Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kłopoty Amber Gold. Sfrustrowani klienci szykują pozew

Kłopoty Amber Gold. Sfrustrowani klienci szykują pozew

Wyświetlaj:
oborowy / 79.185.80.* / 2012-08-07 23:26
Amber Gold nie ma żadnych kłopotów.

to klienci Amber Gold maja kłopoty.
chichot dona / 164.127.209.* / 2012-08-07 23:01
Mnie w Polsce mało co dziwi.
nie dziwia mnie podatni na manipulację zwykli ludzie.
Ba nie dziwi mnie podobo inteligentna inteligencja.
Nie dziwia mnie niekompetentni doradcy, którzy sa lansowani w mediach.
Ale troche dziwi mnie ta nieudolna akcja rozprawienia się z Amber Gold.

Jak juz na poprzednim forum napisałem, sytuacja wokół AG jeszcze sie nie uspokoi. Zbyt wielu zbyt mocnych ma w tym interes aby sie burzyło.

Dlatego AG bedzie mic problemy z wypłatą srodkow oraz z funkcjonowaniem kont bankowych.

Odrębną sprawą jest samo AG, a mianowicie umowy jakie zawarł z klientami. Moim zdaniem umowy te powinny zostac sprawdone pod kontem zgodnosci z Polskim prawem.
podejrzewam , ze sa zgodne.
W takim razie wzywania do pozwów zbiorowych, to kolejne naciaganie naiwnych , wzburzonych i zrospaczonych.
Na dodatek lokaty w zlocie dla pospolstwa(?), to jest bardzo , źle widziane przez elyty bankierskie.
Amber Gold dosłownie lawirował pomiedzy sprzecznymi siłami, lub działal pomiedzy młotem a kowadłem.
Pomysłodawca tego to bardzo zdolne indywiduum.
Ptyanie czy to dr Jekyll czy Mr Hyde?

Jak na razie, strona atakujaca AG nie odpuszcza, działa na całej linii i wielu poboczach.
tobruk defender / 87.204.175.* / 2012-08-07 22:15
Kolejny młody gniewny. Cała rodzina pewnie była dumna z tego jaki obrotny biznesmen. Jeszcze trzydziestki na karku nie ma, a już takie sukcesy...
... podobnie jak ci z OLT EXPRESS. czytałem o nich w jakimś miesięczniku. Yuppies pełną gębą. zawojują świat.
... tylko zabrakło fundamentów... dom odleciał z dachem...
Niedebilny / 95.155.106.* / 2012-08-07 22:05
Zróbcie taką reklamę jakiemuś bankowi....i będzie Bank run. Poczekajmy na wypłaty. KNF ma swój interes.
normalnie myślacy / 193.24.24.* / 2012-08-07 21:29
Śmiac mi się chce jak czytam te artykuły. Wiadomo, że ludzie pieniędzy nie otrzymaja, ewentulanie może do 20%. Dodatkowo będą się sądzić. Sprawę wygrają i co? z czego spółka im zwróci pieniądzę? Zanjąc życie to Pan Plichta nawet karty kredytowej nie ma siebie nie mówiąc o samochodach budynkach etc. Zapewne pieniądze sa ulokowane gdzieś na Kajmanach bądź w innym raju. Dostanie pewnie wyrok ze 3 lata odsiedzi 1,5 (za dobre sprawowanie) - wyjdzie i będzie miał kilka ładnych milionów do dyspozycji do końca życia.
liczydło / 178.235.54.* / 2012-08-07 20:58
adwokaci wam nie zwrócą pieniędzy, a wręcz tylko stracicie następne 20% czyli razem 120 %...,
taki jedny / 90.156.112.* / 2012-08-07 21:47
Sępy nie winne śmierci wołu ;)
mk447 / 77.65.49.* / 2012-08-07 20:29
jak mozna obwiniac kogos za wlasny brak myslenia co?! ktos kogos zmuszal do podpisania umowy?? bron do skroni przyłożył?? Jeśli ktos wierzy w 13%zysk na złocie w czyms co sie zwie lokatą to sorry.. chciwość nie poplaca i oto tego dówód. Dodatkowo sami siebie nakrecacie siejąc panikę.. Czy jesli nagle wszyscy klienci PKO pojdą po pieniądze to je dostaną? jeden rozmucha sprawę, media podchwycą i bomba wybucha! Szybki zysk mozna wypracować tylko własnymi dłońmi.. niejeden frajer pewnie i sie zapożyczył zeby wielce inwestować "w złoto".. pomyslał kto jak to historycznie kształtuje?? podjał ktos trud przemyslenia sprawy?? umowy pewnie sie tez nie czytało.. a za 20-30 lat obecne pokolenie bedzie łkało i zbierało skórki chleba z chodnika bo złe państwo nie daje emerytury na godziwym poziomie.. zamiast odłożyc 300zł/mc przez X lat i miec cokolwiek to sie woli przeżreć, przepić czy torebeczke zakupić.. Typowe myslenie nieroba i nieuka: tu i teraz bo przeciez jestem tak z******** ze kiedys bedzie mi lepiej..i nic w tym kierunku robic nie musze... a potem sie pali grunt pod nogami i wszyscy zli.. Jak Polska taka zła to wynocha za granice! tam nic nie trzeba. a juz na pewno nie myslec i pracowac..
ja507 / 46.205.107.* / 2012-08-07 19:41
a KNF twierdzi, że nic nie mogła zrobić... nieroby i p************
rapsody / 217.173.186.* / 2012-08-07 20:26
Koleś, KNF ostrzegał od początku istnienia Amber Gold, złożył stosowne zawiadomienie do prokuratury, to po stronie sądu leży wydanie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej. Ale zawsze znajdzie się jakiś łoś, który stwierdzi że to p******* nieroby. Trzeba mieć trochę oleju w głowie, skoro banki dają max 6-7% na lokatach to 12-13 % powinno budzić spore wątpliwości. Z drugiej strony po co ludzie pchali się tam skoro wiedzieli, że to nie bank? Chęć szybkiego zarobku? No to po raz kolejny ich to zgubiło. Nie bronię w tym momencie Amber Gold bo to zwykłe oszustwo, ale skoro są chętni to i takie firmy będą powstawały.
Niedebilny / 95.155.106.* / 2012-08-07 22:07
bredzxisz Chłopcze.
josef zawila / 79.239.115.* / 2012-08-07 19:34
W bialy dzien robia was wszystkich w balona...
Biura podrozy, banki nie majace zadnych zabezpieczen wobec klienta. Chulaj dusza - piekla nie ma. Nie potrafilbym zyc w takim
rozbrykanym panstwie. Tylko sie chwalic i
udawac wielkich patriotow. Gdzie sa schowani
panowie wojewodowie, prezydenci i marszalkowie
ktorzy pobieraja horendalne pieniadze ?
Ludzie daja swoje oszczednosci do banku i tych
pieniedzy juz nie zobacza. beda znowu perturbacje i udawanie greka...wiadomo czym sie to skonczy. Tak jak zawsze. Pomozcie, bo my nie mamy pieniedzy i firma splajtowala. Na kontach szefow sa miliony.
Inna sprawa biur podrozy-cala machina do wyciagania pieniedzy od biednych ludzi chcacych sobie gdzies wyjechac odpoczac...nawet nie moga wrocic do domu. Niketorzy nie maja za co. WSTYD
dla POLAKOW ZA GRANICA !!!
Byly prezes BCZ GMBH ( obecnie w stanie odpoczynku - uf jak goraco bylo w Polsce !!!)
Wole sprzatac w Niemczech !!!
Josef
krajan / 83.28.227.* / 2012-08-07 22:51
Takie piramidy finansowe są nie tylko w Polsce.
Bogate Hollywood też zrobili nie tak dawno w jajo:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_Madoffa

Tyle że Madoff dostał za to wyrok 150 lat więzienia. A za Amber Gold grozi raptem 3 lata (z czego do odsiedzenia pewnie połowa przy dobrym sprawowaniu) i można się cieszyć tak zdobytym majątkiem.
Woytas / 213.156.102.* / 2012-08-07 22:45
Jaki bank, przecież Amber Gold to nie bank. Tak wogóle to w historii Polski zbankrutował tylko 1 bank. Więc ten sektor ma się bardzo dobrze.

Ja za to wolę być inżynierem w Polsce. I być świadomym tego co się wokół mnie dzieje.
k aczordonald / 92.20.15.* / 2012-08-07 19:21
dzis rano byl artykul w ktorym znowu o biurach podrozy wypowiadala sie MUCHA, ale zamieszczony na e-prawnik, bo nie mozna bezposrednio komentowac jej glupoty, bez podania adresu.

Twierdzila ze bankructwa biur podrozy juz nie takie straszne.Chyba bo zostaly juz moze ze TRZY ::)))

Zobaczcie jaki dali zdjecie PANI MINISTER ::))
oNA CO NAJWYZEJ POWINNA REKLAMOWAC PODPASKI.
JanuszPOlikot / 2012-08-07 19:16 / Tysiącznik na forum
Na czołówce tego filmu o TW Bolku powinno być napisane "Sponsored by inwestorzy Amber Gold" i wymieniona lista wszystkich sponsorów.....a nie nazwa sławetnej firmy AG
ludojad / 46.45.107.* / 2012-08-07 19:06
LUDZIE !!! mózgi wam reklamy wyżarły ?!? jaki kluska ?!? toż to najzwyklejszy madoff ! pieniążków już, nie ma !!! co najwyżej kilka- kilkanaście osób otrzyma zwrot i to pod warunkiem że plichta sobie będzie chciał kupić trochę czasu, musi założyć konto w innym kraju bo nie chcą mu konta w polsce otworzyć, jak tylko przeleje tam pieniążki to ich już w kraju nie będzie, tak jak i "szczurzej mordki", pytania gdzie było państwo ?!? tam gdzie powinno- nie wtrącało się, po co obalaliście komunę, wtedy mieliście tylko PEKAŁO !!! jak chcesz pało jedna z drugą kupić sobie złoto to są od tego stosowne miejsca, a nie oddajesz dorobek życie jakiemuś uśmiechniętemu cwaniakowi z billboarda !!! co to za porównanie do banku i rezerwy cząstkowej ?!? jesteście normalni ?!? pieniądze miały być inwestowane zgodnie z umową w fizyczne złoto a nie w OLT, synka tuska czy inne pożyczki, tak więc g..o zobaczycie nie pieniążki, znajdźcie sobie termin spółka z o.o., nic mu nikt nie zrobi :P
łaaaa! / 90.156.112.* / 2012-08-07 19:15
Agresywnie, krzykliwie, ale niestety to prawda...
ajhbergen / 2012-08-07 19:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Politycy przygladaja sie temu oszustwu i probuja je usprawiedliwic. Bo moze ktos spowodowal panike i to jego wina. spolka nadal przyjmuje lokaty, wiec funkcjonuje. zatem uzbrojcie sie ludzie w cierpliwosc, bo jak nie to stracicie za kare 45% swojej lokaty.
Stosunek polskiego sadownictwa i prokuratury do takich spraw przywodzi na mysl sprawe Leoparda, gdzie deweloperw wzial pozyczke na 30% pod zastaw sprzedanych mieszkan. Jego wierzycielem byl jego syn i sad uznal, ze trzeba zsapokoic syna zabierajac mieszkania ludziom. sedzia powinien byl pojsc do mamra za taki bandycki wyrok.
ojojoj600 / 178.36.161.* / 2012-08-07 18:48
Kasa nikt nie odzyska. Zamknijcie w końcu ten temat.
wartosc dodana / 79.191.245.* / 2012-08-07 18:48
Mlody czlowieku czy tobie nie wstyd ludzi oszukiwac, wez sie za uczciwa prace!!!!!!!!!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy