Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Wyrzucimy Palikota, jeśli PiS usunie Kaczyńskiego

Niesiołowski: Wyrzucimy Palikota, jeśli PiS usunie Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
6Ego9 / 89.231.164.* / 2010-07-22 14:52
A ja wyjadę z Polski na stałe, jak takiego oszołoma jak Niesiołowski kipiący piana na ustach jak tylko widzi portret Kaczyńskiego, a sra w portki jak go widzi osobiście. Ten oszołom powinien już dawno być na emeryturze, ale nie poselskiej, bo chociaż pracuje jako P-Osieł w Parlamencie, to ani razu nic pożytecznego w tym cyrku nie zrobił.
agat 123 / 77.253.190.* / 2010-07-23 01:20
ale przecież teraz Niesioł się dorwał do tego własciwego koryta a ty go chcesz wysłać na emeryture ? w jakim kraju ty żyjesz? jeszcze nie dorosłeś? on emeryturę pewnie już bierze a pensja poselska to tylko dodatek
sceptyk / 2010-07-22 14:28 / Tysiącznik na forum
Największe odkrycie naukowe entomologa Myszkiewicza:

"Ludzie! Jedzcie G_wno. Miliardy much NIE MOGĄ SIĘ MYLIĆ"
malgorzata0253 / 79.188.238.* / 2010-07-22 13:42
Co się z Panem stało, bardzo Pana lubiłam i ceniłam ponieważ miedzy innymi przyczynił się Pan do tego, że mój syn, który ma obecnie 28 lat żyje w wolnej Polsce. Czy w głębi swojej duszy uważa Pan, że Pan Palikot może w ten sposób wyrażać się publicznie o innych osobach. Mam wrazenie, ze w Pana sercu jest teraz więcej nienawiści niż miłości i musi Pan bardzo nienawidzieć ludzi. Pan Palikot i Pan jesteście klakierami dobrze jest jak kilku posłow w partii krzyczy i robi zamieszanie. Nie przypuszczałam, że zgodzi się Pan odgrywać taką rolę, ale chyba już tylko to Panu pozostało, ponieważ Pana czas przemija i wszystko Pan robi wlącznie z tym że oboma rękoma trzyma się Pan stołka i na dzień dobry podaje Pan nogę, aby tego stołka nikt Panu nie wyjął z pod ......
@@@ / 89.77.127.* / 2010-07-22 16:44

oboma rękoma
trzyma się Pan stołka

Chyba < obiema rękoma>
Krytykować i obrażać to każdy głupi potrafi.
sceptyk / 2010-07-22 15:30 / Tysiącznik na forum

przyczynił się Pan do tego, że mój syn, który ma
obecnie 28 lat żyje w wolnej Polsce

Wolna Polska kapusiów Myszkiewiczów, Bolków, Filozofów, Alków, Olinów?
Chyba pani żartuje. A "przyczynienie się" polegało między innymi na aktach tak potępianego obecnie terroru. Tak. Pan Myszkiewicz był zwykłym TERRORYSTĄ, za co został prawomocnie skazany.
DRZAGA / 83.23.112.* / 2010-07-22 13:33
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ps. Leopold / 94.254.239.* / 2010-07-22 12:45
"Czyli Palikot idzie tam, żeby robić show?
Przecież nie po to żeby pracować wspólnie z Macierewiczem. Wiadomo, że Palikot idzie tam po to żeby robić jakieś zamieszanie".

Ot moralność muchołapa - robić zamieszanie, mącić, rozrabiać. Tymczasem dwa miliony młodzieży wyjechało z kraju za chlebem, prawie trzy miliony bezrobotnych na miejscu.
A ten hucpiarz, specjalista od zmiany swych nazwisk (polonica.net), udaje proroka i autorytet.
Jeszcze jeden "luft mensch" i "beduin kultury".
Mam nadzieję, że świat widzi, kto rządzi Polską i w czyje łapy dostał się nasz naród.
zbyszek52 / 94.254.161.* / 2010-07-22 13:08
A Macierewicz to jest tam po to żeby pracować?. Skąd się biorą na takim portalu tacy naiwniacy? To by raczej pasowalo czytelnikowi Super Expresu albo temu podobnych.
ps. Leopold, jak muchołap / 94.254.239.* / 2010-07-22 15:38
Zbyszku52 - przeczytaj:
http://hekatonchejres.salon24.pl/209982,biala-ksiega-update-20-07-2010
Czy wiarę w to, że uda sie odpowiedzieć na te pytania, można nazwać naiwnością? Komu i dlaczego tak zależy, aby katastrofę pod Smoleńskiem przemilczeć?

W niewyjaśnionych okolicznościach zginęli generał Sikorski, premier Jaroszewicz, ksiądz Popiełuszko, szef NIK Pańko, szef policji Papała, Olewnik, jego rzekomi trzej oprawcy i strażnik więzienny popełnili "samobójstwa", a wymieniam tylko te głośniejsze przypadki! Spadł helikopter z premierem Millerem, w katastrofie samolotu pod Mirosławcem zginęło niemal całe nasze dowództwo wojsk lotniczych.
Zgadzam się, że w kontekście tych wydarzeń oczekiwanie na wyjaśnienia z katastrofy pod Smoleńskiej jest pewną naiwnością. A może, tak jak śledczy, kierujesz się zasadą: "Kto nie wie, ten śpi w poduchach, a kto wie, tego wiodą w łańcuchach”?
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-22 12:59
Cytat z Pana Posła Niesołowskiego z wywiadu z Panem Palikotem:

Newsweek: Ale już dziś popierający PiS literat Marcin Wolski
woła do krytyków prezydenta: "Na kolana łajdaki". A wasz
minister Władysław Bartoszewski opowiada, że Jarosław Kaczyński
uprawia nekrofilię. Podobnie mówi Stefan Niesiołowski.

Janusz Palikot: To znaczy, że niektórzy ludzie nie zrozumieli
tego, co się stało. Wciąż jest w nich zacietrzewienie
polityczne i ideowe. Nie zrozumieli, że ta tragedia daje nam szansę,
abyśmy byli inni. Z czysto ludzkiego punktu widzenia źle się stało.
Nie powinni używać takiego języka. Mam nadzieję, że nawet jeśli
ktoś powiedział coś takiego, jest w stanie się wycofać.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-22 12:09
Cytat z Pana Posła Niesołowskiego z wywiadu z Panem Palikotem:

Newsweek: Ale już dziś popierający PiS literat Marcin Wolski
woła do krytyków prezydenta: "Na kolana łajdaki". A wasz
minister Władysław Bartoszewski opowiada, że Jarosław Kaczyński
uprawia nekrofilię. Podobnie mówi Stefan Niesiołowski.

Janusz Palikot: To znaczy, że niektórzy ludzie nie zrozumieli
tego, co się stało. Wciąż jest w nich zacietrzewienie polityczne
i ideowe. Nie zrozumieli, że ta tragedia daje nam szansę, abyśmy
byli inni. Z czysto ludzkiego punktu widzenia źle się stało. Nie
powinni używać takiego języka. Mam nadzieję, że nawet jeśli ktoś
powiedział coś takiego, jest w stanie się wycofać.
UncleMan / 195.205.44.* / 2010-07-22 11:42
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
niewierzący ateusz / 83.26.39.* / 2010-07-22 11:30
"10 tys. zł na konto Polskiej Akcji Humanitarnej – program „Pajacyk”." no kiedy?

"Sąd Okręgowy Warszawa-Praga, zdecydował, że Stefan Niesiołowski musi przeprosić Arkadiusza Mularczyka" oraz "pokryć koszty procesowe oraz wpłacić 10 tys. zł na konto Polskiej Akcji Humanitarnej – program „Pajacyk”."

"mimo roku od zapadnięcia wyroku, pieniędzy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej nadal nie wpłacił."

"– Nie zapłaciłem, bo sąd nie zakreślił ram czasowych, w których wyrok muszę wykonać. Ale wpłacę te pieniądze – oświadcza Stefan Niesiołowski."

nie wstyd panu panie pośle ? rok minął
szary człowiek / 83.31.33.* / 2010-07-22 22:50
Odwoływanie się do wstydu, lub honoru daje pozytywne skutki u ludzi, którzy mają wstyd lub honor. Niesioł nie ma tych przymiotów. To widać z oczu. Można też zapytać narzezonej na którą donosił w czasie Stanu Wojennego. Ona najlepszą cenzurkę mu wystawiła. Jak patrzymy na głowę, twarz, oczy, włosy, nos, uszy itd... to nigdy mózgu nie widać. A przecież do tego mózg trzeba mieć, żeby go uwidzieć. Ale są i na to metody. Wystarczy posłuchać co dany delikwent mówi. Zazwyczaj nekrofil mówi o nekrofilii.
Floyd / 2010-07-22 10:59 / Tysiącznik na forum
Miły kraj ta Polska, tylko takie zabawy w wojenki na słówka. Mam nadzieję, że nie skończy się na koktajlach Mołotowa.
dgen / 2010-07-22 10:58 / Tysiącznik na forum
"Nie mamy już niczego więcej do przekazania. Wszystko, co można było przekazać, zostało przekazane" - powiedział wicepremier Siergiej Iwanow, pytany o dokumenty z rosyjskiego śledztwa ws. katastrofy pod Smoleńskiem.

Rzecznik Prokuratury Generalnej prok. Mateusz Martyniuk powiedział, że w perspektywie kilku tygodni polska prokuratura powinna otrzymać z Rosji pięć-sześć tomów akt. Dotąd strona rosyjska przekazała 6 tomów akt - 1300 kart. Polska strona oczekuje m.in. na protokoły z sekcji zwłok ofiar katastrofy. Do tej pory prokuratura polska dysponuje jedynie protokołem z sekcji prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-22 10:39
Nie bardzo też rozumiem, jak poseł może nawet żartem składać taką propozycję dotyczącą przewodniczącego innej partii. To oczywsite CHAMSTWO I BRAK ELEMENTARNEJ KULTURY I POSZANOWANIA. Po zarzutach które są poniżej przytoczone dziwi mnie że taki człowiek ma w sobie tyle nienawiści.

Ja mam propozycję dla Pana Niesołowskiego - jak Pan odejdzie z życia politycznego i PO to będę Panu płacił pensje do końca Pana życia. Szczegóły do ustalenia bo nie chcę aby wszystcy wiedzieli ile Pan dostanie :))))
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-22 10:34
Cytat z Pana Posła Niesołowskiego z wywiadu z Panem Palikotem:

Newsweek: Ale już dziś popierający PiS literat Marcin Wolski woła do krytyków prezydenta: "Na kolana łajdaki". A wasz minister Władysław Bartoszewski opowiada, że Jarosław Kaczyński uprawia nekrofilię. Podobnie mówi Stefan Niesiołowski.

Janusz Palikot: To znaczy, że niektórzy ludzie nie zrozumieli tego, co się stało. Wciąż jest w nich zacietrzewienie polityczne i ideowe. Nie zrozumieli, że ta tragedia daje nam szansę, abyśmy byli inni. Z czysto ludzkiego punktu widzenia źle się stało. Nie powinni używać takiego języka. Mam nadzieję, że nawet jeśli ktoś powiedział coś takiego, jest w stanie się wycofać.
Newsweek: Ale już dziś popierający PiS literat Marcin Wolski woła do krytyków prezydenta: "Na kolana łajdaki". A wasz minister Władysław Bartoszewski opowiada, że Jarosław Kaczyński uprawia nekrofilię. Podobnie mówi Stefan Niesiołowski.
Janusz Palikot: To znaczy, że niektórzy ludzie nie zrozumieli tego, co się stało. Wciąż jest w nich zacietrzewienie polityczne i ideowe. Nie zrozumieli, że ta tragedia daje nam szansę, abyśmy byli inni. Z czysto ludzkiego punktu widzenia źle się stało. Nie powinni używać takiego języka. Mam nadzieję, że nawet jeśli ktoś powiedział coś takiego, jest w stanie się wycofać.
Newsweek: Ale już dziś popierający PiS literat Marcin Wolski woła do krytyków prezydenta: "Na kolana łajdaki". A wasz minister Władysław Bartoszewski opowiada, że Jarosław Kaczyński uprawia nekrofilię. Podobnie mówi Stefan Niesiołowski.
Janusz Palikot: To znaczy, że niektórzy ludzie nie zrozumieli tego, co się stało. Wciąż jest w nich zacietrzewienie polityczne i ideowe. Nie zrozumieli, że ta tragedia daje nam szansę, abyśmy byli inni. Z czysto ludzkiego punktu widzenia źle się stało. Nie powinni używać takiego języka. Mam nadzieję, że nawet jeśli ktoś powiedział coś takiego, jest w stanie się wycofać.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-22 10:11
Muchołap zawsze wie co powiedzieć. Wielka szkoda, że w peło nie ma więcej takich jak on. Pozostaje zadowolić się jemu podobnymi Kutzem, Nowakiem, Komorowskim, Bartoszewskim i tym z Biłgoraja.
a PISowi spada / 91.198.179.* / 2010-07-22 10:22
Akurat Bartoszewski to autorytet szanowany na całym świecie. A to że nie jest po Waszej stronie to mnie nie dziwi - nie jest idiotą.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-22 14:46
Mało mnie obchodzi komu spada. Profesor Bartoszewski, a raczej Bydłoszewski bez słowa profesor (ponieważ trudno być profesorem nie mając tytułu magistra) może być szanowany nawet w Korei Północnej. Osobiście nie będę szanował człowieka, który nazywa innych bydłem, z pobudek politycznych wyzywa od nekrofilów i pedofilów osoby w żałobie.
Czuję do niego pogardę podobnie do innych polityków peło.
gała / 213.25.65.* / 2010-07-22 12:55
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
sisley / 88.220.44.* / 2010-07-22 10:51
Każdy ma takie autorytety na jakie zasługuje i jakie mu odpowiadają. Nie dla wszystkich Pan Bartoszewski jest autorytetem. Dla mnie był autorytetem ale już nie jest. Nie jest również profesorem. Jest to dla mnie przykre bo ten człowiek miał bardzo trudne okresy w swoim życiu. Powinien jednak dziękować za długie życie i dobre zdrowie.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-22 10:44
Bartoszewski jest szanowany? - chyba po w Berlinie i Moskwie - tak dobrze bronił ich interesów w Polsce. Pisz za siebie. Np: Szanuję Bartoszewskiego. Sprawę WYPĘDZONY w Niemczech pokpił z kretesem.
krotochwila / 213.25.65.* / 2010-07-22 12:53
Słusznie. Bartoszewski wszem i wobec swoimi wypowiedziami potwierdza daleko posuniętą demencję starczą. Jedno tylko pamięta, że interesy Polski zawsze sprzeczne są z interesami Żydów i o te drugie walczy. Niesiołowski? A kto to jest Niesiołowski?
sceptyk / 2010-07-22 15:57 / Tysiącznik na forum

Niesiołowski? A kto to jest Niesiołowski?

Niesieołowski to Myszkiewicz.
bogi / 83.15.214.* / 2010-07-22 10:05
Co to za wypowiedź panie marszałku. Pan Palikot nie jest, żadnym zakładnikiem do wymiany za kogoś tam innego, jak szpiegów na lotnisku w Wiedniu. Jeżeli PiS wyrzuci jakiegoś dekownika i donosiciela w stanie wojennym, to niczym nie daje Panu prawa do usuwania Pana Palikota.
a PISowi spada / 91.198.179.* / 2010-07-22 09:59
Normalnie to bym powiedział:
Tylko nie Kaczyńskiego!!!! On jest gwarancją sukcesu tych co są "po tamtej stronie"!

Na szczęście Niesiołowski wie, że to niewykonalne...:-)

Najnowsze wpisy