Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Okres ochronny dla PiS się skończył

Niesiołowski: Okres ochronny dla PiS się skończył

Wyświetlaj:
MN4 / 78.8.35.* / 2011-04-22 07:17
Życzenia świąteczne ważna rzecz. Boć:

”Słyszeliście, że powiedziano: «Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził». A Ja wam powiadam: miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?
MME / 62.157.123.* / 2011-04-22 12:57
Miłość nieprzyjaciół nie oznacza bezmyślej akceptacji zła i braku reakcji na nie. PiS jest partia faszyzującą i historia dokładnie pokazuje co czeka społeczeństwa, które w porę takich ugrupowań nie powstrzymają. Wcale nie metodami gwałtownymi (to umie tylko PiS) ale stanowczymi i konsekwentnymi.
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2011-04-22 14:20
metody: kaczyńskiego wypatroszyć, watahę dorźnąć, czyje to metody? Ryszard C. już zaczął w Łodzi.
Zawahiri / 83.168.91.* / 2011-04-22 15:52
Panie Niesiołowski !!! Nie wiem jakich słów i jakich sformułowań mam użyć by Pan zrozumiał, że nie może pan oczerniać innych. Przechodził Pan z partii do partii. Kto tak robi?I Jest Pan dwu-licowy. Jak Judasz Iskariota. Po co ta moja gadka, poziom pana rozumu nie pozwala by się wycofać z polityki bo kwestie finansowe są najważniejsze, aniżeli zgoda i czynienia dobrze polsce i jej obywatelom. Odejdź człowieku bez honoru.
blond / 95.49.231.* / 2011-04-25 11:59
Który idiota z PO ma honor Jeżeli teraz nie usuniemy tych baranów z POLski to już jest po polsce Te chamy z PO sprzedali już wszystko jeszcze chcą nas sprzedać do Rosji ale kres wasz już przyszedł odbierzemy wszystko co ukradlisćie Polsce bandyciPOmatołki
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy