Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niepełnosprawni - niemile widziani w pracy

Niepełnosprawni - niemile widziani w pracy

Money.pl / 2006-09-13 07:54
Komentarze do wiadomości: Niepełnosprawni - niemile widziani w pracy.
Wyświetlaj:
Mongol / 85.89.175.* / 2006-09-13 19:02
Jedno pytanie! skąd ZUS ma 23 mln zl?
mkiedy / 2006-09-13 15:49
dziwna sprawa? nie- normalne gdyż do wszystkich urzędów zatrudniane są osoby jedynie(przeważnie) po znajomościbo ja jestem rencistą z częściową niezdolnością do pracy(policealne wykształcenie ekonomiczne) i nie mam pracy ia inne żółtodzioby bezpośrednio po Liceum taką pracę dostają.
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-09-13 08:16
"Rekordzistą wsród karanych jest jednak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który w ubiegłym roku wpłacił na PFRON ponad 23 mln zł. ZUS zapewnia jednak, że spośród kandydatów do pracy wybierane są osoby w najpełniejszy sposób spełniające określone wymagania dla danego stanowiska. "

To mówi samo za siebie. KOmenterz będzie krótki

ZUS to organizacja przestępcza.
bizon / 83.17.143.* / 2006-09-13 07:54
"Urzędy powinny zatrudniać niepełnosprawnych, a nie płacić kary na PFRON" - mówi Mirosław Mielniczuk, wiceminister pracy
Zgadzam się z tą wypowiedzią, bo skoro wymyślono takie prawo to należy je przestrzegać, a swoją drogą kary finansowe nic nie dają więc lepiej pieniądze wydać na dostosowanie stanowisk pracy, a karą powinno być zwolnienie dyscyplinarne (bez odprawy) osób odpowiedzialnych w firmie za taki stan rzeczy od prezesa poczynając na kadrowym kończąc.
romanas1 / 83.11.17.* / 2006-09-19 23:44
Przecież cały rząd i sejm to niepełnosprawni (oczywiście z wyjątkami) i co mamy....????? Niepełnosprawnym winno się iść na wszelkiego typu ulgi i udogodnienia, aby mogli sami sobie organizować pracę ( i móc zatrudniać pełnosprawnych do robót, których sami nie wykonają).

Najnowsze wpisy