Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2007-07-30 14:14 / portfel / Tysiącznik na forum
tą drogą (w górę czy w dół) nie będziemy spacerować sami
kalot / 2007-07-30 14:12 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli jesteś początkujący to unikaj spółek, które "lecą"
to wynika z rachunku prawdopodobieństwa

Re: Wyniki kwartalne spółek będą decydujące

kalot / 2007-07-30 13:46 / portfel / Tysiącznik na forum
zauważyliście takie powiązane działania?
jeśli tylko indeksy półtora dnia rosną zaraz kilkanaście głosów się pojawia o nadchodzącej hossie i kilka o nieprzemijających wzrostach
wystarczy, żeby trochę spadło i globalne nastroje zgoła odmienne
kalot / 2007-07-30 13:29 / portfel / Tysiącznik na forum
czadowo odpisałeś:]

Re: Komentarze do portfela "Romi"

kalot / 2007-07-30 13:17 / portfel / Tysiącznik na forum
taka koleżeńska rada; tak duża dywersyfikacja portfela uniemożliwia osiągnięcie zysków, a inwestowanie śladowych kwot nie da zarobku nawet przy kilkukrotnym wzroście akcji spółki
kalot / 2007-07-30 13:13 / portfel / Tysiącznik na forum
nabierasz takiego przekonania, gdyż powchodziłeś w spółki na lokalnych szczytach i krwawisz, ale spokój może Ci dać osiągnąć zyski w perspektywie czasowej, a zaniechanie codziennego obserwowania przebiegu sesji wytchnienie
kalot / 2007-07-30 12:54 / portfel / Tysiącznik na forum
jakiś czas temu zakupiłem i jestem zodowolony z inwestycji, a teraz, p-o spadkach cena i wycena wydają się atrakcyjne
myślę, że to bardzo perspektywiczna branża, ale moment wejścia musisz dobrać w ten sposób, aby Tobie było wygodnie
kalot / 2007-07-30 11:21 / portfel / Tysiącznik na forum
a to czemu?
kalot / 2007-07-30 10:32 / portfel / Tysiącznik na forum
cóż mogę napisać?
odwrotnością bessy jest hossa:]
kalot / 2007-07-30 09:51 / portfel / Tysiącznik na forum
zapewne mowa jest o groszach
kalot / 2007-07-30 09:40 / portfel / Tysiącznik na forum
2007-07-30 09:35:39 | *.*.*.* | dżeju [ Uznany gracz giełdowy/ Bloguje na bblog.pl! ]
Przyszła bessa



Otóż, nie przyszła, ale artykuł ładny, higieniczny, niestety ujmujący jedynie jedną stronę medalu

O Cesarzu raz jeszcze

kalot / 2007-07-30 09:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Z poniższej publikacji:
Na razie Elektrim podtrzymuje, że nie jest zainteresowany sprzedażą akcji zespołu elektrowni. Jak twierdzi, jedyna formuła pozbycia się udziałów w PAK, jaką dopuszcza, to odstąpienie od umowy prywatyzacyjnej przez skarb państwa.
Negocjacje między MSP a Elektrimem z ciekawością obserwują zagraniczni inwestorzy zainteresowani przejęciem PAK. Wciąż interesują się nim szwedzki Vattenfall, niemieckie RWE i czeski CEZ
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Wcześniej czy później będzie wybicie jakiego nie było od dawna, ja się niechciałbym ponadnornatywnie angażować w w jakąkolwiek spółkę, ale sądzę, że zacznie rosnąć już od dziś i nie skończy wcześnie
kalot / 2007-07-29 19:15 / portfel / Tysiącznik na forum
to bardzo trafna konstatacja, o funduszach też można analogocznie powiedzieć, ale ludzie myślą że ich przechytrzą
ci najzdolniejsi, rzeczywiście mogą uzyskać lepszą stopę wzrostu, ale tylko pewna grupa i jak zaobserwowałem, nie zawsze ta sama
kalot / 2007-07-29 17:35 / portfel / Tysiącznik na forum
bo to prawda, kto o to nie dba nabawia się kamieni nerkowych i na odwodnienie może się wykończyć i wydłuża tym samym czas oczekiwania w kolejce do lekarza:]
kalot / 2007-07-29 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
no to odważna teza, bo nasi południowi sąsiedzi uchodzą za liderów tego rynku, no może za czołówkę, Smadnego Mnich nie znam i tego niedobrego też nie, ale mnie smakują holenderskie czy niemieckie lub Urquel dla odmiany

Najnowsze wpisy