Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Udało się powstrzymać wyprzedaż akcji

Udało się powstrzymać wyprzedaż akcji

Rychu / .* / 2005-01-06 17:51
Komentarze do wiadomości: Udało się powstrzymać wyprzedaż akcji.
Wyświetlaj:
ORZEŁ / .* / 2005-01-07 14:50
BRAK PIENIĘDZY NA RYNKU?tEZa PRZYNAJMNIEJ RYZYKOWNA:)
pap / .* / 2005-01-07 08:50
Jeżeli dziś Cesarz Balcerowicz znowu wyda polecenie BANKOM, to tak bedzie.Na razie jeszcze go słuchają.Bo niebawem wszystko p********* ze wzgledu na brak pieniążków na rynku - ZA MOCNY ZŁOTY.Euro musi kosztować 8 złotych.
Raczek / .* / 2005-01-07 08:49
W taki razie skąd wycena 14,4 zł ?
Raczek / .* / 2005-01-07 08:37
to pójdzie kwit do góry...tylko czy te info jest pewne.
Raczek / .* / 2005-01-07 08:35
czyli zna gościa o tyle o ile...nie ma pewności,że powie coś więcej?!a jakiś tel. do niego ?
pa / .* / 2005-01-07 07:48
to nie tak Raczku jak muślisz!:(Przypomnij sobie że to ja mówiłem o kruku także!(i to pierwszy)Jest mi co nieco nizezręcznie że zapakowałeś się w alpras(i to ku memu zaskoczeniu nie na korekcie tylko zaatakowałeś znienacka)NIestety nie mam potwierdzenia tych inf i coraz bardziej się obawiam że ten ruch wcześniejszy był nimi wywołany! Więc jeśli ujrza światło dzienne to może być po ptakach ! Jeśli dziś w piątek nie będzie wyraźniejszego ruchu(oczywiście do góry) ja wypadam (kupowałem bardzo tanio)Wyskakuję też z kruka na wzroście!pa
Raczek / .* / 2005-01-07 07:24
wwyraźne,wg mnie,od poniedziałku...zagranica wejdzie w polską giełdę.
Raczek / .* / 2005-01-07 07:01
Orle,wlk prośba o mejl.Napisz złaski swojej-co i jak.Mówiłem o Kruku-dzięki Tobie wszedłem w Alprasa...i wyraźnie mnie unikasz.
obserwator / .* / 2005-01-06 23:30
jeśli chodzi o dane z rynku pracy to sa one zafałszowane z powodu problemów z liczeniem w zwiazku z krótkim światecznym tygodniem. Średnia jest natomiast w normie
orzeł / .* / 2005-01-06 18:52
zmniejszyłem zaangażowanie w getin o 25 % rzecz impelu (dokupienie) i hoopa (:)) !nie miałem wolnej kasy bo pewnie bym nie sprzedawał mojego kochanego getinka !Kruk giełdy BÓG!(jest w portfeliku a jakże)Bardzo ładnie PKO BPpowodzeniapowodzenia
Rychu / .* / 2005-01-06 19:09
a Jak sadzisz co do jutra? Ja uwazam ze jutro spekulanci beda rozdawac karty:) i licze zabrac sie na paru walorach,.,.
Rychu / .* / 2005-01-06 17:51
Getin tak jak pisalem po spadku udalo mu sie wyjsc na plus. Jutro powinien dalej pojsc do przodu.. Jestem ciekaw czy podobnie bedzie z GTC. Oby nie bylo jutrop powtorki ze srody,.,.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy