Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
sl / 83.24.106.* / 2010-04-17 23:39
tusk wynos sie powinienes w sadzic sobie w du.....e marzenia inadzieje.bo Polska to kazdy obywatel a tenze obywatel niema mieszkan tylko banki biurowce markety i apartamenty a sluzba zdrowia przedszkola zlobki ja niezgadzam sie na ciebie jestes obludny itd
liczyrzepa / 83.27.203.* / 2010-04-15 09:04
tusk iplatforma wylali tyle jadu pod adresem Pana Prezydenta ipod adresem PIS iteraz udają że są w żałobie,a na oficjalnej stronie platformy widać ich fałszywe usmieszki
REKSSIO / 77.252.18.* / 2010-03-29 20:42
Znowu będzie lał wodę rodakom byle ci co maja mieli jeszcze więcej a ci co nie mają to żeby mieli mniej . Gdzie ta praca dla młodych która miła leżeć na ulicy ???????
egftew / 80.55.110.* / 2010-05-17 13:05
Tusk ty p**** j***** w d*********** sie szmato sprzedana za ruble. J** sie ty i putinek w dupala. Zginiesz szmato jeszcze gorsza smiercia niz kaczynski. Najlepiej jak sie powiesisz albo twoja rodzina zrobi to za ciebie k**** j*****
anty a/ polityczna / 92.72.209.* / 2010-06-27 17:18
Ludzie przecziez on tego nie czyta nie wierze a my sie irytujemy!!!!!!
Wyborami trzeba ich ukarac nic wiecej!!!!!!czytaliscie jakich wyrazen uzywa koles Tuska ten Palikot!!!!!!!!! i pytam co zrobili a nic!! przecziez powininien byc natychmiast z tej ich zaklamanej Partii wyrzucony i widzicie? mozna sie domyslac tylko a to dlaczego!!! i skoncze z tym wylewaniem J A D U pod adresem nie tylko Prezydenta szkoda i brak slow!!! no powiedz czlowieku gdzie ta praca lezy na ulicy GDZIE I NA JAKIEJ!!!!! KANCIARZE!!!!!
pipip / 89.76.5.* / 2010-07-22 21:34
przecież wybory zfałszują, nauczyli się za komuchów, zdali wielokrotnie i wzorowo. Wszystkie wybory sfałszowali, nie ma się co łudzić!!!
Stanislaw z domu stanislawa / 80.55.110.* / 2010-05-21 13:18
Tusk c******* zrob mi lodzika ,.Stachu
hittler / 78.88.78.* / 2010-12-19 10:32
tusk musi zginąć tusk robi loda putinowi polska dla polaków tusk do rosji j**** tuska
XX. / 80.50.127.* / 2010-12-26 21:39
tusk ty sie k**** nie martwisz o jutro zeby wam tak wszystkim chociaz przez troche poczuli sie jak to jest miec 900zl na reke i paliwo po ponad 5zł przez co sa produkty drozsze a ludzie nie maja co do garnka włozyc bo Polska niszczy swoich rodakow przez takich darmoziadow ktorzy nigdy nie maja dosc głosowałismy na Ciebie a okazuje sie ze jestes kolejnym darmozjadem ktory nie robi dla polski nic przepraszam okrada inne okreslenie było by za łagodne powodzie sprawa ucichła i masz to w dupie ludzie bez pomocy zostaja lecz sie
Mirosław Kamiński / 82.177.36.* / 2011-01-10 20:40
Panie Premierze może posłowie i ministrowie i włodarze Miast lub Burmistrze zaczną zarabiać po 1300 zł brutto a nie za 20.000zł netto to nie potrzeba zmniejszać emerytur ani rent,niech zobaczą jak to się żyje za tą kwotę1300.
Przepraszam że porównuje to niestety do przywódcy niesłynnego
Państwa jak Niemcy[Adolfa Hitlera] ale on żeby zlikwidować kryzys w Państwie Niemieckim wyrównał wszystkie kwoty do równych wypłat. Tylko mi się wydaje że ta nasza Polska dążyła do tego jak było przed wojną PANOWIE ŻYJĄ biedota Umiera lub dostosuje się do Panów którzy żądzą
CZYSTY BOJKOT. / 188.33.101.* / 2011-02-17 19:25
Ludzie Polacy osrajcie rzad PO, PISU, SLD i całą resztę to nic nie da że będziecie glosowali to raz na jednych to na drugich. Musicie zrozumieć że tam siedzi mafia która Polskę i polaków ma w dupie. Trzeba całkowicie zbojkotować wybory, niech świat się dowie jaki raj jest w Polsce. Najgorsze jest to że pójdą głosować kolesie partyjni, ich rodziny ,urzędasy i na końcu mocherowe berety. Dobrze ze Niemcy,Austria i Szwajcaria otwierają rynki pracy wyjedzie z milion ludzi a nierobów urzędasów trzeba będzie zwolnić. Jak to mozliwe że prezydent jakiegoś małego miasteczka zarabia 20tyś a uczciwy człowiek 1200 - złodzieje, złodzieje czas na was przyjdzie wypieprzymy was tak jak grecy zrobili.
ŻYCIORYS TUSKA / 109.243.35.* / 2011-02-28 11:08
Przypomnę fragmenty z życiorysu tego "czcigodnego laureata" ani Kaszuba, ani Polaka; ze
strony matki jest Niemcem, a jego babka do końca życia nie znała języka polskiego jak i
ten słynny dziadek z Wehrmachtu, którego faktycznie wzięli do niewoli Brytyjczycy, a jako
niby polskojęzycznego przekazali żołnierzom gen. Maczka do polskiego obozu jenieckiego.
Donald dobrze o tym wie, bo ma z tego powodu paszport niemiecki, tak jak jego żona i
dzieci, a babcia go utrzymywała z renty niemieckiej dziadka, którą jako żołnierzowi
Wehrmachtu wypłacali Niemcy. Donald będąc pod silnym wpływem babci, poznał polski język
dopiero w szkole podstawowej, dlatego dzieci w szkole nazywali go Szkopem, Szwabem,
Folksdojczem, co słychać i czuć po jego wysławianiu się, ponieważ języka polskiego uczył
się w wieku 8 lat. Niemcy po cichu liczyli na powrót Rzeszy na Pomorze. Nie wyszło i
musiał się, Donek zacząć uczyć języka polskiego.

Jego wrogość do Polski, do Polaków dało się zauważyć już w niepodległej Polsce.
W czasie obrad II Kongresu Kaszubskiego w dniach 12 - 14 czerwca 1992 r w Gdańsku, w Domu
Technika przy ul. Rajskiej 6 Donald Tusk, jako wiceprzewodniczący Zrzeszenia Kaszubsko
– Pomorskiego, 13 czerwca wygłosił programowe przemówienie p.t. Pomorska idea
regionalna jako zadanie polityczne. Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza i
Kaszub, które powinny zdaniem D.Tuska posiadać własny rząd, własny pieniądz i własne
wojsko. Przemówienie to wywołało oburzenie ks. prof. Janusza Pasierba, posłów Alojzego
Szablewskięgo i Feliksa Pieczki, a takie reprezentantów Wielkopolan i Górno-Ślązaków,
oraz wielu innych uczestników kongresu. Poseł Pieczka w odpowiedzi wygłosił
pozaprogramowe, piękne, patriotyczne kontr-przemówienie, podkreślając iż oddzielenie
Kaszub od Polski byłoby nie tylko przestępstwem wobec polskiej racji stanu, ale i wobec
interesu Kaszubów. Przypomniał też zebranym fragment hymnu kaszubskiego, który w języku
polskim brzmi: "nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Kaszub Polski" Oświadczenie uczestnika
II Kongresu Kaszubskiego, Andrzeja Marszałkowskiego, przewodniczącego Rady Naczelnej
Stronnictwa Narodowego-Organizacja Polityczna Narodu

Wcześniej, jeszcze za komuny dał upust swojej irytacji do Polski i Polaków w wywiadzie
dla tygodnika Znak. "Polskość to nienormalność, polskość wywołuje u mnie niezmiennie
odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje
barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest
ucieczka od Polski, tej ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak
często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w Krainę mitu. Sama
Brrrit / 89.206.32.* / 2011-04-06 19:49
Wszystkie powyższe wpisy dowodzą, do czego doprowadziła polityka tego, dla którego Polska to nienormalność, a" ...ucieczka od Polski, tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej...." to właśnie wynik Pana Tuska i całego zaplecza polityki. Mam przynajmniej tą satysfakcję, że na Pana nie głosowałam, bowiem znam Pana od dawna i wiedziałam do czego może Pan doprowadzić i stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że nie pomyliłam się. Współczuję jednak moim Rodakom, którzy na Pana nieświadomie zagłosowali a teraz - dają wyraz swojego słusznego niezadowolenia, a tych jest miliony.
paracetamus / 217.203.224.* / 2011-07-14 20:21
panie premierze gdzie ci wszyscy polacy wracajocy z zagranicy
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze

Najnowsze wpisy