Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kolejne Kaczyńskiego obiecanki

Kolejne Kaczyńskiego obiecanki

Money.pl / 2006-07-14 16:06
Komentarze do wiadomości: Kolejne Kaczyńskiego obiecanki.
Wyświetlaj:
bizon / 83.17.143.* / 2006-07-17 15:04
ha haha ha ha , większych kłamstw nie szło wymyślić? zbliżają się wybory samorządowe i znowu nierealne obiecanki?
Kero / 2006-07-15 08:20 / -
Trzy miliony mieszkań to oczywiście upośledzenie umysłowe mówcy ale milion jest możliwy. Jednak i tak nie jest do zrealizowania w Polsce ponieważ po drodze jest zbyt dużo złodziei. Zanim wykombinują jak okraść przyszłych właścicieli tych mieszkań to mija dużo czasu. Deweloperzy zaś miałczą o niemożliwości budowania, tak mają rację tylko szkoda, że nie podają prawdziwych przyczyn. Uczciwi deweloperzy nie potrafią "utopić" łapówek w kosztach budowy a Ci co chętnie nimi szastają zawsze okradają innych. Mieliśmy już dziesiątki informacji o kilkudziesięcioosobowych grupach potencjalnych nabywców okradzionych z ich pieniędzy i mieszkań czy domów.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-15 09:09
Jeden milion mieszkań. Tylu mieszkań nie ma cała Warszawa. W 4, a właściwie to teraz już w 3 lata.
Mamy do czynienia z ciężkim upośledzeniem umysłowym J.Kaczyńskiego.
admin / 83.26.202.* / 2006-07-15 15:01
Nawet nie chcę myśleć jak głęboko J.K. ma nas w dup..
marek78 / 87.116.193.* / 2006-07-15 06:46
Oceniajac rządy PiS po pół roku stwierdzam , że zostały mi już tylko "skarpetki". Czy można zbudować IV Rzeczypospolitę!!!!!!!!!!!!!!!
A moze mi ktoś powie co się stało z III Rzeczypospolitą , ponieważ w tych obietnicach wyborczych zupełnie się pogubiłem. W przyszłych wyborach parlamentarnych zamierzam zagłosowac na bajkowe postacie z Shreka. Shrek na posła , a Osioł na senatora. Są takie żenujące sytuacje w polskim parlamencie , ze pewnie nikt nie zauważyłby różnicy.
Mops / 83.22.234.* / 2006-07-15 00:16
Trzymam kciuki Panie Premierze i liczę bardzo na realizację obietnic. Na razie jednak jakoś te obietnice nie bardzo chcą się spełniać. Obiecano ,że koalicji z Samoobroną nie będzie a tu proszę ,jest jak się patrzy. Obiecano ,że nie ma takiej możliwości żeby w struktury władzy wszedł A. Lepper a tu bach ,ni z tego ni z owego wicepremier. Obiecano ,że dwóch Kaczyńskich nie będzie rządzić krajem i proszę ,mamy prezydenta i premiera. O obietnicach podatkowych pisać chyba nawet nie warto.
MSMAXXIS / 131.188.36.* / 2006-07-14 18:24
Bajkopisarz przesadził i niestety nie wytrzymałem. W nawijaniu makaronu jest mistrzem.

Ad. legislacja - oczywiście w kierunku przejęcia kontroli nad sądami - muszą się spieszyć
Ad. finanse publiczne - tanie państwo niestey musi poczekać, a poza tym "zobowiązał się, że podejmie próbę" to tak jakbym powiedział, że może coś zrobię albo może nie
Ad. 3mln. - szkoda słów... a i lepiej uważać na macki "potężnego lobby", bo jeszcze mnie dopadną ;))), a "niechęć obywateli" to przegięcie!!! Wprowadzcie kolejną Rekomendację - będzie łatwiej i chęci nadejdą!
Ad. granic - jak pozostaną przy władzy z nacjonalistycznym wsparciem i "bolącym brzuszkiem", to granice będą jeszcze wyraźniejsze, i pędząca gospodarka nawet nie pomoże.
Ag. polityki zagranicznej - „Jest bardzo dużo do zrobienia w Polsce polityce zagranicznej” i już chłopaki zaczęli - chociażby zamknięcie sekcji "Media zagraniczne o Polsce" w "Biuletyny i wydawnictwa" MSZ'tu. Super, tędy droga - otumanić jeszcze bardziej społeczeństwo, które nie ma dostępu do zagranicznej prasy! A MSZ właśnie jest od tego, żeby podawł do wiadomości opinie innych krajów bez względu na to czy dobra czy zła, czyż nie?

Nie jestem zwolennikiem PO czy PiS (nawet nie byłem oburzony wyborami), ale to co bliźniacy i PiS zgotował przez ostatnie miesiące, to przesada. Nie jestem pesymistą, ale i nie jestem ślepy. Wygląda na to, że dwóch takich chce sobie ukraść Polskę.

Mam nadzieję, że socjalizm w ich wydaniu umrze śmiercią naturalną i demokracja, o którą walczymy od 89-ego jednak będzie górą.
tatko / 2006-07-14 20:31 / Tysiącznik na forum
A ponoć bracia też o demokrację walczyli. Prawda to czy lipa?
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-14 19:00
Już nie może, bo ma kartofla nabitego na dziób.
ggaga / 213.131.113.* / 2006-07-14 16:29
Ludzie rzucili sie jak szaleni po kredyty, ceny wzrosly przez to o polowe, a premier mowi o NIECHECI OBYWATELI DO KUPOWANIA mieszkan???!!! I o dzialaniu jakiegos POTEZNEGO LOBBY? Wierzyc mi sie nie chce, choc myslalem juz, ze JK nie moze niczym zaskoczyc...
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-14 16:06
"Zdaniem J.Kaczyńskiego, również budowa 3 milionów mieszkań w "najbliższym czasie" nie jest nierealna."
Rząd je wybuduje?!
I niech ktoś obali oczywisty fakt - rządzi nami ciężko upośledzony PARANOIK.
admin / 83.26.121.* / 2006-07-14 16:57
Jakim cudem chce wybudować kilka wielkich miast w kilka lat . To jest zwykły .................!!!!
NoF...Ducks / 213.158.197.* / 2006-07-14 16:09
"Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań"
On wam PiSiaki śmieje się prosto w nos!!! A wy to łykacie jak pelikan kombinerki!
Buchacha!!!
mariuga / 2006-07-14 22:15
niechęć obywateli do zakupywania mieszkan widac np. w Warszawie, gdzie metr kosztuje juz srednio 6k/m2
zmiana premiera - z nieudolnego pozoranta na bezczelnego ignoranta
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-14 16:10
"rząd podejmie wysiłek budowy trzech milionów mieszkań, pomimo działania "potężnego lobby"
Buchacha!!!
(PiSiaki będziecie mieli spokój - właśnie umarłem ze śmiechu :-)))
tatko / 2006-07-14 17:11 / Tysiącznik na forum
Wybudują,wybudują, mało to klocków mamy?
mariuga / 2006-07-14 22:11
juz kiedys byli tacy stachanowcy, co wmawiali wszystkim, ze przekrocza normy i nabuduja domow co nie miara. Skonczylo sie to blamazem, katastrofami i pokazowkami... Nie wiem, co gorsze - nawiedzeni klamcy u wladzy, czy naiwne spoleczenstow, ktore ich wybralo

Najnowsze wpisy