Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2011-07-03 10:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=1nDZxpjmPFk&feature=related - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-07-03 09:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY -Kaszubska ballada..
Big Lebowski / 2011-07-03 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2011-07-03 09:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wczorajasza piekna walka Kliczko - Haye pozostawila pewien niedosyt - brak ko..
jelon86 / 2011-07-03 11:02 / portfel
Dobryy
Zgadzam się, niedosyt walka pozostawiła, ale pokazała też doświadczenie Kliczki, bił swoje i trzymał się swojej strategii, natomiast Haye skakał jak kogut, szukając okazji do uderzenia. Swoją drogą innego wyjścia nie miał. Big jak myślisz, pge doleci w okolice 22 zyla (50% zniesienia) czy podniesie się po tej dziwnej rekomendacji Credit Suisse. Dziwne że pojawiła się ona zaraz po informacji o dywidendzie. Czyżby ktoś chciał se taniej napakować...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-07-03 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie sa w fazie sommer rally i mysle ze sa dopiero w polowie drogi a natomiast GPW niesmialo przebiera nogami czekajac na impulsy - impulsy przyjda ze spolek mysle - gdyz firmy wyciagnely wnioski z przeszlosci zmniejszajac zadluzenia , powieiekszajac zapasy gotowki sa doskonale przygotowne do poprawiania wynikow - co przelozy sie na zmiany kursow akcji , kryzys w Grecji i w innych panstwach hm. inwestorzy musza sie nauczyc z tym zyc i czynnie uczestniczyc w zyciu gieldowym , jest grupa inwestorow ktora juz dwa lata nie moze uwierzyc ze ziemia jest okragla - przypomina mi sie scena z filmu Konopielka - gdzie synek wrocil ze szkoly i mowi ojcu ze ziemia jest okragla i ze w szkole mowili , ojciec wybiegl za zabudowania i patrzyl dlugo na horyzont a pozniej spuscil dziecku manto :), panstwa maja kryzys natomiast firmy maja sie wysmienicie i np. Apple ma zapasy gotowki okolo 50usd na akcje i podobnie w wielu innych swiatowych potentatow takze u nas na rynku, mysle ze spogladajacy na horyzont doczekaja sie spadkow - obstawiam ze w sierpniu jednak uwazam ze rynek wyprzedzi standarty i wczesniej ruszy do gory jak we wrzesniu i beda rekordy ktore udowodnia teze Kopernika ze ziemia jest jednak okragla .. Kopernik byl kobieta ;-).. I to by bylo na tyle..
Big Lebowski / 2011-07-03 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Skresle pare slow o walutach : frank szwajcarski jest przewartosciowany okolo 10% w stosunku do euro i wiecej w tej walucie emocja aniezeli fundamentow , usd hm. chinczycy majstruja przy swojej walucie aby eksport byl oplacalny to i amerykanie nie chca byc gorsi i czynia to samo - jednak jezeli usd bedzie 1,50 lub powyzej wowczas nalezy usd kupowac a euro sprzedawac , waluuta na obecny czas jest australijski dolar - tak obstawiam..
Big Lebowski / 2011-07-01 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
jerycho / 83.31.12.* / 2011-07-02 22:41
Co do Jerycha. Tak działąja bestie tego świata od tysięcy lat. Polecam kapitalne dzieło w tym temacie tj" Przez morze czerwone ku gettom europy" wydawnictwo bodajże z Wrocka, temat ciężki do zdobycia.
tomtay / 2011-07-02 23:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co do Jerycha polecam Pismo Święte, Stary i Nowy Testament, kapitalne dzieło w tym temacie, zwłaszcza polecam przeczytać "od deski do deski", a nie wybiórczo co którąś stronę, w wydaniu np. Brytyjskiego i Zagranicznego Towarzystwa Biblijnego jest lekkie i przyjemne w lekturze, a co najważniejsze jest tekstem źródłowym :))
doktórka / 79.162.134.* / 2011-07-01 20:22
Witam prezesa Biga Lebowskiego.Czy mógłbyś wypowiedzieć sie na temat VST.Wiem,że to nie Twoja bajka,ale kupilam ją na ostatnim dołku.
Obligacje prawie przejedli,ale byłam w ich sklepie i było dosyć dużo kupujacych.Usta mówia sprzedaj,ale..... Z góry dziekuję
Big Lebowski / 2011-07-01 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Doktorka.. Vistula byla gwiazda w 1994 r tak jak Prochnik , Elektrim , mostostale itp. to nigdy nie wroci i masz racje nie jestem zwolennikiem tych spolek , zdaj sie na wlasna intuicje i zaufaj jej - taka moja rada.. Pozdrawiam
bibula / 78.8.105.* / 2011-07-03 11:53
myslałem ze polecisz jej Bytom tak jak to zrobiłeś Amigo - bidulek juz ponad rok siedzi na tym papierze i tylko wtapia. Jedyne co mu zostało to naganiać na wszystkich forach na jego zakup. Gratuluje udanych rekomendacji.
doktórka / 31.63.200.* / 2011-07-03 15:34
Do biduli
Był też Bytom ,na ktorym z Warrenem jechalam od 19-70zł.A Vistula dała piękny zarobek w rajdzie przed połączeniem Vistuli z Wółczanka.Byl tez Kruk i piękny zarobek na nim. To były czasy.
Big Lebowski / 2011-07-03 18:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pani Doktor.. To se newrati- pisalem juz wielokrrotnie ze kiedys spolka Uniwersal w kilkanascie miesiecy wzrosla 6700% i nikt z tej inwestycji nie posiada nawet zlotowki - na gieldzie jest waze co jest a jeszcze wazniejsze co bedzie - to co bylo sie nie liczy..:) Pozdrawiam
doktórka / 79.162.134.* / 2011-07-01 22:48
Mam zagwizdkę na weekend,ale dziękuję. Jest to tylko 5% portfela i nawet myslalam o powiększeniu do 10% na okres letni.
Mimo niesprzyjajacej aury na dworze życze dużo ciepła w kąciku wszystkim piszacym.
mjazzga / 2011-07-01 19:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Pan R.K musiał sprzedać akcje żeby mieć na pp;] albo po prostu lubi okrągłe liczby tj będzie miał 1.270.000.000 akcji, no łatwiej to będzie policzyć. W międzyczasie dorobił się głupio wyglądającej okładki w najnowszym Forbes, chyba go redakcja nie lubi.
Gierki są nadal, choć już chyba na nikim nie robią wrażenia.
A co do ogólności to lipiec zaczyna się ładnie i pewnie też nieźle się zakończy pod dobre dane ze spółek.
Miłego weekendu tradycyjnie pozdrawiam.
Big Lebowski / 2011-07-01 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga..Romano nic nie musi a tyle co sprzedal to pikus , nie lubia go ? hm. mysle ze zazdroszcza mu pieknych kwiatow- zwlaszcza odmiany rozy o wdziecznym imieniu ( Orenzadowa Lady ).. Pozdrawiam i milego weekendu zycze..
Thai / 2011-07-01 19:41 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Najserdeczniej i juz prawie, prawie wakacyjnie Cie pozdrawiam :) Pieknego weekendu zycze :)
Big Lebowski / 2011-07-01 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Czas kanikuly piekna rzecz :) Pozdrowka gorace najserdeczniejsze posylam i milego weekendu zycze.. :)
Thai / 2011-07-01 19:53 / Bez rangi

Czas kanikuly piekna rzecz :)

:) Nooo... nawet bardzo piekna
tomtay / 2011-07-01 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kanikuly piekna rzecz :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/240eaacb99f8454c.html
to jest prawdziwa miłość zawsze wszystko razem, nawet nordic walking na plaży :))
5424 / 2011-07-01 19:23 / Fan Linuxa Ubu
Witaj jak się patrzy na to co się u nas dzieje to człowiek ma chęć trzasnąć drzwiami i wyść i zapomnieć pozdrawiam
Thai / 2011-07-01 19:43 / Bez rangi
Powitania z serdecznymi pozdrowieniami Cyfra :) Milego wieczoru.
5424 / 2011-07-01 20:36 / Fan Linuxa Ubu
wzajemnie Thai wszystkiego naj....... super wakacji
Big Lebowski / 2011-07-01 19:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Nie ma co sie wpatrywac jak sroka w kosc - sa inne zajecia .. Pozdr
Thai / 2011-07-01 10:55 / Bez rangi
Pedro Moutinho & Mayra Andrade - Alfama

http://www.youtube.com/watch?v=aGMiaRCuQUM
Thai / 2011-07-01 07:17 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Pochmurnie, asfaltowe chmury we Wrocku pierwszym dniem lipca… pogody ducha zycze :)
Powodzenia w sesji piatkowej… Dobrego dnia i udanego weekendowania :) Serdeczne pozdrowienia
dodge / 2011-07-01 09:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry Izunia

I ja Tobie również życzę miłego piątku. Serdecznie pozdrawiam i przesyłam uśmiechy na pochmurny, deszczowy dzień :)))))))))))))))))))))
Thai / 2011-07-01 10:13 / Bez rangi
Dzien dobry Macku

Dziekuje. Usmiechow moc wraz z serdecznymi pozdrowieniami odwzajemniam lipcowym czasem
:))))))))))))))))))))))
Thai / 2011-07-01 07:19 / Bez rangi
„Zabawa lipcową sezonowością”
/Opublikowane przez Trystero/
O ile miesiąc czerwiec był dla indeksu WIG w ostatnich 19 latach najgorszym miesiącem ze wszystkich, ze średnią stopą zwrotu na poziomie -2,18% to miesiąc lipiec należał do ścisłej czołówki najlepszych miesięcy i ze średnią 5,19% znalazł się na drugim miejscu.

(…) dokładne dane dotyczące historycznych zachowań warszawskich indeksów w lipcu:
http://www.tinyurl.pl/?5PKg1F4x
cierpliwyy / 46.113.253.* / 2011-06-30 21:41
pozdro mistrzu
lece na impreze
wakacje!!!

póki co wszystko zgodnie z Twoim scenariuszem.........nie mam żadnych pytań.......
Big Lebowski / 2011-06-30 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy.. Baw sie dobrze.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-06-30 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
amigo2 / 2011-06-29 22:16
przywitał

ja takze opierajac sie na AT przepowiadam sierpien i
wrzesien spadkowy , natomiast listopad beda wzrosty i to spore

Bigu a moze czerwcowa korekcinka ktora sie konczy-;)wyprzedziła sierpien-wrzesien?
moze juz od konca sierpnia bedzie wielkie pompowanie-;)
farnick / 2011-06-30 09:42
Witam Gospodarza i wszystkich forumowiczów,

Skoro bawicie się w przepowiednie to i ja zajrzałem do swojej szklanej kuli ;) i oto widzę:

Bieżące wzrosty nie będą powalające i skończą się na przełomie lipca i sierpnia, potem głębsza korekta i do góry. Możliwe, ze będą to jak przepowiadacie miesiące jesienne.

Poniżej zrzuty ekranu z mojej szklanej kuli.
Wyjaśnię tylko o co chodzi w tych kreskach - środkowy oscylator pokazuje relację popytu do podaży w krótkim terminie, ten dolny w średnim terminie (na skali -6 do +6 ). Silne dywergencje (zaznaczyłem czerwono) często zapowiadają zmianę trendu. Są to wskaźniki cenowo-wolumenowe.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cfc89b872401e47.html
farnick / 2011-06-30 09:44
dodam jeszcze że przewidywany przebieg zdarzeń zaznaczyłem na niebiesko :)

pozdrawiam
aqua vitae / 2011-06-30 10:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kłaniam nisko i pozdrawiam Kącikowiczowstwo:)

prognozy mają to do siebie, że albo się sprawdzają
albo nie

zielonego życzę
pawciomerc / 2011-06-29 21:21 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a mam pytanie czy przegapilem wejście ETF DAX i ETS SP500?
Big Lebowski / 2011-06-29 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja Ci nie odpowiem - gdyz nie jestem na biezaco w tym temacie..
cyfra / 81.219.113.* / 2011-06-29 19:14
dzisiaj rano troszkę borka chwyciłem pod tą dywidende co ją niedługo dostane i od razu borysław w górę skoczył ładnie się zachował
5424 / 2011-06-29 20:53 / Fan Linuxa Ubu
Bigu podczas każdej hossy są takie rozsterki w tamtej były dzieci hossy czy w tej tez będą
Big Lebowski / 2011-06-29 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tamta hossa byla poprzedzona na GPW dluuuga konsolidacja - dax mial inna droge podobna do obecnej naszej hossy tzn. dax wowczas z 8168 pkt chyba spadl na 2200 pkt tak wiec hossa typu V byla rozpoczeta , u nas podczas tej bessy index glowny spadl z prawie 4 tys pkt na 1200 pkt tak wiec podobna droga , hossa obecnie jest wybiorcza niesamowicie i dlatego glosze od wielu lat aby spolkom sie przygladac i na nich bazowac - nie dotyczy kontraktowcow , male spolki obecnie dziwnie sie zachowuja gdyz trwa przebudowa portfeli - rozterki daja podstawe do wzrostow , dzieci hossy tym razem nie bedzie - wygraja tylko wytrawni i odwazni tzn. wiedzacy czego chca , na dzieci hossy nalezy poczekac do nastepnej hossy , rynek nam dojrzewa i trzeba brac co daje a nie szukac karety asow , np. PGE od dolka dalo juz kilkanascie procent ale nikt nie kupil gdyz co to jest kilkanascie procent hehe..
5424 / 2011-06-29 21:21 / Fan Linuxa Ubu
PGE to mułek to walor na spadki i na leniwy i bezpieczny zarobek...... inne walory dadzą lepiej zarobić szkoda że nie będe dzieckiem hossy... na to liczyłem że doczekam takiego okresu jak kiedyś wareno pisał że przez całe miesiące walory będą rosły po 3 - 4% dziennie ale to moja pierwsza hossa w niej muszę uzbierać kapitał na następną i tego się trzymam pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-06-29 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren i jemu podobni wpalili sie calkowicie pomimo przeczytania wielu ksiazek na temat gieldy.. Obecna hossa nie jest dla nich a czy nastepna bedzie tez nie wiadomo..
5424 / 2011-06-29 21:38 / Fan Linuxa Ubu
Giełdę trzeba czuć........ i to na tyle a z książek trzeba przeczytać psychologie Plumera do jutra
pawciomerc / 2011-06-29 21:12 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a witam


jak nikt nie kupił?
może nie w samym dolku ale...
Big Lebowski / 2011-06-29 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pawciomerc.. Zdarzaja sie wyjatki - wiem ze Iza kupila w samy dolku , Ty masz ktos jeszcze takze kupil - jednak generalnie ludzie preferuja NC .. Pozdr
oll1 nielogo / 195.41.216.* / 2011-06-30 00:17
ja kupilem :)

pozdrawiam!
Thai / 2011-07-01 08:35 / Bez rangi
To jest nas troje :) Pozdrawiam! :)))
Big Lebowski / 2011-06-29 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-06-29 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2011-06-29 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nalezy trzezwo oceniac sytuacje i opierac sie na faktach - w przeciwnym razie powstaja legendy.. Moja ulubiona legenda jest opowiesc biblijna o oblezeniu przez izraelitow miasta Jeryho - wszyscy wiedza z lekcji religi ze gdy izralici dmuchneli w traby to mury runely - fakty sa jednak takie ze : przywodca izraelitow Jozefus wyslal dwoch szpiegow do Jerycha a oni udali sie do burdelu - tam rozmawiali z kobieta lekkich obyczajow i namowili ja zeby z okna wystawila lina a wowczas jej i jej rodzinie nic sie nie stanie - izraelici maszerowali przez kilka dni wokol murow i podczas tej zmylki wdrapywalo sie po linie wielu izraelitow do Jerycha a traby daly sygnal do ich ataku na brame i otwarcia jej - fakty mowia ze Jozefus - doskonaly strateg , dziewczyna lekkich obyczajow i przekupna , oraz odpowiednia strategia przyniosla skutek - izraelici wycieli wszystkich w miescie takze kobiety i dzieci .. Do czego zmierzam - do kazdego rally potrzebna jest jakas konsolidacja i taka mialy rynki i obecnie jestesmy w trakcie sommer rally a podle nastroje wsrod inwestorow - sa fundamentem do dalszych wzrostow.. I to by bylo na tyle..
5424 / 2011-06-29 20:17 / Fan Linuxa Ubu
jestem pod wrażeniem tej opoieści to nawet ja nie znałem ale moja historia zaczyna się od Olusia wielkiego
Big Lebowski / 2011-06-29 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Olus byl alkoholikiem i prawdopodbnie maczal palce w zamordowaniu wlasnego ojca..
5424 / 2011-06-29 20:48 / Fan Linuxa Ubu
Ale stworzył dzisiejszą europe i to się liczy drobne grzechy i przyzyczajenia można mu wybaczyć kto ich nie ma .....
manny / 2011-06-29 20:09 / portfel / Bywalec forum
no ładnie to powiedziałeś, muszę Ci to przyznać:)
dodge / 2011-06-29 19:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Pozdrowienia serdeczne przesyłam i miłego wieczoru życzę.
Big Lebowski / 2011-06-29 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge.. Pozdrawiam serdecznie i milego wieczoru zycze..
krzysiek29 / 2011-06-29 07:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam.Zeby bylo ciekawiej to raczej nie koniec korekty lecz poczatek. Jak dobrze pojdzie to pojedziemy zygzakiem ABC
A 10-20 lipca poziom 2550-2660
B 10-20 sierpien poziom 2700-2800
C 10-20 listopad poziom 1900-2000

Potem powrot do hossy oczywiscie moze byc inny scenariusz ale bardziej jestem za takim.pozdr
Big Lebowski / 2011-06-29 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof.. Kiedys Ci napisalem ze masz zadatek na dobrego inwestora - jednak gdzies przepadles i straciles kontakt z rzeczywistoscia - sam wiesz jak dlugo juz glosisz teorie spadkow - gdybym dla przykladu ja Cie posluchal to sprzedal bym Synthos po 1.9 zl gdyz 100 % zysku starczy i nalezy czekac na spadki , podobnie z Boryszewem itd.. Iza takze powinna sprzedac Cormay za 2 zl i czekac gdyz naczytala sie przeroznych wypocin na temat tej spolki , podobnie z Synthosem i Boryszewem - takze wielu innych inwestorow powinno tak uczynic - gdyz wiadomo opierasz sie przeciez na AT - technik opiera sie na sygnalach i powiedz mi gdzie byles gdy na indexach byl sygnal kupna generowany - pomijam sygnaly na spolkach - ktore daly tysiace procent stope zwrotu - nie wszystko roslo i jak sie przyjze to Twoje typy byl do kitu . Cp Energia lub Trakcja - nie masz reki do spolek - taka jest prawda , namawialem tu na forum na zakup Synthosa po 1 zl a takze na Boryszew przy niskiej cenie - wszystko do sprawdzenia , obecnie odganiam od moich spolek - gdyz nie chce przpadkowego akcjonariatu i nieswiadomego , ja takze opierajac sie na AT przepowiadam sierpien i wrzesien spadkowy , natomiast listopad beda wzrosty i to spore - dax w tym roku bedzie na poziomie okolo 8 tys pkt, jednak teraz wzrosty beda .. Wracaj na forum , nie obrazaj sie , wymiana pogladow dobrze Ci zrobi i wyostrzysz sobie spojrzenie na rynek .. pozdrawiam
krzysiek29 / 2011-06-29 20:19 / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje. Nie jestem z tych co wypominaja trefne inwestycje kazdy je ma i to sporo.Gratuluje samych zyskow malo jest takich asow.
Big Lebowski / 2011-06-29 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niczego nie wypominam - tylko wylewam kubel zimnej wody gdyz czasem tak trzeba - jak Ty to odbierzesz to inna sprawa , nie jestem asem ani analitykiem - jestem forumowiczem dude , pozoimy ktore zapodales to jest forma asiorstwa tylko Ty tego nie widzisz i tu jest pies pogrzebany - ja nigdy poziomow nie podaje dla GPW - tylko Dax aby nikt niczego mi nie zarzucil - jednak wnioski kazdy jakies moze wyciagnac..
krzysiek29 / 2011-06-29 20:28 / Uznany Gracz Giełdowy
Milego wieczoru.pozdr
Big Lebowski / 2011-06-29 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie i milego wieczoru.. Pozdr
cyfra / 81.219.113.* / 2011-06-29 18:57
Witaj krzysiu pożyjemy zobaczymy co rynek nam zgotuję ja osobiście obstawiam testowanie na S@P poziomu 1400 pkt a potem powrót gdzieś do poziomu 1250 pkt oczywiście na S@P pozdrawiam
al_ / 46.151.74.* / 2011-06-29 08:58
Witam gospodarza...Krzysku,nic jeszcze nie wiadomo,opcja w grze odnosnie nadbicia pierw szczytow ,zrobilismy idealnego gartlega na w20 wzrostowego z podstawa na 2754w20 ,co dalej? nie wiem,doradzam sie nie napalac, ze to juz na pewno w doł,moze byc podejscie na es,zejscie na 1230-40 (niby nie ma prawa pasc ten poziom ,inaczej mozliwe otworzenie puszki pandory)na 1256 es jestpuste kułko na systemie z przed tyg wzrostowe ,drugie takie na przełomie prawie roku,wiec sie nie upierac na siłe jak cos,obecnie sp powinno isc na 1320,dalej sie zobaczy...pozdr.ps.L na bananie i daxie...
Thai / 2011-06-29 10:19 / Bez rangi
Powitania Panu Al :-) Witam Krzyska

Powodzenia zycze parkietowego i kazdego innego takze :-) Pozdrawiam serdecznie
Dobrego dnia :-)
al_ / 46.151.74.* / 2011-06-29 18:51
Witam Pania serdecznie i pozdrawiam:-))
Ciułacz / 2011-06-29 13:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu witaj ! oraz starzy bywalcy.
Widzę prognozy na drugą połowę roku ?

A 10-20 lipca poziom 2550-2660
B 10-20 sierpien poziom 2700-2800
C 10-20 listopad poziom 1900-2000

Widząc taką analizę to każdego zmusi do refleksji.
Hm...na take spadki to trzeba przewidzieć coś czego jeszcze nie znamy i nie uwzględniamy w naszych analizach.
Teoretyzować to jedno a obstawić takie zachowanie parkietu to drugie.

Zakładając że Grecja już jest w cenie to bym obstawiał (w Stanach ) podobny letni scenariusz jak w ubiegłym roku.
Pozdrowienia dla kącika.
pawciomerc / 2011-06-28 22:32 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a witam


może "korekte" czas zakończyć?
myśle ze teraz bedzie troche zielono, może i greckie lenie się ciut uspokoją
Big Lebowski / 2011-06-28 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=yx_Rns_TSZ4 -Kaszubstwo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy