Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kobietki-intuicja przede wszystkim

Kobietki-intuicja przede wszystkim

joanna_harpia / 2007-08-18 13:12
Widzę, że tu sporo kobiet ma fundusze akcyjne i podobne dylematy, jednak najważniejsze by zaakceptować sytuację zmian, a potem wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i podjąć decyzję. Jaka będzie ...- na pewno samodzielna. Pozdrawiam serdecznie.
Wyświetlaj:
radziej / 2007-08-19 13:11 / Bywalec forum
to było naprawdę bardzo odkrywcze i kobiece podejście do zagadnienia. reprezentując tu płeć przeciwną zwracam się z apelem do Pani aby wszystkie wnioski uogolniac na populację generalną, w której spory odesetek stanowią również inwestorzy mężczyźni inwestujący w fundusze akcyjne i posiadający podobne dylematy, wsłuchujący się w wewnętrzny głos i podejmujący samodzielne decyzje, poprzez przyciskanie klawisza enter bądź poprzez przekaz werbalny dając osobiście zlecenia kupna lub sprzedaży. pozdrawiam
Dominia / 213.158.196.* / 2007-08-18 19:33
Oprócz samodzielnej decyzji wolałabym żeby była ona trafna i słuszna, poza tym różnie z tą moją kobiecą intuicją bywa. Myślę, że jest ona trochę przereklamowana, niestety i wolę planować moje inwestycje, nie opierając się na wyczuciu, a wiedzy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy