Forum Forum finansoweInne

KNF nie pozwoliła SKOK-om na stworzenie banku

KNF nie pozwoliła SKOK-om na stworzenie banku

Money.pl / 2009-11-26 20:51
Wyświetlaj:
jojomstop / 87.99.24.* / 2009-11-30 09:32
... przez mBank i Multibank, przymyka oko na manipulacje ... więcej na http://jojomstop.blogspot.com/
dareg / 87.207.65.* / 2009-11-27 08:38
a ja jestem członkiem SKOK od sześciu lat:
mam konto z kartą visa, konto oszczędnościowe na 6,1 % (od pierwszej złotówki) i lokatę na 7,0% rocznie.............

i leję na dojczebanki, unikredity i inne rajfajzeny oraz na POpierających ich POpaprańców
fg / 83.25.247.* / 2009-11-30 09:51
na grupie członkowskiej (byłeś kiedyś???) poproś o audytowane dane finansowe Twojego skoku.

Potem coś mądrego napisz.
sceptyk / 2009-11-27 00:18 / Tysiącznik na forum
Nie będzie SKOK Niemcom pluł w twarz i czosnek nam karczował!
Pilsener / 2009-11-26 21:50 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
I po co było robić zadymę? Banki to banki - jedni wolą polskie, inni Szwajcarskie, marmurowe i złote lub bardziej nowoczesne dostępem online i kioskami. A SKOK to organizacja parabankowa, na całym świecie różnych organizacji finansowych mnogo - po co zaraz koncesjonować, licencjonować, ograniczać - w imię czego? Jak ktoś chce skorzystać z usług "polskiego Madoffa" to skorzysta i żaden socjalista go nie powstrzyma, bo nie da się przy każdym postawić urzędnika, by ten mu podcierał. Hasło "jak w banku" każdy zna - standardy bezpieczeństwa, gwarancje rządowe dla depozytów. Dajmy ludziom jakiś wybór - połowa polaków podobno wciąż nie ma konta w banku. Jak mają mieć, jak z powodu ciągle ograniczanej przez rząd konkurencji banki doją nas ile wlezie? Poza tym zaniesiesz pieniądze do banku to tak jakbyś je zaniósł komornikowi czy skarbówce w zębach - mogą je zająć bez ruszania się z biura klikiem myszki. Nie płacisz mandatu i trach - po miesiącu konto zablokowane.
socjalizm rządzi nadal / 88.199.162.* / 2009-11-27 08:18

Jak ktoś chce skorzystać z usług "polskiego Madoffa" to
skorzysta i żaden socjalista go nie powstrzyma

a właśnie że powstrzyma !!!!
niedoczekanie ludzkie żeby można było mieć WOLNY wybór, choćby piekło zamarzło powstrzyma!!!
nie będą SKOKi pluć w urzędniczą twarz!
andy2024 / 83.18.109.* / 2009-11-27 07:19
nie tak do końca - konta mam (nawet kilka) tylko po prostu skarbówce nie podaję więc co za tym idzie komornik o nim nie wie (bo on tylko klika myszą więc nie szuka mojego konta i to tego z pieniędzmi). A żeby zwracać się do zakładu pracy to podadzą mu jedno co oni mają więc w każdej chwili mogę im kazać przelewać na inne konto a na tamtym zostaną grosze...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: