Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków

Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków

Money.pl / 2007-10-05 18:05
Komentarze do wiadomości: Koniec tygodnia na GPW bez fajerwerków .
Wyświetlaj:
Romi / 2007-10-06 14:31 / portfel / Koci Tata
Dzisiaj mam kaczke po prezydencku na obiad :))

I brałem współudział w unicestwieniu 5 sztuk wraz z babcią żeby była jakaś okoliczność łagodząca.
azja / 2007-10-06 15:22 / portfel / Obserwator
poczekaj, poczekaj znajdą Cię w tej Ostródzie;-)))))
Ja na obiad polędwiczki w sosiku warzywnym i ziemniaczki+ ogóreczki własnej roboty z czosnkiem - mniammmmmmmm !
yayurek / 2007-10-06 15:58 / Kompulsywny looser na forum
sybaryci, kurde
azja / 2007-10-06 16:04 / portfel / Obserwator
i hainekenik - pierwsze piwo od 2 tygodni - ale pycha!!!!!!!!
azja / 2007-10-06 16:02 / portfel / Obserwator
HEDONIŚCI, HEDONIŚCI !!!!
LLLLKSKSA / 83.29.99.* / 2007-10-06 16:51
:) Odezwał sie ten co gra na giełdzie dla wyższych potrzeb duchowych :)
najcz / 2007-10-06 13:55 / Tysiącznik na forum
a jak na dji to drugi szczyt.
benekszkodażeniesiemens / 77.253.244.* / 2007-10-06 13:47
Dobrze to zapytam tak chciałbym zainwestować w fundy czy to już czas
ga / 86.63.146.* / 2007-10-06 18:27
Na to pytanie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć
- zależy w jaki fundusz chcesz inwestować
- czy polski czy zagraniczny
- czy w jeden fundusz czy w portfel funduszy itd itd
Jeśli chcesz pogadać to zadzwoń na O81 4633493
najcz / 2007-10-06 14:11 / Tysiącznik na forum
jestem już w akcyjnym po półrocznej przerwie,tylko z postanowieniem nie wychodzenia przez min.6 lat.poprzednio fund trzymałem 4 lata.
benekszkodażeniesiemens / 77.253.244.* / 2007-10-06 14:07
zapytam gdzie indziej
yayurek / 2007-10-06 14:04 / Kompulsywny looser na forum
każdy chciałby wiedzieć, "doradca" w fundzie da z pewnością najlepszą rekomendację, ciekawe co powie? niech zgadnę.... to forum ma taką zaletę, ze każdy Ci powie rób co chcesz, Twoje pieniądze, Twoja decyzja
benekszkodażeniesiemens / 77.253.244.* / 2007-10-06 12:52
Mała sonda.Czy większość już szykuje się żeby złożyć wizytę w banku i kupić fundy??
nikto / 86.63.146.* / 2007-10-06 18:31
Jeśli większość będzie miała zamiar wchodzić w fundusze akcji to tzrzeba będzie zmieniać fundusz na bezpieczny
TaS / 2007-10-06 13:05 / Tysiącznik na forum
większość parlamentarna?
większość zwykła?
czy może większość kwalifikowana?

która Cię interesuje? :)
yayurek / 2007-10-06 13:38 / Kompulsywny looser na forum
dobre, i cholera wie jak mamy głosować, poprzez podniesienie rąk, wrzucenie kulek, pogmeranie kulkami :))))
matikkk / 2007-10-06 13:20 / Bywalec forum
witaj tas :-) mozesz spojrzec ?
http://www.money.pl/forum/temat,6,705637,705637,40,0,kilka;pytan;dotyczacych;nowosci;na;rynku;funduszy.html
zbig$ / 2007-10-06 12:00 / Uznany gracz - weteran 93/94
panie i panowie...sytuacja zaczyna mi coraz bardziej przypominac te z marca jak zaczynalem gre po latach nieobecności - indexy spokojnie rosły a badziewka szalały po kolei po 20-30% czy nawet więcej...a póki co konczymy chyba 5tke w wiekszej trójce po jedynce z połowy sierpnia... no i teraz zagwozdka - skończy sie na tych 2 wzrostówkach (czyli zigzacu a-b-c) i zaczniemy pikowac w kierunku 3000 czy tez korekta po trojce i zaczynamy 5tkę która pobije szczyty???
drauc / 2007-10-06 13:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Marca którego roku? ;)

A poważniej, to na moje mało wprawne oko inaczej wygląda sytuacja na mw40 i sw80, a inaczej (jak jak piszesz) na w20.

Na MiS mamy coś, co wygląda na falę c po wzrostach z przełomu sierpnia/września. W końcu ubiegłego tygodnia i w tym sytuacja zmieniła się o tyle, że przynajmniej na niektórych przyzwoitych mniejszych spółkach _zaczął_ _pojawiać_ się popyt. Tryb niedokonany nie jest tu przypadkowy ;). Tu nowy trend średnioterminowy (wzrostowy) co najwyżej zaczyna się nieśmiało wykluwać, zresztą na niektórych spółkach widać coś, co może wyglądać na dystrybucję. Ja w każdym razie plan z zeszłego tygodnia (złośliwie skomentowany przez yayurka ;)) wykonałem i jakoś nie mogę żałować.

Co w przyszłym tygodniu? Pierwsza połowa pewnie wzrosty (jak się w Azji ładnie zachowają, to może nawet w poniedziałek małą euforia), chyba, że wydarzy się coś niesamowitego (np. ujawnione przygotowania do zamachów terorystycznych w Europie ;)). Może sprzedam część akcji spółek z W20 i przesunę gdzieś kasę z polskich funduszy akcyjnych (ale tam to i tak groszowe kwoty trzymam - tylko nie podoba mi się czerwony kolor w portfelu). Ciekawsza może być druga połowa tygodnia. I wówczas trzeba się będzie zastanowić, czy czas na dalsze zakupy (nadal z pewną nieśmiałością taką), czy raczej na ucieczkę. Dorobiłem się wreszcie rachunku do derywatów, może więc w poniedziałek-wtorek delikatnie poeksperymentuję z długimi na kontraktach, a w czwartek-piątek z krótkimi. To drugie bardziej prawdopodobne niż to pierwsze.
rpp / 2007-10-06 10:48 / Tysiącznik na forum
Na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować 41 proc. wyborców – wynika z najnowszego sondażu Pentora przeprowadzonego na zlecenie "Wprost".
Rządzące obecnie ugrupowanie jeszcze nigdy nie miało tak dużego poparcia i w żadnym sondażu nie uzyskało tak dużej przewagi nad Platformą Obywatelską.

Z najnowszego badania Pentora dla "Wprost" wynika też, że PiS jest bliskie uzyskania poparcia wystarczającego do samodzielnych rządów. Z naszego sondażu wynika, że partia Jarosława Kaczyńskiego mogłaby dziś liczyć w Sejmie na aż 228 mandatów.

Ankietowanym zadano pytanie: "Na jaką partię zamierzasz głosować?".

41 proc. ankietowanych poparło PiS, 32 proc. - PO, a LiD - 16 proc. Inne partie uzyskały gorsze wyniki - PSL może liczyć na 4 proc. głosów, LPR i Samoobrona - po 2 proc.,a Partia Kobiet - 1 proc. PiS uzyskałby więc 228 mandatów, PO - 167, a LiD - 65.

Źródło: Pentor dla "Wprost".
================================
PBS dla GW podaje PiS 38, PO 32
cinek / 2007-10-06 12:13 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Rz": PO zmiażdży PiS na Wyspach

Co trzeci Polak pracujący w Wielkiej Brytanii i Irlandii deklaruje, że weźmie udział w wyborach. Ci, którzy pójdą do urn, oddadzą głos przede wszystkim na PO - informuje serwis rzeczpospolita.pl.

Tak wynika z badań przeprowadzonych na Wyspach we wrześniu, jeszcze przed wizytą Donalda Tuska w Wielkiej Brytanii. Wykonał je Michał Garapich, polski socjolog pracujący na Uniwersytecie Roehampton i Uniwersytecie Surrey, na zlecenie firmy PR Crossmedia. Przebadano ponad tysiąc Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii i Irlandii, którzy odpowiadali napytania o preferencje wyborcze.

Swoich zwolenników, w stosunku do ostatniego głosowania w 2005 roku, straciły wszystkie partie. Najwięcej wyborców ubyło jednak Prawu i Sprawiedliwości. Z osób, które deklarują, że na wybory pójdą, najwięcej, bo aż 50 proc., ma zamiar poprzeć Platformę Obywatelską. Po około 13 proc. chce głosować na Prawo i Sprawiedliwość oraz Lewicę i Demokratów.
najcz / 2007-10-06 13:49 / Tysiącznik na forum
to tylko na okręg warszawski idą te głosy,pis faktycznie ,delikatnie mówiąc jest mało popularny w/g mnie 30 % nie będzie.
drauc / 2007-10-06 11:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rozmawiałem kilka dni temu z pewnym człowiekiem zajmującym się PR politycznym i robieniem wewnętrznych sondaży dla partii (różnych ;)). Twierdzi (trudno mi zweryfikować poprawność) że część wyborców wstydzi się przyznać, na jakie partie będzie głosować i udziela odpowiedzi typu "jeszcze nie wiem", albo wskazuje "bliską" partię cieszącą się akceptacją w mediach. Kiedyś zjawisko to dotyczyło SdPR, później SLD (i wskazywaniem na Unię Wolności, jako partię, na którą rzekomo odda się głos w wyborach). Obecnie dotyczy to PiS i LPR.

Przy dobrze zrobionych sondażach te tendencje powinno się wychwycić. Składają się na to odpowiednio ułożone pytania, odpowiednie przeszkolenie ankieterów (gość opowiadał o dwóch emerytkach, które podobno z każdego wyciągną, na jaką partię chce głosować) i na koniec ważenie wszystkich czynników.

W ocenie tegoż człowieka obecnie najbliższe rzeczywistości są badania PGB.
anonim_03 / 2007-10-06 14:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To zjawisko można zaobserwować głównie wśród parti takich jak LPR i Samoobrona. KIlka razy z rzedu miały wynik wyborczy zdecydowanie lepszy niż w sondażach. Z drugiej strony była ś.p. Unia Wolności, ktora tylko w sondażach brylowała.

Jest kilka kwestii które słabo rozumiem np. jwżeli ktoś mówi że nie będzie głosował, to czy odamia głosowania, czy odmawia udziału w sondażu ? A to jest grupa ok. 40% wszystkich wybrców ...

Jak dyskutowaliśmy pare dni temu, ludzie którzy robią, prezentują oraz interpretują sondaże nie za bardzo rozumieją błędy statystyczne --- co dopiero systematyczne.
inwestor1975 / 2007-10-06 11:15 / Tysiącznik na forum
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
anonim_03 / 2007-10-06 11:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
te "badania" to chyba po to by elektorat zmobilizować.
mrazi / 2007-10-06 11:02 / Bywalec forum
lol...Wprost...i wszystko jasne.
rpp / 2007-10-06 11:33 / Tysiącznik na forum
wprost chce zmobilizować elektorat PO? czy może sugerujesz nieuczciwość Pentora? GW Wprost mają chyba sprzeczne interesy?

wytlumaczenie jest banalne - PO prowadzi FATALNĄ kampanię wyborczą - jak można ogłaszać w reklamówkach wyborczych, że lekarze ledwo wiążą koniec z końcem w czasie kiedy dostają podwyżki w wysokości zarobków "zwykłych Polaków" [parę miesięcy wcześniej dostali dodatkowo 30%] ... PO powinna się zastanowić czy robi kampanię skierowaną do kilkuset tysięcy ludzi czy kilku milionów....
zbig$ / 2007-10-06 11:37 / Uznany gracz - weteran 93/94
albo zdemobilizowac PIS, bo skoro wygraja to mozna juz nie isc...i przegraja...chyba dlatego po nie wygrala ostatnio, bo nedia i sondazownie byly takie pewne...
rpp / 2007-10-06 11:46 / Tysiącznik na forum
nie wygrała bo prowadziła równie fatalną kampanię - PiS w sondażach jest niedoszacowane - po pierwsze zwolennicy PiS nie przyznają się do tego na kogo będą głosować, po drugie - zrób mały - zupełnie niereprezentatywny eksperyment - popytaj znajomych warszawiaków czy kiedykolwiek brali udział w takim badaniu następnie przejedź się po podlaskich wsiach i zadaj to samo pytanie :)
rpp / 2007-10-06 11:49 / Tysiącznik na forum
prosty BANALNY przykład z kampanii PO - nie potrafią na swojej stronie internetowej [partia młodych i wykształconych ma jedną z najgorszych stron spośród wszystkich partii] dodać filmów w live-stream'ie. Żeby obejrzeć ich reklamówkę trzeba ściągnąć MPG na dysk - przecież to śmiech na sali. Wejdź na stronę PiS'u w dział multimedia i porównaj.

Ja nie mówię tutaj o sympatiach politycznych - mówię o profesjonalizmie w prowadzeniu kampanii.
drauc / 2007-10-06 11:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A ten ich ostatni bilboard:

http://www.po.org.pl/_files_/billboard_po.jpg

Rany. Partia źle ubranych kobiet i mechaników amatorów.
zbig$ / 2007-10-06 12:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
tez tak mysle, ze PO bije sobie kolejne gwoździe do trumny, po prostu nienawisc ich tak zaślepia, że nie wiedzą już co robić i czego się czepić, a ludzie tego nie lubią, jeszcze szyte to jest tak grubymi nićmi (że zgineło na drogach 14 tys... - to głupota brać taki wątek w kampanii, bo tu i tak nic sie nie da zrobic albo niewiele).
rpp / 2007-10-06 11:57 / Tysiącznik na forum
no właśnie FATALNY!
wyobraź sobie, że przyjeżdżasz z innego kraju i nie znając realiów politycznych widzisz ten billboard - zagłosowałbyś na nich? ;)
drauc / 2007-10-06 12:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie. Ale to już tradycja w kampaniach PO. Tak jak z plakatami Tuska pomiędzy I a II turą wyborów prezydenckich ("Prezydent Tusk"). Wyglądał na nich okropnie - bardzo zmęczony, wręcz trudny do rozpoznania. Głosowałem wtedy na niego i cmokałem zniesmaczony formą plakatu.

W tej kampanii jest jeszcze gorzej. Fatalne koncepcyjnie plakaty (seria "Polakom wstyd" to wyrzucanie pieniędzy w błoto), marne spoty, w których wystawiają się na strzał, źle zorganizowana strona internetowa (dlaczego spoty nie są udostępniane via media strumieniowe), kompletny brak pomysłu na przekaz treściowy poza jednym "PiS musi odejść". A przecież obie partie mają mimo wszystko porównywalne pieniądze na produkcję.

Zresztą nawet wyraźnie biedniejszy LPR ma lepszą kampanię. Ten ostatni, po decyzji o starcie wspólnie z UPR, jest zresztą ciekawym eksperymentem. Pierwszy raz w historii polskich wyborów mamy do czynienia z propozycją radykalnego konserwatyzmu obyczajowego połączonego z radykalnym liberalizmem gospodarczym. Połączenie teoretycznie sensowne, ale czy sprawdzi się w praktyce, a także na ile wiarygodni są poszczególni politycy, to się okaże.
inwestor1975 / 2007-10-06 12:00 / Tysiącznik na forum
kolego w innych krajach to juz nas znają
i dlatego napewno zagłosowali by na nich
inaczej sprawa przedstawia sie z stabilnym/mocnym elektoratem pisu
rpp / 2007-10-06 12:03 / Tysiącznik na forum
no dobra - z innej planety - chodzi o wizerunek. FATALNY

ja nie piszę tu o sympatiach politycznych tylko analizuję kampanię - kampania PO jest beznadziejna. nie umieć zrobić live-steamu na stronie internetowej!!! to już nawet 10-latkowie potrafią wrzucić film do you-tube!!!!
inwestor1975 / 2007-10-06 13:02 / Tysiącznik na forum
co racja to racja (niestety)
yayurek / 2007-10-06 09:41 / Kompulsywny looser na forum
Może by tak wstać z łóżka, ale czy warto? Może po prostu wysikać się do butelki? Może wzorem sporej części obywateli, ograniczyć czytanie gazety do stron z nekrologami i katastrofami? Może zabrać do łóżka laptopa i: pokrytykować ludzi, którym chce się cokolwiek; odebrać im chęć do robienia czegokolwiek; pohisteryzować; postraszyć; poulegać teoriom spiskowym; skupić się na niepodejmowaniu decyzji; poskomleć i pokwękać; poprzepowiadać upadek, chaos finansowy i dominację chińsko-japońską; ponakłaniać innych aby odłożyli wszelkie decyzje na jutro, a najlepiej na pojutrze; skupić się na sposobach na przegrywanie; nauczyć innych aby nigdy nie zmieniali swych poglądów; powtarzać ciągle to samo; pozadręczać siebie i innych; popowytykać innym błędy ortograficzne w ich postach; nowicjuszy automatycznie poskazywać na przegraną; podzielić włos i zapałkę na czworo a jak się da na ośmioro; wciąż przypominać o minionych katastrofach; narzekać, narzekać, narzekać….
benekszkodażeniesiemens / 77.253.244.* / 2007-10-06 12:54
He he ktoś tu chyba miał depreche kiedyś jak wie o takich sprawach
:):):)
zbig$ / 2007-10-06 11:50 / Uznany gracz - weteran 93/94
jajcarski post...)))nie do butelki tylko do rurki polaczonej z kibelkiem...)))gazety? wiekszosc w ogole nie czyta gazet...teorie spiskowe...niestety są one niedoskonałe, gdyż okazuje sie przeważnie, że one tylko część rzeczy prześwietlaja, a spisek jest i tak daleko bardziej rozlegly i zagmatwany...ale to nie powod by sie poddac, przeciwnie, łatwo go osłabić przez ujawnienie, bo spiskowcy muszą dziłać w ukryciu...chaos juz sie zaczal...ale dla spekulanta to idealna okazja, zeby zarabiac, bo w tym celu zostal stworzony...(taka mała T.S.)
anonim_03 / 2007-10-06 11:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Takie mam małe pytanko.
Jakiś czas temu głośno było o dwupokładowym samolocie Airbus A380. Potem były opóźnienia w produkcji i zniechęcenie. Pierwszy egzemplarz zostanie przekazany lini lotniczej 15 października ... obstawia ktoś jakiś wybuch optymizmu ? (mam EADS troszeczkę i zamierzam dokupić)
yayurek / 2007-10-06 11:37 / Kompulsywny looser na forum
Pewnie znasz je, więc przepraszam, że przedstawiam kilka tych rekomendacji:
http://wachovia.mworld.com/m/m.w?lp=S&qv=846123&Type=Ratings
http://www.newratings.com/companies/EADS_NL0000235190.html
nie chciało mi się skracać
zbig$ / 2007-10-06 11:53 / Uznany gracz - weteran 93/94
...to wstań już z tego łózka i odłóż dołujące gazety...))
azja / 2007-10-06 10:50 / portfel / Obserwator
a tu tylko słychać głosy "Tato to,... Tato tamto" i jeszcze na dogrywkę "kochanie kupisz to albo tamto? , kiedy jedziesz po zakupy? a może zrobić ci liste?" . Czuje się niepełnosprawny i upośledzony, zaczęła się sobota a ja juz jestem zmęczony. Gdzie tu uciec? Do supermarketu, kina,wypożyczalni , albo zaszyć się w kuchni i robić obiad.
uciec z kolegami na piwko- cholercia za wcześnie, w ogóle uciec? tylko gdzie?
Madagaskar,Hiszpania , wszystko za bliksko i za daleko. Najchjętniej właczyłbym reset i zaczął dzień od nowa...................
Life / 2007-10-06 10:28 / Tysiącznik na forum
Witam.
Pięknie oddałeść mentalność Polskiego społeczeństwa w tych kilku zdaniach...
Faktem jest że strasznie lubimy narzekać , krytykować i tragizować.
Jaronero / 2007-10-06 10:23 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
Ojjj, tam :))) Ja zaraz jadę z dzieciakami i przyjaciółmi do Puszczy pobiegać w paintball`a, zawsze można napisać kredą na plecach drużyny przeciwnej nicki z forum, te ulubione i serią (pekacem, hihihi) po pleckach :))))
Pozdrowionka dla wszystkich, zróbcie w ten weekend AT za mnie, bo muszę się odstresować ;)
dako / 2007-10-06 10:06 / Bywalec forum
Bardzo dobry pomysł .Szkoda ,żer już wstałem :).
Masz dużo racji .
Pozdrawiam
przewodnick / 2007-10-06 03:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Echhhhh. Ja nie chce gasić światła. Tez pojde .........
Józefina / 2007-10-06 03:09 / portfel / Tysiącznik na forum
a Ty to zmykaj ale do okienka. ;-P
przewodnick / 2007-10-06 03:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Swoją droga nieźle poszły akcje ;)
przewodnick / 2007-10-06 03:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciepła pod kołderką i miłego weekendu
windom earle / 2007-10-06 02:44
znaczy, probowal pociagnac peleton, ale ... nagle postanowil wycofac sie z etapu :)
cholera faktycznie pozno sie odrobinke zrobilo ...
Józefina / 2007-10-06 02:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Generalnie to jest tu TRIO.... które buszuje do ok 3....
dziś mieliśmy KWINTET i tez fajnie było......
windom earle / 2007-10-06 03:00
mam nadzieje, ze zadnym "generalnym" zasadom - zbytnio nie zaszkodzilem. Ale to juz 3 ?!. Wiec zabki myc i spac ! Dobranoc. Rozumiem, ze zwykle rano otwieraja Ci od teleranka ... ?
:)
Józefina / 2007-10-06 03:05 / portfel / Tysiącznik na forum
tak, tak..... tu jest ruch o każdej porze....
pracujemy zmianami....
przewodnick / 2007-10-06 02:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A i zdarza się, ze w duecie jadą...............
windom earle / 2007-10-06 03:02
znaczy twinkie winkie ze swoim przyjacielem ..... i see
Józefina / 2007-10-06 03:11 / portfel / Tysiącznik na forum
You see........ everything here is clear....
Dobranoc :-)
Józefina / 2007-10-06 02:53 / portfel / Tysiącznik na forum
a włściwie to S EXTET.. mieliśmy tu dzisiejszej nocy :-)))
inwestor1975 / 2007-10-06 02:37 / Tysiącznik na forum
dobra
spac ide
dobranoc
Józefina / 2007-10-06 02:40 / portfel / Tysiącznik na forum
czekaj.. zaraz rozwiązanie konkursu...
może pokemona wygrałeś...
nie jestes ciekawy ogłoszenia wyników....
bebe / 2007-10-06 02:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobra.....ja również się żegnam....jak się wyloguję to zapalę papierosa...pkt 2....

nie wierzę.....ale jest ciekawie....

dobranoc.....i zielonych.....
Józefina / 2007-10-06 02:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Pa Pa Bebe ja tez juz będę zaraz lecieć... do UNIA..
Dobranoc
przewodnick / 2007-10-06 02:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pa pa. Nie wylączaj kompa zbyt czesto, bo w nałóg wpadniesz :-D
bebe / 2007-10-06 02:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
w trakcie....czytania...też idę zapalić....taka przerwa.....
nie.... to nałóg....ale tytoniowy....pa
Józefina / 2007-10-06 02:57 / portfel / Tysiącznik na forum
witamy w klubie :-)))) :-I---@
inwestor1975 / 2007-10-06 02:32 / Tysiącznik na forum
teraz sprawdze jakie to było słowo
sorki z apuste wpisy
inwestor1975 / 2007-10-06 02:35 / Tysiącznik na forum
ha juz wiem:-)
to co było w samoobronie
i zaznaczam ze nie chodzi mi o to :-)
-kiedy mozna zgwałcic prostytutke ?
oczywiście w samoobronie :-)
Józefina / 2007-10-06 02:43 / portfel / Tysiącznik na forum
tzn jak to w samoobronie......
;-)))))
inwestor1975 / 2007-10-06 02:26 / Tysiącznik na forum
chce cos napisac i nie moge
cenzura?
windom earle / 2007-10-06 02:36
wez, nie strasz !
niby pora relaksu, a Ty tu cos o "cenzurze" ...
Za dwa tygodnie - jak zaglosujecie tak bedzie !!!
cholera wie czy sie smiac czy nie ...
bebe / 2007-10-06 02:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
może zadbali o styl.....?
inwestor1975 / 2007-10-06 02:31 / Tysiącznik na forum
o widzisz a myślałem zestyl mam niezły
bebe / 2007-10-06 02:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no to dlatego udało Ci się, jednak "inaczej" napisać.....
inwestor1975 / 2007-10-06 02:30 / Tysiącznik na forum
dobra inaczej
wiecie jakbyło naprawde
z sms-em Łyżwińskiego do Anecie K:?
to wszystko przez to ze Łyżwiński nie pisze w sms-ach polskich znaków
miało by "Zrób mi łaskę i zostań dyrektorem mojego biura poselskiego".
a wyszło jak wyszło
inwestor1975 / 2007-10-06 02:20 / Tysiącznik na forum
- Kochanie, wyrzuć śmieci!
- K****, dopiero co usiadłem!
- A co do tej pory robiłeś?
- Leżałem.
bebe / 2007-10-06 02:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobre....
inwestor1975 / 2007-10-06 02:09 / Tysiącznik na forum
Po czym poznać, że twoja kobieta/twój mężczyzna ma kogoś w sieci:
1. Ostatnio zwykł/a siedzieć nago przed komputerem.
2. Po wylogowaniu się, zawsze pali papierosa.
3. Zaczęła upiększać Twoje stanowisko komputerowe kwiatkami, wstążeczkami i kolorowymi miśkami.
4. Każdego ranka monitor jest zaparowany.
5. Doszła do perfekcji w pisaniu na klawiaturze jedną ręką.
6. Czyni sarkastyczne uwagi, że Twój "sprzęt" potrzebuje upgrade'u.
7. Widoczne ślady śliny na joysticku lub myszce.
8. Kiedy się kochacie, bębni Ci palcami po plecach.
9. Coś, co zapchało drukarkę, to nie kartka, tylko stringi lub prezerwatywa.
10. Ilekroć wchodzisz do pokoju, na ekranie widzisz główną stronę jakiegoś serwisu dla kucharek lub samochodziarzy.
przewodnick / 2007-10-06 02:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
heh - 8. dobre, a jak drapie to znaczy że jest nałogową hazardzistką :-P
bebe / 2007-10-06 02:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
też 10.....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy