Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2011-07-13 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisalem juz w niedziele o amerykanskich agecjach ratingowych i ich obecny kujawiak jaki odstawili obnizajac rating Irlandi - ktora jak by nie bylo ma wzrost gospodarczy w tym roku - swiadczy o wyjatkowej stronniczosci tej agencji , gdyz kilka stanow w USA jest obecnie bankrutami - wstrzymane sa budowy , zamkniete urzedy itd. a agencja ani slowa o tym , z drugiej strony gdyby obnizono raing USA rynki czekal by krach i ogromne turbulencje a nastepnie ogromny swiatowy kryzys - dlatego niech obnizaja ratingi krajom europejskim a my wykorzystujmy okazje na tanie zakupy ..
paweł77 / 2011-07-13 20:41 / Bywalec forum
Witam wszystkich inwestorów. Bigu widzę, że sprzedałeś investcona. Czemu taka decyzja? Miało być na longa :). Pozdro.
Big Lebowski / 2011-07-13 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pawel.. Nie podoba mi sie zachowanie tej spolki - brak sily nawet na odbicie - ale co tu sie dziwic jezeli zarzad sprzedaje aby nabyc menadzerskie akcje , spolke bede obserwowal ale limit cierpliwosci wyczerpala u mnie.. Pozdr
Gagarin_nielogo / 83.8.52.* / 2011-07-13 22:29
Witaj Bigu,

(to ja cichy obserwator Twojego portfela i wypowiedzi od kilku latek).


Zauważyłem że sprzedałeś również ARMATURE - - ja posiadam mały pakiecik tych papierów (zakup po 2.72).

Czy uważasz że akcje tej spółki nie odbiją w najbliższych miesiącach?

z góry dziękuję za odpowiedź
Gagarin
manny / 2011-07-13 21:44 / portfel / Bywalec forum
a ja głupi dokupiłem:)
ad... / 188.147.203.* / 2011-07-13 21:52
przynajmniej wiesz od kogo kupiles ;) pozdr. dla kacika
manny / 2011-07-13 21:55 / portfel / Bywalec forum
czy chcesz mi powiedzieć, że moje akcje mają wartość kolekcjonerską?
ad... / 188.147.203.* / 2011-07-13 22:09
tylko jesli Big sie na nich podpisze ;)
Ged / 2011-07-13 22:38 / Tysiącznik na forum
mała dygresja w temacie- jakby ktoś chciał nabyć edycję kolekcjonerską akcji MIT z moim skromnym autografem, to koniecznie dajcie znać :)
ad... / 188.147.203.* / 2011-07-13 22:58
:) od dawna walor w trendzie spadkowym
mjazzga / 2011-07-13 20:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jednak to, że o tym się nie mówi nie znaczy, że tego nie ma, więc na logikę jak nie będzie poprawy to ten krach i tak nastąpi, po cienkim lodzie stąpamy. Jak trudno się teraz zarabia to chyba jeszcze trudniej będzie powiedzieć dosyć sprzedać i zrobić sobie wakacje, trudniej o tyle bo nie wyobrażam sobie takiego rajdu razem z ulicą jak na końcu ostatniej hossy.
Trafnych decyzji skuteczności i konsekwencji:)
tomtay / 2011-07-13 20:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj, podstawowym zarzutem wobec agencji ratingowych było to, iż za wysokie oceny były wystawione w latach 2007-2008, (ładnie to ujęto w tym filmiku 'InsideJob', zatem teraz hurtem wszystkim wystawiają poziom "śmieciowy" :)
5424 / 2011-07-13 20:40 / Fan Linuxa Ubu
witaj mam problemy z witryną moneya i dlatego mniej pisuje ale ogólnie jest dobrze i zakłądam że będzie lepiej widać że towarzycho bez akcji siedzi a na myśl o spadkach dostaje orgazmu
Big Lebowski / 2011-07-13 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2011-07-13 19:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Oglądałem sobie przez przypadek wywiad na cnbc z takim młodym analitykiem BRE, w rozmowie o BRS kilka razy używał takich zwrotów jak "staramy się tzn Boryszew" ;] śmiesznie to wychodziło;]
Dla takiego leszcza jak ja fajnie, że pokazali trochę siły i chęci do zakupów, trzymam się jakiegoś tam planu ale emocji za dużo było od marca.
Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2011-07-13 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Ta hossa jest dla tych ktorzy nie sluchaja glosu ludu tylko swoje robia :) , swoje trza robic , swoje.. Pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-07-13 20:13 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
słucham różnych głosów bo to moja pierwsza hossa, po pierwszej bessie, wybieram rozsądek i jak na razie jest ok;]
Ged / 2011-07-13 19:28 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,
amerykany już kombinują jak tu się do kolejnych luzowań przysposobić :)
pozdrowienia!
Big Lebowski / 2011-07-13 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Juz kiedys pisalem ze oglosza nowy program pod nowa nazwa , USA ma przewage nad europejskimi krajami ze moga sobie dodrukowac tyle ile im bedzie potrzebne - natomiast taka Grecja nic nie moze - biednemu zawsze pod wiatr..Pozdr
Ged / 2011-07-13 19:56 / Tysiącznik na forum
chylę czoła przed Twoim wyczuciem, już nie pierwszy raz :)

ps: dziś dobre info również z sns

(PL)-CHEMICZNY-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-(PL)-1-SYNTHOS SA-PLDWORY00019-DWORY

SYNTHOS SA wyrok sądu w sprawie zmowy kartelowej na rynku syntetycznego kauczuku

13.07. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 25/2011

Działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach
wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach
publicznych (Dz. U. nr 184, poz. 1539 z 2005 roku, z późniejszymi zmianami), Zarząd Synthos
S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 13 lipca 2011 roku powziął informację o wyroku Sądu
Pierwszej Instancji Unii Europejskiej, uchylającym decyzję Komisji Europejskiej z dnia 29
listopada 2006 roku wobec Kaucuk a.s. nakładającej solidarnie na Unipetrol a.s. i Kaucuk a.s.
grzywnę w wysokości 17,55 mln Euro.
Emitent informuje, iż decyzją z dnia 29 listopada 2006 r. Komisja nałożyła grzywnę w łącznej
kwocie 17.5 mln EUR na Kaucuk a.s. oraz Unipetrol a.s. za uczestnictwo w zmowie kartelowej na
rynku syntetycznego kauczuku. Kaucuk a.s. oraz Unipetrol a.s. wystąpiły do Sądu Pierwszej
Instancji UE, domagając się uchylenia decyzji Komisji. Sąd Pierwszej Instancji UE uznał, że
materiał dowodowy przedstawiony przez Komisję nie jest wystarczający dla stwierdzenia, że
Kaucuk a.s. i Unipetrol a.s. brały udział w nielegalnych praktykach rynkowych. Sąd Pierwszej
Instancji UE wskazał, że istnieją wątpliwości co do tego czy Kaucuk a.s. i Unipetrol a.s. brały
udział w nielegalnych praktykach na rynku kauczuku syntetycznego i że wątpliwości te należy
rozstrzygać na korzyść ukaranych spółek. W związku z tym, Sąd Pierwszej Instancji UE
postanowił uchylić decyzję Komisji Europejskiej.
Wyrok Sądu nie jest prawomocny. Odwołanie od orzeczenia, ograniczone do naruszenia procedury,
może zostać wniesione do Trybunału Sprawiedliwości w terminie dwóch miesięcy od dnia
zawiadomienia o tym orzeczeniu.
Emitent informuje, iż w dniu 19 lipca 2007 roku nabył od Unipetrol a.s. akcje Spółki Kaucuk
a.s.
z siedzibą w Kralupach, na skutek czego Kaucuk a.s. stała się spółką zależną Emitenta.
Emitent uznał informację za istotną z uwagi na inne toczące się postępowanie, o którym
informował w Raporcie Bieżącym nr 17/2008 z dnia 19 maja 2008 roku.
mjazzga / 2011-07-13 19:59 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tu kasy mają ja lodu ale wiadomo że zainwestują w coś typu echo;]
pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-07-12 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2011-07-12 21:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
dzień bez obniżenia ratingu dniem straconym dziś padło na irlandie;D
pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2011-07-12 21:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Ano - taki czas.. Pozdrawiam serdecznie
Jarroo / 2011-07-12 22:43
Witaj Bigu i kacikowicze.

Sponiewieralo tego BYD , oczywiscie posiadam ,co prawda kupowalem w transzach ale i tak dostelem po dupie.Zapowiada sie bardzo dluga inwestycja, chociaz jedyna zagraniczna.
Dzieki Ciulaczu za podanie artykulu.
Ciułacz / 2011-07-12 23:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu witaj !
Do Jarroo:
W tym artykule co zapodałem poniżej jest jedno zdanie i tego się trzymaj, cytuję :
Elektryczny sedan, opracowany wspólnie BYD i Daimler, będzie także uruchomiony w 2013 r., powiedział Li.
Koniec cytatu.
Czyli można się spodziewać tego auta w UE, co ich umocni i podniesie prestiż.
Pozdrawiam
adammoj / 2011-07-12 20:10 / Bywalec forum
Czesc Bigu
morzesz skomentowac komentrze taurona-logout
ciekawy jestem bo masz zawsze fajne riposty pod reka albo historie.
pozdrawiam
adammoj / 2011-07-12 20:12 / Bywalec forum
o matko jaki byk
przepraszam teraz spostrzeglem

dzieci pisze sie MOŻESZ

a i jedna litrowka komentarze
Big Lebowski / 2011-07-12 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adamoj.. Tauron jest juz jakis czas bez akcji i targaja nim emocje - emocje towarzysza takze gotowce :) jak widac - mam zwyczaj ripostowac bezposrednio lub jak to sie mowi - prosto w oczy natomiast nieobecnych nie ripostuje.. Z tego co przeczytalem opiera sie na zachowaniu PKO BP - uwazam ze ta spolke nalezy obecnie traktowac inaczej tzn. spolka jest tuz przed sprzedaza przez SP sporego pakietyu - stad zachowuje sie i bedzie zachowywac nieco inaczej - stad mozna wyciagac mylne wnioski.. Pozdrawiam
CIERPLIWY GRACZ / 2011-07-12 20:49 / portfel / Tysiącznik na forum
siema a propos............po ile ten pakiecik bo sie kiedyś pytałem.......moze już wiadomo?
witam serdecznie
Big Lebowski / 2011-07-12 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy .. Jeszcze nie jest cena podana - radze obserwowac i w odpowiednim czasie zakupic..Pozdrawiam serdecznie
CIERPLIWY GRACZ / 2011-07-12 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
bede miał na uwadze,
dzieki dobry człowieku jak zawsze mozna na Tobie polegać nawet gdy forum puste Ty trwasz na stanowisku........miłego wieczoru trzymaj sie
Big Lebowski / 2011-07-12 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie i milego wieczoru Ci zycze..
tauron-logout / 88.156.142.* / 2011-07-11 21:49
Krzysiek ma racje 2000 na wigu20 bedzie w listopadzie.W tym czasie spolki niektore zalicza dno poprzedniej bessy.I dobrze wtedy bedzie mozna sie obkupic w z powrotem wziac udzial w rajdzie,byle do przodu.

Pozdro
ad... / 62.21.32.* / 2011-07-11 21:51
Poprosze o garść szczegółów na czym opierasz swoje przekonanie.
tauron-logout / 88.156.142.* / 2011-07-11 22:08
Chociażby negatywne sygnały AT,dywergencje niedzwiedzia są widoczne na wykresach tygodniowych takich banków jak np. PKO BP i są bardzo wyrazne w szerokich ramach czasowych.Co by się nie robiło portfel traci na wartości,jest garstka spolek które opierają się spadkom w dłuzszym terminie,na 70% spolek mozna było tylko stracic na przestrzeni 3 miesiecy.Smierdzi to dystrybucją na szeroką skale.Brakuje mi tylko reklam w TV zachecajacych do zakupu jednostek TFI ale nie kazda hossa jest taka sama.Podobnie z bessa,nie musi byc tak jak w 2007 roku.
ad... / 62.21.32.* / 2011-07-11 22:28
Podobnie było chociażby rok temu w okresie kwiecien-lipiec, kiedy spadki np. na pko były jeszcze dotkliwsze. Nie zapominaj, że powoli zbliżamy sie do cen walorów ze szczytu ostatniej hossy - to będzie bardzo duży opór a jego "przejście" możliwe będzie tylko po sporej konsoli, co rowniez widac po pko.
Big Lebowski / 2011-07-11 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie ludzie..:)
cyfra / 178.37.135.* / 2011-07-11 20:21
witaj pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-07-11 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
mjazzga / 2011-07-11 19:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
ciężko dziś o dobry humor, już pisałeś o agencjach no i dziś znowu wymyślili, kiedyś trafią, oby wcześniej jednak nie przesadzili
pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2011-07-11 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Raz jest slonce a raz deszczyk i rynna ..:) Pozdrawiam serdecznie..
TrentX / 2011-07-11 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu :)

Po Grecji nie Portugalia
ad... / 62.21.32.* / 2011-07-11 16:57
Ojj przesadzone te infa z Italii... nalezy pamietac ze debatuja nad budzetem na 2014...
TrentX / 2011-07-11 16:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem czemu obcielo czesc posta , ale go ponowie

Po Grecji nie Portugalia, Hiszpania tylko Wlochy wyskoczyly jak diabel z pudelka dolujac indexy.
Jak umiejscowilbys tamtejsza gospodarke i jej wplyw na to co sie dzieje na rynkach lub tez co sie moze zdarzyc z powodu ewentualnej niewyplacalnosci Wloch.

Pozdrawiam :)
amigo2 / 2011-07-10 21:35
przywitał

http://trailers.apple.com/trailers/independent/amigo/
-;)))))))
oila siorbac!!!!!!!1
amigo2 / 2011-07-10 23:57
tu nie ma co sie cieszyc ino siorbac pierłe do pełna-;))))
o filmiku sie nie wypowiem bom skromniacha-;))))
Alvarez / 2011-07-10 13:36
Bigu witaj,
Ostatnio PGE niezle posuwa do dolu. Co tak nagle? Niedawno rowniez IDM, Credit Swiss obnizyli rekomendacje, a ING usunal spolke z listy top pick. Cos mam w pamieci ze i Fitch tez dal negatyw (ale moze z F cos pomylilem). Czy z PGE zaczyna byc gorzej, a Tauron lepszy?
Ciułacz / 2011-07-10 12:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu witaj !
Ostatnimi czasy BYD konstruktor samochodów elektrycznych został przeczołgany niemiłosiernie.
Może zapodam linka do artykułu co pomoże lepiej zrozumieć napotykane problemy.
http://www.reuters.com/article/2011/07/04/us-etaxis-idUSTRE7630EK20110704
..................................
Rozmawiałem z bratem mojej żony na ten temat bo facet ma rozeznanie w ich mentalności i tam już kupił dwa nowe nisany.
Powiada że tam auto electryczne jeszcze sie długo nie przyjmie bo to nie jest oznaką prosperity.A jak już zaczną sie do tego przekonywać to kupią zachodnia markę np BMW.BYD ma większe szanse zrobić pieniądze poza krajem.
Big Lebowski / 2011-07-10 12:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=XPd9be8R5bA&feature=related -Piekna kaszubska ballada oraz piekne kaszubskie krajobrazy..
Big Lebowski / 2011-07-10 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=bBMGe0HQU3I -Kaszubstwo
ad... / 95.108.87.* / 2011-07-10 13:31
Ta kaszubskosc zawsze urzeka, genialny utwor, pozdrawiam Bigu
Big Lebowski / 2011-07-10 11:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2011-07-10 11:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W przyszlym tygodniu w USA poczatek meldowania wynikow kwartalnych i zazwyczaj poprzedzane to jest spadkiem glownych indexow na gieldach swiatowych i milismy z tym wlasnie do czynienia , impulsy do wzrostow przyjda z firm tak na rynkach swiatowycjh jak i u nas - gdyz firmy beda mialy sie czym pochwalic - tak uwazam , inwestorzy sa b. nerwowi i brakuje im cierpliwosci - jakiekolwiek zyski realizowane sa natychmiast - bez wzgledu na perspektywy spolki itd.. Obecnie bardzo wiele do powiedzenia maja agencje ratingowe - wiadomo ze agencje sa w rekach amerykanow i odnosze wrazenie ze sa uzywane instrumentalnie - gdyz porownywanie Portugali do Grecji jest wielkim nieporozumieniem - osobiscie mysle ze to takie odwracanie glowy od rodzimych problemow prze agencje ratingowe , na rynkach kapitalowych krazy wiele bilionow kapitalu spekulacyjnego ktorey czesto sie przemieszcza obierajac rozne cele - jednak kapital ktory szuka dobrej lokaty wybiera solidne akcje i indexy - stad tak dobre zachowanie spolek niemieckich - ktore sa obecnie traktowane jako bezpieczna przystan , brak alternatywy dla kapitalu przypomina ze akcje to takze dobra trwale i mamy takich pod dostatkiem na GPW - trzeba sie tylko rozejrzec a znajdziemy , GPW w ostanich dniach czy tygodniach zyla swoim zyciem - wchodzenie duzej spolki weglowej oraz kilku ukrainskich spolek - wywarlo jakies tam wrazeniae na glownych indexach - jednak i to sie unormuje , spolki dobre i o dobrych perspektywach zyja i beda zyc wlasnym zyciem a obecnie gra bedzie sie toczyc pod wyniki - Grecja czy portugalia nie bedzie tu miala wplywu - tu gdzie jedni przegrywaja - wygrywaja inni i w calym tym zgielku - nasze spolki wyjda na prowadzenie..Nie mam zaufania do spolek ukrainskich i moim faworytem na nowa emisje jest PKO BP - tu uwazam ze inwestorzy zarobia - czy na weglowych spolkach zarobia nie jestem przekonany , uwazam ze inwestrzy powinni stawiac na zwyciezcow tzn. te spolki ktore maja sie czym pochwalic nalezy nabywac i trzymac , trzymac , trzymac :) , na Daxie zobaczymy wczesniej 8 tys pkt. jak sie wielu wydaje i mysle ze na GPW takze uswiadczymy solidnych wzrostow i gorsi nie bedziemy - jestem optymista jezeli chodzi o spolki , indexy i trend..
Big Lebowski / 2011-07-08 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2011-07-08 19:53 / Fan Linuxa Ubu
Widziałeś uni leci jak kamień .......
5424 / 2011-07-08 19:59 / Fan Linuxa Ubu
zaczyna to interesująco wyglądać poobserwuję i zastanowię się nad papierkiem.
Big Lebowski / 2011-07-08 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj to co trzymasz - obecnie to jest najlepsze.. Z bankow polecam PKO BP jesienia i zaden inny mu nie podskoczy mysle..
Fan Longterma the best inwestora / 88.156.213.* / 2011-07-08 20:25
Wywalajcie boryszew idzie na 20 groszy na akcje
Big Lebowski / 2011-07-08 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Popieram kolege - walor mocno przewartosciowany o chwiejnych fundamentach..
mjazzga / 2011-07-08 19:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj,
Dobry tydzień nieco zmącony piątkiem, jak czytam takie komunikaty że coś tam wzrosło/spadło (dziś bezrobocie w USA) a oczekiwano np 2x więcej to się tylko uśmiecham, bo tak trafne analizy po forach można spotkać, a jednak coś takiego potrafi wywołać chwilową lawinę.
Fajne rzeczy dzieją się w Krakowskiej Strefie Ekonomicznej.
Pozdrawiam i miłego weekendu.
Big Lebowski / 2011-07-08 19:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Sommer rally nie zakonczone i wzrosty nadal sa przed nami.. a wahania sa takze potrzebne.. Pozdrawiam i milego weekendu zycze..
Longterm / 2011-07-08 19:40 / Mostek Zwyciężymy!
witam Bigu, zgłosiłeś mój wpis do usunięcia w zeszły weekend. Czyżbyś obawiał się czegoś? czyżby ktoś kto pisze prawdę był dla Ciebie zagrożeniem?
Big Lebowski / 2011-07-08 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Longu.. jut raz cos uzgodnilismy i sie tego trzymamy - ja zdania nie zmieniam , zagrozen sie nie obawiam ..
Big Lebowski / 2011-07-08 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
Thai / 2011-07-08 08:28 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Powodzenia parkietowego i kazdego innego zycze :)

Dobrego dnia oraz udanego weekendu :) serdeczne pozdrowienia
Thai / 2011-07-08 08:31 / Bez rangi
DSS... Zarząd spółki Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 6 lipca 2011 r. doszło do zawarcia przez Spółkę umowy sprzedaży, na podstawie której Spółka nabyła 1.000 udziałów o wartości nominalnej 1.000 tugrików każdy, stanowiących 100% kapitału zakładowego spółki EKTU Co. Ltd z siedzibą w Mongolii, będącej spółką z ograniczoną odpowiedzialnością utworzoną według prawa mongolskiego. Cena sprzedaży udziałów wynosi 4.000.000,-USD.

Jak informował Emitent w raporcie bieżącym nr 35/2011 z dnia 14 czerwca 2011 r., spółka EKTU posiada koncesję poszukiwawczą, ważną do dnia 2 lipca 2013 r., na obszar o powierzchni 2.732 ha, zlokalizowany w prowincji Dornogobi w Mongolii. Na obszarze objętym powyższą koncesją zostało udokumentowane w latach 90-tych XX w. złoże pierwiastków ziem rzadkich, przy czym ich zawartość uzasadniała wysokie prawdopodobieństwo możliwości komercyjnego ich wykorzystania.

W związku z nabyciem udziałów w spółce EKTU, Emitent przystąpił do opracowania niezbędnej dokumentacji geologicznej, celem potwierdzenia występowania na obszarze objętym koncesją złóż pierwiastków ziem rzadkich

http://www.tinyurl.pl/?v2Y8CWx1
Thai / 2011-07-08 11:59 / Bez rangi
"- W ciągu kilku najbliższych miesięcy opracuje mydokumentację geologiczną, która posłuży do wydania koncesji eksploatacyjnej. Jednocześnie DSS prowadzi działania mające na celu pozyskanie technologii przeróbki rud pierwiastków ziem rzadkich oraz zbudowanie zakładu przeróbczego – powiedział cytowany w komunikacie prasowym Jan Łuczak, prezes DSS."

http://www.tinyurl.pl/?CMvO4wK4
mjazzga / 2011-07-07 21:47 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie,
Dziś walne Amazon.com sprzedaż 34 miliardy USD 40% wzrost r/r przez ten serwis można kupić już motocykle i konserwy jeszcze trochę i tradycyjne sklepy nie będą nikomu potrzebne, no może amerykanom;]]
ps nie miałem problemu z logowaniem
Pozdrawiam serdecznie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy