Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
CIERPLIWY GRACZ / 2011-10-23 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc
dzieki Bigu za komentarz pozdrawiam serdecznie
Arek555 / 2011-10-23 08:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ostatnie notowania na giełdzie, pokazują wyraźnie, jak mało inwestorów uczestniczy w zawieraniu transakcji. Rynki spadają przy bardzo małych obrotach, jak również rosną przy małych obrotach. Nie ma obecnie określonego kierunku, jest duża niepewność i wielu woli przeczekać. Jest to dobry okres, dla ryzykantów którzy potrafią wykorzystać te duże wahania.
Arek555 / 2011-10-23 08:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Rynki spadają
przy bardzo małych obrotach, jak również rosną przy małych obrotach.

Zapomniałem dodać, że "mocno" spadają i rosną, przy małych obrotach. W normalnych warunkach, przy obrotach kilka razy większych, wzrosty lub spadki były o wiele niższe.
Big Lebowski / 2011-10-23 06:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2011-10-23 06:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie nie rozpieszczaja inwestorow i hustawka nastrojow trwa w najlepsze - spora wina lezy po stronie politykow i ich braku kompetencji , Grecja np. bedzie potrzebowala jeszcze 200 mld euro pomocy i to moze byc za malo , pomoc jaka otrzymala dotychczas Grecja nie poszla na cele gospodarcze , czy wsparcie ubogiego spoleczenstwa - pomoc unijna pomogla bogatym grekom - miliarderom , milionerom wycofac depozyty z bankow i spokojnie umiescic aktywa w Szwajcari - taka jest brutalna prawda .. Obstawiam ze Grecja sama oglosi niewyplacalnosc i wyjscie z uni walutowej .. Gieldy obecnie odreagowuja mocne sierpniowe spadki i obraly kierunek polnocny .. Kazda bessa jest inna i obecna wskazuje ze mamy bardzo techniczne rynki i gieldy - gdyz tak gwaltowne przeceny jakie byly w na gieldach nie sprawili goraczkowi maklerzy czy spanikowana brac inwestorska - sprawily to komputery i ich programy .. Bessa zauzwyczaj objawia sie nastepujaco - rynek spada np. jak ostatnio -30% nastepnie jest odreagowanie mocne wielotygodniowe o silnych wahaniach i dochodzi do roztrzygniecia - w gore czy powrot do trendu glownego - czyli spadkowego i obecnie ten scenariusz jest rozgrywany uwazam.. Jezeli spojrzymy na wyceny spolek to sa atrakcyjne ale gdyby nastapila recesja - wowczas wycena bedzie inna .. Grecja jest w recesji , Hiszpania i Portugalia ociera sie oraz Wlochy takze .. Nalezy bacznie przygladac sie wloskim obligacom gdyz one wskaza czy nastepuje recesja czy udaje sie jej uniknac - tu jest klucz uwazam do zajecia odpowiedniej pozycji na rynku.. I to by bylo na tyle..
farnick / 2011-10-24 09:01
Witaj Big


Nalezy bacznie przygladac
sie wloskim obligacom gdyz one wskaza czy nastepuje recesja czy udaje sie jej uniknac


Dobrze jest też mieć na oku spread mdz. obligacjami niemieckimi a włoskimi i mdz niemieckimi a francuskimi, szczególnie ten ostatni mocno skoczył do góry. Jeszcze parę miesięcy temu wynosił ok 0.3 % teraz jest prawie 1,1%. Gwałtowny wzrost nastąpił już w lipcu.
Arek555 / 2011-10-23 07:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Big. To co piszesz jest faktem, a z faktami się nie dyskutuje, natomiast przyczyny kryzysu są głębsze i bardziej skomplikowane. Osobiście uważam, że wspólna waluta dla krajów, o różnych poziomach rozwoju jest błędem. Jeżeli dochodzi to sytuacji, gdy członek UE jakim jest Grecja, popada w stan niewypłacalności, to coś mi tu nie gra. Błędy są rzeczą normalną, każdy z nas je popełnia, ale błędów nie należy poprawiać, kolejnymi błędami. Jeżeli na szczycie podejmą właściwe decyzje, to sytuacja się poprawi. Nasuwa się pytanie, jakie mogą być te "właściwe decyzje". Otóż to !!! Sytuacja niepewności na rynkach, z powodu kryzysu, jeszcze bardziej pogłębia kryzys i zmusza inwestorów, do wycofywania się z giełdy, przez co kapitał poszczególnych spółek ulega przecenie. Każda przecena wpływa niekorzystnie na rozwój i działalność spółek giełdowych.
Big Lebowski / 2011-10-23 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Arek.. W tym tygodniu a dokladnie w srode nastapi wazne rozstrzygniecie w sprawie przyszlosci Grecji i Uni - maze po tym nastapic zjawisko tzw.sell on good news lub wzrosty - jednak gdyby politycy zawalili sprawe to wczesniej czy pozniej nastapi powazna wyprzedaz na rynkach - tak obstawiam , banki maja kryzys i beda zmuszone do organizowania gotowki i robienia zapasow - wowczas jedynym sposobem dla nich jest wyprzedaz aktywow i bedzie to gwaltowne turbulencje serwowac - na ten momenz cieszmy sie tym co jest - jak prawdziwi samuraje.. Pozdr
jelon86 / 2011-10-21 20:45 / portfel
Witamm po dłuższej przerwie.
Z racji że nadszedł upragniony łykend życzę wszystkim udanego wypoczynku i pozdro:)
Big Lebowski / 2011-10-21 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. Pozdr
5424 / 2011-10-21 20:00 / Fan Linuxa Ubu
na głownym jak się administrator wziął za cięcie to wycioł wszystko łacznie w wesołym tekstem Longa .........
tomtay / 2011-10-21 21:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musi hossa bedzie, nowa oprawa forum, porządki, szykują forum na nowych inwestorów, bo w obecnych warunkach trudno by było ich podjąć godnie :)
5424 / 2011-10-21 21:29 / Fan Linuxa Ubu
zastanawiam się nad tą hossą ........ i jakoś jej nie widzę ale na giełdzie jest zasada.......... albo jesteś szybki albo martwy .........
dr_D / 78.8.94.* / 2011-10-22 18:17

i jakoś jej nie widzę

rynki widza dlatego nie spadają, ty uparłeś się na zasadę -20 % tzn. jesteś martwy .

może odpowiesz na pytanie, które od dawna stawiam pozostającym poza rynkiem,...pod co w przyszłości będzie rosło jak rynek osiągnie poziom przez ciebie oczekiwany ?
czy długi całego PIGS znikną, czy problemy jakie nękają rynki pójdą w zapomnienie? itd.

uważam, że trzeba korzystać z tego co nam bazar oferuje, świat idzie do przodu i wcale nie gwarantuje po 2 letnich wzrostach(tylko) zejścia na dno 'absolutne'.

pozd. gospodarza i jego przyjaciół:)
5424 / 2011-10-22 19:37 / Fan Linuxa Ubu
niezręcznie się wyraziłęm to ze hossy jeszcze przez dłuższy czas nie powinno być to jest bardzo dużę prawdopodobieństwo ........ale czy narażać się na stratę kapitału w tej podbitce.... to jest sedno sprawy z którym muszę się uporać.... chciwość ze strachem walczą.... trzeżwa ocena sytuacji z nieprzewidywalnością giełdy pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-10-21 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2011-10-21 19:44 / Fan Linuxa Ubu
Witaj ostatnio daję głos na głownym ale to nie ma sensu...... czuję że tak są jakieś gierki i większe interesy reprezentowane
Big Lebowski / 2011-10-21 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Na glowne nie zagladam , longa nie czytam - jest tyle ciekawych tekstow do przeczytania i to powaznych ludzi ze obrobic sie nie mozna - nie ma tam zadnych grubych interesow - tam drobnica walczy z rynkiem od lat - wiem bo pisalem tam troche.. Pozdr
dr_D / 78.8.94.* / 2011-10-22 18:25

tam drobnica walczy z rynkiem

jak wszędzie,... gdzie nie zajrzysz to znajdziesz damesę i Kena, hosiarzy typu amigo jest na forach jak na lekarstwo .

pozd. od drobnicy:)
5424 / 2011-10-21 20:08 / Fan Linuxa Ubu
też cię pozdrawiam
mjazzga / 2011-10-21 19:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
gratuluje wyczucia:) pod wpływem negatywnej rekomendacji z BRE zakupiłem sobie nieco już sponiewieranego papiera, po dłuższej przerwie w obserwowaniu sesji zaczynam sobie jakieś tam plany układać, ale niechby już zbankrutowali weekendowo bankruta to było by łatwiej;]

potrzebuję zrobić w przeciągu tygodnia dwóch większe zakupy w UK, kurs funta mnie martwi;/ może się tu coś zmienić na korzyść czy raczej będzie w okolicach tego co jest?

Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu.
Big Lebowski / 2011-10-21 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga - raczej obstawiam ze funt sie nie zmieni.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-10-20 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
amigo2nl / 178.37.89.* / 2011-10-20 19:55
przywitał
oila siorbaj zostaniesz prawdziwym szejkiem-;)
Big Lebowski / 2011-10-20 20:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo.. wiem dlaczego tak napisales :) Pozdr
amigo2nl / 178.37.89.* / 2011-10-20 20:11
nie nie jak o tym samym mysle-;)
amigo2nl / 178.37.89.* / 2011-10-20 20:20
ja tylko z dobrego serducha typa zapodaje-;)
Big Lebowski / 2011-10-20 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiemy , wiemy Amigo..
Arek555 / 2011-10-20 19:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj mistrzu, jak myślisz, czy mogą być większe spadki w najbliższych dniach ?
Big Lebowski / 2011-10-20 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Arek.. W najblizszych dniavch obstawiam wzrosty - pesymizmu poklad wystarczajacy mamy a to bedzie paliwo do wzrostow i to od jutra kuzobstawiam.. Pozdr
Arek555 / 2011-10-20 19:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki, uspokoiłeś mnie troszkę, bo nabrałem akcji i niektórzy mi zarzucają, że zrobiłem błąd. Pozdrawiam :))
Big Lebowski / 2011-10-20 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mialo byc od jutra juz obstawiam..
Big Lebowski / 2011-10-19 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy obecnie sa mocno skolowani - wzrosty , spadki i wzrosty i znowu spadki na glownych indexach - przyczyna jest taka ze w obecny piatek mamy maly taniec wiedzm i tu mysle ze znaczni inwestorzy odkryja karty na nastepne tygodnie i pokaza jaka zajeli pozycje , jednak nie ludzmy sie spokojnie nie bedzie na rynkach jeszcze dlugi czas..
farnick / 2011-10-20 10:49
Witam,
Spread między 10 latkami niemieckimi a francuskimi ciągle rośnie, niedawno poziom 0,88 uważany był za wysoki, teraz jest 1,18.
Żabojady mają 4 x więcej obligacji Greckich niż Niemcy, przy słabszej gospodarce. To u nich jest pies pogrzebany i od nich zależy jak potoczą się dalsze losy kryzysu zadłużenia. Uważam, że obniżka ratingu Francji jest coraz bliżej i staje się coraz bardziej realna.
Arek555 / 2011-10-19 23:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na giełdzie nigdy nie było spokojnie. W ostatnim czasie spekulanci przeprowadzili skuteczny atak na akcje, waluty , kontrakty . . Gospodarki wielu krajów, przechodzą od zawsze, mniejsze lub większe kłopoty. Zadłużanie również trwa od dawna. Są okresy, gdy media ze szczególną siłą wzmacniają efekt emocjonalny i wywołują panikę, by osiągnąć spadki, lub wzrosty. Gdy ktoś ma ogromną kasę, to ma także możliwości, by wpływać na giełdę tą kasą i wspierać się mediami, również za pomocą kasy. Nam biednym żuczkom pozostaje obserwacja i zrozumienie tych zachowań i w miarę możliwości i umiejętności, osiągać własne cele.
5424 / 2011-10-19 19:56 / Fan Linuxa Ubu
A co oni mogą pokazać ludzie na ulicach z policją się biją pensje i emerytury mi obcinają plany ratunkowe to ślepa uliczka pewnie jeszcze cała masa trupów po szafach pochowana i czeka na swój czas a gielda dopiero po pierwszej obsuwie i dość wysoko uważam
5424 / 2011-10-19 19:57 / Fan Linuxa Ubu
A pomysły na rozwiązanie dopiero dojrzewają w głowach decydentów
Big Lebowski / 2011-10-19 19:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2011-10-19 19:32 / Fan Linuxa Ubu
Witaj Bigu pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-10-19 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
5424 / 2011-10-19 19:43 / Fan Linuxa Ubu
Przestałem się kopać z koniem przechodzę na lokate..........i czekam na koniec r***********..... mysle o obligacjach skarbu Pańtwa ale ty mi ww tej materii nic nie doradzisz
Big Lebowski / 2011-10-19 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zadnych obligacji - ani funduszu obligacji , srebro polecam ..
5424 / 2011-10-19 19:48 / Fan Linuxa Ubu
nie wiem gdzie to się srebro kupuje a z fundami to już dawno skończyłem to banda naciągaczy odradzam wszystkim kupowania tych produktów
Big Lebowski / 2011-10-19 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Korona szwedzka jest godna uwagi takze..
5424 / 2011-10-19 19:51 / Fan Linuxa Ubu
inwestowanie w bessie strasznie wypala, parę groszy przytuliłem ale wymęczyłem się strasznie nie chce mi się kombinować robie sobie odpoczynek o czekam na hosse
Big Lebowski / 2011-10-19 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na srebrze jest hossa od wielu lat kosztowalo 4 usd , pamietam jak chba 2003 r Warren Buffett wyszedl ze srebra przy cenie 7 usd , po co sie meczyc - dolaczyc do trendu i trzymac ..
Alvarez / 2011-10-19 21:17
Witam, Watek srebra sie przewija; ale to takie ogolne stwierdzenie: kupuj srebro - wlasnie jak? warren sztabke, inni certy. Wszedlem czesciowo w srebro fizyczne kupujac ETF. Poki co trend jeszcze spadkowy. Niektore domy makl. oferuja etf do kupienia za chf, usd, eur. Wlasnie to jest maly problem w jakim pieniadzu kupic; jaki pieniadz bedzie dobry za 3-4 lata. Kto to wie. Moze usd ponownie wyjdzie na powierzchnie? Bigu, czy cos powiesz o etfie. Pozdr.
Big Lebowski / 2011-10-20 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Alvarez.. Stawiam na amerykanska walute obecnie.. Pozdr
5424 / 2011-10-19 19:59 / Fan Linuxa Ubu
ale gdzie to kupić.
farnick / 2011-10-19 21:01
Witajcie,

Można kupić certyfikat na srebro np: RCSILAOPEN "Certyfikat naśladuje zmiany cen srebra. Wartość certyfikatu wyznaczana jest na podstawie ceny uncji srebra na fixingu, publikowanej na stronie Reuters XAGFIX."

http://www.gpw.pl/certyfikaty_strukturyzowane?page=701
farnick / 2011-10-19 21:02
no chyba, że wolisz kruszec fizycznie trzymać ;)
Big Lebowski / 2011-10-19 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
U jude :), zapytaj w banku..
5424 / 2011-10-19 20:10 / Fan Linuxa Ubu
dzięki pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-10-18 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
GDA66TY / 2011-10-18 21:18 / Tysiącznik na forum
Witam
Widzicie jaka dzida na indeksach w USA ?
Jak GPW się taka dzida udzieli od rana to
sprzedający akcje dzisiaj będą deko przybici.
amigo2nl / 77.254.223.* / 2011-10-18 21:24
przywitał
dzisiaj był czas na kupowanie-;)
wielki teor / 89.77.118.* / 2011-10-18 21:52
Witam
Jestem cziekaw czy po rak kolejny udało mi się uchcwucic dołek na 2 papierkach, bo od 3 tygodni udaje mi się grać i ugrywać po pare stówek za kazdym razem :) tego samego zycze innym. Niby bessa/spowolnienie/zawirowania ale mozna niekiedy lepiej ugrac niz przy hossie.
Big Lebowski / 2011-10-17 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2011-10-17 20:06 / Fan Linuxa Ubu
Witaj nieoczekiwana zmiana miejsc.....
Big Lebowski / 2011-10-17 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Dolar i jeszcze raz dolar bedzie prowadzil rynki na smyczy.. Pozdr
5424 / 2011-10-17 20:38 / Fan Linuxa Ubu
Wiem ze dolar to potęga szkoda że w banku taki duży spred pobierają bo bym dziasiaj przewalutował oszczędności. Ale dzisiaj sesyjka super po trzech godzinach PKC się z giełdą rozliczyłem i dobrze zrobiłem......następny fart nowicjusza. Jestem ciekawy ile Amigo na Oilu ugrał bo znowu towazrzycho zostało wydmuchane bez słomki
farnick / 2011-10-17 20:43
Witajcie

Jeśli obstawiasz Cyfra na dniach umocnienie dolara to zamiast go kupować rozważ zakup certów na spadek nafty. Jeśli dolar się umocni to nafta też potanieje a jest teraz technicznie w położeniu sprzyjającym zajęciu krótkiej pozycji.

pozdro.
5424 / 2011-10-17 20:46 / Fan Linuxa Ubu
Jakoś nie czuje tego.... nawet platformę sobie zainstalowałem....... jakoś nie mam do tego przekonania ......
farnick / 2011-10-17 20:50
Ok, jak nie czujesz to lepiej tego nie dotykaj, ale poobserwować zawsze możesz, generalnie jak dolar się umacnia i ropa leci na dół to ten cert idzie dość mocno do góry.
5424 / 2011-10-17 20:55 / Fan Linuxa Ubu
Popatrze na to cudo a na razie lokata
farnick / 2011-10-17 20:51
oczywiście jak jest sytuacja odwrotna to idzie dość mocno na dół :)))
Big Lebowski / 2011-10-16 12:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze warto takze dywersyfikowac portfele i warte polecenia jest srebro - Afryka a takze Grecja bedzie zaopatrywaxc w przyszlosci w energie elektryczna Europe i budowane beda elektrownie wykorzystujace energie sloneczna - lustra do tych elektrowni maja powloke srebrna i podgrzewaja do pewnej temperatury olej - ktory nastepnie napedza turbiny - to jest przyszlosc i trend , tak wiec uwazam ze srebro jest godne uwagi i powinno uzupelniac portfolio a nie tylko zlotem sie wspierac..
wiadomo kto / 89.74.144.* / 2011-10-16 22:15
witam serdecznie

dodaj Big jakie srebro. ja jestem zwolennikiem fizycznego srebra. Certyfikaty i zapewnienia odkładam miedzy bajki, potem będziesz stał pod bankiem i prosił o wypłatę swojego wkładu ?

fizyczne srebro tak. certyfikaty i papiery - NIE.

pozdr
Big Lebowski / 2011-10-17 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Warren.. Ja tylko niesmialo zapodaje temat a jak Ty czy inni inwestorzy sie ustawia w tym temacie to juz inna sprawa - mozesz kupic w sztabkach itp. znalem kiedys przedsiebiorcow co fizycznie handlowali miedzie przed wielu laty - skupowali jak cena byla niiska - magazynowali i przy wyzszej cenie sprzedawali zapasy - srebro to jest zlotem przecietnego i niezbyt zamoznego inwestora - jednak uwazam ze trzeba na ten metal stawiac..Pozdrawiam serdecznie
coco jambo / 78.9.3.* / 2011-10-16 21:11
buahahahaha nie wspomniałes nic o trytonie a jest to przecież podstawowy surowiec do napędów nad przestrzennych w statkach kosmicznych ale to pewnie Eskimosi będą produkować więc warto zainwestować w nici z których są robione sieci do połowu fok. Wiec jutro wszyscy do pasmanterii kupować nici!!!
Big Lebowski / 2011-10-16 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim.:)
Big Lebowski / 2011-10-16 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obdarowaly inwestorow rajdem i jak poszczegolni inwestorzy ten rajd nazywaja to mysle ze kazdego indywidualna sprawa - ja nazywam go wyprawa niedzwiedzi po miodzik i chcial bym sie mylic , takze wzrosty zawdzieczamy mocnemu odreagowaniu europejskiej waluty , rynki obdarzyly obecnie bardzo mocnym zaufaniem politykow i polityki - politycy jak do tej pory niewiele zdzialali aby wyprostowac zaistniala sytuacje - problem zadluzenia wielu europejskich panstw - oficjalna wersja ze zaden kraj nie opusci uni walutowej ma wedlug mnie slaby fundament i dluga ta karta grac sie nie da - jakie beda reakcje rynkow gdy bedzie inaczej od wersji oficjalnej - trudno powiedziec - mozna domniemywac..Jaka rada dla obecnej sytuacji dla przecietnego inwestora - mysle ze zlotego srodka nie ma - jednak nalezy stawiac na spolki i spolkom sie przygladac nie zwazajac na rynki , drogi dolar bedzie amerykanskiej gospodarce kula u nogi - problem deflacji wystapi - tak wiec nic nowego i rynki beda sie do tych wszystkich problemow odpowiednio utawiac uwazam - obecnie jak prawdziwi samuraje cieszmy sie chwila i korzystajmy .. I to by bylo na tyle..
Arek555 / 2011-10-16 12:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam serdecznie. Zaglądam tu dosyć często, ale jest to mój pierwszy wpis. Jest tu dużo merytorycznych wpisów, jak również trafnych przewidywań. Atmosfera jest dobra i wiele osób uczestniczy w dyskusji . . gratuluję. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli . . :))
Big Lebowski / 2011-10-16 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Arek.. To milo ze piszesz i zapraszam do czestej wymiany zdan.. Witamy na foru..:) Pozdrawiam serdecznie..
5424 / 2011-10-16 11:46 / Fan Linuxa Ubu
cześc Mistrzu myślałem że w teren ruszyłeś i zapomniałes o nas
Big Lebowski / 2011-10-16 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
krzysiek nielogo / 79.185.87.* / 2011-10-16 12:14
Witam. Prognozowany przeze mnie punkt zwrotny na 21 listopada moze byc jednak szczytem a nie dolkiem. I tam moze nastapic kolejna ostra fala przeceny.pozdr
Big Lebowski / 2011-10-16 12:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof.. To by sie zgadzalo z moja prognoza tzn. obstawialem slaby grudzien.. Pozdr
krzysiek nielogo / 79.185.87.* / 2011-10-16 12:32
musze przyzna powinno pojsc po Twojemu aktualnie jeszcze polecimy w gore nawet do 2600 wig 20
Big Lebowski / 2011-10-16 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak jak napisalem cieszmy sie tym co daje nam rynek..
Big Lebowski / 2011-10-14 18:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
dodge / 2011-10-14 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Bigu

Jak tam turniej róż?

Pozdrawiam i przy tej okazji życze spokojnego weeekendu.
Big Lebowski / 2011-10-14 19:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge .. Moja roza zdobyla I miejsce i takze byla ulubienica publicznosci, nagrode zagarnolem i pale sobie fajke wodna :) Pozdrawiam i milego wieczoru zycze oraz weekendu..
5424 / 2011-10-14 22:14 / Fan Linuxa Ubu
Witaj także przyłaczam się do gratulacji za oranżadkę od wiosny ja reaktywuję pasje mojego ojca rózyczki wysokopienne. Ukarał mnie rynek za pyche chociaż dzisjaj troszkę dopkupiłe potentata gazowego to od poniedziałku alleluja i do przodu pozdrawiam wszystkich
amigo2nl / 77.254.223.* / 2011-10-14 20:40
przywitał
i gratulacje-;)
amigo2nl / 77.254.223.* / 2011-10-14 21:02
sie gospodarz faja zaciagnał i nam odleciał-;)
tomtay / 2011-10-14 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czarny afgan to nie w kij dmuchał ;)
tomtay / 2011-10-14 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wtracę drobnym druczkiem Oranżadowa Lady jakieś trofeum zdobyła? :)
dodge / 2011-10-14 19:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratuluję szczerze!
Big Lebowski / 2011-10-13 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rysiu zawiadamia ze zmniejszyl stan posiadania w Biotonie - wszystkie Ryski to fajne chlopaki..:)
amigo2nl / 77.254.223.* / 2011-10-13 21:17
no ale nie przez wysypanie-;)
ino dodruczek-;)

wszystkie Ryski to fajne
chlopaki..:) szczegolnie ten K
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy