Forum Polityka, aktualnościKraj

Kidawa- Błońska: To dobrze, że nie ma Jurka i Korwina-Mikke

Kidawa- Błońska: To dobrze, że nie ma Jurka i Korwina-Mikke

Wyświetlaj:
od dzis anty-PO / 78.8.78.* / 2011-09-01 10:58
hehe, i daltego jezeli ktos sie wychowywal w czasach PRL to nawet w wolnym kraju bedzie stoswal metody na jakich wyrosl

w koncu demokracja na tym polega zeby rzadzila jedna partia. kiedys PZPR, a teraz PO
eurokolchoz / 77.254.31.* / 2011-09-01 10:58
Widać kogo boi sie banda zlodziejskich socjalistów. Czuja zagrozenie przed prawdziwa prawica
huragan / 194.181.88.* / 2011-09-01 10:49
ale co byście wtedy sprzedawali, chyba zabralibyście się za handel niewolnikami, bo to co zostalo to byście opier.........lili w ciągu 3 miesięcy gdybyście mieli pełnię władzy. A później co ?

może jakies numery z Pruszkowem ? Miro by cos wymyśłił.
wypuściliście z więzień w 2008 całe szefostwo gangu i kilku jego zołnierzy.

Miro odgrażła się, ze za podanie przez ZIobrę faktu jego współpracy z gangiem pruszkowskim, wytoczy mu sprawę sadową i co jakoś nic nie słychać ?
manam / 2011-09-01 10:35
"Okrzepnięta demokracja" - demokracja w której obywatele nie mają nowych pomysłów na sprawowanie rządów w swym kraju.
Wypowiedź ℗osła/nki wpisuje się w stan zapaści intelektualnej całego ugrupowania. Brawo !!!
Odpowi Adam / 89.2.127.* / 2011-09-01 09:59
To chyba zasady demokracji, że oddaje się władzę ludziom? Ale "na wszelki wypadek" lepiej, że ludzie nie będą mieć wyboru... Brawo faszystowska PO
WERSALU nie będzie / 83.10.142.* / 2011-09-01 09:50
Palikot w butach po Lepperze da jeszcze POpalić -- ten kowboj załatwi Napieralskiego i SLD, Tusk i Kaczyński tez spać spokojnie nie bedą. Ruch Palikota szykuje sie na TRZECIĄ SIŁE POLITYCZNA.
Dobierze się tez do małpek w Ruskiej Budzie
edeq / 46.112.147.* / 2011-09-01 09:59
Chcieć to sobie możecie. Na razie macie w sondażach mniej niż 0,5%. :)
WERSALU nie będzie / 83.10.142.* / 2011-09-01 10:07
To jest wynik już lepszy od Wałesy, a Palikot do płota jeszcze nie podszedł, i skakał nie będzie tylko go kopem rozwali
sporo bałaganu / 194.181.88.* / 2011-09-01 10:52
nie wiadomo gdzie wałęsa ten płot przeskakiwał, coś nie moze tego miejsca znaleźć. Gdyby było odwrotnie to już dawno stałby w tym miejscu obelisk a Jaruzelski i KIszczak co roku by tam składali wieńce !
Tomwic / 2011-09-01 11:18 / Bywalec forum
Chyba rozum Ci odebrało.
Gdyby nie Wałęsa miałbyś w Polsce jeszcze teraz wojska radzieckie
deba / 95.49.246.* / 2011-09-09 13:46

Gdyby nie Wałęsa

Nic nowego. Wdepczą w ziemię kazdego bohatera.
the people / 78.8.78.* / 2011-09-01 13:03
no pewnie, Bolek z kolegami ustawil pokojowy przewrot przy obietnicy uwlaszczenia bylych SBków na majatku panstwowym

polecam film pusy dodatnie plusy ujemne
niezrzeszony / 2011-09-01 13:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dla takich jak Ty pewnie niedługo nie będzie większego bohatera narodowego od Kaczyńskiego.
deba / 95.49.246.* / 2011-09-09 14:41

większego bohatera narodowego od
Kaczyńskiego.

I beatyfikacja nie wykluczona.
the people / 78.8.78.* / 2011-09-01 15:32
dla takich jak ja? w sensie zyjacych w doroslym swiecie, obdartym z bajek, w ktore tak milusio sie wierzy idac spac? przyszedl dobry lechu i uratowal nas przed krwiozerczymi komunistami, jupi!!

I jak zwykle, najwieszym sukcesem PO jest to, ze kazdy glos sprzeciwu wobec PO i osobistosci ktorych popieraja (jak np. Walesa) jest postrzegany jako glos poparcia dla Kaczynskiego. wiecej TVN i w szczegolnosci TVN24, na peano dobrze Ci zrobi, maja takie profesjonalne niebieskie tlo, a jak sie oglada Szklo Kontaktowe to od razu mozna poczuc sie jak prawdziwa inteligencja :)
niezrzeszony / 2011-09-01 15:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po prostu uważaj, żebyś nie obudził się w świecie, gdzie nie będzie można nikomu zaufać i na nikogo spojrzeć z podziwem. Ja tam jestem zdania, że Wałęsa wiele zdziałał i należy mu się szacunek, którego coraz częściej mu się odmawia.

Ze Wałęsa popiera PO to nie wiedziałem.. Skąd masz tą informację?
Żeby wiedzieć, że ja nie popieram PO, to wystarczyłoby przeczytać moje posty w tym temacie. Więc trochę nie trafiłeś. Ale widać po tym, że każdy kto krytykuje PiS musi od razu być zwolennikiem PO. Tak jakby były tylko 2 opcje polityczne w naszym kraju.

Ja CI nie wmawiałem popierania PiSu. Kaczyński mi się nasunął jako bardzo lansowany męczennik, któremu dostało się nawet miejsce na Wawelu.
the people / 78.8.78.* / 2011-09-01 16:38
to ze Walesa i Tusk wspolpracuja to juz wiadomo od czasow obalenia rzadu Olszewskiego. Przeciez zrobili to razem. Obecnie PO i Walesa wspolpracuja razem sie nawzajem popierajac i broniac. Chocby konflikt Kaczynscy (wtedy jeszcze obaj) vs Walesa gdzie PO naturalnie poparlo Walese.

A to ze w mediach lansuje sie wybor miedzy dwoma opcjami to napisalem powyzej juz (no, mniej wiecej). Jest to oczywiste, a SLD i PSL maja byc tylko przystawkami.

Nie obudze sie w swiecie gdzie nie mozna nikomu ufac, o to sie nie martw. Nie mam zadnych paranoi, ale z drugiej strony nie mam tez zludzen co do tego pokojowego oddania rzadu w kraju opanowanym i oplecionym mackamki policji politycznej. Czy naprawde myslisz, ze Ci ludzie po prostu odeszli i w latach 90' nie korzystali ze swojej wiedzy, hakow na ludzi, itd? Myslisz ze usiedli przed TV i pracowali w fabrykach?
Jest oczywiste ze Lechu byl Bolkiem ale tak jak zadna odpowiedzialnosc nie spotkala Sawickiej, Rycha, Mira, Oleksego, itd, tak samo oni pilnuja zeby i legenda Walesy zyla. Reka myje rękę!
Poza tym, teraz jego legenda jest nam na reke, przy PRowych zabiegach odnosnie naszego kraju. Teraz juz za pozno i nikomu nie jest na reke zeby prawda wyszla na jaw co nie znaczy ze nalezy o niej zapomniec..

a co do PiS i Kaczynskiego to jego dojscie do wladzy obecnie byloby katastrofa gospodarcza ale przynajmniej gdy oni byli u wladzy nie tolerowali korupcji. nawet swoich potrafili odstrzelic - patrz minister sportu Lipiec i Kaczmarek. Oni ich oddali prokuraturze. Dla Mira karą wyznaczona przez PO byl zakaz startu w nastepnych wyborach z ich list. Wnioski wysnuj sam
gonzo_m / 217.96.21.* / 2011-09-01 09:39
Posłuszne media wykonały swoją pracę bardzo dobrze - mózgi części społeczeństwa już zostały wyprane.
Ale pani Kitawa się myli - Korwin Mikke dalej walczy, będzie mu oczywiście trochę trudniej, bo nie będzie miał bezpłatnego czasu antenowego w TVP, ale w ponad połowie kraju jego ugrupowanie będzie w tej kampanii.
Tak więc Nocna Zmiana jeszcze nie może spać spokojnie.
Tomwic / 2011-09-01 11:22 / Bywalec forum
Bardzo cenię poglądy Pana Mikke i w dużej części się z nimi zgadzam, ale on niestety zrobił z poważnej sprawy kabaret swoimi wystąpieniami, czym zraził znaczną część potencjalnego elektoratu.
Niech pozostanie Ojcem Duchowym tych idei, ale PR-em partii powinien zająć się ktoś inny....
the people / 78.8.78.* / 2011-09-01 13:01
trafiles w sedno

i tak zaglosuje na KNP ale rzeczywiscie Korwin powienien przekazac juz paleczke komus innemu lub przynajmniej powoli namaszczac swojego nastepce
niezrzeszony / 2011-09-01 13:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie wiem czy do tego dojdzie i czy to faktycznie krok w dobrą stronę.. Polityka to showbiznes. Partie mają kontrowersyjnych, rozpoznawalnych liderów, o których dużo będzie się mówic. Popatrz na takiego Palikota czy Kaczyńskiego. Dużo osób ich nie lubi, ale dla partii ważne że są tacy, którzy bardziej nie lubią przeciwnika.

Fakt, że Nowa Prawica mogłaby zmienić nieco te realia, ale najpierw musi zaistnieć na scenie politycznej.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy