Forum Polityka, aktualnościPolityka

Marcinkiewicz wściekł się na Czarneckiego

Marcinkiewicz wściekł się na Czarneckiego

skomentuj
Wyświetlaj:
obserwator / 2008-05-07 11:03 / Tysiącznik na forum
Dzwinie pięknie wyrażaja się publikatory o tym polityku, tak sobie myslę że największym blęden PIS było mianowanie tego polityka na premiera. Wówczas dziennikarze podobnie jak i teraz gloryfikują rządzących, założyli ciemne okulary i nie widzą fali tsunami blędow. Po tym polityku dziennikarze jak sfora zaglodzonych niszczyla następcę , zarabijąc przy tym krocie, bo system podatkowy sprzyja przedrukom prasowym, tworzeniu nowych tematow, bo etyka dziennikarska nie ma zastosowania.
Teraz słyszymy szkola karier, przedtem praca w banku, teraz zabieganie o pracę w banku, pierwszy premier tez tak sie ustawił. Nieliczni w banku maja bająńskie pieniadze, ale teraz na armię pracownikow padl strach, spekulacja wychodzi bokiem, pieniędzy realnych zaczyna brakować, a mnogość papierow powstalych w wyniku inżynierii finansowej zbiera krwawe zniwo.
Pajchiwo / 2008-05-07 17:01 / Tysiącznik na forum
Heh - a prawda jest taka, że największym błędem było pozbycie się przez PiS tego polityka - potem mogli już tylko starać się (co zresztą robią ciągle - świetnym przykładem tego jest zresztą Twoja wypowiedź) zmniejszać jego popularność wszelkimi sposobami, żeby nie daj Boże nie zrobić konkurencji kacykom z PiS...
sceptyk / 2008-05-06 23:30 / Tysiącznik na forum
O matko!
Jak to dobrze, że nie trzymam tam kasy.
I na pewno już nic do CS nie włożę.
skomentuj

Najnowsze wpisy