Forum Forum podatkoweInne

Od niedzieli wyższa akcyza na papierosy

Od niedzieli wyższa akcyza na papierosy

nizki / .* / 2005-01-14 18:01
Komentarze do wiadomości: Od niedzieli wyższa akcyza na papierosy.
Wyświetlaj:
Użytkownik / .* / 2005-04-04 00:04
Akcyzą w uczciwych gdyż minister nieudolny. Paranoja, irytacja. Na oszustów to są organy ścigania a nie akcyza w tym przypadku. A gdzie ochrona środowiska i poniesione koszty instalacji urzadzeń. To jakieś lobby zadziałało, moze węglowe albo lobby piecy na grys i grysu. To chore państwo. Dziwię się, że Pan Premier pozwala Panu Ne... na takie bzdury.To szalony pomysł.
Misza / .* / 2005-01-21 20:35
Trudno w to uwierzyć, że podajecie tak absurdalne idee. Jeżeli ktoś chce palić to może i basta, a cena powinna być regulowana na rynku, a nie odgórnie przez jakiś złodzieji. A propo trucia, proszę chodzić do takich miejsc, gdzie się nie pali, sądzę że z czasem pow
ala janosz / .* / 2005-03-14 17:41
bardzo dobrze niech bedzie mniej palaczy jak oni nie potrafią zucic paleniia to panstwo niech to zrobi..................................
moral / .* / 2005-01-17 19:07
czy papierosy to grzech??
wolnyoddymu / .* / 2005-01-25 23:48
pewnie że grzech i to jaki.... :)
patrzący z boku / .* / 2005-01-16 22:16
Państwo nigdy nie zrezygnuje z dochodów akcyzowych - podniesienie ich do poziomu nie akceptowalnego przez społeczeństwo spowodowało by szkody a zdrugiej strony przemyt - zasada palimy i płacimy - to że państwo dba o zdrowie społeczeństwa to mit i propaganda
SMYK / .* / 2005-01-21 21:50
Czego pan chcesz? Dzieci rodzi się jak na lekarstwo, ludzie coraz więcej z goryczy palą to i więcej chorują, a służba zdrowia..... też chora. ZUS tak się z przepychu rozrósł .....i jest śmiertelnie chory. To i narodu przez wcześniejsze zejścia ubywa. A jak będzie mniej narodu to w Brukseli obetną nam liczbę eurodeputowanych. Więc może większa akcyza na papierosy jest odpowiednim lekarstwem?
SMYK / .* / 2005-01-21 21:55
Dodam, że jestem nie palącym i tak jak pan patrzącym się z boku.
chyrny / .* / 2005-01-16 18:57
Fajki sa w pytkę. Są warte zdrowia, a nawet życia. Ponadto jako zaletę należy uznać fakt, iż smoła osadzająca się na wewnętrznych ściankach płuc tworzy dodatkową przeciwbakteryjną warstwę ochronną . Mimo tego zgadzam się z przedmówcą w 100%.
kisieleq / .* / 2005-01-15 19:56
no szkoda wilka ze ktos bedzie mi mowil czy ja mam palic czy nie !!!!! podobno kazdy czlowiek jest wolny i moze robic co mu sie podoba wiec nie rozumie takiej wypowiedzi jak ta ponizej jak mam ochote sie truc to sie truje i robie to sam wiec moze pochwal sie co ty robisz to moze podniesiemy akcyze na to - ciekaw jestem jak bys na to zareagowal !!!!!!!!
nizki / .* / 2005-01-14 18:01
Papierosy, jako główną przyczyną chorób i zgonów w Polsce - a więc jedną z głównych pozycji kosztowych w służbie zdrowia, powinno się albo zdelegalizować, albo obłożyć taką akcyzą, żeby palacze sami przestali je kupować
j?s / .* / 2005-01-17 09:25
Jestem jak najbardziej za! Poza tym palacze w ogóle nie zastanwiaja sie nad tym, jak bardzo niszczą zdrowie nas: niepalących. Czasem, nawet w miejscach publicznych, dosłownie nie ma czym oddychać. I tylko słychać jakieś "charczenie" i przerażliwy kaszel gdzieś za plecami.Może gdyby nie było ich stać na kupowanie papierosów, to byliby zdrowsi i oni i my.

Najnowsze wpisy