Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niedźwiedzie zepchnęły indeksy w dół

Niedźwiedzie zepchnęły indeksy w dół

Money.pl / 2007-06-20 18:12
Komentarze do wiadomości: Niedźwiedzie zepchnęły indeksy w dół.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2007-06-20 18:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
"Ani wczorajsza dynamika płac - wyższa od oczekiwań - jak i dzisiejsza dynamika produkcji przemysłowej - niższa od oczekiwań, ale ciągle pokazująca dynamiczny wzrost na poziomie przeszło 8 procent - nie wystraszyły graczy na GPW podwyżką stóp procentowych. Takie zachowanie rynku wskazuje, iż GPW jest przygotowana na kolejną podwyżkę ceny kredytu w Polsce i to niezależnie od tego, kiedy ona nastąpi. W istocie, obserwując zachowanie GPW, można założyć - jakby to paradoksalnie nie brzmiało - że dla przyszłości rynku w Warszawie ważniejsze są podwyżki stóp procentowych w USA, których rynek pośrednio kilka razy już się wystraszył."


"Statystycy odnotują, iż będzie to 12 kwartał z rzędu, który WIG20 kończy zwyżką i 17 kwartał hossy."

na koniec:

"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."


warren niedźwiedź b.
piotr824 / 2007-06-20 18:22 / Tysiącznik na forum
czekasz dalej czy wraca Ci byczy optymizm????????
slaw / 2007-06-20 18:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren juz sie pogybil całkiem)))) niedługo będzie z niego grizzli lub bawół ...... bo byk i niedzieiedź beda za małe ))))))
piotr824 / 2007-06-20 18:36 / Tysiącznik na forum
powoli zaczynam przyznawać mu rację .......... NIESTETY
warren buffet / 2007-06-20 18:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
poczekam. zobaczysz ze zostane wynagrodzony.
piotr824 / 2007-06-20 18:35 / Tysiącznik na forum
myślę że nagrodą samą w sobie jest dla Ciebie to, że siedzisz na kasie , a u mnie, rynek dzień po dniu , systematycznie od półtora miesiąca odkraja plasterek po plasterku :) mimo rekordów na indeksach
needle / 2007-06-20 18:36 / Bez rangi
półtora miesiąca!!!
napiszesz co masz?
piotr824 / 2007-06-20 18:40 / Tysiącznik na forum
jak idę na zakupy to nie mogę się powstrzymać :)
jak będziesz póżnym wieczorkiem to chętnie się podzielę informacjami co mam w portwelu, teraz wracam do książek w sobotę komisja zweryfikuje moje wiadomości nabyte w toku nauki
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy