Forum Forum inwestycyjneFundusze

Masz pieniądze w funduszach? Zobacz, jak poradziły sobie w 2011 roku

Masz pieniądze w funduszach? Zobacz, jak poradziły sobie w 2011 roku

Wyświetlaj:
acromion / 83.5.85.* / 2012-02-25 10:41
Witam. Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. To jest program który zmieni Twoje życie! Swoją przygodę zacząłem dokładnie 8 miesięcy temu. Wtedy nie myślałem że w internecie można naprawdę tyle zarobić! Spróbowałem z ciekawości i ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 689zł z groszami.To było przecudne uczucie móc wypłacić tyle pieniędzy ale to nie wszystko! Zacząłem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 2943zł z groszami! w ciągu tych 8 miesięcy zdążyłem zarobić grubo ponad 20.000zł niemożliwe?! MOŻLIWE! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://kasiora.latwy.pl Wystarczy że spróbujesz się na niej zareklamować oraz zostawisz włączony baner dzięki któremu zostajesz punkty. Obiecuje Ci że za nic tutaj nie zapłacisz, rejestracja jest darmowa, nic na tym nie stracisz! Jedynie co możesz to zyskać. Jeśli masz jakieś wątpliwości to wejdź w linka a przekonasz się że mówię prawdę! POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO! TO NIE JEST ŻADNA ŚCIEMA!
NaviFan / 85.222.102.* / 2012-01-03 15:40
Ha, ha...!!! Ale się ubawiłem. A wystarczyło tylko zastsować banalną strategię. Brak narzędzi? Wystarczy tylko dobrze poszukać w niecie. Żadne tam Stanisławki, Karsznie i strategie z Opiekuna Inwestora, czy Darwin-Defender - każdy kto jest specjlistą tylko od lewej strony wykresu doskonale potrafi dostosować wyniki i historię. Optymalizować parametry trzeba umieć i wiedzieć dlaczego mają mieć takie a nie inne wartości. NaviFunddotcom.
szaber / 78.8.233.* / 2011-12-31 16:18
najpierw urzędnicy w bankach NACIĄGAJĄ cię na wpłaty na fundusze. Jak już wpłacisz - pożegnaj się ze swoimi pieniędzmi !!! Na BANKOWCÓW NIE MA BATA, A SZKODA !!! Jestem emerytem, ukradli mi około 20 tys zł.
Wol44 / 83.168.86.* / 2011-12-30 21:24
Wszyscy liczący się specjaliści przepowiadali od 15 do 20% rocznego zysku na WIG20.Kto posłuchał tych geniuszy wie komu podziękować.Wystarczy sięgnąć do wypowiedzi z początku roku.
Pilokio / 94.75.74.* / 2011-12-29 21:35
O wynikach OFE lepiej nie mówić. Całe szczęście, że Rząd zabrał im część zabawek więc straty będą mniejsze.
laic / 83.4.142.* / 2011-12-30 14:30
Owszem, zabral i zamienil na "obietnice tego co mamy dostac zapisana ewidencyjnie na koncie ksiegowym"! Jesli ktos ma chocby podstawy ksiegowosci, widzi jak dziala ten rzadowy trick: wyciagnac nasza kase na latanie tego co jeszcze da sie zalatac.

Balcerowicz przez caly okres szefowania w NBP walczyl zeby do tego nie doszlo... Coz, trzeba samemu zadbac o swoja emeryture (obligacje, wykup nieruchomosci, etc) bo srodki pozyskane na wlasna reke bede stabilniejsze i pewniejsze niz OFE!
brrrr / 213.227.88.* / 2011-12-29 15:29
Na ogół najlepsza inwestycja to taka której żaden fundusz nie oferuje.

A fundusz który ją oferuje pojawi się gdy bańka zacznie pękać (i będzie wtedy szeroooko reklamowany i wciskany każdemu szaraczkowi).

Do dziś pamiętam nagonkę na fundusze akcji jaką robiono w 2007 .... "kupujcie ludzie, to świetny fundusz, ma super wyniki...". Nie mówiąc o ryzyku: niejeden fundusz "pieniężny" ma gębę wypchaną obligacjami korporacyjnymi banków. W 2008 się upiekło, ale co będzie w 2012 ... kto wie .... Nie czytanie prospektów i sprawozdań - na własną odpowiedzialność.
afrykanin / 212.106.30.* / 2011-12-29 14:44
Kiedy ciemnota to zrozumie, ze powierzanie swojej kasy funduszom to zly interes? Czyba nigdy ! Bo ciemnota przestalaby byc ciemnota!
Gdyby nie bylo ciemnoty to i nie byloby rowniez kapitalizmu!

Jedno bez drugiego nie moze istniec!
tedchom-nielog / 194.177.29.* / 2011-12-30 02:39
Masz rację z tym, że nie uściśliłeś, że ciemnotą nie jest kupowanie funduszy jako takich, tylko czas w którym się je kupuje. Jak jest reklama akcyjnych to kupuje się bezpieczne i na odwrót. media nie prorokują tylko podają to co już było. Teraz jest czas dokupywania akcyjnych CIEMNOTO!
afrykanin / 212.106.30.* / 2011-12-29 14:37

BPH FIO Parasolowy Subfundusz BPH Nieruchomości Europy Wschodzącej (EUR)-44,33%


Niezly z niegO PARASOL !!!
afrykanin / 212.106.30.* / 2011-12-29 14:29
>> Pioneer FIO Subfundusz Pioneer Stabilnego Wzrostu -19%

Stabilnego wzrostu ?????????

Niezle jaja sa w ta Polska !!!
laic / 83.26.120.* / 2011-12-29 13:57
Hahaha... co za kiepski rok! Szkoda mi tych ktorzy powierzyli swoja kase banksterom!
MKMK / 178.37.178.* / 2011-12-29 12:26
Na podstawie tego artykułu mamy kolejny przykład mówiący o tym, że nie należy powierzać pieniędzy funduszom, absolutnie żadnych pieniędzy. Dlaczego? ...Jeżeli pracują tam "specjaliści" i przynoszą takie straty, to czy warte jest to ryzyka? I nawet jeżeli takiemu funduszowi uda się wypracować zysk, to należy pamiętać jeszcze o prowizji, podatku itp, itd. Ehhh, szkoda gadać. Już lepiej jest samemu inwestować na giełdzie. Pozdrawiam
andreiii / 89.79.65.* / 2011-12-29 14:31
od zysków w funduszach nie odprowadzamy podatków a co do opłat zgoda. Sam zarządzam swoim kapitałem w funduszach. Stopa zwrotu 7,8% nie wiele ale patrząc na WIG lub S and ;P to troszke do przodu;)
Udanych inwestycji w 2012 i tych giełdowych i funduszowych
qwerty234111 / 83.0.136.* / 2011-12-29 14:55
jak się nie odprowadza jak sam fundusz rozlicza "swoje baranki" z zysków .Oszukują Cie chłopie jak Ci powiedzieli że bez podatku jest zysk w funduszach Bo jest go aż 19% i nawet nie wiesz o tym bo sami go odliczają. Tylko Polaka można tak rąbać i wmówić mu ,że czarne to białe !!!!!!!!
komentatorka / 89.228.102.* / 2012-01-09 19:17
Widze ze nie jestes dobrze poinformowany jezeli chodzi o podatek belki czyli 19% przy kazdej inwestycji jest on naliczany i mowi sie o tym .Przy funduszach odliczany jest dopiero przy wykupie kapitalu i zysku
qwe098 / 95.108.77.* / 2011-12-29 16:48
Co więcej jeżeli poniesiemy stratę to nie możemy jej rozliczyć! Co jest możliwe jeśli inwestujemy samodzielnie na giełdzie
ogradzanie kasy w XXI wieku / 213.195.175.* / 2011-12-29 12:11
Ogradzanie pól – zjawisko w historii polegające na odbieraniu biednej ludności dobrych ziem, dokonywane przez wielkich właścicieli ziemskich w Anglii i Irlandii. Zjawisko to pojawia się w XIII wieku, największe jednak rozmiary osiągnęło z końcem XVIII i w XIX w. - w związku z tak zwaną pierwszą rewolucją przemysłową. Dzierżawcy byli wypędzani także z gruntów ornych, które zamieniano na pastwiska dla owiec (wełna) lub plantacje lnu (konkurencja dla amerykańskiej bawełny). Ogradzanie prowadziło do licznych sprzeciwów ludności chłopskiej. Najdrastyczniej przebiegał ten proces w Irlandii. Wypędzeni osiedlali się w koloniach brytyjskich, niekiedy byli wywożeni siłą. Proces ogradzania związany jest z przechodzeniem gospodarki angielskiej do systemu kapitalistycznego.cyt.viki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy