Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper płaci wszystkim

Lepper płaci wszystkim

Money.pl / 2006-08-14 08:05
Komentarze do wiadomości: Lepper płaci wszystkim.
Wyświetlaj:
kria / 89.228.204.* / 2006-08-21 10:30
Lepper musi odejść!!!!!!!!!!!!!!!!
dari1 / 217.99.193.* / 2006-08-19 21:56
To co oni taką biedę klepią, że z 4300zł można zrobić aferę?
maniuś / 83.27.92.* / 2006-08-14 19:09
Panie Lepper ja nie mam długów ale jak Pan i pańska Samoobrona zagwarantuje że będzie skora spłacić moje długi to ja je zaciągnę w bankach,a Wy je spłacicie.Będę Wam dozgonnie wdzięczny i będę Was popierał zawsze,a Pana portret powieszę w pokoju gościnnym oraz w swojej firmie.Ponadto w dniu Pana imienin i urodzin będę przyozdabiał kwiatami.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-14 13:39
Przebiegłość i zaradność Samoobrony powala na kolana! Tylko co powiedzą wyborcy gdy dotrze wreszcie do nich informacja, że to również z ich podatków wybrani przez nich posłowie "fundują sobie" spłatę swoich długów? Moralnie wątpliwa przedsiębiorczość! A to, że "wyciągnęła" tę nieprawidłowość Rzeczpospolita, świadczy tylko dobrze o pracy jej dziennikarzy, bo byli szybsi od innych! Panie DOZ postawa, którą zaprezentował Pan na tym forum, do złudzenia przypomina mi wypowiedź byłego posła (obecne ministra) zamieszkałego w Zielnowie. Czy bardzo się pomyliłem?
DOZ / 83.10.220.* / 2006-08-14 12:02
PO PIERWSZE: pieniądze są "z" budżetu, a nie budżetu i partia może z nimi robić co jej się podoba, tak jak np. strażak może wydać na co chce swoją pensję, którą także dostaje z budżetu
PO DRUGIE: ujewnianie takich informacji jest niezgodne z prawem, za co gazeta (i inne media) zapewne nie poniesie w "państwie prawa" żadnych konsekwencji
PO TRZECIE: może by tak "wolne media" przejżały kiedyś wyciągi PO lub PiSu
Ale to wszystko nieistotne, prawda? my, ci lepsi, ci inteligentni, my elita nie lubimy Samoobrony, czytamy przecież prasę więc wiemy co o tym wszystkim myślimy...
maniuś / 83.27.92.* / 2006-08-14 22:32
Szanowny lub szanowna DOZ!!!Czy Twoja miłość do tej śmiesznej Samoobrony przesłoniła obraz rzeczywisty,a może nie czytałeś uważnie o co chodzi.Jak się ma za friko kasę to się szasta na lewo i prawo.Tyle jest biedy w Polsce,a te tępaki finansują tą sektę rydzykową.Myślą że ten guru pomoże tym czereśniakom wznieść się na wyżyny.O sukcesie wyborczym nie decyduje guru moherowych beretów lecz całe społeczeństwo w kraju.I to właśnie ono nie dopuści aby w Polsce sprawowali rządy rydzykowe faworyci.Lepper i jego Samoobrona to tacy sami jak ich poprzednicy mają jeden cel dorwać się do koryta i nażreć się do syta,Na negatywną opinię Samoobrona właśnie sobie zapracowała tymi 25-cio tysięcznymi datkami dla tego oszusta.Co do mediów to popieram ich że informują społeczeństwo o takich sprawach.Ja na Twoim miejscu nie popisywał bym się wątpliwą znajomością prawa bo Ci to wyszło jak byś przypiął kwiatek do kożucha.A tak na marginesie:jak coś masz głupawego napisać to dobrze się zastanów." Mowa jest srebrem,a milczenie złotem."
Seba / 83.28.55.* / 2006-08-22 16:19
Widzę kolejną osobę, która żyje tylko z informacji z mediów a nie zwraca uwagi co się dzieje naprawdę. Żal mi takich osób. Jeżeli milczenie jest złotem to proszę już takich bredni nie pisać.
Gladius / 83.7.137.* / 2006-08-14 15:36
Jeżeli gazety są potrzebne,to właśnie po to,by ujawniać takie informacje - że pieniądze zbierane od obywateli w formie podatków i przekazywane partiom,są następnie wydawane na spłacanie prywatnych długów p. Maksymiuka. Panu DOZ to się oczywiście podoba (może jego długi też spłaca Samoobrona),uczciwym ludziom - nie.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-14 15:30
PO CZWARTE:
My, ci lepsi, ci inteligentniejsi, my elita - nigdy nie napiszemy "przejżały".
A te same, ukradzione sankcjonowanym prawnie złodziejstwem przez was pieniądze - nam, podatnikom - mogą zasilić pożyteczne incjatywy, ale muszą takich buraków, jakich przedstawicielem jesteś dokładnie ty sam, tupeciarzu z SamejBrony.
Kero / 2006-08-14 15:19 / -
"ujewnianie takich informacji jest niezgodne z prawem,"

Twoja wiedza na temat prawa obywatelu adwokacie Samejbrony jest iście puściutka niczym noworodka.
Ujawnianie informacji świadczących o przestępstwach jest OBOWIĄZKIEM każdego kto posiadł był taką informację a nie niezgodne z prawem. Czyim prawem - Samejbrony?
sc / 195.82.184.* / 2006-08-14 15:15
"z budżetu" czyli z również z mojej kieszeni... powiedz DOZ - nie wolałbyś żeby za te pieniądze państwo odnowiło kawałek jezdni?

poza tym - z budżetowych pieniędzy należy się rozliczać, budżetowe pieniądze przyznawane są na pewien określony cel, nie jest nim na pewno spłata prywatnych długów.
Mops / 83.22.195.* / 2006-08-14 12:39
"Z budżetu" czy budżetu , jak go zwał tak go zwał. W tym wszystkim powinno chodzić jeszcze o moralność ,którą mieliśmy być odnowieni. Czy głupstwa robi SO czy inna partia znaczenia nie ma . Wszak to wszystko podobno "elita" naszego kraju. Inna sprawa ,że jak do tej pory nie słyszałem aby pieniądze podatników szły na sfinansowanie długów jakiegoś polityka.
tatko / 2006-08-14 16:50 / Tysiącznik na forum
A opłacnie partii politycznych z czyich to pieniędzy się dokonuje? Czy one potem przeznaczane są na to czy na owo,to mnie już nie obchodzi.Interesuje mnie zaprzestanie tego procederu w majestacie prawa.
szymon_g / 2006-08-14 11:09 / Bywalec forum
HURRRAAAAA
Już dawno mówiłem, że jak tylko przestępca tow. Lepper dojdzie do władzy to będzie to koniec Leppera i SO bo ludzie zobaczą jak to jest naprawdę
tatko / 2006-08-14 12:08 / Tysiącznik na forum
A czy przy okazji cholera weźmie głównego koalicjanta? Co Pan sądzi o tym,panie szymonie_g?
kaczysyn / 83.8.194.* / 2006-08-14 09:32
jak ten motłoch daje się wodzić za nos, ale patrząc na osiągniecia innych, w tym i PO to wszystko jest tą samą bajką...
Liberał / 83.27.94.* / 2006-08-14 09:15
Chaciałbym pogratulować panu Kaczyńskiemu i poprosić go o zlikwidowanie subwencji dla partii politycznych bo ni chcę by z moich pieniędzy były spłacane długi posłów, ja nawet nie chcę by moje pieniądze szły na reklamy bliżej ludzi czy inne tego typu. Na solarium dla Leppera też nie!!! Kot spłaci mój kredyt???
Mops / 83.22.221.* / 2006-08-14 08:43
Partii PiS oraz jej elektoratowi gratulacje ! Doprawdy zacnego koalicjanta macie.
rybka / 2006-08-14 08:05 / Tysiącznik na forum
Motto członków Samoobrony: "żyje jak hrabia,....tylko mało zarabia" i dladego trzeba pomóc potrzebującym. Czemu tylko długi posłów płacić z NASZYCH pieniędzy?????

Najnowsze wpisy