Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
Typowy Polak / 79.191.221.* / 2013-08-29 19:28
Bardzo dobrze panu powiedział pan Nigel Ferage. Moim zdaniem, skoro pan sobie nie radzi, nie powininen pan WOGÓLE zajmować stanowiska premiera. Jest pan dla polski bezużyteczny, tylko pan pogarsza sprawę i chce pan napchać kabzę. Szkoda, że zwyczajni ludzie nie mogą tknąć polików, bo na pewno by miał pan nie raz czy dwa obity ryj i w końcu zrozumiałby pan o co chodzi. Życzę panu, żeby wyleciał pan [...] z polityki i nie przeszkadzał więcej w rozwoju polski. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Edward012 / 212.23.103.* / 2013-06-30 01:04
Panie premierze,proszę przejechać się drogą B 22 pomiędzy Jastrowiem a Człuchowem,poczuj Pan moc swojej straży wjejskiej.Tą drogą podróżuje z pracy do domu i z powrotem,i tylko na tej drodze płacę mandaty za szybkość.Muślę że poltyka pana jest skuteczna,żeby odstraszyć rodaków od sfojej ojczyzny,właśnie zastanawiam się nad stałym zamieszkaniem za granicą,i tam płacić podatki.
kkkkkkkkkk / 194.242.104.* / 2013-06-05 21:24
Panie Tusk jak się Pan Boga nie boisz jak się Pan ludzi nie wstydzisz .Pamiętaj Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy .Opamiętaj się puki czas.
edyt lipiec / 89.73.249.* / 2013-05-25 21:26
z wyrazami szacunku dla pana cieszkiej pracy z tyloma osobami na nie i co ja z tego bede mial.doswiadczam tego samego.dostalam warszawa wola mieszkanie do remotu adm nowolipki 16 zdg bema70 .niestety niemoge przy okopowej 25a m 21 zamieszkaci bo jestem odrzucona.edyta lipiec wola obozowa 64 m 22
polka szukająca pracy / 87.64.56.* / 2014-01-31 16:40
Zanim jeszcze rzadzicie to kradnijcie, bo potem to juz tylko sprawiedliwość..
G.Klapczynska / 83.23.19.* / 2013-05-23 20:36
Szanowny Panie Premierze zrób pan porządek z bzdurnymi ,zasadami oraz z poniżaniem
ludzi w Bydgoszczy .Komentarze które robią
krzywde !

Z wyrazami szacunku .
G.Klapczynska .
Bydgoszcz .
ul; Mazowiecka 24/4
Proca / 83.13.249.* / 2013-05-16 12:57
Jestem O.N. /amputacja prawej nogi /Skonczyłem studia kilka podyplomowek,mam zaawansowany przewo doktorski/ ekonokika- budownictwo- zarzadzanie zasobami mieszkaniowymi /.Ciebie Premierze poznałem na basenie w Łukowie / dawne lata /.Gdy zabiegałes o władze i poparcie przyczyniłem sie co najmniej do 200 - 300 głosow ,ktore dostałes z Siedlec i okolicy.Dlaczego ? Obiecałes zniesc pułapke rentowa.Nic z tego nie wyszło, a dla nas jest to b. wazne.Koszt protezy dzisaj to 20000-30000 zł.Dofinansowanie od czasow Jaruzelskiego jest niezmienne i wynosi 1200zł,raz na 3 lata/Arłukowicz -dran jest temu winien /.Dorobic do renty nie dajesz poprzez gnebienie Nas podatkiem progresywnym.Jesli dorobie do renty powyzej 980 zł to w nagrode Twój Hycel Kosiniak-kamien zabierze mi 50% RENTY,JESLI DOROBIE PONAD 1568 ZŁ, TO hYCEL k-kAMIEN ZABIERZE MI CAŁA RENTE.tAKIE JEST NASZE ZYCIE W TROIM DYSKRYMINUJACYM NAS AMPUTANTOW KRAJU.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Józef / 91.226.236.* / 2013-05-16 11:26
Panie premierze zrób pan porządek z zarobkami w administracji państwowej z weryfikuj zatrudnienie a pieniądze się znajdą,pracujących emerytów na emeryture a zmniejszy się bezrobocie,kasy fiskalne dla wszystkich,służba zdrowia[system]niemiecki i będzie O.K
100286 / 83.20.92.* / 2013-05-06 09:50
PROSZE SAMEMU POZYC ZA MINIMALNA SREDNIA JESLI PAN TO CZYTA!I ZAJAC SIE CZYMS INNYM BO PAŃSKA POLITYKA TO DNO .CZEMU SWOICH WYPŁAT NIE OBNIZYCIE TYLKO ZABIERACIE LUDZIOM KAZDA POMOC?
irena930 / 82.160.249.* / 2013-04-16 10:09
nie wstydzi się pan panie TUSK żeby dzieci z cukrzycą nie dostawały ani złotówki na leki bo jeśli dostają orzeczenie o stopniu lekkim to już nic im się nie należy co z pana za człowiek nie interesóje pana że rodziny wielodzietne żyją w nędzy pan tylko dóżo mówi ale nic nie robi.
sikoreks75 / 78.10.110.* / 2013-03-25 23:03
premierze! proszę mi wytłumaczyć o co tu chodzi, Stokłosa dostał poręczenia majątkowego 5 ml zł a taki pan KLUSKA PARĘ LAT TEMU , KTÓRY ZOSTAŁ OSZUKANY PRZEZ FISKUSA DOSTAŁ 8MLN ZŁ PORĘCZENIA!!!!!!!!! STOKŁOSA TO OSZUST, BANDYTA I ŁAPÓWKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!BOJĘ SIĘ O SWÓJ INTERES , BO IM BARDZIEJ JESTEM UCZCIWY TYM BARDZIEJ JESTEM SŁABY! CHCE MI SIĘ ŻYGAĆ NA TO WSZYSTKO!
michal z radomska / 31.61.129.* / 2013-03-17 15:52
panie premierze chcialbym w nieoficjalnej roli przedstawic zycie 27 latka z 2 dzieci ,wstyd dla rzadu i kaczynkiego z jego fanaberjami ale problem jest gdzie indziej niz wy szukacie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
poiekun i mąż / 164.126.203.* / 2013-02-23 11:26
Od 5 lat opiekuje się żoną z porażeniem czterokończynowym,od roku udało mi się wyprosić zasiłek opiekuńczy.Jaka była radość 520 zł ale wreszcie mogliśmy dobrać kredyt na operacje.(25000)zł na 8 lat.Operacje się udała teraz tylko REHABILITACJA.Żona ma rente po zmarłej mamie więc dochód niewiele przekracza kryterium jakie wprowadził nasz RZĄD.Do tej pory po opłaceniu wszystkich zobowiązań zostawało niespełna 200zł na życie(wegetacje) niewiele ale przy pomocy opieki i karitasu dawaliśmy radę.Nie trzeba wiele byle było by co jeść .Dzisiaj dowiedziałem się że przyznany mi zasiłek rok temu na stałe będzie mi zabrany......................................
Zamiast zabierać zasiłek wolał bym żeby PAN DONALD TUSK I PAN KOMOROWSKI ZASTRZELILI NAS PO PROSTU TAK JAK TO ROBIŁ HITLER
BO NIE MUSIELI BYŚMY SIĘ DŁUŻEJ MĘCZYĆ W NASZYM PIĘKNYM KRAJU ALE MOŻE ZA TEN POST ZAMKNĄ NAS TO CHOCIAŻ O WICHT I OPIERUNEK NIE BĘDZIEMY SIĘ MARTWIĆ.........BOŻE TY WIDZISZ I NIE GRZMISZ !!!!!!!!!!!!!!!Oszczędzają i łatają dzióry kosztem najsłabszych a sobie premie przyznają.
A potem sie dziwią że ludzie z bąbami do nich przychodzą,ONI SAMI NAS DO TAKICH ŻECZY ZMUSZAJĄ. CZY NAPRAWDE NIE MA NIKOGO KTO MOŻE NAM POMUC> DLACZEGO TELEWIZJA NP PYTANIE NA ŚNIADANIE NIE ZAJMIE SIĘ NAJBARDZIEJ POKRZYWDZONYMI LUDZMI PRZEZ POLSKE I JEJ RZĄDY.LUDZIE POMÓŻCIE TRZEBA W JAKIMŚ TRYBIE NATYCHMIASTOWYM POWOŁAĆ NOWY RZĄD> DZIADEK TUSKA W WERMACHCIE A TERAZ WNUCZEK WYELIMINUJE NAJSŁABSZE OGNIWA W KRAJU CZYLI OSOBY KALEKIE I ICH RODZINY TO W TEN SPOSÓB ULEPSZA SIĘ KRAJ>I TO WSZYSTKO W IMIE PRAWA.MIAŁ BYĆ KONIEC ŚWIATA I JEST ALE DLA BIEDNYCH I SŁABYCH LUDZI.JESZCZE DO TEGO OGŁASZA ROK LUDZI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RACZEJ ROK WYKAŃCZANIA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
aniulek28 / 37.30.41.* / 2013-02-19 00:13
Panie Premierze pomóżcie wsią i małym miasteczką,bo jest bieda, gdzie co drugi zarabia najniższa krajowa lub jest bezrobotny.A ten co ma szanse ucieka z Polski i za granicą odnajduje szczęście i zarabia! za wykonywaną prace godziwe pieniądze i jeszcze go szanują!Polak w Polsce niedługo nie będzie miał znajomych,rodziny,męża,żony bo wszystko ucieka z tej biedy za granice,jest to przykre i bolesne.Najgorsze jest to jak np.mąż,ojciec dzieci wyjeżdża za granice, na tułaczke,i pracuje po pare miesięcy z dala od domu od żony,od dzieci,znajomych,pełen wyżeczen by zarobić lepsze pieniądze(bo w Polsce uczciwie dobrych pieniedzy nie da się zarobić)to jeszcze dobrze jak mu sie tam powiedzie bo róznie bywa,może mu sie powinąć noga i wruci z niczym i jeszcze z większym długiem na karku(ale prubował
)ale częsiej bywa tak że wracaja do Polski i mają za co GODNIE żyć,utrzymać rodzine,dzieci a u nas mało dzieci sie rodzi dlaczego? to pytanie kieruje do Pana Premiera.Bo mieć wiecej dzieci,niż jedno, trzeba mieć je za co wychować(a może żebrać w opiece społecznej jak większość?) i utrzymać,że o mieszkaniach juz nie wspomne,i jak to zrobić gdy męża ,żony (lub) nie ma bo jest za granicą.Pozdrawiam
dzozefs / 2013-02-18 10:23
nabijanie odslon na stornie premiera bylo potrzebne? Jakies statystyki czy co? Do roboty by sie wzial a nie strone promowac swoja... zal i zgrzytanie zebow. Mowie to tu i tera ze zle sie dzieje i to kwestia czasu... niedalekiego czasu az ludzie wyjda na ulice. A mentalnosc polaka jest taka ze napewno sie krew poleje, bedzie zle. Do tego dazy nasz Polska Rzeczpospolita...
Sandomierz / 79.189.70.* / 2013-02-17 19:05
Dlaczego totolotek jest nie sprawiedliwy według tylu milionów ludzi co puszczają pieniądze w szambo. Mam kupon który puszczam przez 20lat i cały czas numery mijają się o 2 lub 3 cyfry. Czy to jest sprawiedliwość na tyle milionów ludzi co oddają pieniądze i trafia się tylko 1 wygrana w losowaniu. To jest największe złodziejstwo w Polsce i pewnie jestem przekonany że jakbym był w tym losowaniu to nie wygrałaby 1 osoba tylko 4 albo 5 osób. Taka jest komisja w totolotku największym złodziejem. To jest jak został zniszczony Tupolew z Lechem Kaczyńskim ponieważ w momencie rozbicia samolotu przebywałem na terenie Włoch i bardzo blisko wypowiedzi Premiera Sylvio Berlusconiego. Byłem od wypowiedzi jego 1 metr to był zamach na Lecha Kaczyńskiego. Ale tej prawdy jak Sylvio nie powie dlatego ja się nie boję bo to co Jarosław Kaczyński mówi to jest prawda. Mogę podać swój numer telefonu i spotkanie w 4 oczy z Jarosławem Kaczyńskim jak z Sylvio powiedział we Włoszech że doszło do zamachu Tupolewa. To jest prawda z ust.

Najnowsze wpisy