Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków

Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków

Money.pl / 2007-10-05 18:05
Komentarze do wiadomości: Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków .
Wyświetlaj:
piciu / 2007-10-07 14:51 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Inwestorzy uciekają od "misiów"

O 1,8 mld zł zwiększyły się we wrześniu aktywa funduszy inwestycyjnych. Na wzrost złożyły się przede wszystkim duże wpłaty do funduszy akcji i funduszy mieszanych. Inwestorzy pozbywali się za to jednostek podmiotów bezpiecznych i "misiów" - informuje "Parkiet".

Eksperci przyzwyczajeni do miesięcznych wzrostów rzędu 4-5 mld zł przyznają, że owe 1,8 mld zł to dobry wynik - szczególnie w kontekście sierpniowego spadku o 3,6 mld zł. W porównaniu z sierpniem mamy też do czynienia z odwróceniem struktury zmian wartości majątku: we wrześniu wzrosła wartość aktywów funduszy akcji i mieszanych, przede wszystkim tych lokujących środki na warszawskiej giełdzie - dodaje gazeta.
Fawelas / 2007-10-07 15:19 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
wrócą jak zacznie mWIG rosnąć, przecież w małych i średnich tkwi największy potencjał....
slaw / 2007-10-07 13:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Kolego Drauc . ... nie podoba mi sie ani jedna kampania ani druga ... z obu stron zlosliwosci i nasmiewanie się z przeciwnika .... pis i po sobie rowne sa w tej sprawie ..... i obydwie partie prowadza kampanie skierowane do czesci spoleczeństwa niestety .... mi sie nie podobaja jako prawnikowi pewne delikatne dzialania typu ... wysyłanie krauzemu wezwan przez telewizję ... itd. itd .... detale decydują o profesjonaliźmie ... jezeli prokurator mowi ze wszysycy wiedzieli bo w tv mowili do sie dyskwalifikuje jako profesjonalista bo wie że to nic nie znaczy w sesie procesowym .... ja chcialbym kraju gdzie to bedzie wygladalo normalnie .....

przykład.... jak Sąd ktorykolwiek wyda wyrok nie po myśli PiS to jest jazgot że niezależnośc nie znczy nieomylności .... to prosze Cie znajdź mi jeden jedyny cytat ze strony polityków PO że Sąd Najwyższy jest nieprofesjonalny bo przywrocił finansowanie z budżetu PiSowi ..... to taka delikatna roznica .....
drauc / 2007-10-07 18:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Argument bardzo trafny. Ale czy ja pisałem, że nie mam zastrzeżeń do PiSu? Wręcz przeciwnie. Podawałem zresztą, bodajże wczoraj, link o blogu Sadurskiego, który ładnie opisał ich politykę zagraniczną. Generalnie jego uwagi przekładają się na politykę wewnętrzną (o rudym Jasiu, co ciągle grozi, że będzie bił) .

Tych zastrzeżeń zebrało by się więcej. Np. razi mnie preferowanie modelu BMW (mierny, mierny, ale wierny) i niechęć do osobowości w szeregach partii. Irytują mnie tanie zagrania pod publiczkę (sprawa Krauzego i Kaczmarka). Niepokoją tendencje do dziwnych zagrywek z użyciem służb - jak np. ta prowokacja z Lepperem, czy awantury wokół seksafery rok wcześniej. Można by tak długo.

Ale generalnie uważam, że dla zdrowia życia publicznego zmiana elit jest potrzebna (vide artykuł Wildsteina, do którego link podawał wczoraj Samuraj). Niech więc PiS jeszcze trochę porządzi, a później i tak będzie musiał pójść w odstawkę.
prawiezaratustra / 2007-10-07 19:26 / _

tanie
zagrania pod publiczkę (sprawa Krauzego i Kaczmarka)

Pod publiczkę?
Należałoby (w sposób prawdopodobny) zakwestionować tezę, że Kaczmarek poprzez swoją zdradę polegającą na przekazaniu "Płatnikowi" info, uniemożliwił Jarosławowi delegalizację Sam-ony i zrealizowanie misternego planu przejęcia większości sejmowej bez udziału w tej większości osób skompromitowanych. Poza tym należałoby (w sposób prawdopodobny) zakwestionować tezę mówiąca o tym, że Płatnik konkuruje z państwem, co jest formą działania mafijnego i wszędzie w nowoczesnym świecie zwalczanym.
anonim_03 / 2007-10-07 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Pod publiczkę?

niestety "pod publiczkę", a trzeba było po cichu ale za to skutecznie.
wuerka / 2007-10-07 14:57 / Tysiącznik na forum
takie zagrywki ze strony Pisu o sądach są wpisane w pisowską taktykę walki ze złem, a im głośniej krzyczysz i więcej razy coś powtarzasz tym większa szansa na to, że ktoś- po pierwsze zapamięta co mówisz, a po drugie - uwierzy w to , co mówisz. Gadają przecież do swojego elektoratu i niezdecydowanych. Pierwszych trzeba upewniać, że idą w dobrym kierunku(w walce ze złem), a drugich przekonywć, że to jedyny dobry kierunek. I tyle
yayurek / 2007-10-07 13:26 / Kompulsywny looser na forum
kur..a-polityk i kur.a-prostytutka, komu zostawić swoje pieniądze ? ja wybieram to drugie
warren buffet / 2007-10-07 13:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to zalezy od wzrostu, panie :)
inwestor1975 / 2007-10-07 13:34 / Tysiącznik na forum
od wzrostu czego kolego :-)
warren buffet / 2007-10-07 14:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wzrostu adrenaliny na sam widok :)
zbig$ / 2007-10-07 13:18 / Uznany gracz - weteran 93/94
u nas wyglada na to ze koncza wlasnie drugą piątke wzrostową od dna w pol. sierpnia. teraz korekta, ktorej glebokosc pokaze czy to byl zygzak abc korekcyjny i lecimy w okolice 3100 na w20 czy zaczela sie juz nowa fala wzrostowa w megahossie od 1992 r. i nastapi 3cia 5tka wzrostowa, ktora przebije 4000...
Kane / 2007-10-07 13:15 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
W jednej z gazet wygrało konkurs bardzo trafne hasło związane z wyborami: "Przy urnie rządzisz TY!!" - oby do narodu to dotarło, żeby zwyciężyła naprawdę większość

Polityka - powinni tego zabronić.. przynajmniej tutaj. Kłótnie i mądrzenie się - z tego nic dobrego dla nas "inwestorów" nie wyniknie.

GABRIK - jak tam Twój system? Daje jakieś znaki, czy też milczy uparciuch jeden?
MORFEUSZ - poniedziałek był optymalny. Gratz
yayurek / 2007-10-07 12:55 / Kompulsywny looser na forum
widzę, ze wielu jest zakochanych, ale miłość do jakiejkolwiek partii nie ma sensu - nie przelecicie jej, nawet nie wiecie jaka to frajda wywoływać zdziwienie, że się nie wie kto to jakiś Szmaciński (i faktycznie nie mam pojęcia), czy jak mu tam, spróbujcie tak żyć, na początek zajrzyjcie do gazety sprzed 2 tygodni i zobaczcie jakie znaczenie mają już dzisiaj tamte kłótnie i spory, na cholerą sami sobie psujecie krew ?
zbig$ / 2007-10-07 13:02 / Uznany gracz - weteran 93/94
masz racje, milosc tu nie ma sensu, jedynie jakas kalkulacja, nie ma sie czym excytowac, nie ma tu prawdziwej prawicy, ale wielu rzeczy nie da sie zrobic w obecnych warunkach, innych nie chce sie robic, a w ogole malo tam mądrych ludzi

pcg

obserwer38 / 212.2.99.* / 2007-10-07 12:44
witam
dla zainteresowanych pc guardem:
widzieliście aneks do prospektu emisyjnego, który w praktyce chyba przesuwa przydział akcji o kilka dni?
Aneks nr 1 Prospekt PC GUARD-treść.rtf

http://www.wseinfospace.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=150030&_DocID=303639&_Site=ESPI&_CheckSum=566305538
slaw / 2007-10-07 12:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Samuraj postaraj sie byc obiektywny ... swietnie potrafisz wyjasnic i podać przykład co nie udało sie innym partiom ........... postaraj sie napisać co nie udało sie PiSowi naprawde wiele nie trzeba ......... a obnizki składki rentorwj no prosze cie .... jakby nie poparcie PO to nic by z tego nie było bo przystawki byly przeciw ...... a ulga 1200 na dziecko .... ja popierom obydwoma rękami .... niech Gilowska zlikwiduje kilka komietów doradczych skasuje ilość asystentów politycznych i gabinwetow politycznych w ministerstwach kkancelarii premiera i dziura załatana .... ale co beda robić wtedy kolesie????
drauc / 2007-10-07 13:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Slaw. Zastanów się na spokojnie nad jedną kwestią. Mamy następujący stan faktyczny:

1. Głównym hasłem wyborczym PO stało się odsunięcie PiS od władzy, jako partii cechującej się pogardą do innych, kłamliwej, mającej na sumieniu wiele brudnych sprawek. Jej członkowie to dno moralne, wrogowie demokracji, "nie szanuje się, kto głosuje na PiS" itp.

2. Wszelkie inne wątki w kampanii PO mają marginalne znaczenie, poza ewentualnie nic nie mówiącymi ogólnikami (np. że "Polska zasługuje na cud gospodarczy", ale już nie bardzo wiadomo, czy PO aktualnie jest za podatkiem liniowym, czy przeciw - vide dyskusja bodajże w portfelu Biga).

3. PO jednoznacznie deklaruje, że _może_ zawrzeć koalicję z PiS. Podobnie zresztą jak z LiD, ale to ma mniejsze znaczenie.

Nie masz tu pewnego dysonansu poznawczego? Bo ja, jako były wyborca PO mam. Akceptowałem umiarkowany populizm PO, pudrujący umiarkowany liberalizm z domieszką lekkiego konserwatyzmu. Ale w tej chwili kampania PO daje mi jeden czytelny komunikat - "Chcemy tylko i wyłącznie władzy. Będziemy rządzić z jednym (PiS) lub drugim diabłem (LiD), byle tylko mieć władzę". Tego rodzaju podejście jakoś mi nie odpowiada.

Z PO jest jeszcze "problem Krakowski". Znając trochę lokalne układy od środka uważam, że w słowach Rokity o niebezpieczeństwie "układu Krakowskiego" w przyszłości nie ma nadmiernej przesady. W partii doszło do sytuacji, że grupa bezwzględnych, młodych karierowiczów, w dodatku całkowicie nieznanych szerszej publiczności, zdołała wypchnąć "starych" działaczy, których jedynym problemem był zbyt sztywny kręgosłup. Działanie ewidentnie szkodliwe w okresie wyborczym, tym bardziej że "wypchnięci" są w Krakowie popularni i mogli by parę % dla partii uzyskać. Skoro tak się stało, to są dwie możliwości:

a) Tusk nie panuje nad lokalnymi strukturami, które generalnie robią co chcą.

b) Tusk przymknął oko na lokalną rozróbę, bo była mu na rękę (cudzymi rękami wypchnął tych, którzy w przyszłości mogliby przeszkadzać mu w koalicji z LiD).

Oba wariaty jakoś nie skłaniają mnie do głosowania na PO.

Zgadzamy się - przynajmniej na potrzeby tej dyskusji - że PiS ma pewne, delikatnie mówiąc, wady. Tylko przy tej okazji nie idealizujmy PO. Ta partia to też nie zbawca świata, a patrząc się na drugi szereg działaczy mam wrażenie, że zmiana ekipy może nam nie wyjść na dobre. Choć oczywiście trudniej będzie znaleźć informacje na ten temat w mediach.
inwestor1975 / 2007-10-07 12:58 / Tysiącznik na forum
Każdy Samuraj uważał,że swojemu panu jest winny bezwzględne posłuszeństwo,w hierarchii ważności postanowienie te stawiali na najwyzszym miejscu ,wyżej od rodziny ,przyjaciół
samuraj jack / 2007-10-07 13:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ja jestem Samuraj Jack...
jak nie wiesz kto to i do czego zmierza, to o godz. 20.00 w dni powszechnie na Cartoon Network włącz...
inwestor1975 / 2007-10-07 13:04 / Tysiącznik na forum
zobacz tam na dole
AKU nie ma kolego
nom chyba ze myslisz ze jest
to powodzenia
samuraj jack / 2007-10-07 13:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
tak jak DOBRO jest w życiu tak i ZŁO...
nie wierzysz w zło to i dobra nie ma

wtedy "nic nie ma" - ale to mówił Kononowicz
inwestor1975 / 2007-10-07 13:29 / Tysiącznik na forum
poczekaj poczekaj to ty utozsamiasz dobro z pisem (do nidawna pewnie jeszcze lpr i samoobrona)
a zło z cała reszta
jak tak to nie dziwie sie cinkowi i sobie
samuraj jack / 2007-10-07 13:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie - dobro nie utożsamiam z PiS i nie głosuję na PiS....
ale jest, podobnie jak jest zło

i to tyle, jeżeli chodzi o mego nicka
samuraj jack / 2007-10-07 12:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jasne Slaw, co dobre to PiS tylko dzieki poparciu PO zrobiło...
wiele razy dyskutowaliśmy... tylko byśmy powtarzali argumenty

nasunęła mi się jedna nowa myśl - my Slaw to chyba jak politycy
publicznie zacięte dyskusje, pełne zresztą prawdziwych emocji...
a jak prywatnie rozmawiamy to o wiele szybciej dochodzimy do wspólnych wniosków i to bez tych wielkich emocji...

pozdrawiam Sławku:)))
slaw / 2007-10-07 13:19 / Uznany Gracz Giełdowy
))))) niech młodzież sie uczy
sep / 83.4.57.* / 2007-10-07 12:44
Tomok to ja,tajemniczy getinowiec.Beda piekne infa.DLA TYCH CO WTOPILI-nie bedzie to hawe-ale stabilny mocny wzrost.
inwestor1975 / 2007-10-07 12:38 / Tysiącznik na forum
samuraju kolego
rozsądku???
a byłes kiedys w sytuacji ze cie zatrzymuja za nic dosłownie
i mówia przyznasz sie to idziesz a nie przyznasz sie to areszt
a nie kazdy tam wytrzyma
i samuraju tak naprawde to AKU nie ma
inwestor1975 / 2007-10-07 12:43 / Tysiącznik na forum
a co do broni gdybym miał to bym trzymał
katane mam i jestem gotowy jej użyc
bo w polsce pełno jest bandytyzmu
coraz więcej
bo zasługa sadów 24 h głównie wyłapywanie podpitych rowerzystów(nie mówie ze zle ,czemu
tylko)
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 12:55
katana- u mnie na osiedlu tak nazywano skórę- kurtkę ze skóry:))

mam katanę i nie zawaham się jej użyć:))))))
inwestor1975 / 2007-10-07 13:01 / Tysiącznik na forum
wakizashi też jest
uukolego słabe osiedle :-)
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 13:14
uspokoiło się od czasów kiedy powstało więcej sklepów całodobowych:))
inwestor1975 / 2007-10-07 12:17 / Tysiącznik na forum
wiem ze za przeproszeniem faeci jak idą sr....
to biorą ksiązki i gazety
ale uwaga
hemoroidy
zbig$ / 2007-10-07 12:00 / Uznany gracz - weteran 93/94
na wesolo cos z onetu...:
Alan Greenspan, były szef Fed, ocenia, że prawdopodobieństwo wystąpienia recesji w USA w 2008 r. wynosi między 1/3 a 1/2 - pisze "The Irish Times".

U nos to sie godo: UDO SIE ABO NIE UDO a nie 7/16
~baca
yayurek / 2007-10-07 12:04 / Kompulsywny looser na forum
Zbig, przestań, proszę, prawie codziennie Grynszpan i 8/14, 15/32, 7/15, 5/9 - to naprawdę już przesyt
forest14 / 83.23.135.* / 2007-10-07 11:44
przez kilka miesięcy (pół roku )nie będę mógł na bieżąco śledzić giełdy . chciałbym kupić kilka spółek ( kruk, MCI, Action, Rafako, PPWK ? ) . Proszę o radę czy te wymienione to dobre typy , czy może ktoś poda inne perspektywiczne.
xtx / 85.89.170.* / 2007-10-07 11:59
pomyśl o ropczycach ciekawa spółka b.dobre perspektywy np.inwestycjia w Chinach.
yayurek / 2007-10-07 11:55 / Kompulsywny looser na forum
pomimo mojego pozytywnego nastawienia na najbliższy przynajmniej kwartał, to trend jaki by nie był to już jest stary, oj bardzo stary, i jak będę wyjeżdżał na dłuższy okres to koniecznie z laptopem i z możliwością wykonywania ruchów (ostatnio nie zabrałem i w lipcu przerwałem egzotyczną podróż), albo przed wyjazdem sprzedam wszystko, ciekawe kto w przyszłym roku wyjedzie na wakacje z pełnym portfelem akcji (bez laptopa) :)))
zbig$ / 2007-10-07 12:02 / Uznany gracz - weteran 93/94
co ci po laptopie w afryce gdzie nie ma inetu ani stacji gsm???chyba ze postawisz na dachu jakiegoś jeepa antene satelitarną...)))
yayurek / 2007-10-07 12:08 / Kompulsywny looser na forum
a właśnie, że byłem w Kenii, pośrodku sawanny wspaniały hotel, a w nim wszystko, czego potrzebujesz, tylko, ze ja sobie powiedziałem, że będzie ok., zwykła letnia korekta i tyle, przypadkowo popatrzyłem na kenijską telewizję i zobaczyłem wykres DAXa, który po raz piąty walił łbem o sufit i bardzo mi to się nie spodobało
zbig$ / 2007-10-07 11:54 / Uznany gracz - weteran 93/94
jedziesz do dzungli amazonskiej???jak nie bedziesz mogl sledzic to kup taka ilosc, ze co by sie nie dzialo, to zeby cie to niemile nie zaskoczylo w razie czego - czasy niepewne
cinek / 2007-10-07 11:13 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
OŚWIADCZENIE

Oświadczam iż w przypadku samodzielnej wygranej PiS sprzedaje mieszkania zamykam rachunki i wyprowadzam się z tego kraju. Nie będę miał tu czego szukać.

Walczyłem o wolną Polskę, nie raz dostałem pałką, byłem przeszukiwany, zakładałem tajne struktury (chyba tylko nie siedziałem) i robiłem wszystko co mogłem dla mojej Ojczyzny. Jednak nie o taką Polskę walczyłem.

Taką decyzję podąłem i w pełni świadomie to zrobię.

Pozdrawiam,
Cinek
bolekm / 83.26.94.* / 2007-10-07 14:41
Pakuj się kolego i szczęśliwej podróży ! Tacy "niby patrioci" nie są nam w kraju potrzebni. W Kazachstanie brakuje rąk dąk do pracy !
drauc / 2007-10-07 12:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wiesz, nie obraź się, ale twój post jest dobrym przykładem problemów z krytyką PiS. Zaraz po wyborach w 2005 r. zaczęto już od tak wysokich tonów, że po krótkim czasie narastającego bicia na alarm zaczęło być to już tylko śmieszne. Takie rytualne tańce wykształciuchów (w sołżenicynowskim znaczeniu tego pojęcia).

Twoje oświadczenie - znów wybacz, ale trudno to inaczej oceniać - również jest śmieszne. Efekt komiczny wynika z szalonego patetyzmu i wysokich tonów, zestawionych z hmmmm.... pewną niewspółmiernością bodźców, które je u Ciebie wywołały. Zarazem świadczy o swoistym pojmowaniu demokracji - jest ona dobra tylko wtedy, gdy wygrywają "nasi". A jak wygrywają "nienasi" to już jest spisek krwiożerczych oszołomów manipulujących "ciemnym ludem", to już nie jest demokracja, ale zamach na demokrację.

Chcesz, to wyjedź - to Twoja decyzja i po to m. in. mamy wolność, aby nikt nie zabraniał ci tego wyjazdu. Dla nie to postawa nieracjonalna. Jeżeli uważałbym, że rządząca ekipa zagraża wyznawanym przeze mnie wartościom, to moim obowiązkiem byłoby, wraz z podobnie myślącymi, działać w celu zmiany tego stanu rzeczy.

W całej tej sprawie zastanawia mnie jedno. Jak skądinąd inteligentni ludzie potrafią w sprzyjających okolicznościach wyłączyć myślenie.
samuraj jack / 2007-10-07 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ładnie, spokojnie (spokojniej niż ja) napisane...
samuraj jack / 2007-10-07 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i żeby było jasne, też kilka rzeczy zrobiłem w latach 80.
i wkurzało mnie, że Polskę zawłaszczyli Michnik, Kulczyk Krauze i im podobni...
a jak ktoś o tym mówił, był nazywany oszołomem...

w wolnej Polsce byłem nazywany oszołomem za głoszenie tego co wyżej...

i nie myślałem o wyjeździe, a myslalem o tym, jak by coś zmienić na własnym podwórku
np. w gminie w ktorej mieszkam...

i kilka rzeczy mi się udało przed i za czasów rządów PiS

a co Ty zrobiłeś dla swego osiedla, swej miejscowości...
należałeś do jakiejś partii i walczyłeś o Twoją wizję Polski?

co zrobiłeś - poza konsumowaniem przekazu medialnego i być może rozmową u Cioci o Polsce?

nic nie zrobiłeś - teraz piszesz głupoty i chcesz wyjechać...
bo Ci Kaczyński w TV przeszkadza...
samuraj jack / 2007-10-07 11:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
gdybym miał odpowiedzieć Tobie równie mądrze jak Twoje oświadczenie powiedziałbym:
"szczęśliwej drogi już czas"
cinek / 2007-10-07 11:34 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Masz rację, gdzieś tam jest moje szczęście.

I już nikt nigdy nie będzie mnie obrażał z ekranu telewizora. Przynajmnie nikt z ekipy rządzącej.
prawiezaratustra / 2007-10-07 20:12 / _
Nie wierzę Ci Cinku. Ludzie opuszczają kraj wtedy, gdy brakuje im przestrzeni życiowej. Programy telewizyjne, jak też treści gazetowe, brukowe, nie przesądzają o takim wyborze. Najwyżej dodają siły do działania. Z kolei niemożność zagarnięcia wymaganej przestrzeni życiowej nie zależy zbytnio od jakości władzy politycznej. W czasach reżimowych albo marionetkowych rządów, jak też w czasie kryzysu, wielu z tych którzy wcześniej radzili sobie średnio - powodzi się świetnie i niekoniecznie tym najmądrzejszym, najlepiej wykształconym, uczciwym, dobrze wychowanym.
Bardziej wierzę w poszukiwanie szczęścia. Bez niego ciężko żyć. Czy aby nie istnieją inne powody?
samuraj jack / 2007-10-07 11:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
poziom tego co piszesz, świadczy o Tobie...
nie przeszkadzały Ci afery SLD i okradania Polaków na wiele, wiele miliardów...
wyprzedaż naszego majątku po wielekroć zaniżonych cenach...
mordestwa na Pańce i inspektorze NIK - Faltzman, którzy badali FOZZ;
wykończenie symbolu uczciwego polskiego biznesu - Kluski

to wszystko Ci nie przeszkadzało.. nie myślałeś o wyjeździe

teraz wyjeżdżasz, bo ktoś Ciebie obraża z TV

po prostu g....i jesteś i tyle...
cinek / 2007-10-07 11:47 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Do tej pory cię szanowałem pomimo odmiennych poglądów. Za twoje ostatnie zdanie przestałem cię szanować :(

Nie obrażam i nie obrażałem nikogo nie rzucam kalumnii i oszczerstw.
samuraj jack / 2007-10-07 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
napisałem tak, bo Ty mnie obrażasz takim pisaniem...
nic złego Ci wcześniej nie przeszkadzało...
nic, morderstwa, złodziejstwo na wielką skalę, zamykanie uczciwych ludzi...

nic Ci nie przeszkadzało...

teraz Ci przeszkadza to, co widzisz w TV i dlatego wyjeżdżasz...

to oznaka głupoty lub ogłupienia przez media...

i tyle...
Ajwen / 2007-10-07 12:00 / portfel / Bywalec forum
Samuraj, popieram Twoje poglądy .....pozdro
inwestor1975 / 2007-10-07 11:54 / Tysiącznik na forum
przez jakie media ja prawie wogóle nie oglądam tv
pis juz dl mnie pokazał co potrafi poprzez koalicje z samoobroną i lpr
samuraj jack / 2007-10-07 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ps. tak nawiasem uważam, że jak wyjedziesz, to z zupełnie innego powodu...
cinek / 2007-10-07 12:02 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Przejrzyj na OCZY. Jak PiS kłamie, rozkrada gospodarkę, rozwala firmy i nawet Prezydent robi nas w konia (patrz jego wypowiedzi o Lotosie i Orlenie). Oni olewają Polskę i Polaków, dla nich liczy się tylko władza najlepiej taka Putinowska.

Okrada Polskę, oszukuje Polaków, wyrzuca ludzi, pierwsze morderstwa już są. Ciekawe tylko kiedy znów na Rakowieckiej pojawią sie „polityczni” jeżeli już tam ich nie ma.

Jeżeli popierasz PiS to SAM przyczyniasz się do tego. Ja mam dość. Popatrz, rozejrzyj się, czy przez te 2,5 roku ludziom żyje się lepiej? Łatwiej prowadzą firmę? Płacą mniejsze podatki? Żyją spokojniej?

Każdy punkt z programu PiSu to kłamstwo na użytek „ciemnego ludu”. Jak chcesz to „łykaj to” ja mam swój rozum.

Po prostu mam wybór i wybieram "normalność"
samuraj jack / 2007-10-07 12:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a może trochę konkretów?
jak okrada?

podatki - niższe przez ulgę na dzieci co odpisane od podatku
ZUS niższy o częśc składki rentowej..
firmy prowadzi się tak samo jak wczesniej
niespokojniej żyją tylko złodzieje i biorący/dający łapówki - i tak powinno być - po wzięciu/daniu łapówki ani jednej nocy nie powinni przespać spokojnie

jakie pierwsze morderstwa? o czym piszesz?
jak rozkrada gospodarkę?
jak rozwala firmy?

skąd Ty to wziąłeś? spałeś może snem MATRIXa?
Krzych / 2007-10-07 13:10 / Płoteczka na forum
- Znamy brzydkie fakty z przeszłości politycznej i biznesowej Kaczyńskich i ich najbliższych współpracowników - powiedział "Newsweekowi" Donald Tusk. Według tygodnika, PO bada biznesową przeszłość Porozumienia Centrum. - Niektóre z tych faktów są przygnębiające
samuraj jack / 2007-10-07 13:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
może Tusk coś wie, ale znów spartaczy... jak to on
inwestor1975 / 2007-10-07 12:22 / Tysiącznik na forum
morderetwo "blida"
bo dla mnie jest to morderstwo
samuraj jack / 2007-10-07 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
kto jej kazał trzymać w łazience nabity pistolet i strzelić do siebie?
miała czyste sumienie i w proteście dla władzy PiS popełniła samobójstwo...

inwestor - odrobine rozsadku zachowaj...
cinek / 2007-10-07 12:31 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Odpowiem ci późn iej jak wrócę.

Ja nie wiem co bym zrobił o 6 rano, nie wiem czy nie bałbym się pomimo iż nic nie zrobiłem. Nie wiem czy bym nie strzelił.
inwestor1975 / 2007-10-07 12:09 / Tysiącznik na forum
KOLEGO KOLEGO
NIE OBRAZAJ PUTINA
szymon / 2007-10-07 11:27 / Uznany Gracz Giełdowy
a ja jutro wracam do kraju. Zaczynam poszukiwanie pracy w Warszawie. Mam nadzieje ze polityka nie bedzie miala duzego wplywu na gospodarke, nie licze na to ze politycy gopodarce pomoga (choc powinni). w tej syt. bedzie ok jak nie beda robic nic. Niech sie kloca miedzy soba, ja nie musze przeciez na to patrzec..... telewizora nie mam od 5 lat (telewizja opanowana przez kaczorow), w w internecie czytam wybranych.
pozdrawiam
zbig$ / 2007-10-07 11:25 / Uznany gracz - weteran 93/94
albo bufonada...a co PO ma wygrac???sld?PSL - wtedy bedzie swietnie...PO juz 2 razy rzadzilo - jako KLD i UW kręcące Aws-em
yayurek / 2007-10-07 11:17 / Kompulsywny looser na forum
fanfaronada - było kiedyś chyba takie słowo
cinek / 2007-10-07 11:22 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
fanfaronada = chełpliwość, samochwalstwo; przechwałki, zuchowatość; pretensjonalność, bufonada.

O które znaczenie mnie posądzasz?
drauc / 2007-10-07 11:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pretensjonalność by tu pasowała.
yayurek / 2007-10-07 11:23 / Kompulsywny looser na forum
chyba najbliżej "bufonady" :)))
cinek / 2007-10-07 11:32 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Dziwne podejście (bufonada = efekciarstwo, zgrywa)

Już w tej chwili pracuję w 2 krajach równocześnie więc przeniosę swoje miejsce zamieszkania gdzieś indziej i gdzieś indziej zacznę płacić swoje podatki

Będzie na pewno cieplej, spokojniej i taniej (podatki!!!). Bez awanturnictwa, politycznego chamstwa, obrażania mnie i „ciekawych czasów” przeżyję. Dojrzewam do tej decyzji już od pewnego czasu ale możliwość samodzielnego rządzenia PiSu przez następne lata zaważyła.
zbig$ / 2007-10-07 11:39 / Uznany gracz - weteran 93/94
kolego, mnie nie obchodzi pis czy po, jakbym mial mozliwość zerwania sie stad od listopada do marca z powodu beznadziejnej pogody w zimie i zimna, to bym wyjezdzal, a nie pis czy lid...
yayurek / 2007-10-07 11:34 / Kompulsywny looser na forum
no to jedż, albo nie jedż, każdy ma prawo do poszukiwania swojej drogi do szczęścia, ani nie potępiam, ani nie popieram - kogo to obchodzi
yayurek / 2007-10-07 11:19 / Kompulsywny looser na forum
a tak ogólnie jeżeli chodzi o całkowicie mi obojętną politykę, to podoba mi się nazwa jednych z partii - LITR.. świetnie oddaje skłonności ich guru
zbig$ / 2007-10-07 11:32 / Uznany gracz - weteran 93/94
masz racje, u nas ma zerowy wplyw na ekonomie i rynki, wyglada na to ze jacys wielce magnaci finansowi zza sceny ustawiaja wszystko, a politycy odstawiaja teatr dla publiki, a potem idą do "sejmowej" i piją razem wódke...albo do mariota na 40któres pietro. Jedynie co to wybor takiej czy innej partii wplywa na klimat moralny i pewne tendencje np w polityce rodzinnej. itd.
yayurek / 2007-10-07 11:20 / Kompulsywny looser na forum
miało być "jednej" oczywiście - specjalnie popełniłem błąd, aby dobić do 1000 bezsensownych wypowiedzi
yayurek / 2007-10-07 11:32 / Kompulsywny looser na forum
OŚWIADCZENIE
Ogłaszam, ze właśnie idę do kibla i zabieram ze sobą książkę Llosy
pozdrawiam
yayurek
samuraj jack / 2007-10-07 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to zdecydowanie mądrzejsze oświadczenie od cinka
Krzych / 2007-10-07 11:58 / Płoteczka na forum
obiektywnie ostatni sondaż daje po 31% , Lepper o kulisach władzy powie przed wyborami /żąda debaty/, napewno nie pomagając PiSowcą a PO w ostatniej fazie poprze
Lubaszenko, Frankowski i Gmoch poprą Platformę Obywatelską
R. Pietruszka/PAP Twarzami ostatniej fazy kampanii Platformy Obywatelskiej będą znani aktorzy, piosenkarze i sportowcy. „Wprost” dotarł do składu honorowego komitetu wyborczego PO.
Olaf Lubaszenko, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Piotr Machalica, Filip Bajon, Urszula Sipińska, Szymon Wydra, Paweł Kukiz, Zbigniew Preisner, Iwona Guzowska, Krzysztof Hołowczyc, Jacek Gmoch, Janusz Kupcewicz, Tomasz Frankowski i Andrzej Zoll – te osoby mają w końcówce kampanii wyborczej poprzeć partię kierowaną przez Donalda Tuska.
– Chcemy pokazać ludziom, że wszyscy znani ludzie są z nami, że nikt, kto się szanuje nie popiera Prawa i Sprawiedliwości – tłumaczy jeden ze sztabowców PO.
wszystko się rozstrzygnie w ostatnich godz.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 12:48
i te ostatnie zdanie jest beznadziejne jak w każdej kampanii od czasów UW i dlatego przegrają- po raz kolejny okazują lekceważenie dla myslących inaczej. Ba, obrażają...
Krzych / 2007-10-07 13:00 / Płoteczka na forum
spieprzaj dziadu itd. są ok.państwa policyjnego , mediów pod cenzurą czy tego chcemy?
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-10-07 13:18
Krzychu- nie chcemy, ale w alternatywie dostajemy tylko krytykę- a zwykły człowiek łapie hasła - 70% ludzi nie rozumie Wiadomości. Z poprzedniej kampanii- podatek liniowy- pis wkrecil ludziom ze Kulczyk bedzie placil taki sam podatek jak oni- PO nie potrafila odpowiedziec...wytlumaczyc...
inwestor1975 / 2007-10-07 12:01 / Tysiącznik na forum
tlko zeby pisu nie poparli magda m i m jak miłość bo bedzie lipa:-)))
no i jeszcze "moda sukces'
Krzych / 2007-10-07 12:08 / Płoteczka na forum
aktorzy już wybrali - "moda na sukces" za dużo odcinków , mało kto ogląda i nie te klimaty:)
nowicjusz1982 / 2007-10-07 10:10 / Dzieciak *€* forum
fuks 2000 moze masz racje ale ja nie mieszkam w polsce i mam nadzeije ze jeszcze dlugo tutaj bede bo tu jest mi dobrze i nie tesknie do polski :))
pozdr te imiona to narazie tylkop propozycje :))
yayurek / 2007-10-07 11:07 / Kompulsywny looser na forum
można powiedzieć, że jesteś patriotą lokalnym, ja także mam swoje ulubione lokale
zbig$ / 2007-10-07 11:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
dobre, dobre..)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy