Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "azja"

Komentarze do portfela "azja"

Money.pl / 2007-03-30 00:51
Wyświetlaj:
Imanako / 195.187.79.* / 2010-09-14 14:39
Gdzie dostanę najlepszy kredyt na akcje?

http://kredyt-na-akcje.blogspot.com
azja / 2010-03-10 09:29 / portfel / Obserwator
jestem , żyję, trochę tylko z boku patrze na wszystko, chociaz kapitałowo się zaangażowałem, to co widać w portfelu to faktycznie trzymam.
A co u ciebie , inwestujesz????
Pozdrawiam
azja / 2009-10-20 13:48 / portfel / Obserwator
Dzisiaj skok Sfinxa po info o Da grasso, calkiem fajny , cena w okolicach 14 zł to już zarabiam i to fajne pieniądze.
Petrol mnie wnerwia ale co tam inwestycja na lata;-) , reszta sie ładnie rozkręca.Poczekam zobaczę.
adrianoo / 2009-10-20 14:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
petrol niestety nalezy do spolek ktore handluja marzeniami, te sa w cenie tylko wtedy gdy jest na nie popyt... budek tez dzis ladnie
pozdr
azja / 2009-09-22 15:47 / portfel / Obserwator
dokupuje Petrola- zloty krzyz o którym czytałem bardzo mi sie podoba obstawiam kurs petrola na okolice 100-120 do końca roku - srednia mam dużo poniżej dizsiejszego kursu 40,00 do kursu zakupu brakuje mi jeszcze jakieś 30% co malo nie jest ale przynajmniej ja widze tutaj niezły potencjał.
Jak mnie coś dopadnie to dokupię jeszce parę tyś i wtedy będzie wesoło.
taaaaaa chyba tak zrobię.
Sfinxa chyba na lata sobie kupiłem - sam nie wiem , reszta do bieżącego handlu , TPSA jak tylko przekroczy magiczne 20 zł a budopol chyba na dłużej bo to wrocław a tam bedą mecze. MCI juz nie raz dał mi ładnie zarobić więc i tym razem na to liczę.
no i dokupiłem troche po 40,00.
azja / 2009-01-09 13:17 / portfel / Obserwator
z Nowy Rokiem z nowym krokiem - zwiększyłem stan posiadania Sfinxa- utrzymuję Petrola. i dziś Petrol już prawie w cenie mojego średniego kupna. Pasuje mi oby dalej tak ładnie rósł.
azja / 2008-12-09 11:52 / portfel / Obserwator
wczorajszy skok Petrola fajny dzisiaj też się chyba dobrze odbije, znów dokupiłem żeby obniżyć średnią zakupu , juz niedługo bedzie fajnie , cieszę się z tej inwestycji i mocno w nią wierzę. Sfinks jest dla mnie niodgadniony jak uśmiech Mana Lisy, obrociki malusie spadeczki i wzrościcki , nic nie kumam ale myślę że jak robili skup po 19,7 to chyba będą robić wszystko żeby było lepiej - zaczekam!
azja / 2008-11-20 10:00 / portfel / Obserwator
Zwariowałem , ciągle dokupuje Petrola, obym sie nie mylił bo albo nieźle zarobie albo ....... zwiększyłem zaangażowanie obniżyłem średnią cene zakupu i czekam. Jak jeszcze spadnie to jeszcze dokupie.
azja / 2008-11-14 10:06 / portfel / Obserwator
dodałem papiery , jedynie data sie nie zgadza ale niech juz tak zostanie. A teraz powoli zaczynam wracać do bieżacych komentarzy. Po wczirajszym rajdzie DJ na 6% oniemiałem, myśle , że nie ja jeden , tio był raczej sygnał do sptrzedaży niż dalszych zakupow , ale jak piszą niektórzy amerykanie są mistrzami w biciu rekordów wręcz są zakodowani że nie ma rzeczy niemożliwych i kto wie czym sie to skończy. Ja liczę na trend boczny do końca roku i duże odbicia od początku roku.Nowy prezydent w USA na pewno na poczku roku sieknie potężne informacje wspomagające rynek i raczej nie będą to zabiegi finansisty tak jak obecny FED ale raczej plan gospodarczy skierowany na prace interwencyjne nowe budowy i przedsięwzięcia na to stawiam. To da amerykanom kopa i powoli zaczną odbijać do końca 2009 roku odtrąbią wielkie odbicie i będziemy znów na pozycjach UP, UP. Pora teraz zaczynać skup i powoli uzupełniać portfel bo to może być tzw. okazja życia ;-)
azja / 2008-11-13 20:38 / portfel / Obserwator
a i obicuję sobie , bo chyba nikt tu nie wchodzi, że jutro uzupełnie o ilości i średnią cenę nabycia moje papiery, .Jeśli dobrze pamiętam Petrolka mam z 1800 szt a Sfixa 3000 szt muszę sprawdzić też jaką mam średnią cenę nabycia bo raczej będzie powyżej obecnych kursów, przynajmniej na dziś ;-))) sam sie sobie dziwię , że tak optymistycznie podczodzę , ale tyle czasu poza inwestycjami w giełdę , że już niemogłem wytrzymać i trochę przy foulsstart-owałem , zdarza się ważne , że nie dużo !!!!
azja / 2008-11-13 20:27 / portfel / Obserwator
dziś moje konie niczym Pegazy pognały do góry 11,5% i 8% przy Wigu -4,29&
azja / 2008-10-28 22:09 / portfel / Obserwator
powoli zaczynam wracać po lizaniu ran;-)Zapakowałem się Petrolka i Sfinxa obym miał rację!!!
needle / 2008-04-25 21:07 / Bez rangi
sama gotówka...
...jak ruszysz na zakupy to znów + 4,5 będzie :-)
azja / 2008-03-18 21:06 / portfel / Obserwator
NIe pisałem znów kawał czasu , może jutro uaktualnię portfel.
Mam POnar, Łapy i Inwestcon. Zmniejszyłem mocno zaangażowanie i siedzę na gotówie, już niedługo przyjdzie czas na grę na poważnie za dużą kasę.
Ale na razie take it easy!
needle / 2008-02-20 14:42 / Bez rangi
wpis i mój komentarz z danymi:
http://www.money.pl/portfel/komentarze/?user=35150
ciekawe...
azja / 2008-03-18 21:07 / portfel / Obserwator
Igła dzięki że chociaż Ty coś mi tutaj komentujesz - Serdecznie Pozdrawiam!!!!
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy