Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków

Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków

Money.pl / 2007-10-05 18:05
Komentarze do wiadomości: Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków .
Wyświetlaj:
bebe / 2007-10-07 22:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
napisałam, i mnie wybiło...

doczytałam, ze getin będzie miał dobra infa...i poleci spokojnie na północ...ale sie cieszę...
dziękuje samuraju za linka o oligarchii w Polsce....no juz za długo sie to ciagnie...
z Polski nie zrezygnuję...będę po tych stronie, którzy poskrecane, zamotane czerwono-różowe nici oligarchów - będą prostować, aż do zmiażdzenia....
bo mam ambicje nadal nie być ich robotem...a tym bardziej kiedyś moje dzieci...
zwłaszcza, ze tych prostujacych uważa się za wariatów, albo giną.... niby to przypadkiem...ale są ludzie i jest ich coraz wiecej, którzy do tego się przyłaczają..bardzo sie cieszę....
co do śmierci B.Blidy....stojacej w szeregu z kolegami...to powiem tak...długo jej koledzy udowadniali, że są bezkarni i ponad prawem.....aż uwierzyła i zrobiła to co zrobiła....ale jak zobaczyła, że jednak będzie inaczej....że wyjdzie na światło dzienne to....to wolała się "zabezpieczyć", gdyż nie zniosłaby siebie patrząc w lustro, a tym bardziej, jak zobaczyła zdradę....zresztą...gdyby musiała się bronic musiałaby również zdradzać, a tego by też nie zniosła.....zresztą i tak zagrożona by była....wybrała śmierć.........
za ile...? dla kogo...?...po co...?
uczucie nie do zniesienia....zwłaszcza przez taką kobietę.....
była fajną babką..............koledzy.........już chyba nie będzie tak po was spływało....sld-lid.....dlatego tak zażarcie walczycie o swoje utrzymanie....się....bo strach wam zagląda w oczy.....
inwestor1975 / 2007-10-07 22:31 / Tysiącznik na forum
nie zgadzam sie co do blidy
ale
pozdrawiam
bebe / 2007-10-07 22:49 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
masz pełne prawo.....bo to jest składowa wielu.....
lojka / 2007-10-07 22:01 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich prawie po weekendowo ;)
bardzo jestem ciekawa jurzejszej sesji, taka ze mnie optymistka i myślę więc, że będzie bardzo dobra ;)
ale to się okaże ...

pozdro
Life / 2007-10-07 21:58 / Tysiącznik na forum
2007-10-07 19:36:30 | 83.9.172.* | moreta
Re: Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków [3]
Drogi Karpiku! zaloguj sie ,to licznik Ci bedzie bil. i tak ,po krotkim czasie -bez
wiedzy i checi jej nabycia zostaniesz powazanym inwestorem! Brygida to wulkan,nie
podskakuj. co jest merytoryczne?wieszosc obserwowanych przezemnie merytorycznych juz
dawno obdarta z kasy zajmuje sie doradztwem na forach ziololecznictwa ,czy krecenia
betonu,stawiania tarota czy porad malzenskich. po ich owocach je poznacie..za
kilka,nascie godzin. przyglupiastosc-dobre okreslenie. nie przypuszczasz ,ze to
dane?,myslisz, ze dane to tylko wklejane tabelki?.. MoretaCvetans

Pełen podziw!
Moretko chętnie oddam Ci się do adopcji lub przynajmnie skorzystam z porad psychologiczno - filozoficzno - ekonomicznych,
Serio najlepszy tekst na forum :))
Pozdrawiam: Lifek
Life / 2007-10-07 22:07 / Tysiącznik na forum
Cyt: cmokając się w pompke....
Hehe - doskonałe i jakie prowokacyjne :))

zeby przygrzalo i bylo bicie -narka!


Dla mnie bomba :)
Life / 2007-10-07 21:44 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór.
Ludzie co z wami ...
Rodzin nie macie ?
Kobiety - zajmijcie się mężami bo jutro do przemysłu idą....
Mężczyźni - kobiety czekają w sypialniach....
Dzieci potrzebują dobrego słowa przed rozpoczynającym się kolejnym tygodniem w szkole ...
...A WY TU SIE NA FORUM MARNUJECIE!....
Life / 2007-10-07 21:44 / Tysiącznik na forum
i DOBRZE BO PRZYNAJMNIEJ MAM CO POCZYTAĆ :)))
bebe / 2007-10-07 22:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Life....ja mam wszystko odpowiednio poustawiane....każdy zadowolony, a teraz luzik...lubię poczytać....
Life / 2007-10-07 22:33 / Tysiącznik na forum
wiem wiem....
To tak dla śmiechu ....
a poza tym to już zaczynam gadać sam z sobą ...
a to już niebezpieczne :))
bebe / 2007-10-07 22:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie...to oznacza, że jesteś towarzyski......cha...ha...cha...
moreta / 83.9.172.* / 2007-10-07 21:40
wypada schylic glowe przed Państwa wiedzą i doswiadczeniem! ja,durna wiele sie musze uczyc od Sz.Panstwa! ...pokornie -/cmokając sie w pompkę/zycze dobrej nocy!tzn/wolne tlumaczenie- zeby przygrzalo i bylo bicie -narka!/Dobranoc! .. MoretaCvetans
Life / 2007-10-07 21:48 / Tysiącznik na forum
sie masz ....moreta?
Fajnie że jesteś i daj jakiegoś zakamuflowanego typa na jutro.... Pleas ....
Ide na łatwizne i liczę na Twoje wielkie serce i wielką - dobrą wolę :))
moreta / 83.9.172.* / 2007-10-07 21:57
elkop/pda+-, ppwk
obserwer38 / 212.2.100.* / 2007-10-07 21:56
Inwest Colsulting:
- artykuł w pb o wprowadzeniu telestrady na NC
- łapany w końcówce po PKC
- ładna biała świeca na wykresie przełamująca trend spadkowy
-------------
mało???
Life / 2007-10-07 22:01 / Tysiącznik na forum
Dzięki.
Moretce wierzę....
a Ciebie obserwer sprawdzę :)
Ale dzięki :)
bebe / 2007-10-07 22:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc moreta....
obserwer38 / 212.2.100.* / 2007-10-07 22:12
spoko tak tylko naganiam ;)
ale sam też trochę poopserwuje czy spekula na niego siądzie..
buss-man / 83.14.240.* / 2007-10-07 21:29
Ostatnia duża korekta to była robota inwestorów zagranicznych i zagranicznych funduszy inwestycyjnych. Polacy inwestujcie na własną rękę w akcje notowanych na warszawskiej GPW i w obligacje skarbu państwa!!! Polecam akcje Boryszewa, HTL Strefy, Progressu i Quantum.
Tech Itch / 2007-10-07 21:27 / "Pomiot Parkietów"
Witam wszystkich:)
Czy ktoś wie co się dzieje u chinczyków? skończyli już świetować i giełda ruszy jutro?
przewodnick / 2007-10-07 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rusz jutro. Wygłodzeni pójdą z 10% do góry........czego Wam i sobie życze :-D
Tech Itch / 2007-10-07 21:46 / "Pomiot Parkietów"
hehe mam tam troszke kapitału więc licze ze ze beda to prorocze słowa.pzdr
obserwer38 / 212.2.100.* / 2007-10-07 21:41
a o wprowadzeniu Telestrady przez Inwest Colsulting na NC jest tez artykuł w pb :)
w dziale giełda
obserwer38 / 212.2.100.* / 2007-10-07 21:08
czas pomyśleć o strategii na jutro
Co proponujecie jutro na DT ?
mój typ to Inwest Colsulting który wprowadzi Telestrade na NewConecta i brany był przed zamknięciem po PKC.
-----
aha nie podchodzić do lotosu bo zaczeła sie na niego nagonka- jest nowy artykuł w PB
PedroGonzalez / 2007-10-07 21:04 / Uznany Gracz Giełdowy
widzisz yayurek ? wlasnie kitco wygenerowalo artykul nt. tego co napisalem kilka godzin temu :-)) czyli co zrobi zwykly arabski Kowlaski jak ceny zlota rosna:

"Hadeel Al-Mansouri, a Saudi teacher in a private high school in Jeddah, said: “It just makes sense to sell whatever gold you have and save the money for other needs during the holidays or to invest after the price returns to normal.”"

"Morgan Stanley used: “Gold does love a bear.”" a co bedzie jak byki pogonia niedzwiedzie ? big gold hlaps ;-))
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 20:37
1. coraz trudniej dogadać się po angielsku na ulicy
(w LA miałem kierowcę skosnego i tlumacza, ktory troche znal angielski
2. dostep do broni,narkotykow mnie przeraza
3. nie lubie zorganizowanej przestepczosci
4. nie lubie sie bac- a czlowiek odczuwa strach przed nieznanym- pomylisz zjazdy z autostrady i jestes w piekle(LA)
5. nie lubie pozornej otwartosci konczacej się usmiechem
6. nie moglbym dojezdzac do pracy 1,5 h
7. nie moglbym mieszkac w jednym z tysiaca takich samych domkow na zamknietej dzielnicy
8. usa wkolko walczy- a ja syna do Iraku,Afganu,Iranu i Bog wie jeszcze gdzie wysylac nie zamierzam
9. na widok policjanta obwieszonego kajdankami, gazem, latarką, giwera chce mi sie smiac- a to mogloby sie zle skonczyc
10. nie lubie ich TV
11. nie cierpie ich braku elastycznosci i tepoty w oczach kiedy chcesz wyjsc poza procedure
wszystko to kwestia gustu:))
ale nie moglbym tam zyc(choc przestrzenie Arizony,Utah sa nad wyraz pociagajace:))
anonim_03 / 2007-10-07 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

5. nie lubie pozornej otwartosci konczacej się usmiechem

Piłem ostatnio z intelektualistami na Słowacji ... było sporo ludzi z ameryki. Czy otwartość jest tylko na poziomie uśmiechu nie wiem. Faktem jest że są otwarci i często sami podchodzą i pytają co robisz .. jak idzie, zaczynają rozmowę. Goście których książki jako dziecko czytałem ...
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:27
w lobby hotelowym czy dali się poza Sheratona wyciągnąć?
anonim_03 / 2007-10-07 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w małej miejscowości ... a gotycką zabudową i świetnym piwem.
byliśmy też na tratwie po Dunajcu.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:35
Poprad?
cinek / 2007-10-07 20:58 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
To to mnie rozśmieszyłeś:
AD

1. coraz trudniej dogadać się po angielsku na ulicy

Trzeba znać amerykański :)

2. dostep do broni,narkotykow mnie przeraza

Broń jest ok, narkotyki Ci przeszkadzają? Popatrz na Amsterdam tam to jest jazda :))) Zresztą w USA wszędzie narkotyki są nielegalne w przeciwieństwie do Europy.

3. nie lubie zorganizowanej przestepczosci

Przestępczość jest wszędzie.

4. nie lubie sie bac- a czlowiek odczuwa strach przed nieznanym-pomylisz zjazdy z autostrady i jestes w piekle(LA)

Cóż, jak się pomylę i wyjdę z samochody na Pradze gdzie nie wolno to też będę miał kłopoty.

5. nie lubie pozornej otwartosci konczacej się usmiechem

A ja to lubię :)))

6. nie moglbym dojezdzac do pracy 1,5 h

Oj w Warszawie 1,5 ha to standard zwłaszcza z Tarchomina :)

7. nie moglbym mieszkac w jednym z tysiaca takich samych domkow na zamknietej dzielnicy

Już lepiej w domku niż w blokowisku na Ursynowie

8. usa wkolko walczy- a ja syna do Iraku,Afganu,Iranu i Bog wie jeszcze gdzie wysylac nie zamierzam

Też nie wiem, ale Europa nawet nie mogła sobie poradzić samodzielnie z b. Jugosławią i poprosiła USA o pomoc. Jak wiesz Holendrzy wycofali się z „bezpiecznej strefy Srebrenicy” by nie brać udziału i pomóc wymordować 8000 kobiet i dzieci.

9. na widok policjanta obwieszonego kajdankami, gazem, latarką,giwera chce mi sie smiac- a to mogloby sie zle skonczyc

A ja to wolę niż CBA o 6 rano

10. nie lubie ich TV

Ja też nie (oprócz CNN, CNBS i kilku innych)

11. nie cierpie ich braku elastycznosci i tepoty w oczach kiedy

Wolę procedurę niż polskie „załatwiactwo”
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:07
hehe- już widzę jak z Chinczykiem blyszczysz swoim amerykanskim akcentem:))))))
bron- wybacz, ale nie slyszalem aby w innym kraju dochodzilo do masakr w szkolach jak w US
mieszkam w blokowisku na Bloniu, w Bydgoszczy- nie narzekam od 32 lat- anonimowosc to mam w podrozach w hotelach, tutaj- to taka moja Chomiczowka, do centrum 3 przystanki autobusem- z knajp mozna wracac spacerem i sie przewietrzyc(jakby komus po 30' sie chcialo:))
CBA o 6.00- pewnie- mogli sie zapowiedziec z tygodniowym wyprzedzeniem- listem poleconym za potwierdzeniem odbioru
Z b.Jugoslawia- nie Europa tylko ale ONZ

cinek- jak wspomnialem- to kwestia gustu- ja niemoglbym tam zyc- Ty- moze moglbys byc tam szczesliwy.
anonim_03 / 2007-10-07 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

anonimowosc to mam w podrozach w hotelach,

ale osochci ?
sylwo2 / 2007-10-07 21:15 / "Góral niskopienny"
lepiej Go nie pytac ;)))
cinek / 2007-10-07 21:12 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Chińczycy na taxi? Raczej Hundusi !!!

Jak widzę wolisz blokowisko (Chomiczówka) od domku na przedmieściach, twój wybór, twoja sprawa :))))

Ale przeparaszam dojedź z Chomiczówki np na Słuzewiec (tam w tej chwili wiele firm ma swoją siedzibę ) 1,5 h to minumum w godzinach szczytu. Tak z ciekawości jak będziesz jechać?
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:23
nie na taxi a jako kierowca autokaru- jeden potrafi prowadzić a drugi zna angielski

tak- wolę swoje blokowisko od domku na przedmiesciach- szczegolnie takiego samego jak pozostale z rowno przystrzyzonym trawnikiem i szlabanem i budka wartownicza jak w obozie:))

Warszawy tez nie lubie:))
cinek / 2007-10-07 21:29 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Przepraszam ale Bydgoszcz to jednak zadupie z jednym skrzyżowaniem (rondem) które o 19.00 sie wyludnia (nie traktuj tego osobiście), to jest bardzo małe miasto o zerowej aktywności nocnej. Nie możesz tego porównywać do Warszawy a tym bardziej do Waszyngtonu.

Warszwy możesz nie lubić, wiele osób nie lubi warszawki (90% mieszkańców Warszawy to przyjezdni)
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:34
o aktywności nocnej w Bygdoszczy moglbym ci wiele napisac:))
a z tym jednym rondem to przesadziles- o ile wiem to przejezdzajacy wlasnie na ilosc rond i skrzyzowan bardzo narzekaja:))
cinek / 2007-10-07 22:45 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Byłem tam prze weekend ( u kumpa który zakłądał BPH) jednak to dziura ( bez obrazy) i nic się nie działo
sylwo2 / 2007-10-07 20:52 / "Góral niskopienny"
z tymi taksowkarzami cos jest na rzeczy bo jak pierwszy raz bylem w D.C. to dziwilem sie dlaczego 3 raz jadac do hotelu przejezdzam obok Washington Monument. Niestety kierowca nie byl w stanie mi tego wytlumaczyc tylko mowil ze aids jest wszedzie i aby uwazac ;)

podobaja mi sie zakrojone na szeroka skale akcje Drink & Drive i to ze policja potrafi czlowiekowi uwierzyc na slowo ze nie pil i jest za kolkiem trzezwy. kwestia zaufania spolecznego. w polsce niestety tego nie mamy

w miami zdarzylo mi sie niestety jak piszesz zjechac na niewlasciwym wyjezdzie i zatrzymac sie na niewlasciwej stacji benzynowej o godzinie 1.30 nad ranem. o maly wlos udalo sie uciec, mogloby sie zle skonczyc bo niestety mielismy niewlasciwy kolor skory. dzieki Bogu w Polsce tych problemow nie mamy. jeszcze nie mamy
sylwo2 / 2007-10-07 20:59 / "Góral niskopienny"
mialo byc jadac do hotelu 3 raz przejezdzam obok WM ;))
cinek / 2007-10-07 21:05 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
:)))

Cóż każdy chce zarobić na obcym :)

Weź taksówkę pod Rotundą w Warszaie tam to dopiero będzie jazda .... :))))))
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 20:56
dodam jeszcze to paskudne poczucie winy- guilty of being white- nie czuję tego:))
cinek / 2007-10-07 21:07 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Gdzie ty przebywałeś? W jakimś Gettcie?

Nidy nie miałem poczucia winy ani w NY, Filadelfii, Waszyngtonie, Denver czy LA.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:11
bo nie jestes amerykancem- dlatego tego nie czujesz- jak ja zreszta- a poprawnosc polityczna, antyrasistowska fobia skad sie wziely jak nie z poczucia winy???
cinek / 2007-10-07 21:14 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Oni nie mają żadnego poczucia winy, wina to obce słowo dla nich, popatrz na ich wychowanie!

Jestem wspaniały i moge osiągnąć wszytsko - to jest ich motto
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:30
tyle ze udaje się 5-10% a reszta spedza zycie przed tv wierzac ze to Irakijczycy siedzieli za sterami samolotow ladujacych w WTC
cinek / 2007-10-07 21:35 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Co jest po części prawdą :))))

Ale jak wygra PiS to dopiero będzie ciemnogród!!!

W kazdej nacji są kretyni (jakoś wśród Polaków jest ich więcej) jak i geniusze zdobywający Noble ( takich w Polsce u nas brak). Nie muszę się przyjaźnić ze wszystkimi, wystarczą mi wybrani znajomi.

Niech żyje M jak Miłośc i Życie na Gorąco :)))
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 21:38
upraszczasz po amerykańsku...
kretynów wszedzie dostatek, w/g mnie w USA znacznie wiecej niz u nas
cinek / 2007-10-07 22:03 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Zwłaszcza patrząć po nagrodach i patentach :)

Kurcze dlaczego GPW ciągle patrzy na DJ i NASDAQ???
cinek / 2007-10-07 20:32 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Proba
cinek / 2007-10-07 20:32 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Przepraszam ale mam kłopoty w zamieszczaniem postów (system mnie wywaala).
anonim_03 / 2007-10-07 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wywala na przykład wyraz "b u y"
sylwo2 / 2007-10-07 20:16 / "Góral niskopienny"
ktos z Was ogladal walke goloty? stalem w klubie w tlumie ludzi z browarem w reku ale zamiast na telebim zerkalem na parkiet ;) wiec sporo nie widzialem
ale w sumie chyba Endriu nie wypadl najgorzej
Romi / 2007-10-07 20:18 / portfel / Koci Tata
No ładnie sie pokazał troszke go zachwiało ale naszczęście tamten doznał kontuzji oczka.
Fawelas / 2007-10-07 20:45 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
pewnie dlatego ze Endrju probowal wyjac mu muszke z oczka :P
Romi / 2007-10-07 20:13 / portfel / Koci Tata
Nie będe jechał więcej szybko samochodem. Dzisiaj jechałem sobie nad stawek, a tu przy wyjeżdzie z miasta na E7 przykra niespodzianka, 3 żywoty uleciały. Właśnie wróciłem, zostały tylko znicze i krzyżyk z dwóch gałązek brzozowych, przykre bardzo.

A wiecie czym jechali bejcą .
moreta / 83.9.172.* / 2007-10-07 19:53
Aszu! niezobowiazujace pytanie-nadal w Twoim portfelu nie ma nic z WIG20? tylko pytam
aszulski57 / 2007-10-07 19:55 / Tysiącznik na forum
nic.
Ja jestem getin -fanem.
I jeszcze takie tam różne.
sylwo2 / 2007-10-07 20:13 / "Góral niskopienny"
Aszu octave wziales?
aszulski57 / 2007-10-07 20:52 / Tysiącznik na forum
Octavę trzymam. Jestem lekko na plusie.
Mam nadzieję , że zysk z oddania Magnolii bedzie ~~ 1zl/akcja.
Pewnie bedę trzymał na longa.
moreta / 83.9.172.* / 2007-10-07 20:05
Zakon Stracenców. takie tam rozne? ale ,jak wyjezdzaja po 40% to maja respect ? czego i Tobie zycze. co podejrzewasz?
aszulski57 / 2007-10-07 20:58 / Tysiącznik na forum
Ja w ogóle nie wierzę w portfele "autorytetów"
Ich własciciele wychodzą z akcji pierwsi - z zyskiem.
Naśladowcy mogą nie zdążyć.
Jak namoczyłem na IDM SA -powiedziałem -"nic nie zmusi mnie do zaglądania do portfeli"
Pretensji nie mam .Pretensję mam do siebie.
To ja byłem głupkiem.
Taka prawda.
bebe / 2007-10-07 19:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam.....idę Was sobie poczytać....
bebe / 2007-10-07 21:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj Aszu....doczytałam....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy