Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2007-08-01 11:58 / portfel / Tysiącznik na forum
spada, jakby chciał oddać wszystko, co wziął wczoraj
kalot / 2007-08-01 11:56 / portfel / Tysiącznik na forum
w domu mieszkamy ile by nie był wart i dopóki nie nosimy się z zamiarem sprzedania, albo wzięcia zastawu to nie ma to większego znaczenia na ile go fachowiec czy gostek wyceniają
kalot / 2007-08-01 11:53 / portfel / Tysiącznik na forum
w mojej ocenie to już dawno powinno kosztować połowę tego, ale zaniedbana latami branża daje sobie świetnie radę przez ostatnie 3 lata i na giełdzie i na rynku
ale i tak im to nie pomoże, spadną
kalot / 2007-08-01 11:49 / portfel / Tysiącznik na forum
to jest dobra informacja, taki niewielki procentowo zastrzyk motywacyjny, a jednak pracownicy odczują i firma nie zbiednieje, w razie wysypu tych akcji (chociaż takiego scenariusza nie przewiduję) szybko znajdzie się fundusz, który wyciągnie z sakwy 5 mln (wówczas już pewnie z 8, albo 10) i kupi bez podbijania ceny
kalot / 2007-08-01 08:54 / portfel / Tysiącznik na forum
ładnie napisane, dziękuję

Informacja dla gości

kalot / 2007-08-01 08:53 / portfel / Tysiącznik na forum
niczego nie planuję kupić, ani sprzedać w dniu dzisiejszym, ale mogę zmienić zdanie
zapewne wybiorę się na zakupy i spacer
kalot / 2007-08-01 08:41 / portfel / Tysiącznik na forum
trafne spostrzeżenie, gratuluję:]
i stąd wniosek, że jak kupimy longterm to trudno nie zarobić
wczoraj były zyski, a dziś spadniemy, ale hossa nie umiera nigdy, choruje tylko czasami...
kalot / 2007-08-01 08:40 / portfel / Tysiącznik na forum
a pewnie, że tak:]
kalot / 2007-08-01 08:15 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiem jak długo grasz na giełdzie, ani jakimi kwotami obracasz, ale według mnie spadający rynek wygląda zupełnie inaczej
http://stooq.com/q/?s=wig20&d=20070731
i można taki wykres ściągnąć z dowolnego kraju od Rosji po Brazylię i od Kanady po Australię, to jest hossa, a nie żaden"spadający rynek"

Re: Komentarze do portfela "marboru"

kalot / 2007-07-31 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
już wrócił forumowy bankier, ale jeszcze ma brak zysków w ciężkim portfelu
trzeba na nie jeszczse trochę zaczekać, pewnie to dystans w latach
kalot / 2007-07-31 16:46 / portfel / Tysiącznik na forum
i wiele innych dziś:]
kalot / 2007-07-31 16:44 / portfel / Tysiącznik na forum
spółek dobrych jest sporo, sęk w tym, że nie wszystkie rosną w tym momencie, w którym my je mamy stąd również ujemne wartości u mnie choć długo gram, a analizy zakupów robię dość uważnie
Bakkaland ma dobre wyroby, a wiem to z tej racji , że z mich korzystam mając inne na rynku, rzeczywiście droższe, ale tamtych najtańszych to i zjeść się czasami nie da, napisałem jedynie dwie linijki, które nie podważają Twojego wyboru, ani rozważania
Pozdrawiam
kalot / 2007-07-31 16:37 / portfel / Tysiącznik na forum
ciekawa strategia, przewiduję jej sukces
do następnego razu
kalot / 2007-07-31 16:34 / portfel / Tysiącznik na forum
zamierzam, na razie nie oddaję
mamy taką sytuację, że podpisane umowy będą realizowane do końca roku (większość) i wyniki za ten rok będą prawdopodobnie lepsze o ponad 30% od ubiegłego roku, polecam do bezpiecznego kupna
kalot / 2007-07-31 16:00 / portfel / Tysiącznik na forum
sukces może być również Twoim udziałem,ale trzeba ponieść ryzyko
poniosłeś i skorzystałeś dziś z tego

Najnowsze wpisy