Forum Polityka, aktualnościKraj

Kontrola skarbowa bez prawa do wszelkich danych

Kontrola skarbowa bez prawa do wszelkich danych

Wyświetlaj:
pp1 / 91.94.59.* / 2008-06-20 09:01
To po co kontrola skarbowa skoro nie bedzie miała dostepu do informacji???
Przecież w każdym kraju płacenie i kontrola płacenia podatków to rzecz swieta, tylko nie w Polsce. W Polsce tylko cwaniak ma dobrze.
acomitam / 83.25.136.* / 2008-06-20 08:37
Ale czy to ma jakieś znaczenie? W kraju takim jak nasz, w którym umysły ludzkie przeżarł lewacki robak, konstytucja nie odgrywa już takiej istotnej roli. Weźmy np. modny ostatnio temat ratyfikacji traktatu lesbońskiego. Niby Konstytucja mówi coś o suwerenie, którym jest naród, mówi o obowiązkach i powinnościach władz. I co? I nic. Decyzję w tak ważnej sprawie podejmie wąska grupka polityków, w nie naród. Zawsze znajdzie się jakiś prawniczy "autorytet" czy sędzia trybunału, który za odpowiednią kaskę lub jakiś szantażyk kwitami na niechlubną przeszłość zawyrokuje, że i owszem Konstytucja może i została naruszona, ale ze względu na ważny interes społeczny... itd.
Eka / 83.26.189.* / 2008-06-22 15:02
Prawidłowo kontrola skarbowa nie powinna mieć dostępu do wszystkich danych.Jeżeli przeprowadza kontrolę w firmie to co ich obchodzi czy ja jestem w zgodzie z mężem ,czy prowadzę razem z nim gospodarstwo domowe,jakie mam dochody i jaki majątek ,jeżeli to nie ma nic wspólnego z kontrolą. Ja nie mam nic do ukrycia mogę im wszystko powiedzieć ale moim zdaniem to jest wdzieranie się w moje życie prywatne z buciorami

Najnowsze wpisy