Forum Forum inwestycyjneForex

Kołodko ponownie krytykuje NBP i RPP

Kołodko ponownie krytykuje NBP i RPP

skomentuj
Wyświetlaj:
andrzej / .* / 2003-04-13 21:29
Powiedzmy wreszcie, że RPP w obecnym kształcie i niestey w obecnej obsadzie nie zdała egzaminu. Ale też zwalanie wszelkich win na RPP przez panów którzy mieli przygotowane pełne szuflady ustaw cewle poprawienia sytuacji było połowiczną prawdą. Jedyna ustaw którą było i jest zainteresowane SLD to ustawa o Radiofonii. To miało przynieść korzyśc tylko niestety nie całemu społeczeństwu !!!
laik / .* / 2003-04-12 23:23
Pan Grzesiu rzeczywiście powinien zająć się swoją działką tzn. budżetem co nie zmienia faktu że realna stopa jest w naszej sytuacji jak z Marsa.
MariuS / .* / 2003-04-12 22:53
Pożal sieę Boże - niech Kołodko wreszcie się zamknie i weźmie się za coś co potrafi, a finanse zostawi dla specjalistów
SX / .* / 2003-04-11 23:39
Polsce restrykcyjna polityka pieniezna moze bardzo pomoc, a zaszkodzic moze p. Kolodko, ktory jako kolejny ma kompleks Balcerowicza. Tylko on tego nie chce zauwazyc ... Lepiej byloby gdyby nic nie robil niz wyglaszal swoje destrukcyjne pomysly.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy