Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Mieszko i jego sytuacja, proszę o ocenę

Mieszko i jego sytuacja, proszę o ocenę

kuk / 2007-11-26 11:09
Mam pytanie dot. Mieszka, jego wyniki i wszelkie wskaźniki nie wyglądają najlepiej w dodatku jakaś firma wykupiła większość udziałów. Czy warto czekać na strategie takiej firmy, czy może ona mieć taki wpływ na kurs, aby skupić jeszcze większą ich ilość, czy może jest to właśnie inwestycja długoteminowa. Czy są to tylko gdybania, czy w jakiś sposób można zorientować się o sytuacji firmy.
Dziękuje za ew. podpowiedzi.
Mam tych akcji mało i tanio, ale mam świadomość swojej jeszcze "niewiedzy" i nie inwestuje w firmy spekulacyjne, wole odczekać, a nie zostać na górce z papierem.
Wyświetlaj:
Patrol / 83.15.140.* / 2007-12-01 10:47
Ja zainwestowałem w tą spółkę spory kapitał 3 lata temu i ominęła mnie hossa,przykro było patrzeć jak wszystko rośnie a ja słuchałem wypowiedzi pana prezesa Moczulskiego jak to spółka się rozwija i kwestią czasu jest jak pokaże duże zyski....Do dzisiaj mam sporo akcji tej spółki i czekam na te obietnice?bo interesuje się tą spółką i jeżeli wzrosły przychody i na rynek wprowadzono wiele nowych produktów, to chyba najwyższy czas panie prezesie pochwalić się dobrym zyskiem.......! Również nie inwestuje w spółki spekulacyjne a jednak poniosłem strate.
Adaśko 2 / 79.187.163.* / 2007-11-28 11:26
Na razie czekaj. jak kiedyś pójdzie w górę powyżej 3 zł to sprzedaj. Ale na taką cenę możesz poczekać ładnych parę miesięcy.... ;)
xtx / 85.89.170.* / 2007-11-30 20:35
myśle że w samej spólce jest wszystko ok rosną przychody a na dobry zysk netto troche trzeba poczekać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy