Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obietnice przedwyborcze. Realizacja pomysłów głównych partii politycznych to niższe emerytury

Obietnice przedwyborcze. Realizacja pomysłów głównych partii politycznych to niższe emerytury

Wyświetlaj:
rambostb / 94.40.12.* / 2015-09-16 20:06
Skomentujemy to słowami kolędy,,cuda,cuda ogłaszają...""
hestia / 79.186.125.* / 2015-09-16 19:59
ktoś wspomniał o radach nadzorczych, to prawda za nasze pieniądze fundują sobie luksusowe wycieczki z żonani i kochankami, miesięczne po całych USA! gdzie są media? wścibscy dziennikarze, czyżby te wieści do nich nie docierały? Czy razem są z tymi złodziejami?
J.LUBLIN / 5.172.247.* / 2015-09-16 19:58
Wtedy niech sobie ujmą i Agentom tego typu jak TOMEK.... tak takkkk
ryś52W / 89.75.118.* / 2015-09-16 19:47
Zamknęli nasze zaklady i oddali obcym to i zyski idą za granice więc co mówić o wyższych emeryturach do tego rosnące a jest ich dużo pociechy 18 pierwszych klas w Warszawie gdzie znajdzie pracę ? za granicą i tam będą pracować na ich emerytury ?
zoz43500 / 79.186.125.* / 2015-09-16 19:37
oczywiście jestem za obniżeniem emerytur nawet tych dotychczasowych ale tym którym powinno się obniżyć, złodziejom, którzy przez lata robili sobie kasę kosztem naszych spracowanych garbów. Czekam na to z niecierpliwością.
skarbonka2957 / 79.186.125.* / 2015-09-16 19:32
bardzo mnie ten tytuł artykułu uradował, że emerytury będą obniżone, ale należy dodać tę najważniejszą część zdania:...obniżone tym co otrzymują emeryturę powyżej 3500zł, ponieważ taki powinien być ustalony limit wysokości emerytur od 2000zł do 3500zł wówczas zniknęłyby kominy i byłaby normalność w kraju. Przy wprowadzaniu takich zmian wielkość składek należy pominąć bo ci co mają lub oczekują emerytury po 7,8,9,10 i więcej tysięcy złotych i tak sami na te składki nie zapracowali, więc krzywda im się nie stanie i nie jest to też żadną niesprawiedliwością społeczną. Od dawna społeczeństwo che żeby tak było z emeryturami ale też i wynagrodzeniami oczywiści,że różnice będą ale nie w wynagrodzeniu 1200zł i 700.000zł bo są i tacy co dostają tyle co miesiąc
bronkobus / 87.99.108.* / 2015-09-16 19:07
Wielkość emerytur zależy od tzw. składek ktoś może pracować 40 lat po czym jego emerytura bedzie minimalny a w drufa strone pracowac np 25 lat i miec wysoką emeryture
polo666 / 217.80.39.* / 2015-09-16 18:33
BĘDZIE KOMU ZABRAĆ PO ZA BARDZO SIĘ OBŁOWIŁO
isia / 164.126.9.* / 2015-09-16 18:11
Wysokość emerytury zależy przede wszystkim od wysokości wynagrodzenia. Lata pracy mają jakiś wpływ, ale nie taki jak zarobki. Jeżeli większość społeczeństwa ma dziadowskie wynagrodzenia albo umowy śmieciowe, to nie łudźmy się, ze po przepracowaniu kilku lat dłużej ich emerytury będą wysokie. Zmienić zasady wynagradzania, bo w przeciwnym razie będziemy społeczeństwem starych, zniedołężniałych i biednych ludzi. Nie będzie też z czego tych ludzi wspierać. Szuka się pieniędzy wśród rodzin tych biednych starych, a gdzie są pieniądze tych starych za tyle lat pracy, że nie stać ich na starość, żeby siebie utrzymać. Kto te pieniądze przejadł. Jak można obciążać młodych ludzi na dorobku. Ludzie ci zamiast żyć i dbać o własne dzieci, mieszkania często muszą ponosić koszty błędów naszych polityków i tych co przeżali pieniądze z pracy ich rodziców . Nigdy do tego nie dopuszczę mając świadomość co mogę zgotować moim dzieciom. W odpowiednim czasie będę wiedziała co zrobić. Nikt nie bedzie robił ze mnie żebraka, a moim dzieciom, (którzy w tym kraju i tak nie mają lekko) nikt nie będzie dokładał zobowiązań finansowych.
eqtrht / 37.47.43.* / 2015-09-16 17:58
PO zachowało się jak złodziej w sklepie 1. podwyższyło wiek emerytalny 2. przywłaszczyło nasze składki z OFE. Ja swoje OFE podam do sądu o emeryturę z nimi podpisałem umowę i od nich należy mi się emerytura. Nie podpisywałem umowy z p. Kopacz
wściekła / 46.175.229.* / 2015-09-16 17:54
a szlag by ich wszystkich jasny trafił obłudników i złodziei a kto będzie wywoził smieci i sprzatał klatki schodowe bo i tacy ludzie muszą być bo inaczej zginiemy z brudu i gnoju siedemdziesięciolatek takich rzeczy nie ogarnie ,za dużo nas roczników lat pięćdziesiatych to kurna dosypcie nam czegoś do pieczywa abyśmy mogli odejść bezboleśnie i my i wy będziecie mieli spokój nie będzie potrzeby wypłacać tak ciężko zapracowanych emerytur ,pracy nie dajecie po pięćdziesiątce a emerytury też więc zdychaj człowieku ,nienawidzę tego kraju w którym się urodziłam!!!!!!!!!!!
roobol / 89.68.125.* / 2015-09-16 17:35
I znowu straszą ...zamiast tego niech rządzący beztalencie skupią się na tworzeniu PRODUKCYJNYCH miejsc pracy a nie zwiększaniu biurowych etatów .Obywateli szlag trafia jak widzą ile jest rozsianych po kraju pozamykanych biur poselskich ,za utrzymanie których płacą PODATNICY . Sami z przywilejów nie zrezygnują , a nam karzą z.....lać do 67 .
xxx573 / 83.4.33.* / 2015-09-16 17:29
Jak osiągniemy wiek emerytalny (jaki jeszcze nie wiadomo), to należy popełnić przestępstwo i iść na wikt państwowy (w zasadzie naszą), czyli do ciupy. Tam stawka dzienna na więźnia jest większa jak w szpitalu. Muszą o nas zadbać, nakarmić, umyć, wyprowadzić na spacer, poleczyć. Wszystkie grupy uprzywilejowane będą się nami musiały opiekować skoro teraz na ich wcześniejszą emeryturę pracujemy. Bo z emerytury, którą nam szykują to i pod mostem trudno będzie wyżyć.
njfk / 62.244.152.* / 2015-09-16 17:21
Do kogo macie pretensje, miejcie do polityków PO i PSL i do tych osłów co na nich głosowali.

Najnowsze wpisy