Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nadużycia w Poczie Polskiej?

Nadużycia w Poczie Polskiej?

Money.pl / 2009-12-17 19:00
Komentarze do wiadomości: Nadużycia w Poczie Polskiej?.
Wyświetlaj:
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-12-17 19:05
Na poczcie jest jakiś debilny system sortowania przesyłek. Jak przychodzę z awizo średni czas poszukiwania mojej przesyłki to około 10 min. I nie dziwię się, że potem kolejka jak cholera.
Pajchiwo / 2009-12-17 19:00 / Tysiącznik na forum
Heh - maja rację - listonosze zaglądają do mnie co 2-3 dni zamiast codziennie, bo po prostu nie są w stanie pracować na tak dużych obszarach. Wcześniej obsługiwali tylko swoje rewiry, a od kilku lat mają po 2-5 jednocześnie.
To co się dzieje z przesyłkami, czy terminowością dostarczania poleconych jest bezpośrednim skutkiem ograniczenia liczby pracowników i zakazem wypłaty nadgodzin.
Kółko się zamyka.
Bo po porostu musi tak być...
Ciekawe, czy zarząd zmniejszył sobie pensje skoro jest tak ciężko?
Pewnie nie...
łatwiej wywalić ludzi z pracy, bo przecież o jakość obsługi nikt się tam nie martwi - przecież nie pozwolą upaść takiemu pracodawcy prawda?
Jedno wielkie g...
EX PRACOWNIK / 95.41.193.* / 2009-12-18 09:42
Poczta powinni juz kilka(nascie)lat temu zajac sie!TO jest jedno wielkie kumoterstwo dochodzace do takich absurdow ze specjalnie tworzono nowe kierownicze stanowiska dla swoich znajomych/rodzinych i do kazdego stanowiska po 3 stanowiska dla zastepcow !Takze kupowanie i zlecanie uslug firma zewnetrznym oczywiscie rodziny/znojomych ! nikt nie dbal o interesy poczty tylko o tworzenie nowych intratnych miejsc pracy!w miejsce zlikwidowanego(czyt. zrestrukturyzowanego) stanowiska tworzono oczywiscie nowe takze zbedne bo przeciez rodzina/znajomi nie moga zostac bez pracy!pisze to po kilkunastu latach pracy w kilku urzedach pocztowych w wojewodztwie KUJ-POM .Zobaczecie ze bedzie bardzo glosno o tym wszystkim bo polowa jak nie wiekszosc decyzji lokalnych wyzszych szczebli kierowniczych to bylo kumoterstwo i kozysci osobiste !! takze obsadzanie nizszych ``kierowniczych ``stanowisk`` dla ludzi po kolezensku!na kierownikow dzialow to np kobiety z zawodowym wyksztalceniem ( bo kiedys byla mozliwosc przyjecia do pracy bez sredniego wyksztalcenia) obsadzano i one bez zadnej zadnej wiedzy dot zadan kierowniczych jak kapo w obozie tylko potrafily krzyczec na ludzi zazwyczaj bardziej wyksztalconych od siebie.To z grubsza... reszte dowiecie sie z TV

Najnowsze wpisy