Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Nowy kurs inwestowania na giełdzie

Nowy kurs inwestowania na giełdzie

prezes87 / 82.204.102.* / 2011-03-06 10:16
W ubiegłym roku 355 osób z 403 zapisanych podwoiło zainwestowaną sumę. Jedna osoba dzięki wiedzy zawartej w tym kursie zarobiła 17,500 zł po zainwestowaniu tylko 1,500 zł na początku roku. Uczymy grać na giełdzie, jednak nie gramy na polskiej giełdzie na którym jedyne co można zarobić to drobne na waciki. Na niemieckim DAX można nawet zarobić więcej inwestując mniej niż na polskim WIG. Od 7 lat z sukcesami inwestuję na giełdzie. Posiadam certyfikat CFA Level 2 i studiuję inwestycje i finanse na Rotterdam School of Management. Kurs jest bezpłatny. Zapraszam!

jakgracnagieldzie.wordpress.com
Wyświetlaj:
pikczer / 188.146.162.* / 2019-08-15 08:08
Hmm… na XTB macie szkolenia, webinary, analitykę, dostęp do dema, wielu rynków i opiekuna. Naprawdę większej ilości materiałów tutaj nie potrzebujecie. Żeby uzyskać to, czego chcecie, musicie zwrócić uwagę na wiele szczegółów, ale przede wszystkim poświęcić się rozwojowi. Tylko takim sposobem możecie rzeczywiście zrealizować cele, bo niestety nie ma szans, żeby te efekty przyszły od razu.
msz_bossa / 2012-03-24 18:23
Nic nie uczy lepiej niż sam rynek. Polecam również lekturę następujących pozycji: Elder- Zawód Inwestor Giełdowy. Murphy- Analiza Techniczna Rynków Finansowych. Plummer- Psychologia Rynków Finansowych. Następnie praktyka. Sukcesów życzę.

Pozdrawiam.
MSZ.
Akumuluj24_pl / 79.185.62.* / 2012-03-23 14:32
W zasadzie to niepotrzebne są nam zadne kursy,skoro można poczytać dobra i fachową literaturę na ten temat. Odsyłam do księgarni giełdowej i pozycji "Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie II rozszerzone".
rubenso / 212.96.244.* / 2012-09-18 13:44
Ja przechodziłem jedynie, albo aż przez szkolenie w Maximus Trading. To ono przygotowało mnie do pracy w zawodzie i mam powody do zadowolenia. Generalnie to co udało mi się uzyskać pozytywnie mnie zaskakuje. Fakt, że w pierwszym miesiącu zarobiłem ponad 2 tysiące to jedno, ale imponuje mi szczególnie to jak szybko udało mi się osiągnąć taki poziom. Wy również możecie obrać ten sam kierunek ;-)
msz_bossa / 2012-03-24 18:22
Nic nie uczy lepiej niż sam rynek. Polecam również lekturę następujących pozycji: Elder- Zawód Inwestor Giełdowy. Murphy- Analiza Techniczna Rynków Finansowych. Plummer- Psychologia Rynków Finansowych. Następnie praktyka. Sukcesów życzę.

Pozdrawiam.
MSZ.
xxxxxl / 217.113.228.* / 2011-03-09 19:18
jak mozna pisac takie głupoty
mbielu / 2011-03-09 16:40 / Bywalec forum
Witam,
Co do gry na giełdzie i inwestowania to najwazniejsze jest to aby dobrze poznac sprawe z
którą bedziemy mieli do czynienia GIEŁDĘ i cały mechanizm rynków kapitałowych. Ja na
poczatku grałem bez wiedzy licząc na łud szczescia i nawet dobrze mi szło ale na dłuższą
metę jestem w plecy, bo bez wiedzy daleko nie zajedziesz... Najważniejsze to wiedza
dlatego polecam publikacje które zblizyły mi temat, jest to naprawde nie wielki wydatek,
który moze zwrócic sie tysiąckrotnie w ciagu niedługiego czasu. Wystarczy skopiowac linki
i wkleić do swojej przegladarki. Miłej lektury:

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do zagadnienia związanego z inwestycjami:

http://skuteczne-inwestowanie.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Pozdrawiam
bielu
victorO / 89.228.234.* / 2012-03-18 10:58
a ja tam jestem za indywidualnymi szkoleniami inwestorskimi. http://mpac.pl/index.php/Oferta-szkolen Wydaje mi sie że podczas takich "korepetycji" można sporo wyciągnąć niż z grupowych. Gdybym był początkujący myślałbym w pierwszej kolejności o czymś takim.
Lian / 2011-03-09 20:55 / portfel
po pewnym czasie człek uodparnia się na takie "zaczepki" :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy