Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Krótki tydzień pracy w świecie, w którym inni chcą pracować jak najdłużej

Krótki tydzień pracy w świecie, w którym inni chcą pracować jak najdłużej

Wyświetlaj:
szwagier / .* / 2005-06-07 13:55
Wydajność indyjskich inżynierów jest tak niska, że oni muszą pracować dłużej.Ja przez całe życie żyję tylko z tego, co sprzedam i żaden z moich klientów nie pyta ile godzin musiałem na to pracować.Czas pracy jest tylko i wyłącznie moja sprawą.Jak jestem wydajny, to mogę jechać i na 3 miesiące na wakacje i nikomu nic do tego.A jak jestem leser i lewus, to choćbym pracował i 40 godzin na dobę to i tak na chleb z solą nie zarobię.
M / .* / 2005-06-06 16:59
Pracujesz-zarabiasz. Nie pracujesz - nie zarabiasz i nie masz za co żyć. Niech każdy pracuje ile chce. Niewolnictwo jest wtedy jeżeli pacujesz za darmo i jestes do tego zmuszny.
Samozatrudniony / .* / 2005-06-06 06:23
Co z życia mają hinduscy inżynierowie gotowi pracować 35 h na dobę? Toć to przecież maszyny, nie ludzie. Mam nadzieję, że to szaleństwo wyścigu nie wiadomo dokąd nie zakazi Europy. Jak nauczał Jan Paweł II, to praca jest dla ludzi, a nie ludzie dla pracy. Niektórzy o tym zapominają.
Maciek / .* / 2005-06-06 10:09
Skoro praca jest dla ludzi, to mogą z niej nie korzystać ? Życzę świetlanej przyszłości, ale chyba nie na tym świecie. Czyżbyś był tak naiwny i wierzył że coś na tym świecie dostaniesz GRATIS ????
pracoholik / .* / 2005-06-04 07:29
Masz Bracie rację, powinno być tak: co drugi dzień niedziela, a między nimi święto. Bo inaczej, kiedy można odpocząć po byczeniu się. Niewolnictwa nie trzeba wprowadzać, tylko szukać sponsorów, którzy będą dawali na zabawę i zabawki. Każdy może założyć swoją firmę i pracować dwa dni w tygodniu po 15 minut.
tomek / .* / 2005-06-06 09:26
Z 35 godzinnym tygodniem pracy Francuzi wkrótce dogonią ... Algierię! Trudem i pracą narody się bogacą! Pracoholik - jestem z Tobą!
wingmakers / .* / 2005-06-04 01:02
Niech pan Friedman pisze dla innych Friedmanów - czasów niewolnictwa nie da się przywrócić

Najnowsze wpisy