Forum Polityka, aktualnościGospodarka

LPR wzywa do zmian konstytucyjnych przepisów o ochronie życia poczętego

LPR wzywa do zmian konstytucyjnych przepisów o ochronie życia poczętego

jan manowski / 83.142.120.* / 2007-04-21 22:12
Bezzwłocznie trzeba żądać zmiany w konstytucji w postaci zapisów:
1) Państwo które łamie choć jeden artykuł Konstytucji nie jest państwem demokratycznym
2) Urzędnik lub osoba publiczna łamiąca zapisy konstytucyjne będzie pociągnięta do odpowiedzialności wraz z pozbawieniem praw ochronnych i przywilejów.
3) Powołać sąd obywatelski w razie podejrzeń i stwierdzenia faktów łamania zapisów konstytucyjnych przez osobę ochranianą, by ominąć bariery solidarności danej grupy społecznej chroniącej owy czyn.
4) Zmienić art. 44. Jak może być zawieszony bieg przedawnienia w stosunku dla funkcjonariuszy publicznych.?? To komuna !!! Jest to ułożone, by nikt za nic nie odpowiadał przed sądem w wypadku skruchy i zeznania, że urzędnik się poprawi i nigdy już nikomu nie zrobi krzywdy.
A tymczasem jego decyzja przyczyniła się do upadku wielu rodzin a nawet państwa.
(przykładem może być fakt na brak możliwości odsunięcia sędziego na podstawie art. 48 i 49 k.p.c. Gdzie zawsze trzyosobowy skład kolesiów nigdy kolesia nie odsunie )
W przypadku powołania sądu społecznego(na podstawie art.4 ust 1. konstytucji) przez zainteresowany krąg 10 lub 20 osób mających jednoznaczne podejrzenia co bezstronności a nawet głupoty.( oprócz sądów rodzinnych i spraw aferalno kryminalnych) Zadanie takie kierownik sądu musiałby wykonać. ( przykładem niech będzie uzasadnienie wyroku w którym w ostatnim czasie stwierdzono, iż przechodzień potrącił samochód lub inne, że dachu hali nie trzeba odśnieżać podczas silnych opadów lub, że dziewczynka 12 letnia ma zapłacić podatek za zmarłego ojca w przypadku gdy została na świecie w jednej parze butów )
Pamiętajcie obywatele tego Państwa. Konstytucja nie jest dla Was, ona oddycha jednym płucem jest stworzona dla trój władzy, dyletantów i szachrajów, a nie dla społeczeństwa . Ludzie uprzywilejowani się nią posługują perfekcyjnie bez dojścia do niej laickiego i niedoinformowanego społeczeństwa. Stworzono tajny szyfr by pozbawiać społeczeństwo podstawowych wartości. Jest to szyfr dla ZUS i Sędziow sądów Pracy. Tak oto temida sprawiedliwości napadła na Społeczeństwo.Sądy przyjęły wariant Stalinowsko- Katyński czyli milczenie, a każde pismo w tej sprawie, za niewłaściwe i nierozwiązalne z wariantem odpokutowania za wspomnienie o tym.
Czy nie zastanawia Cię dlaczego w Katowicach jest budowany gmach sądu??? To w podzięce- Tu na Śląsku powstało największe Przedsiębiorstwo Okradania Dniówek. Jest budowane z funduszu szalbiersko-zdradzieckiego, a pieniądze leją się z rany zadanej w plecy społeczeństwu. To tu będą dalej sądzić zdrajcy, zwyrodnialcy i zaprzańcy Polskiego prawa z godłem u szyi. Państwo za zdradę przeciwko społeczeństwu płaciło zwyrodnialcom 25%prowizji (do sprawy pana Kluski), obecnie7%. Taka jest Polska, gdzie odwołuje się do wartości chrześcijańskich. Dekalog mówi : VII „Nie kradnij” VIII ”Nie będę świadczył fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu” X „Ani żadnej rzeczy, która jego jest”
Jak to jest skonstruowane czytajcie www.bezprawiezus. republika.pl lub bezprawiezus.

Najnowsze wpisy