Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kazimierz Marcinkiewicz: Zrezygnowaliśmy z pomysłu godzącego w twórców

Kazimierz Marcinkiewicz: Zrezygnowaliśmy z pomysłu godzącego w twórców

Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.225.* / 2006-07-02 18:10
tak sobie myślę że w tym wszystkim jest drugie dno, przywileje są i maja być, bo kazdy kto je zabierze, to strajk murowany, studenci w gwiazdy zwrócą oczy bo zajęć nie będzie. Wiedza wiedzy nie równa a przywilej unirałówką zwany 50 procentem nazywany i powszechnie stosowany. Wielu jest takich ,ze tworzą powielane matryce i cudownie jak gra lotto rośnie szcześliwa kasa >> najlepsza jest budżetowa bo tam dna nigdy nie będzie ale dojście być musi i to wystarczy aby stać się szczęśliwym posiadaczem fortuny. Tak sobie myślę że to przegięcie dla maluczkich bardzo bolesne gdyż staną się zupełnie wyciśniętą cytryną , bo ktoś za przywieje jednych a zwiększone podatki dla drugich > zapłaci. W przyszłym roku dług na jednego mieszkańca spowodowany zobowiązaniami państwa , są to odstki od kapitału, wyniesie 5000 zł na głowę do zaplaty. A tu taka kasa się twórcom szykuje toż to cud natury. Czy ktoś zmierzył , zważył twórców projekty , bo coś mi się wydaje ,że skromne są na tym polu zasługi a kasa płynie obficie dla nielicznych dobrze ustawionych to raj na ziemi. Tak sobie myślę że pomysł ograniczenia tej kasy dawanej na prawo i lewo planowała prof. Zyta Gilowska i co sie stało wszyscy wiedzą : jej nie ma a tworcy mogą spać spokojnie. Tym co nie wiedzą należy przypomnieć że każdy twórca może sobie odliczyć wszystko jeżeli udowodni że to jest związane z dziełem twórczym, zatem najwyżej postawieni w łańcuchu pokarmowym powielający w nieskonczoność swe twórcze zapędy mogą zbierać jak grzyby po deszczu fortunę, ale wara od niej maluczkim, ale tu nie trafilem >> maluczkich nie ma >> stali się bezrobotnym. Proszę się zastanowić nad mizerią naszej egzystencji, dla większości wiatr wieje piaskiem jak szalony a niewielu ma dobrze jak diabli.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-07-02 17:04
Ten Marcinkiewicz nie podoba sie Lewakom i Lewiznie. ONi maja swoich "liderów".
Order i Komuszy Krzyz Zasługi otrzymuje Wojciech Olejniczak za utrwalanie lini programowej sojuszu robotniczo-chłopskiego z homoseksualistami. LSD odniesie w tym sojuszu historyczne zwyciestwo w walce o..... odbyt.
A drugi Order otrzymuje od tow Geremka tzw "Drogiego Bronisława" za stworzenie na bazie i po linii programu Michnikowszczyzny Red Nacz Gaz Wyb
I jak ten premier wyglada słabo na tle Odznaczonych Ałtorytetóf ???
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-07-01 23:22
Po raz kolejny PiS kreuje problem a potem pokazuje w mediach, że go rozwiązał. Pies też kręci się wokół własnego ogona, męczy się przy tym bardzo i co komu z tego przychodzi? Żałosny premier i żałosny rząd!
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-07-02 02:29
Kaziu lubię Cię ale tu zrobiłeś duży błąd !!!
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-01 12:35
"Jest w Sejmie nasza ustawa, która ma doprowadzić do tanich kredytów – właściwie dla wszystkich. " I tu przypomina mi się pewnien dowcip - warunkiem uzyskania kredytu będzie ukończone 50 lat i stawienie się po kredyt z babcią i dziadkiem.
Marcinkiewicz - wycofaliście się z KUP wyłącznie dlatego, by nie narazić się naukowcom w obliczu zbliżających się wyborów samorządowych.
A może proste, niskie podatki, co? - premierzyno od siedmiu boleści?
Kero / 2006-07-01 10:11 / -
"Rozważaliśmy cały szereg propozycji, które miałyby uszczelnić ten system."
Zaraz potem:
"W związku z tym, że ta sprawa jest mocno skomplikowana, a jednocześnie drobna,..."

Mocno skomplikowana a jednocześnie drobna.
Tak sobie myślę, że gdyby to było jeszcze bardziej skomplikowane, najbardzoiej jak tylko możliwe to sprawy zupełnie by nie było i nie trzebaby już z nikim po za samą Zytą Gilowską o niej rozmawiać.
Jak to jest - jak Gilowska była ministrem to sprawa była i rozmawiali o niej wszyscy łącznie z prezydentem?

Więcej logiki panie Marcinkiewicz. Ja rozumiem, że jest gorąco ale nie aż tak aby to ogłupiało do tego stopnia.

Najnowsze wpisy