Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Nowa forma wspolpracy ze e-sklepami - Dropshiping

Nowa forma wspolpracy ze e-sklepami - Dropshiping

webroot / 83.27.2.* / 2010-01-07 12:51
Witajcie.

Jeżeli posiadacie sklep online z zabawkami, elektroniką, art komputerowaymi , gadzetami etc. Chcielibyście powiększyć swój asortyment o zabawki oraz modele zdalnie sterowane, a nie chcecie inwestować w towar lub budować własnego zaplecza magazynowo towarowego to mamy dla was idealne rozwiązanie.

*Oferta dotyczy również nowo powstałych sklepów internetowych.

Firma Nitrotek lider branży modelarsko-zabawkarskiej jako pierwsza w Polsce uruchamia platforme "Dropshipingową" (czyt. Dropszipingową). Dropship polega na wysyłce towaru bezpośrednio do waszego klienta z naszego magazynu, dopiero w momencie sprzedazy towaru na stronie www waszego sklepu internetowego.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musicie mrozić pieniędzy w towarze ani budować własnego zaplecza magazynowego.
Dropship to nie tylko oszczędność pieniędzy ale również cennego czasu, który musielibyście przeznaczyć na zapakowanie towaru i jego wysyłkę.

Wszystkie Zabawki rc oraz modele rc bedą wysłane w dobrej jakości kartonach. Na wasze życzenie do paczek dołożymy materiały reklamowe waszej firmy, lub paczkę zakleimy waszą firmową taśmą. (Wszystkie materiały reklamowe muszą byc dostarczone w formie papierowej do naszego magazynu, podobnie taśmy firmowe)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym asortymencie koniecznie odwiedź naszą stronę www.
By uzyskać wiecej informacji o dropshipingowym modelu sprzedaży koniecznie napisz do nas maila,zadzwon lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem forum. (wiadomość prywatna)

info @ nitrotek.pl
+48 71 3736404
http://www.nitrotek.pl

Pozdrawiamy
Zespół NitroTek.pl

Najnowsze wpisy