Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepiej być burmistrzem niż posłem?

Lepiej być burmistrzem niż posłem?

Money.pl / 2006-11-07 14:08
Komentarze do wiadomości: Lepiej być burmistrzem niż posłem?.
Wyświetlaj:
dzeku / 213.216.65.* / 2006-11-07 21:28
Ja się tym (p)osłom nie dziwię. Na razie mają fuchę o prestiżu coś przed ku..., a za alfonsem. Kasiorka też taka sobie jak nie przykombinujesz, a jak przykombinujesz, to od razu te hieny medialne coś wyciągną. Mam jednak propozycję, aby drodzy popaprańcy narodu startując na inne stanowisko byli zobowiązani z chwilą podjęcia decyzji o kandydowaniu zrzec się mandatu. O ile dobrze pamiętam, to kaczorek coś tam PiSdolił o tym, że będzie tego wymagał od swoich wojów.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-07 14:08
Nieważne jaki stołek, ważne że na nowe 4 lata.
maniuś / 83.27.95.* / 2006-11-07 17:30
No i ważne że inbecyle za nic będą trzepać bardzo dużo kasy.Posłowie i burmistrze jedni i drudzy to pasożyci i nieroby pasożytujący na podatkach społeczeństwa.Ja na tych debili nigdy nie będę głosował.Te pajace niech nie oczekują od ludzi rozsądnych i mądrych że dadzą się zrobić w bambuko.
XYZ / 2006-11-13 09:13 / portfel
Ty nie musisz obawiac się ,że zrobią cię w bambuko- ciebie juz w nic nie można wrobic -po prostu osiągnołęś dno .Twoja "mądrośc i rozsądek" nie mięści się w zadnej regule.Jednak życzę ci -żebyś znalazł odrobine człowieczeństwa w zawiści ,którą rozsieważ dookoła siebie.Tak postępują nieudacznicy.
Kaar_a / 87.206.64.* / 2006-11-07 20:26
Jak nie wiesz co to za praca to sie nie wypowiadaj!! W prawdzie musze sie zgodzić ze zdaza sie tak, że "odwala się" robote i idzie do domu!! Jednak nie zawsze tak jest tak jest własnie u mnie bo władza dba o swoich wyborców i to nie tylko w m-c przed wyborami! wszystko zawsze można załatwić czasmi nawet juz po godzinach użedowania!! dbają o szkoły i jej wyposażenie dokładaja kase na wycieczki dla dzieci, sa kółka zainteresowań i nowoczesny sprzed w odnowionych salach - na co dała władza! Są cigle przyciagane nowe inwestycje zagraniczne i unijne!

Dlatego ja ide na wybory bo chce by ci co robią coś z zamiłowaniem i takim poświęceniem powinni to robić dalej!!
purysta / 195.94.198.* / 2006-11-07 15:52
spośród....

Najnowsze wpisy