Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

ze względu na obecność Pani Olejnik

jan kowalski / 2011-02-27 14:40 / Tysiącznik na forum
od dawna nie słucham Radia Zet i TVN.

Monika, tępa, głupiutka blondynka...

jan kowalski / 2011-02-27 14:32 / Tysiącznik na forum
jej UBeckie pochodzenie wychodzi w każdym wywiadzie, w każdym programie, który prowadzi. Rzeczywiście jest napastliwa, chamska, nieobiektywna, ale tylko do wybranych uczestników dyskusji. Z tow. Millerem, Napieralskim czy Olejniczakiem, Schetyną, a nawet z Niesiołowskim potrafi zachowywać się jak baranek, jest miła, a pytania łagodne, błahe. Natomiast z każdym rozmówcą z PiS zachowuje się jak pospolity cham. Przykładem jest Błaszczak i choć go zdecydowanie nie lubię, musze mu przyznać rację.

sposób na wariatów drogowych ...

jan kowalski / 2011-02-04 20:36 / Tysiącznik na forum
prosty: nie ustępować im miejsca na drodze. Ja robię to już od dawna, jeśli jadę z maksymalną dozwoloną prędkością nigdy nie ustepuję chcącym mnie wyprzedzić, a ich podjeżdżanie, trąbienie, mruganie światłami setnie mnie bawi. Chce się taki pajac zabić?, niech to robi sam, bez mojej pomocy.
Rocznie pokonuję ok. 40 000 km i niejedno widziałem; wyprzedzanie na przejeżdzie kolejowym, wyprzedzanie na linii ciągłej i podczas opadów śniegu przez TIRa z prędkością 120km/h, szalencza prędkość busa wiozącego pasażerów z Poznania do Berlina (140 - 150km/h ) to tylko niektóre z ostatnich dni. Takich idiotów może wyedukować tylko kara lub zdecydowany opór pozostałych uczestników ruchu.

Re: Kaczyński jednak będzie musiał przeprosić Komorowskiego

jan kowalski / 2010-06-24 19:39 / Tysiącznik na forum
a zwycięzcą w tej sprawie i tak jest Kaczyński. Komorowskiemu chyba i tak nikt nie wierzy, a czym dłużej temat utrzymuje się na topie, tym bardziej wychodzi na jaw jego obłuda i hipokryzja.
BRAVO KACZYŃSKI !!

Grś, cieciu,

jan kowalski / 2010-11-14 12:07 / Tysiącznik na forum
już nie pilnujesz germańskiej budy??

Money.pl schodzi na psy,

jan kowalski / 2010-06-28 15:51 / Tysiącznik na forum
nie potrafi ze zrozumieniem odczytać prostych słów kandydata na prezydenta. Wodolestwo, drętwotę, nijakość Komorowskiego ....
Brak słów, ale Kaczyński i tak zostanie PREZYDENTEM....

Re: Drugi kierunek płatny i limity miejsc na studiach

jan kowalski / 2009-11-20 19:08 / Tysiącznik na forum
i to jest jeden z niewielu rządowych tematów, z którym zgadzam się niemal w całości. Państwo daje mozliwość bezpłatnego studiowania na jednym kierunku, a jeśli komuś mało, to niech płaci. Dlaczego podatnicy mają finansować wiecznych studentow. ?

jednego wieprza poświęcili, a świnie

jan kowalski / 2011-11-30 19:29 / Tysiącznik na forum
nadal przy korycie... Nie ma się z czego cieszyć, zamiast niego przyjdzie następny, lubiący golonki i dobrze wypić. To towarzystwo nie ma szans się oczyścić, jedyny sposób, to totalny bojkot wszystkiego, co związane z piłką nożną w Polsce. Warka, Orange, Biedronka u mnie nie istnieją.

cienki ten Komorowski,

jan kowalski / 2010-06-27 20:54 / Tysiącznik na forum
nawet w tak prostej debacie wypada blado, okazuje się być mało kompetentnym kandydatem.

Re: Wstępne wyniki wyborów: Komorowski - 45,7 proc., Kaczyński - 33,2 proc.

jan kowalski / 2010-06-20 21:56 / Tysiącznik na forum
ciekawą propagandę tutaj siejecie. Myślałem, że macie wiecej rozsądku niż TVN i ich sondaże.
WP początkowo też podawała wyniki TVN, ale dość szybko się zreflektowała. Zgadnijcie dlaczego??

dzisiejszy występ Palikota,

jan kowalski / 2010-06-25 21:59 / Tysiącznik na forum
bliskiego przyjaciela Komorowskiego tylko przeświadcza mnie w przekonaniu, że TYLKO JAREK!!
Za 500 dni nie będzie juz co zbierać, wrócą : Sawicka, Miro, Zbycho, a palanciarz z Sopotu będzie kupczył działkami i mieszkaniami, uwolni się resztę przekrętasów i będzie git!! NIEDOCZEKANIE...

a nasz Rudy premier nie widzi w tym nic zdrożnego.

jan kowalski / 2010-09-06 20:55 / Tysiącznik na forum
Ot, takie nowe standardy, w imię miłości, dialogu, pojednania.... Po prostu brak słów, Prezydent Niemiec za dużo mniejszą pyskówkę wyleciał ze stanowiska (o przepraszam, to człowiek honoru i sam abdykował), a u nas prostactwo Polikota, cieciostwo Grasia, przekręty Schetyny, Mira, Zbycha są trampoliną do kariery. Dno!!!

Ależ Palikot jest chamem,

jan kowalski / 2010-11-07 16:49 / Tysiącznik na forum
to nie podlega dyskusji. Prawdą jest , że imponuje garstce ćwierćinteligentnych niemot, uważających tego oszczy-murka za swojego guru, ale to nie znaczy, by Kosciół tanczył do tej prostackiej muzyki.
Na in vitro pewnie mu tak bardzo zależy, bo sam już nie może, a Środa pewnie już po klimakterium....
jan kowalski / 2011-03-07 16:44 / Tysiącznik na forum
to nie ma znaczenia; ścierwo, ścierwem pozostanie.. Wpisz w google: "Towarzysz generał"

Re: Przegrany mecz Polska-Włochy. Piłkarze: Nie chodzi o wynik

jan kowalski / 2011-11-12 21:10 / Tysiącznik na forum
kibicowałem Włochom, teraz gotuję się do trzymania kciuków za Węgrów. Naszym życzę wszystkiego najgorszego....
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy