Forum Forum ubezpieczeńNa życie

nowa polisa cu, perspektywa

nowa polisa cu, perspektywa

nieświadoma / 195.114.162.* / 2009-01-30 15:49
Czy ktoś się na tym zna? CU chce zamienić moją wieloletnią polisę na życie, na ofertę specjalną, nowa perspektywa. Czy ktoś o niej słyszał? Dla mnie ten język jest nie do przebrnięcia, czytam i czytam ale nie rozumiem najwłaściwszej rzeczy, czy stracę czy zyskam, mam poważne wątpliwości, muszę podjąc decyzję i to szybko, bo ta oferta jest ograniczona czasowo, i może przepaść lepsza opcja. Dzięki za pomoc.
Chodzi mi o niezależną opinię (oprócz opinii mojego agenta) i nie zamierzam zmieniać funduszu.
Wyświetlaj:
Arsen Lippen / 46.113.145.* / 2010-12-02 14:15
Twój nick "nieświadoma" jest tu widze na miejscu niestety nie tylko ty masz na ten temat wiedzy. Krótko rzecz ujmując jeśli sie zgodzisz na NOWĄ PERSPEKTYWE do staniesz przez kolejne dwa lata dodatkowy bonus w postaci prowizji którą ci zabiora to znaczy Aviva skasuje twoje składki nawet do 80% tego co wpłacasz. ODRADZAM nie podpisuj
Tzw LEPSZA OPCJA to niech sobie ją w butywsadzą będą wyżsi ! Nie daj sie oszukac i pogoń dziadów! PRAW CZŁOWIEKA MOŻNA SIĘ NIE TRZYMAC ALE PRAWA MATEMATYKI nie da się zastąpić głupim gadaniem agenta. Po raz drugi szuka prowizji i tyle. Na codzień ludzie pytaja mnie pod katem prawnym co z tym da sie zrobić PO tylu latach ? Doradzam zostawić ochrone - zmodyfikować dotychczasową forme umowy . Dzisiaj za 500 zl za rok możesz miec 100 000 Sumy ubezpieczenia w poważnych firmach ALE Z PIENIĘDZMI NA PRZYSZLOŚĆ U C I E K A J. Doodatkowe informacje możesz otrzymac na stronach rządowych KNF jak nie znajdziesz zadzwon lub wyślij sms 607 765 643. ARSEN LIPPEN
oborowy / 79.185.110.* / 2010-12-20 13:29
Nawet ARSEN LIPEN rozszyfrowuje Nowa perspektywę
lezdrub / 79.186.116.* / 2009-01-30 16:40
Co to znaczy,ze może przepaść lepsza opcja.

Czyli. co na innych warunkach niż te zawarte w OWU??

Co ta korzystna opcja ma ci dawać??

W owu nowa perspektywa klient placi haracz przez pierwsze dwa lata nawet do 80% w zależności od wieku.
Może to o ten haracz chodzi,że ci nie naliczą.
Malo napisaaś konkretów.
Nie wiadomo jaki produkt masz obecnie. Ile placisz. Jaką masz ochronę
Produkt nowa perspektywa jest podobny do ubezpieczeenia Uniwersalnego plus oraz do starej perspektywy.

Zadzwoń pod tel 600 942 367 powstaram sie doradzić.
nieświadoma / 195.114.162.* / 2009-01-30 16:55
ta lepsza opcja to właśnie ta perspektywa, kiedy nie zmieszczę się w czasie to zostaję w starym Funduszu Gwarantowanym Plus

Najnowsze wpisy