Forum Forum finansoweKonta

konto osobiste w Alior Banku opinie

konto osobiste w Alior Banku opinie

hazzz / 2011-09-30 10:33
myślę o założeniu konta w Alior Banku, ale nim to zrobię chętnie poznam Wasze opinie, czy jesteście zadowoleni z usług tego banku? faktycznie są jednymi z najtańszych na rynku?
Wyświetlaj:
artturo / 83.6.58.* / 2014-04-28 21:47
Ja polecam konto getin up. bezpłatne otwarcie konta. Utrzymanie rachunku 0 zł, a wystarczy, że w ciągu miesiąca dokonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł.
Małgorzata Hejnar-Szczerbińska / 83.6.178.* / 2014-04-16 13:10
Oddział Alior Banku w Radomiu ul.Mireckiego-tragedia,jeśli chcę wpłacić pieniądze na konto muszę czekać bardzo długo w kolejce,średni czas klienta przy stanowisku kasowym to 30 do 45 minut,kto to wytrzyma.Według mnie w kasie powinno się opłacać rachunki,wpłacać i wypłacać z konta.Kasjerki zajmują się informowaniem klientów o produktach bankowych,ofertach,kredytach - trwa to czasami godzinę.Dzisiaj też nie doczekałam się abym mogła wpłacić pieniądze na konto,pojechałam z mężem do jego banku,wpłacił sumę na swoje konto i przelał na moje.Trwało to z jazdą przez centrum Radomia 19 minut a w Alior Banku tyle to kasjerka patrzy w komputer i coś czasami kliknie.Jestem zdecydowana zlikwidować konto bo w tym odziale banku Alior EXPRES ekspresowo to wychodzą pracownice na zaplecze.Poza tym pytania - skąd pochodzą wpłacane pieniądze,w innych bankach nigdy się z tym nie spotkałam.Odradzam zakładanie konta w tym banku,po co nerwy,ja jestem zniesmaczona,czuję że bankowi nie zależy na klientach,radzę komuś z nadzoru pójść do tego oddziału i posłuchać co mówią klienci czekający w kolejce,nie tylko ja wyszłam z banku i mam nadzieję że nic tam nie będę musiała załatwiać.
zażenowana / 83.27.119.* / 2014-04-18 22:55
Chciałam wziąć ekspres na 10 rat w sklepie, niestety sklep ma jedynie umowę z ALIOR bankiem i kredytu nie otrzymałam. Powodu nie chcą podać, pracuję w budżetówce (stała, pewna praca), zarabiam 3 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki (zarabiają o wiele więcej ode mnie). Skoro 3 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje Wasze kredyty?
Piotr475 / 31.182.64.* / 2014-08-16 08:40
masz taki dochód i potrzebujesz kredytu na ekspres? Też bym się zastanowił, czy dać Ci kredyt :/
bella1000 / 188.146.173.* / 2014-04-17 15:40
nic nadzwyczajnego, wszędzie trzeba poczekać, ale już nie każdy bank ma tak dobrą ofertę jak alior
rozczarowani / 46.215.6.* / 2014-04-13 13:23
nie polecam mój mąż założył konto osobiste w Alior banku po kilku miesiącach przyszło mu ze jest na minusie 33zl a po dwóch tygodniach ze 90zl plus 40zl za wysłanie monitu......a tak miało być wszystko za darmo!!!!oszustwo i złodziejstwo to się tylko nadaje do telewizji!!!!upomnienia dostaje jakby co najmniej brał kredyt i takie odsetki...porazka.Mam konto w BZWBK i jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Odradzam....a jak podpisujecie umowy to czytajcie co jest napisane drobnym druczkiem albo proście osobę która wam twierdzi że konto jest absolutnie za darmo o jej oświadczenie na osobnej kartce....że konto jest darmo.....a z pewnością nie jeden pracownik Alior banku nie zrobi czegoś takiego...bo dobrze znają prawdę złodzieje
tresa / 37.152.19.* / 2015-03-14 14:26
mnie rózniez to spotkało -ani razu nie skorzystałam z karty bankmatowej -opłata za nia i za prowadzenie konta 17 zł miesiecznie ,przy niedopłacie " za prowadzenie " list polecony ( który kosztuje az 40 zł ( czy to jest zgodne z prawem?- co jest az tak drogie ? ciągłe sms,telefony -czy to nie jest przypadkiem mobing ?
NAPEWNO ZLIKWIDUJE TO KONTO -OSZUSTWO i PARABANK z pewnościa nie jest to BANK DBAJACY O SWOICH KLEINTÓW pozdrawiam
ania216 / 79.184.79.* / 2014-08-21 00:04
zgadzam się z panią zostalam potraktowana w ten sam sposob, nie mogę sluchać ich idiotycznych reklam
Dominikacz / 178.235.112.* / 2014-06-30 20:55
Działają bardzo podstępnie, wprowadzają w błąd. Trzeba bardzo uważać. Zapytałam pod nr tel. 19 502 czy są pobierane oplaty za wcześniejsza splatę ( oczywiscie po kazdej wcześniejszej wpłacie trzeba osobiscie zglosic i podpisać zgłoszenie wcześniejszego rozksięgowaniana nadpłaty. Można zdecydować się na zmniejszenie wysokości raty lub zmnieejszenie ilości rat . Dla banku lepsza ta pierwsza opcja, dla klienta druga. Jedno i drugie podobno jest bez dodatkowych kosztów a pan na infolinii powiedzial,że przy opcji zmniejszenia rat z nadpłaty rat pobierają za kazdym razem oplatę dodatkowa 100zł . Bezczelny kłamczuch . Dlatego uwazajcie.Robią wszystko aby wydoić klienta jak tylko się da.
dffsdf / 89.161.96.* / 2014-04-16 12:21
Chyba jesteś spamerem bo ja właśnie miałam taką sytuacje w BZWBK. 1. podwyższanie stałe opłat wraz z czasem a) pobrania z 4zł - > 15zł!!! pobrania w ich bankomacie z 0zł -> 5zł!! przelewy z 0zł na 99gr, prowadzenie konta z 4zł - > 8zł!! 2. wprowadzanie w błąd 3. naganne biuro obsługi klienta i sprzeczne informacje. 4. Brak reakcji w chwili gdy zabrakło mi kodów do płatności 5. Ściemnianie typu - mamy Pani autoryzowany podpis gdzie żadnej umowy na nowe konto nie podpisywałam. 6. Godziny pracy banku - nie do 17:30 a do 17 i wiele innych
niezadowolony458 / 31.182.68.* / 2014-03-23 14:06
jeżeli ty chcesz co cokolwiek z banku (pieniądze) musisz podpisać stos dokumentów, shit bank natomiast wprowadza opłatę za konto bez mojej pisemnej zgody.
Pozostaje tylko osunąć konto i to zrobię asap
Aliorowiec / 178.43.179.* / 2014-03-06 21:52
O czym wy w ogóle ludzie piszecie??Jakie ukryte koszty??Jakie złe traktowanie? Jaka identyfikacja na podstawie prawa jazdy?? Idziecie do banku i rozmawiacie z człowiekiem i od niego tak naprawdę zależy wasza opinia. Traficie na profesjonalnego bankier, nieważne w jakim banku i będziecie z nim a nie z bankiem do końca. Sam pracuje w ALiorze i widzę kogo zatrudniają do nas. Tu leży problem. Właśnie w pracownikach niestety. Szczególnie w placówkach express. Ale co znowu się dziwić jak za 1500zł niewiele osób zdecyduje się iść do pracy w banku. To naprawdę jest ciężki kawał chleba
yami / 92.60.132.* / 2014-02-25 08:38
Ten bank to jakiś żart. Najpierw dostaję telefon o pomyślnym przebiegu weryfikacjii informację, że w ciągu kilku godzin skontaktuje się ze mną bankier. Minął tydzień i nikt do mnie nie zadzwonił. Na mail'a nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Po zadzwonieniu na infolinię dostałem odpowiedź, że wniosek został rozpatrzony negatywnie. To czekam jak idiota tyle czasu, a oni nawet nie byli łaskawi napisać sms'a o tym, iż został rozpatrzony negatywnie? Z******** traktowanie klienta, jak da się go dymnąć to go bierzemy, jak nie to niech spier... ODRADZAM!!!
melonik z machliora / 37.108.186.* / 2014-01-20 10:04
he he, daliscie sie nabrac na reklame z panami w melaonikach jak dzieci a teraz macie pretensje ,niema idealnego banku ale sa dobre on line jak m bank, poko inteligo itp co wam przyszlo do glowy zeby wchodzi w jakis nowy twor , ktory na poczatek naobiecywal a pozniej po cichutko pozmienial?!
A u t o r / 83.5.243.* / 2014-02-04 22:26
inteligo? zwariowałes? jak mi tylko oddadzą to co włożyłem w ich "inwestycje" od razu likwiduje konto!
piter_JG / 2013-12-19 12:21
Aliorbank to kalarepa.
Lepiej założyć płatne kilka złotych konto w normalnym banku niż "darmowe" u tych naciągaczy - specjalistów od ładnych reklam :] mam miałem konta/produkty w BZWBK/CITI/GETIN/MBANK, nigdzie nie byłem nigdy tak źle potraktowany jak w ALIOR.
P.
7ry73r / 37.31.151.* / 2013-12-20 15:47
Alior to nie tylko ładne reklamy ale też dobra oferta. ja na przykład jestem bardzo zadowolony z konta które tam mam.
_pytacz_ / 31.61.136.* / 2014-02-03 12:45
dlugo pracujesz w tym banku?
bhbu / 79.184.79.* / 2014-08-21 00:12
reklamy nadmucane, złodziej w bialych rekawicach, najwyzsza kultura
lucyrra / 193.59.67.* / 2013-08-29 16:31
Mam Alior Sync, jest ok. Będę zakładać teraz jeszcze jedno konto, to wezmę albo w mBanku, albo w Getin, reszta ma takie sobie oferty.
asdg / 89.77.89.* / 2013-10-03 20:30
Założyłem 3 miesiące temu, przeniosłem z PKOBP gdzie miałem firmowe latami(nie rozumiem swojej głupoty, bo darli strasznie ale ja się łatwo przyzywczajam)
1. Miało być darmowe. Jest
2. Darmowe przelewy - niby są ale pojawiła się opłata najpierw 2,60 a teraz 3 zł za autoryzację SMS-ów przy przelewach, czyli przelewy nie są darmowe
3. Karta miała być za 3 zł. Pojawiła się opłata 2 zł za ubezpieczenie karty, niby że jak ktoś mnie napadnie przy wypłacie czy coś. Czyli razem 5 zł
4. Słaba strona internetowa. W PKO mogłem szukać przelewów czy wpłat wpisując sumę, lub płatnika, tu nie.
Biorąc pod uwagę że jest dużo taniej niż w PKO BP to ok, ale niepoinformowanie mnie o innych kosztach(pani mówi: przecież były w umowie) wkurza mnie na tyle, że zabieram kasę do innego banku, i pisze skargę do nadzoru. To jedyna szansa by z nimi walczyć. Bo to nie banki nas dymają ale ludzie, nasi kochani Polacy.
hhhb / 79.184.79.* / 2014-08-21 00:16
tak, ma pan rację,ludzie ,ktorzy twierdzą że prezentują najwyzsza kulturę
Marezo / 83.24.188.* / 2013-08-16 00:32
najgorszy bank z jakim sie spotkałem , mam tam konto i niby jest darmowe,a na kocncie pojawił sie minus 33 zł ,przyslali mi upomnienie za ktore im musze zaplacic 25 zł choć nic nie zrobiłem i wpłaty są rególarne.okradają ludzi w biały dzień,obsługa internetowa nie działa tak,jak powinna ... nie działa bank internetowy nie można połączyć się z nimi w żaden sposób telefoniczna linia nie odbiera za 5tym razem-a za kazde połączenie płać...jakieś odsetki naliczają nie wiem za co i nawet nie mogę zapytać bo nie działa infolinia a oddziału tu nie mam na miejscu.NIE POLECAM TEGO BANKU
Skurczybyk1 / 188.137.81.* / 2011-10-26 11:59
Po pierwszym oczarowaniu proponuję dokładniej się przyjrzeć jak wygląda WYŻSZA KULTURA BANKOWOŚCI.
1) MINUS - Zaczajone opłaty tj. opłata rzekomo za kartę 10 zł. + 4 zł. jeśłi.... (szczegóły w reg.) Chyba że saldo średnie macie powyże 10 tyś. wtedy odsetki ledwo pokryją koszt karty.
2) MINUS - nie wszędzie uznają MAESTRO I MASTER CARD w odróżnieniu od VISA w tym banku niedostępnej.
3) MINUS - rzekome udogodnienia z ubezpieczeń są mrzonką - kto nie wierzy niechaj wypróbuje coś uzyskać z tego mydlanego ASSISTANCE. Na odpalenie autka czekałem 1.5h wkońcu dobry człowiek urzyczył kabelków a potem dostałem za nieuzasadnione wezwanie pomocy rachuneczek.
4) MINUS - owszem załatwią kwiatki albo opiekuna do dzieci ale koszt zamówionego prze nich jest X2.

Podsumowując: wszystko dla klienta ale lepiej nie korzstać :D
Przy saldzie 10tyś. i obrocie na koncie rzędu 9 tyś w PKO BP mamy możliwość korzystania z KONTA AURUM warunki takie same a nawet trochę lepsze bo z tym kontem idą przywileje kredytowe i zniżkowe.
Nie wszystko złoto co się świeci ale jak to mówią co kto woli :D
bankowiec818 / 82.210.183.* / 2013-02-28 12:58
Alior ma kilka wariantów...

Obecnie jest naprawwdę DARMOWE!!!!

Z resztą proszę się samemu przekonać tutaj wszystko pokazane - http://bit.ly/WlZOgf
Marezo / 83.24.188.* / 2013-08-16 00:52
darmowe to skad mam minusy na kocie i 25 zl za wezwanie do zaplaty wyslane poczta.nie polecam tego zlodziejskiego banku stosuja oszukancze praktyki i zdzieraja z czlowieka ostatnie grosze złodzieje!!!!
wann / 2011-10-26 13:56
podstawowe jednak funkcje jako konto osobiste spełnia idealnie :) a który bank nie ma ukrytych kosztów?
Barttomek / 2011-10-26 14:06 / Bywalec forum
Jak najbardziej polecam.
xxxxxxx / 2011-10-17 10:18
według mnie jest to bardzo dobre, wygodne w obsłudze, naprawdę tanie w utrzymaniu konto
gesi / 91.193.196.* / 2011-10-17 01:30
Mam konto w Alior Banku już przeszło rok. Żadnych problemów, żadnych wizyt w oddziałach, tylko on-line, bankomaty i wpłatomaty - dla mnie rewelacja
Rozczarowany / 89.76.5.* / 2011-10-11 14:10
Wtam.

Ode mnie nieco inna opinia...

Alior Bank to największe rozczarowanie.
Znajomy polecił mi konto - z wnioskiem on-line.
12.09.2011 otrzymałem potwierdzenie złożenia wniosku, 13.09.2011 z mojego konta wyszedł przelew aktywacyjny - wymóg do procedury.
Dzisiaj jest 11.10.2011 - konta ani widu, ani słychu, a na infolinii nikt nic nie wie, nawet nie potrafią powiedzieć na jakim etapie jest reklamacja - jedyne co potrafią poradzić to czekać 30 dni.

I najciekawsze, nie dość, że nie chcę już tego konta, to jeszcze będę musiał je zlikwidować w oddziale lub listownie - KURIOZUM !
jednym słowem - PORAŻKA !
Edward Mocarny / 2011-10-11 14:20 / Bywalec forum
Wiadomo nie każdemu przypadnie do gustu. Nie da się zadowolić wszystkich. Ja jak na razie nie miałem żadnych problemów z tym bankiem i generalnie jestem zadowolony.
Rozczarowany / 89.69.135.* / 2011-10-13 17:22
... a co ma przypaść do gustu..? To, że nie potrafią otworzyć konta??? W marketingu 50% pieniędzy wydanych na reklamę jest stracone - w moim i znajomego przypadku - stracili wszystkie pieniądze...
informatyk z podkarpacia / 31.61.136.* / 2014-02-03 12:53
- chyba zaden bank nie wydal tyle na rekleme, tyle na wyposazenei oddzialow, tyle na system informatyczny , tyle na ..........z czego to placa ? z darmowych kont?
moled / 2011-10-14 09:27
Ja miałem analogiczną sytuację w WBK, także widać, że takie wpadki w bankach się zdarzają :/ też im podziękowałem za konto, bo ileż można czekać... właśnie rozważam Alior Bank, bo jak widać na koncie tym można również zarobić :D
buzz2 / 95.49.216.* / 2011-10-02 20:59
ja uważam Alior za dobry bank
mają dobrą ofertę i cały czas ją powiększają
--------------
oferta Alior Banku onlie:
www.banki.dlamnie.com/Alior_Bank.html

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: