Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "azja"

Komentarze do portfela "azja"

Money.pl / 2007-03-30 00:51
Wyświetlaj:
azja / 2007-09-10 20:29 / portfel / Obserwator
no i wczorajsze obawy się ziściły , zła fala nas zakryła , rano spadek potem odrabianie ale końcówa na minusie, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią nic nie sprzedałem , zaczekam.
Szkoda Fama tak ładnie się bronił i dziś skończył na 11,09 - szkoda , a jeszcze w czwartek dokupowałem po 12 bo oceniałem cenę na super promocyjną a Fama na szykującego się do wybicia na 13,40-13,60 a tu proszę marność nad marnościami. Czaiłem się dziś żeby pogonić muła Pepego ale jakoś tak nieruchawo przebijał 34 zł że sobie odpuściłem. LCC(3,64) totalna załamka, albo sobie zrobie super long terma z tego papiera albo raczej nie mam szans w tym roku na 7 zł.
Interferie(7,6) to nawet przestałem śledzić totalna wtopa.
Pierwsze do pogonienia Pep(34,65) i Ponar(16,25) może trochę Stacha (4,00)(chociaż czuje że jak pójdzie to pod 12-14 się zatrzyma a to by mi zrekompensowało te inwestycje.
Majster( 0,30) wywija wygibasy , dawno by odpalił jak Fam ale Ci amerykanie potrafią wszystko zdołować, a my jak te małpy wszystko naśladujemy, wkurza mnie to okrutnie.
Zdecydowanie dzień fujary .......
Jutro wyjeżdżam więc będę miał ograniczone możliwości.
jeśli amerykanie znów walną doła a wszystko na to wskazuje (dziś Ben B. mocno ich wystraszył) jutro będzie dalsza padaka,więc pewnie znów ruchów w portfelu nie będzie.
Ojjjjjjjjjj sam nie wiem czy dobrze robię.... chociaż czuję że jeszcze w tym roku będę się z tych tekstów śmiał;-) na razie mnie ostro wkurza że potrzebuję kasy a nie bardzo idzie ją wycofywać.
No ale wiernym czemuś trzeba być więc " No Risk , No Fun, No Way"
azja / 2007-09-09 20:21 / portfel / Obserwator
No właśnie co będzie? Stany w piątek zamknęły sie bardzo źle(-1,9%DJI), europa też nie najlepiej(CAC40 -2,6% najgorszy wynik, a my (-0,92%) .....?
NIby wszystko układa się nieźle, wskaźniki w porządku, przyspieszone budowanie dróg i nie tylko przed nami, inwetorzy branżowi wchodzą w nasze spółki(np. STX, w który się mocno zaangażowałem) a my w tym tygodniu zaliczymy spadek.
Zastanaiwam się nad powolnym wychodzeniem z niektórych akcji ( Ponar,Interferie,LCC) , sam nie wiem , poczekam znów na rozwój wypadków , jeśli będą spadki to chyba się wstrzymam ze sprzedażą.Coś jednak muszę sprzedać bo za dużo kasy wziąłem z dodatkowej puli i potrzebuje ją na bieżące wydatki.

Zaczynam zapisywać tutaj komentarze dla siebie żeby pamiętać stan swoich emocji w pewnym okresie.Mam nadzieje że to pomoże mi w szkoleniu się w inwestycjach na następne lata. Z każdej sytuacji trzeba wyciągać lekcje.
taszka / 2007-08-09 20:14 / "Krecik"
no fama udaloe sie sprzedac wczorej
azja / 2007-07-17 11:30 / portfel / Obserwator
Z tym majsterm to jest tak , wybić wybije i tą zetę zobaczymy w tym roku , ale fakt że portfel mi psuje, trudno zaczekam.
Co do innych papierów PEP jest fantastic i chyba jeszcze wszystko przed nim stawiam na okolice 100 ,
STX- nie oddam szybko bo sie nie da dopiero gdzieś pewnie na koniec roku przebije 14,15 zł
Interferie powinny po wakacjach dac super news i bedzie Up i wtedy Sell
Fam - to dla mnie duz niespodzianka, ale tu się szykują dobre newsy więc chyba te 17 pn przebije do października
Lcc to kupilem pod magię czarneckiego i chyba mi z tego nic dobrego nie wyszło
Sanek - jest zagdkowy gram na nim od prawie roku gdzieś od ceny 0,8 zl/ szt i co go sprzedam na zero to jakieś ciekawostki mnie przyciągają z powrotem- może być równie dobrze za 1,50 jak i za 3,50 do listopada!
needle / 2007-08-06 14:58 / Bez rangi
masters 1 PLN...nie ma mowy!!!
i połowa jest wątpliwa!
za to nie rozumiem, dlaczego Interferie tak spadły
czy to jedynie korekta ogólna, papierowa czy coś gorszego???
needle / 2007-08-06 15:08 / Bez rangi
i przypomnę, że Sanwil radziłem sprzedać...
...kiedyś IBS także...
...trzeba zarabiać, ale nie do końca ten kurs wydusić...
...szczególnie jak masz sporo papierów
azja / 2007-08-14 14:49 / portfel / Obserwator
kurtka wodna miałeś rację z sankiem juz prawie wyprzedałem na zero i mnie podkusiło na DT ale nie wyszło i przytrzymałem i dupa zimna. Ale Mama mówiła "żeby zarobić trzeba umiec stracić"- bywa!
azja / 2007-08-14 14:51 / portfel / Obserwator
a z IBS-em to cie posłuchalem
needle / 2007-09-27 11:02 / Bez rangi
z IBS-em to zagrałeś lepiej niż ja, z tym, że ja ciągnąłem bardziej z dołu
papier wyszedł na "0" ale pp na 150% to był mój prawie najlepszy ruch z pierwszego półrocza, a miałem troszkę więcej niż Ty
teraz nie mam spokoju i nie wiem gdzie zmierza rynek...
...tak o d razy nie powinien spaść, ale jak nas będą popstrykiwać ze Stanów to nie będzie fajnie
su_up / 2007-07-09 14:30 / _
gdyby nie inwestycja legnicko-zamojska to niezłymi zyskami byż imponował; chyba najlepszymi na fortum
WIT / 2007-07-14 00:11 / Bywalec forum
Witam Azja tak myslame ze INF jak przebije 10.5 to juz poleci w dol;/ mysle ze do wynikow za 2q moze sie osowac w dol a Ty jak myslisz? Pozdowienia&powodzenia
azja / 2007-07-11 10:07 / portfel / Obserwator
dzięki , wiesz nauka kosztuje a cierpliwość popłaca , zobaczymy jak będzie najbliższe większe ruchy w portfelu przewiduję po wakacjach, teraz to takie short games można tylko robić ;-)))
taszka / 2007-07-06 14:12 / "Krecik"
ladnie ale masters napsul ci na razie moze jeszcze odbije
krepek / 2007-06-29 11:26 / portfel / Tysiącznik na forum
nie iwme czy sie spodoba czy nie ale obejrzec mozna:)
http://www.youtube.com/watch?v=L8wTk6H56-E&mode=related&s
earch=
http://www.youtube.com/watch?v=5MmU0xDw9AY&mode=related&s
earch=

pozdrawiam
needle / 2007-06-27 13:33 / Bez rangi
postanowiłem wpisać tu...nie tam na ogólnym

wchodzisz w spółki dość ryzykowne najczęściej - to raz;
z regóły na drugiej lub trzeciej fali (podczas gdy Valjean, czy Warren na pierwszej) - to dwa;
masz 50% wzrost w krótkim czasie na papierze - to trzy;
szykują się korekty letnie...no zgadnij, które spółki stracą najwięcej - to cztery;
jesteś młody, masz pieniądze, rodzinę, firmę...zarobisz jeszcze nie raz i nie sto - to tyle

mam nadzieję, że Ci się przyda to co napisałem
Pozdrawiam
IGła
azja / 2007-06-29 11:21 / portfel / Obserwator
no dzięki za rady i dobre słowo. Widzis zja nie gram jak niektorzy ja inwestuje, nie obchidzi mnie okres dnia czy tygodnia tylko miesięcy i z tej perspektywy jestem spokojny i wcale sie nie wyrywam do nagłych skoków i wyskakiwań, Dlatego inwestuje spokojnie , wyłapuje okazje i czekam sobie cichutko na moment kiedy warto wyjść. Taka Strategia na longa!!
needle / 2007-04-20 17:40 / Bez rangi
azjo - widziałem Twój portfel z kwotami
coś mi nie gra
i wydawało mi się, że na IBS znacznie więcej ugrałeś...???
odp na ogólnej stronie w pon lub wt. OK?
azja / 2007-04-22 16:26 / portfel / Obserwator
sprzedałem trochę w czwartek
krepek / 2007-06-29 11:03 / portfel / Tysiącznik na forum
nie iwme czy sie spodoba czy nie ale obejrzec mozna:)
http://www.youtube.com/watch?v=L8wTk6H56-E&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=5MmU0xDw9AY&mode=related&search=

pozdrawiam
duchu 76 / 2007-03-30 00:51 / portfel
twoj portwel tez jest niczego sobie.Pozdrawiam.
Aron-antyklerykał / 2007-03-31 00:34 / portfel / Bywalec forum
nie żle ciekawe jak długo inwestujesz?
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy