Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mattern: Czy to już czas na wyprzedaż akcji?

Mattern: Czy to już czas na wyprzedaż akcji?

Money.pl / 2007-05-30 09:27
Wyświetlaj:
Dyslektyk / 83.21.239.* / 2007-05-30 10:06
Już dwa razy zbankrutowałem z powodu giełdu papierów wartościowych i walutowej. Ponoć po trzecim bankructwie można stać się milionerem. U mnie tak było, że traciłem ostrożność po zarobkach na małym i średnim wolumenie. Wówczas szedłem na szerokie wodu i przy dużym wolumenie i braku stoploss pojawiały się prawdziwe straty. Nie przeczę, że giełda może jeszcze pójść do góry, ale moim zdaniej jest już za ciężka, jest to dojrzały owoć który wczesną jesienią spada. Pozdrawiam.
x-trade / 198.28.69.* / 2007-05-30 16:39
Polecam Benjamina Grahama. Jego książki wyjaśniają mechanizm, którego był Pan ofiarą. Po lekturze raczej już Pan nie zbankrutuje...
Dyslektyk / 83.21.239.* / 2007-05-30 10:05
Już dwa razy zbankrutowałem z powodu giełdu papierów wartościowych i walutowej. Ponoć po trzecim bankructwie można stać się milionerem. U mnie tak było, że traciłem ostrożność po zarobkach na małym i średnim wolumenie. Wówczas szedłem na szerokie wodu i przy dużym wolumenie i braku stoploss pojawiały się prawdziwe straty. Nie przeczę, że giełda może jeszcze pójść do góry, ale moim zdaniej jest już za ciężka, jest to dojrzały owoć który wczesną jesienią spada. Pozdrawiam.
Dyslektyk / 83.21.239.* / 2007-05-30 10:04
Już dwa razy zbankrutowałem z powodu giełdu papierów wartościowych i walutowej. Ponoć po trzecim bankructwie można stać się milionerem. U mnie tak było, że traciłem ostrożność po zarobkach na małym i średnim wolumenie. Wówczas szedłem na szerokie wodu i przy dużym wolumenie i braku stoploss pojawiały się prawdziwe straty. Nie przeczę, że giełda może jeszcze pójść do góry, ale moim zdaniej jest już za ciężka, jest to dojrzały owoć który wczesną jesienią spada. Pozdrawiam.
BipBlop / 2007-05-30 12:21 / portfel / "Dr No"
juz trzy razy po dwa razy zbankrutowales...
arch / 83.30.195.* / 2007-05-30 09:27
jeszcze nie teraz - tylko drobna korekta
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy