Forum Forum finansoweKredyty

Najlepszy kredyt mieszkaniowy

Najlepszy kredyt mieszkaniowy

Bezdomna / 83.19.97.* / 2005-12-28 18:10
Chcę wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie ok.60.000 zł na 20 lat bez wkładu własnego. Może ktoś się ostatnio orientował w jakim banku są najkorzystniejsze warunki i najmniejsze prawdopodobieństwo kantu.
Wyświetlaj:
rafa / 83.7.222.* / 2005-12-29 13:00
jesli zamierzasz sie spozniac z placeniem rat to odradzam bph. moja siostra miala tam kredyt na zakup mieszkania (110 000zł) i zalegala z kilkoma ratami to byly chyba 3 mies. i w umowie bylo napisane ze jezeli klient zwleka z rata wiecej niz 3 mies to bank ma prawo rozwiazac umowe. no i rozwiazali mimo tego ze pieniadze wraz z odsetkami zostaly wplacone zaraz po otrzymaniu upomnienia. oczywiscie mozna podpisac nowa umowe ale juz na malo atrakcyjnych warunkach z wysokim oprocentowaniem. moim zdaniem bph zastosowalo maly szantarz to nie pierwszy raz bo jak tez mialem kilka nieprzyjemnych sytuacji z tym bankiem. ale naszczescie mieszkanko sprzedane i jeszcze na tym sie zarobilo:)) a sprawe siostra chce oddac do sadu. narazie bada ja adwokat. moze cos z tego bedzie. pozdrawiam. aha ja lubie bardzo multibank tak moze nie ma najtanszego oprocentowania ale nie robia walkow -przynajmniej mnie sie jeszcze nie zdazylo przez 3lata czegos takiego zaopserwowac.
magda / 213.199.225.* / 2006-01-05 09:20
multibank nie robi walkow, ale ma dosc rygorystyczny scoring kandydatow do kredytow i albo spelniasz ich wymogi i dostajesz duze mozliwosci, albo nie i nie dostajesz nic, po prostu nic. dziwna sytuacja, bo pekao sa jest dosc elastyczne, jak masz za niskie dochody do kwoty kredytu, to jest sklonny dac kredyt w odpowiednio nizszej kwocie
Niezależny doradca / 83.25.94.* / 2007-07-31 15:41
Multi Bank to prawie mBank... Bre Bank... nazywajcie to jak chcecie... w kalkulatorze multibanku nie ma zawartego kosztu spreadu walutowego... rata w chf liczona jest tak jak w PLN....
Gratulacje dla Multibanku... potem leży umowa na biurku,,, klient ma nóż na gardle bo termin umowy ostatecznej się zbliża.... więc umowę podpisuje :)

Pozdrawiam,
misterious / 89.76.196.* / 2007-07-14 15:42
ano wlasnie, lepiej w dombanku szukac, oni nie robia problemow, duzo prosciej dostac kredyt, bo maja zdecydowanie liberalne podejscie do zarobkow,m w zasadzie kazdy dochod ich satysfakcjonuje, nawet umowa o dzielo
dasia / 83.13.124.* / 2007-09-08 19:21
jeżeli ktoś ma doświadczenie z dom bankiem to niech odpisze czy dostanę kredyt na mieszkanie jeśli rok temu miałam komornika ale już jest spłacony tylko napewno jestem gdzieś odnotowana ale mam teraz duże dochody
ND / 83.25.94.* / 2007-07-31 15:42
Wszędzie umowa o dzieło jest akceptowana...
Dom Bank... nie jest wyjątkiem...
wojto / 212.182.60.* / 2007-08-25 20:07
DomBamk bierze prowizje 1.4% lub wiecej - to rozbój
czeslaw maj / 83.24.197.* / 2007-07-26 12:54
co do multi to racja, lukas z kolei ma dlugi okres analizy itp. mozesz sie nie doczekac kredytu. DomBank ma sensowna oferte, bo udziela kredytu max do 30 lat, ma dobre oprocentowanie, no i przede wszystkim jak to napisal ktos wyzej baaardoz liberalny stosunek do zarobkow maja, wiele bankow na tym etapie odmawia kredytu, co jest niesprawiedliwe.
Krzyżak / 81.190.240.* / 2007-09-17 20:59
Przeczytałem w całości powyższe komentarze. I zastanawia mnie jedna rzecz... Mianowicie co się stanie jeśli klient mający już umowę przedwstępną podpisaną, stara się o kredyt poprzez biura doradztwa finansowego (wspomniany np powyżej Expander). Biuro pośrednictwa informuje potencjalnego kredytobiorcę o wstępnej pozytywnej decyzji z banku/ów. Klient ma określony czas wyznaczony przez Bank na podjęcie decyzji.
W tym czasie wydarza się coś, co powoduje iż transakcja zakupu nieruchomości nie dochodzi do skutku z przyczyn niezależnych.
I tu moja wątpliwość : Jak zachowa się doradztwo finansowe w stosunku do tegoż potencjalnego kredytobiorcy. Oficjalnie wszędzie się mówi, że usługi i kontakt z doradcą jest bezpłatny
scooter99 / 2007-10-31 20:45
Ja proponuje kupić co czwartek gazetę wyborczą jest tam dodatek PIENIĄDZE i sa przedstawione kredyty hipoteczne na ostatniej stronie a różnice są spore najlepszy bank to rata 285zł a najgorszy to 314zł jest to kredyt w o wartości 50 tyś wkład własny 30% w chf
wiesz możesz zrobić to też tak spisac na krtce ze chcesz kredyt np 60tyś zł w kazdym banku przedstawiasz takie same warunki czyli np ze nie masz wkładu własnego ,ze na 30 lat ze w PLN i prosisz o symulacje kredytu i pani powinna wyliczyć ratę wybierasz najkorzystniejszą ofertę,czyli tam gdzie zapłacisz najmniej odsetek.
pink80 / 2007-11-17 12:03 / Bywalec forum
a na jakie rzeczy dodatkowe powinno sie zwrocic uwage ????
Przemo79 / 87.205.247.* / 2007-11-18 13:55
Słowo jak w temacie "Najlepszy" hm dla mnie ciężko to określić, ilu jest klientów tyle jest możliwości, nie ma jednego dobrego banku, hm choć może inaczej, jest kilka dobry a reszta to przeciętniaki, takie jest moje zdanie, bo śledzę ten runek
pink80 / 2007-11-21 19:21 / Bywalec forum
wiem ze ciezko to stwierdzic i wlasnie bardziej chodzilo mi wlasnie o to zeby pare osob napisalo jaki jest ich zdaniem najlepszy bank i czemu..

wiadomo ze decydujac sie na cos tak duzego bede musial samemu przejzec tone rzerczy wolalbym jednak kilka zbednych ofert moc od razu skreslic na starcie dzieki czemu zaoszczedz troche czasu :)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: