Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt mieszkaniowy dla osób pracujących za granicą

Kredyt mieszkaniowy dla osób pracujących za granicą

mir / 83.167.231.* / 2006-06-05 20:57
Witam,
Jestem osobą pracującą w Irlandii, zainteresowaną zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego w polskim banku. Szukam informacji o bankach w Polsce, które nie robią problemów osobom uzyskującym dochody za granicą i mają korzystne warunki dla takich osób, których jest coraz więcej.
Wyświetlaj:
Bombastic / 91.39.113.* / 2012-06-21 20:48
O tak to szystko to sa kompletne bzdury jak wczesniej kolerzanka zaznacza!!
Prowadze dzialalnosc w niemczech i staralismy sie o kredyt w Deutsche Bank w Pl i nie mamy zdolnosci kredytowej!
Udzialu wlasnego mam 80% praktycznie dom na wykonczeniu i tak decyzja padla odmwona! Szkoda mojego czasu i kosztow jakie ponoslem . Ciagle czegos chcieli i tak przez 3mc wodzli za nos.
Dochody to 2500 eu netto
Kompletna kapromitacja
Smutek:(
Konsultant Money.pl / 2006-06-09 15:38 / Specjalista Money.pl
Bankami jakie udzielaja kredytów osobom uzyskującam dochody poza krajem to Bank BPH, Deutsche Bank, GE Money Bank, Bank Millenium i BZ WBK.

Zapraszam na nasze strony do działu Produkty finansowe: http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami poszczególnych banków oraz wysłac zapytanie bezpośrednio do doraców Money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.
wiolunia / 91.20.164.* / 2009-06-22 20:04
Moi drodzy !!! Te wszystkie ogłoszenia dotyczące udzielenia kredytu w Polsce dla osób zarabiających za granica ,to bzdury!!! Dlaczego nikt ,żaden bank nie poda do wiadomości o tym ze należy osiągać dochód przynajmniej ok 15 tys, zł!!! Naliczane są jakieś bzdurne koszta utrzymania za granicą!!! Kochani !!! Kredyty są dla bogatych ludzi ale nie dla zwykłych ,uczciwie pracujących!!!! Ja z mężem staram się o kredyt i niestety przy zarobkach ok 10tys. zł m-cznie ,nie mamy zdolności kredytowej !!!!!!! Wszystko to bzdury!!!!! Przepraszam ,ale taka jest prawda!!!!!!!
michal_sz / 2009-06-23 11:28
Fakt. Bank liczą wyższe koszty utrzymania osobom pracującym za granicą. Jednak jeśli właściwie wyliczy się zdolność kredytową, to najwiekszy problem znika. Banki nierzadko też przycinają wnioskowane kwoty kredytów i wymagają wyższego wkładu własnego. Kwestia wyboru właściwego banku (nie należy kierować się wyłącznie), a nie tego, który (bardziej chodzi o doradcę) twierdzi, że sie uda, a potem są problemy.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: