Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nelly Rokita: Jest jedna osoba, nazywa się Donald Schetyna

Nelly Rokita: Jest jedna osoba, nazywa się Donald Schetyna

Wyświetlaj:
PEOWIEC / 83.9.203.* / 2007-12-02 19:11
Lepiej być nie mogło. Pani Nelly rozkłada PiS od środka. Gada głupoty, bo nie ma nic do powiedzenia. Gada nie na temat. Dziękuję Nelly. Dalej rozkładaj PiS.
terka / 2007-12-02 13:18
Pani Nelly nie ma niestety kompletnie potencjału , chociaż o dziwo to wykształcona kobieta. To opinia ukształtowana przez wiele znanych osób.
Wszystko zawdzięcza mężowi. To że jest znana, przedewszystkim.
Kariery nie zrobi, chyba że rozgłos jaki wywołała chcąc zaszkodzić PO przed wyborami, można karierą nazwać.
To,że o niej się mówi i pisze, wynika tylko z tego,że wypowiada stwierdzenia poniżej poziomu polityka a za takiego chce uchodzić. jej wypowiedzi są do prawdy zabawne w niezamierzony przez nią sposób.
Pamiętacie przed wyborami jak wyparowała, że PIS nie jest w stanie samodzielnie rządzić.
Pan Jan Rokita to wielki i bardzo mądry człowiek.
Trzeba przyznać jednak z perspektywy czasu, że Nelly swoimi działaniami, obliczonymi na klęskę PO, w rezultacie pomogła PO wygrać. W platformie nie było miejsca dla dwóch liderów a tak trzeba powiedzieć o Tusku i Rokicie. Dlatego iskrzyło.
Cenię za intelekt bardziej Jana Rokitę od Donalda Tuska ale wydaje mi się,że po tej awanturze z Nelly PO zdąrzyła pozbierać się i zewrzeć szyki. No i oczywiście wygrać wybory.
Tego Pani Nely nie przewidziała. Zrobiła przysługę PO.
Tak nawet pisała Pani Jadwiga Staniszkis punktując przyczyny porażki PIS-u.
Wierzę bardzo,że Pan Jan Rokita pojawi się w taki czy inny sposób w polityce. Sądzę, że ideologicznie bardziej odpowiada mu PIS ale maniery tej formacji napewno są przez niego nie do zaakceptowania.
Pozdrawiam na tym forum Pana Jana Rokitę. ulubionego przeze mnie polityka
historyk / 87.206.151.* / 2007-12-01 15:05
Nelly jest zapewne szczera i ma dużą wiedze jej dostarczycielem jest jej mąz doswiadczony we współpracy z Tuskiem od lat. Stosunek PO do Nelly zgodnie z zasadami polityki jest obrażliwy, wiadomo im kto bardziej jest niebezpieczny tym się na niego pluje, ona jest niebezpieczna swoja wiedzą o elicie tej parii i ma porównanie we współpracy z drobiem roznego gatunku.
Dowodem na trafnośc jej opinii jest to że od dwóch lat nie spotkałem się z tym aby ktoś w PO przedstawiał inne zdania nawet w najdrobniejszych sprawach niż jej przywódca. Odwagę na alternatywane rozwiązania miał tylko jej mąż, nie mial jedynie siły na walkę. Zaplacił za to wewnetrznym wygnaniem, nawet nie zaproponowal mu Tusk żadnej funkcji, obylo się na obludnych deklaracjach, szkoda gdyz ten polityk mógł byc premierem. Jestem daleki od utożsamiania się z pogladami Rokity,ale obiektywnia trzeba doceni jego wiedze.
Panią Nelly bardzo lubie jest normalna i kobieca. Wierze w jej szczerośc. mysle że zrobi jeszcze kariere.
A teraz możecie na mnie pluc szanowni dobrze wychowani protuskowcy, życze wam wszystkiego dobrego .
jabara / 78.88.201.* / 2007-12-01 14:04
Pamiętam, że ta kobiecina jeszcze nie tak dawno publicznie głosiła, że jest za aborcją ale cieszy ją to że jest ona, jako niedopuszczalna zabroniona. I wcale sie nie dziwię, że jej się PiS myli z PO, a Rokita Jan Maria Władysław z Tuskiem i Schetyną.
Panie Janie Mario Władysławie, proszę przyjąć szczere wyrazy współczucia. Wiem, że miłość jest ślepa, ale chyba na słuch sie nie rzuca?
xx / 83.28.38.* / 2007-12-01 02:15
I Wy się znacie na kobietach ?
Gratuluję ?
Może dokonacie w życiu trafnego wyboru ale nie kobiety .
Duch, umysł i ciało !!!
Nelly ma wszystko.
babulinka / 68.27.164.* / 2007-12-01 04:26
Tak prócz rozumu i honoru. Poprostu mała chorągieweczka
antyPiSior / 217.153.241.* / 2007-11-30 22:07
mieszka tyle w polsce a gada jakby nie rozumiała co, hehe ale fajna kotwica dla PiS
cerberus / 81.190.247.* / 2007-11-30 21:00
Pani Nelly pewnie nie zdaje sobie sprawy ze maz sie za nią wstydzi.
Panie Jenie nie jest Pan moim autorytetem ale szczerze Panu współczuję.
elik / 62.21.47.* / 2007-11-30 20:35
Pani Nelly mówiąc o Platformie Obywatelskiej miała na myśli PIS, dokładnie tak w tej partii jest. I to właśnie jest cechą ludzi PiSu - to co robia - przypisują Platformie. Oby nastąpił rozłam w tej partii i oby sie rozpadla.
Niemeic / 80.48.96.* / 2007-11-30 21:41
skąd elik wie , że tak jest w PIs , jak nie jest członkiem tej partii . Pani Nelly , ma skale i perspektywe nie tylko swoją ale i meża . Oczywiście loledzu z PO lepiej wiedzą , po stoi za nimi wladza korporacyjna. Kapitalne okreslenie Donald Schetyna , czyli silikonowy polityk, na uslugach władzy korporacyjnej. Ta Niema panowie Was penie rozpracowała wie co mówi.
wojcher / 2007-11-30 22:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Trochę bełkot , ale postarałem się coś z tego wyczytać. I tak:
skąd elik wie , że tak jest w PIs , jak nie jest członkiem
tej partii

Ponieważ niedawno, kilku polityków (jeszcze) PIS dostało zakaz wypowiadania się "na łamach".

z PO lepiej wiedzą ,
po stoi za nimi wladza korporacyjna

"Władza korporacyjna"- co to takiego? To nowe powiedzenie dobre na wszystko? Ostatnio takim powiedzeniem na własne niepowodzenia było: "Przypuszczono frontalny atak..."(bo atak niefrontalny nie miał już takiego wydźwięku). no, ale wszystko się zużywa więc i powiedzenia trzeba zmieniać.

Ta Niema panowie Was penie rozpracowała
wie co mówi

Ta "Niema" ma pustkę w głowie (udowodniła to swoimi wypowiedziami i przypomina mi raczej Barbie w kapeluszu-plastic is fantastic
PS Dlaczego ktoś kto z PIS przechodzi do PO jest zdrajcą, a transfery w odwrotnym kierunku są "dojrzałymi decyzjami"
stefan101 / 85.128.51.* / 2007-11-30 20:31
[ i ] [ i ] [ i ]...
dzeku / 195.94.208.* / 2007-11-30 19:40
Ona jest lepsza od Dody. Oczywiście nie maiłem na myśłi wyglądu i tych tam takich innych atrybutów ;-)). Szkoda, że jeszcze nie rży tak wdzięcznie.
kubba / 83.18.20.* / 2007-11-30 14:53
Nelly my chcemy bloga!!!!! do tej pory w poniedziałki czytałem Wierzejskiego ale Nelly bijesz go na głowę.
Binek / 83.6.244.* / 2007-11-30 14:52
Brwo Nelly. Jesteś wspaniałym Konradem Wallenrodem w PiS.
aj44 / 217.76.113.* / 2007-11-30 14:38
Jeszcze parę wypowiedzi tej pani a PiSowi spadnie poparcie do 0%.Czasami mam wrażenie że ta pani wstąpiła do PiS żeby już do końca pogrążyć tę partie
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy