Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "azja"

Komentarze do portfela "azja"

Money.pl / 2007-03-30 00:51
Wyświetlaj:
azja / 2008-02-05 22:37 / portfel / Obserwator
NO i tak needle mi pisał stracisz , zobaczysz, no to i straciłem ale dziś zamknąłem 80% portfela został mi nieruchawy Majster PDA i niech leży , nie wiem czy jutro kupować może jeszcze zaczekam wygląda mi to na jeszcze większą obsuwę a potem będzie wybicie, trudno nie zarobiłem ale i to kiedy stracić i się wycofać to też jest lekcja.
Przyjmuję z pokorą!!
needle / 2008-02-14 02:18 / Bez rangi
no właśnie się zainteresowałem, gdzie masz wszystko
ale i tak wiem, że jesteś zarobiony
oczywiście można było wsztsko trzymać, ale...
zbytnio było to zestawiemie podobne do mojego antyportfela
u mnie tylko jedna spółka na 8, przepraszam 7, bo GTC oddałem ma ujemną wartośc księgową
jest to Próchnik, kupiony drożej,
taka proporcja kedna spekuła na 7,8 spółek to niz złego...ćwiczysz wprawę...
...ryzykant może mieć dwie, ale jak masz inne obowiązki utrudniające koncentrację to lepiej stabilnie zarabiać
zresztą na jedzenie Ci nie brakuje, to nie musisz się martwić
trzymaj się zdrowo
jeszcze będzie fajowo
IGła
azja / 2008-01-08 20:40 / portfel / Obserwator
Ale dawno nie pisałem!!! uchuchu...........
No ale sam się zaraz usprawiedliwie ,
1. urodziła mi się córa i wiecej czasu jej poświęcam od pażdziernika
2.Zakończenie roku wię muszę podliczyć jak tam moje realne zarobki się kształtują a giełda to taki dodatek
3.spadki i spadki na giełdzie wcale nie stymulują do pisania - nie chce mi się codziennie pisć "ale wtopa dziś znów kilka % down"- po co???
4.no i święta ......
Portfel cholercia mam dawno nieukatualniany, muszę to zmienić lekko sprzedałem sStach do poziomu chyba 15.000 szt.(sprawdzę jutro dokładnie i zmienię), pozbyłem się do zera CSG, nabyłem akcje za PP Majstra i wróciłem do mojej perełki z ubiegłego roku IBS - jest w takiej rewelacyjnej cenie że nie mogłem wytrzymać a i jeszce mam więcej akcji Ponaru po zamianie z PDA.
Życie cholercia i nie mam czasu na wszystko.
Obiecuję sobie że niedługo zrobię porządek w portfelu ale jakoś ciągle mi coś przeszkadza.mam nadzieje że nie ja jeden tak mam.
needle / 2008-01-07 14:31 / Bez rangi
azjo, pisałem Ci kilka razy, że w zbyt ryzykowne papiery wchodzisz...
...wcześniej czy później dotknie Cię to co innych, ale bardziej
i ja straciłem niemało, ale nadzieję jeszcze mam
azja / 2008-01-08 20:42 / portfel / Obserwator
wiem stary masz racje ale wiesz jak jest NO RISK , NO FUN , NO WAY!!!
needle / 2007-11-09 22:50 / Bez rangi
jest taka sytuacja, że zostaniesz z papierami na jaloś czss, ale niektóre dadzą zarobić
needle / 2007-11-09 22:51 / Bez rangi
sądzę, że Twoja absencja związana jest z sytuacją na GPW...
...napiszę,, tak...
!!!-wszyscy tak mają-!!!
kalot / 2007-10-16 11:24 / portfel / Tysiącznik na forum
odnosze takie wrażenie, że na fali euforii pochwodziłeś mocno w spółki ryzykowne, spekulacyjne, a nawet przegraneja mam taką jedną i to doświadczenie mi wystarczy, ale zarobki są na innych
tylko taką luźną sugestię wpisałem, ale przecież wszystko może się wydarzyć, wzrosty takich przeszacowanych również
pietroo / 2007-10-16 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siema,
Mnie tez ten Ponar wku........., ale co zrobić czekam cierpliwie. Może się podniesie. Co do STX skacze od jakiegoś czasu, ale 4 zł nie chce przekroczyć. A też mam go mocno w plecy. O Interferiach już nie piszę, bo szkoda słów. Czekam, aby zrobić wyskok.
Cieszy mnie BBID. Wczoraj ładnie skoczył i odrabia straty.
Pozdrawiam
azja / 2007-10-15 23:30 / portfel / Obserwator
No to dzisiaj mistrzostwo świata, Ponar(13,86) i jego PP(33,01) potaniały 14% i prawie 40% - REWELACJA;-((( , a miało być tak fajnie no to chyba sobie nakupuje tych PP i zamienię na akcję bo cena jest atrakcjyna , przemyslę sprawę i do czwartku zdecyduję.
Interferie - oczywście jak na spółkę turystyczną jak jest zimno to rośnie - 7,70 zł - ponad 9% fajnie - już tylko czekam żeby z niej uciec.
Majster - pełna przyczajocha - cóż zaczekam !
Stasiu dziś próbował coś udowodnić ale lipa wyszła tylko (3,91)
Fam(10,95)
LCC( 4,32)
CSG 11,20 - tu powinno byś wybicie
Mewa 6,55
Karen 3,54
Początek tygodnia w miarę udany - sezon polowań na misie się zapowiada ;-)))
needle / 2008-02-14 02:20 / Bez rangi

CSG 11,20 - tu powinno byś wybicie

sam zobacz...takie czasy że wszyscy dosyali po pupci;-/
azja / 2007-10-14 22:46 / portfel / Obserwator
Nadchodzi mój tydzień( albo i 2 tygodnie)!!
Od jutra notowania PP Ponaru a od następnego poniedziału Majstra.
Mam nadzieję, że moja cierpliwość się opłaci.
i do końca Pażdziernika będę bardzo zadowolony z tych dwóch papierków.
Do kompletu szczęścia brakuje mi jeszcze żeby FAM zaczął wyglądać jak należy np okolice 20 zł i ..
LCC wrócił do ceny emisyjnej 6,50(jeśli dobrze`pamiętam) ,
ot takie nie wygórowane nadzieje giełdowe.
new_rejs / 2007-10-15 23:53 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę

Do kompletu szczęścia brakuje mi jeszcze żeby FAM zaczął wyglądać jak należy np okolice
20 zł i ..

dobre!
chyba to zgłoszę do Śmiechu Warte
może wygram lodówkę i zapas przypraw Kucharek na 100lat

fam jak dociągnie na obecnym poziomie do końca roku to będzie dobrze
jak myślisz po wyprzedawali akcje po 10,94?
needle / 2007-10-15 20:05 / Bez rangi
optymizm godny podziwu
new_rejs / 2007-10-16 18:28 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
dzisiaj FAM -6,21%, 10,27zł
obawiam się że to dopiero początek spadków
Fawelas / 2007-10-12 18:01 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj azja
Mewke to rozumiem tak dla sportu kupiłeś ;-)
Straty spore ale do grudnia powinieneś wyjść na swoje
pozdrawiam
azja / 2007-10-14 22:47 / portfel / Obserwator
Mewka dla sportu, jak to z Mewką ;-)))))) Starsi wiedzą o czym mówię!
su_up / 2007-10-10 21:00 / _
csg to raczej bym CI radził wywalić na lokalnym szcycie, a i na mewce chyba nie pofruniesz zbyt daleko
niemniej jednak życzę powodzenie
azja / 2007-10-05 17:05 / portfel / Obserwator
No i tak ja stray asekurant i znany long term postanowiłem pograć:
we wtorek kupiłem CSG - 10,76 wydawało się atrakcyjną ceną ale potem 2 dni spadało i trzymam nadal w portfelu- teraz 10,51ale jest dużo dobry newsów w tym o połączeniu ze Złomrexem - będzie dobrze.
w środę kupiłem Karena - a co tam idzie fala dam radę i poszła fala jak ch.olera ale w dół i nadal trzymam średnia zakupu 4,27 obecny kurs 3,6.
Dziś nadal zaciskam zęby i czekają co się będzi działo - no i jest sygnał -HAwe - choler.cia jak w to uwierzyć tyle już się na tym działo ale postanowiłem być twardy jak Romek Bratny- kupiłem 15,49 - opłaciło się sprzedaż 16,70 i 17,10 fajny zysk.
Co do mojego stałego portfela - dziś najbardziej ucieszył mnie Fam - tutaj wariacko w niego wierzę - poszedł do 10,60 i otworzył się na dobre zmiany, liczę na niego bardzo mocno.
Lcc dziś 4,25 przebite ale do mojego poziomu zakupów jeszcze daleko.
Stx lekki wzrost 3,86 dzisiaj , tu też daleko do moch cen zakupów, reszta bez wielkich fajerwerków.
Acha , i nadal czekam na wzrost Majstra - już tuż, tuż.
azja / 2007-10-05 17:18 / portfel / Obserwator
ano właśnie wczorajsze sygnały LCC dobrze przeczytałem- to mnie cieszy. Chociaż nie inwestowałem, nie zawsze trzeba ryzykować, chociaż NO RISK , NO FUN, NO WAY!! jak mawiają Szkoci.
Life / 2007-10-05 19:04 / Tysiącznik na forum
Cześć.
Fajny portfel :)
a tak serio też zamierzam sobie zapodać trochę CSG - myślę że jeszcze będzie się działo.
Lcc - to była moja pierwsz wtopa . Teraz od czasu do czasu coś na nie skubnę ale widzi mi się że przymierza się do konkretnego odlotu.
Teraz to już będę Trzymał.
A co do majstra to powiem szczerz że mam chęć nabyć ale jakoś nie czuję tej spółki i niegdy nie wiem czy warto ją mieć na dłużej.
rocco / 2007-10-15 20:04 / portfel / Tysiącznik na forum
lubisz tracić, czy co?
azja / 2007-10-05 00:14 / portfel / Obserwator
dziś dzień do d.upy.
Chociaz dobre info o CSG daje mi szansę na myślenie że jutro odbije kurs i sprtzedam mojego WT(week treading), za jakieś 11,8 - 12 zł. zobaczymy.
Dziś umoczyłem dup.sko w Karenie jak średni zakup wyszedł 4,27 - chyba? , słabizna bo mi spadł na jakieś 3,6 i szlag trafił DT ale jutro idzie na handel i będzie DDT (double day trading).
Majster dziś powysyłał trochę fajnych sygnałów , mam nadzieję że się nie mylę i przed 22.10 pójdzie na 0,5 a może i dalej.
Fam dzisiaj też ładnie zaczął wyglądać - chyba go przetrzymam za fajna perełka żeby się zaspokajać 10-15%.
Interferie to już jest tak zdolowane że nie wiem ale jak znam logikę naszej giełdy to firma turystyczna notuje największe wzrosty zimą ;-))))
Lcc - sygnały , sygnały i nic.
no i tyle na dzisiaj by było.
idę do córy ;-)
azja / 2007-10-03 14:55 / portfel / Obserwator
No i właśnie parę dni przerwy mi sie zrobiło , ale przygotowania do narodzin córki i same narodziny oraz wszystko to co dzialo sie po było dla mnie pierwszoplanowe.
W tzw miedzyczasie próbowałem zaprzyjaźnić sie z Polnordem - ale romans bez wzajemności i ze stratą go pożegnałem.
Przetrzymałem fale zlych komentarzy , może lepiej że nie widziałem rynku.
Od poniedziałku czytam komentarze i wychodzi na to że rynek Mwigu i Swigu ma przed soba dobre chwila już za niedlugo
Wczoraj dokupiłem CSG - cena atrakcyjna jak na moje oko 10,76 - dziś jeszcze trochę opadł ale liczę na dobe wyniki sektora budowlanego bo widac że sie podnosi po strasznie wysokich cenach artykułów, teraz ceny normalnieją.
Dziś nie wytrzymałem i dokupiłem FAM-a 500 szt po 10,11 może jeszce dokupie, dla mnie ta spółka powinna być wyceniana na 80 - 100 zł nie wiem czemu jest taka tania po takich newsach, zrobie sobie z niej chyba lokatę na przyszłość.
Czekam nadal na wzrost Majstra powinien wkrótce nastąpić bo PP bedą juz niedlugo notowane liczę na kurs w przedziale 0,54-0,66 zobaczymy.
inwestor1975 / 2007-10-03 20:36 / Tysiącznik na forum
grtulacje raz jeszcze
a co do mastersa tokidy tego zeta zobaczymy!?!?!?
a był po 0,9 :-))
azja / 2007-10-05 00:16 / portfel / Obserwator
jak na moje oko to będzie tak 0,5-0,6 22.10-26.10, jak przebije 0,7 to uzanm to za sukces, ale do kwietnia to stawiam murowanie na 1 zł.
ale / 2007-10-03 18:02 / portfel
Gratuluję CÓRECZKI-życzę dla Niej -zdrowka i szczęścia,a dla Rodziców- radości .
pio24 LESZCZ / 2007-10-03 18:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moje gratulacje sam mam dwie córki ale już pyskate. Trudno będzie pogodzić pracę
giełdę i wychowywanie dziecka ale życzę powodzenia.
azja / 2007-10-05 00:24 / portfel / Obserwator
dziękuję Wam serdecznie w imieniu swoim i żony , a co do dzieci to już mamy sporego 12 latka więc teraz to tylko powrót do młodości ;-)
needle / 2007-09-27 10:59 / Bez rangi
zaczynasz pisać ładne komentarze...
...dobrze się pospacerować po portfelach
azja / 2007-09-11 23:07 / portfel / Obserwator
dziś nie brałem udziału w obrocie - wyjazd służbowy , ale akcje ładnie podskoczyły , najwięcej POnar 7% i Pep przebił 35zł
podumowując Masters 0,31, Inteferie 7,59, Pep 35,18, Fam 11,14(mało urosło nie rozumiem ),Stachu 4,13 powinien być już za 5,00, POnar 17,50, LCC 3,75 - porażka!!!! ale tzrymam. Jutro wzrosty a USA +1,4%, bedzie odpał oby na dłużej.
inwestor1975 / 2007-09-21 10:51 / Tysiącznik na forum
hej azja
lcc tez mam i 3mam
kiedys da zarobić ładnie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy