razu widać, że ani sama nie jesteś ani nikt z Twojej rodziny/znajomych nie jest lekarzem. Gdyby takie było, nie byłoby problemu wynagrodzeń lekarzy. Byłyby 3x wyższe niż np. pani w biurze, a nie o prawie połowę niższe. Chciałbym zarabiać takie "kokosy", nawet z podatkiem, pracując tylko 8 godzin dziennie. Podaj mi proszę adres szpitala, w którym pielęgniarka dostaje 300zł za dyżur. Wezmę 3 dyżury w miesiącu i będę miał miesięczną pensję. Do BASI: Ludzie, zamiast tylko wciąż mówić o łapówkach, DAWAJCIE je, może nie trzeba będzie pracować na 2,5 etatu, żeby kupić extra(=używany) samochód lub piękny dom (=mieszkanko). A będąc pracownikiem i prowadząc działalność składkę na ubezpieczenie ZDROWOTNE płacę podwójnie. Czy to nie jest śmieszne?Do ANETY: Czyli lekarz wyjazdowy bada pacjenta w domu, a po wydruk z kasy fiskalnej zaprasza do swojego "biura"? Tak, to się da zrobić.Do WSZYSTKICH: Czytając podobne posty, gazety, oglądając wiadomości w tv mam wrażenie, że lekarzy najlepiej powystrzelać. Zróbcie to, bez nich na pewno dacie sobie radę.
Zdzich / .* / 2004-02-24 19:22
Akurat mieszkam w małej mieścinie 60 tys mieszkańców i prowadzę usługi budowlane. Naprawdę żadna pielęgniarka się nie buduję ale zato 4/5 lekarzy ze stażem 10 letnim buduję się i to w nie jednym miejscu dom do mieszkania i dom letniskowy nad jeźiorem.I niech nie mówią lekarze, że im jest tak źle. Ja mam w rodzine chorych i wiem ile naprawdę jest potrzeba kasy na to, żeby w odpowiednim czasie zostały przeprowadzone badania choć niby mam znajomych lekarzy, którym robiłem usługę. Może jest to moja wina bo powinienem naprzykład poczekać z badaniami na wyznaczony trmin czyli za 40 dni i nie dawać wdzięczności za to, że mam badania za 2 dni. I jeszcze jedno, żeby tak wszyscy pomyśleli i nie okazywali wdzięczności może nie trzeba by było czekać na badania 40 dni.
LEKARZ / .* / 2004-02-21 17:15
ZDECYDOWANIE ZAPRZECZAM TEJ GŁUPAWEJ DECYZJI!!! ZAWÓD LEKARZA JEST WOLNYM ZAWODEM TAK JAK AKTORÓW KTÓRZY VATU NIE ZAPŁACĄ
Krzysztof / .* / 2003-09-16 21:58
Wiesz szkoda mi Ciebie taki niezaradny jesteś !Propozycja: prawdopodobnie są przyjęcia do szpitala w Gorlicach tam dają w łapę że hej!!! a i lekarze biorą -oj biorą !!! a jak dobrze się zakręcisz to i jakiś prywatny dyżur się znajdze dla Ciebie
Cesar / .* / 2003-07-16 13:33
Tylko kto za to zapłaci...? Pan, Pani, Społeczeństwo. Wzrosną wpływy do budżetu i ceny w gabinetach. A nawet jak komuś nie zależy na zębach, to i tak ich się sam nie pozbędzie. Z czasem zapłaci za ich usunięcie...- oczywiście cena będzie zawierać słuszny podatek. Jestem za, o ile "rządunio" pójdzie po rozum do głowy i znacznie obniży koszty podatków, Zusów i innych takich.
Basia / .* / 2003-07-16 00:29
Moim zdaniem jest to nie praktyczne a jedynie producenci kas fiskalnych zarobią bo napewno nie skarb państwa, a lekarze dalej bedą zarabiali kokosy na naszych łapówkach i to raczej pacjenci powinni się zastanowić nad dawaniem łapówki bo dzięki takim ludziom lekarze mają piękne domy i ekstra samochody a wprowadzenie kas nie zmieni faktu iż lubimy dawać i brać łapówki.
Zdzich / .* / 2004-02-24 19:27
Basiu! Całkowicie się z tobą zgadzam ale jak nas boli to niepatrzymy nato ile trzeba dać i dajemy bo może lubimy.
lekarz / .* / 2004-02-21 17:18
Ja nie biore łapówek i jestem lekarzem,ciesze się,że zyje dośc dobrze. A kto ma jeździć ładnym samochodem, może hydraulik?????? Ja się uczę 20 lat, fryzjer tylko parę m-cy i ma zapewne lepiej od ciebie.....
jachu / .* / 2003-07-15 23:56
Jestem za gdy będe mógł vat odliczać.W stomatologii koszty są wysokie,ceny sprzętu tez a większość to 22% vat-czyli podatek pośredni dla państwa to nie drobiazgowe dochody-dla ogólnych lekarzy to będzie cios.
x / .* / 2003-07-15 10:42
Od roku o tym trabie na lamach Forum Gazety Wyborczej przy kazdym artykule dotyczacym podatkow...
EGO1 / .* / 2003-07-14 18:25
Wreszcie!!!! Brawo Panie Ministrze! tym razem trafione pociagnięcie.
czytelnik / .* / 2003-07-14 12:49
Lekarze, adwokaci - najczęściej bogaci ludzie więc kasy kupią. Tylko kto z ich klientów zarząda paragonu (no .. może przy ostatniej wizycie... :-)).
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy