Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
3w4 / 80.55.140.* / 2011-12-09 17:12
ponie premierze co pan robi premier Polska w budowie
1eex4gc5g65 / 80.55.140.* / 2011-12-09 17:10
co pan je ziemiaki a to moje ziemiaki a dotacje gdzie
ziemowit 12 / 46.186.81.* / 2012-02-18 10:01
ciekawi mnie kto wypowiada sie na tym forum ,napewno ci którzy za p.Tuskiem głosowali ale ich własny premier urzadził aż "piszczą"
No z czegos te nagrody trzeba płacić.
Maja szczęscie ci poplecznicy Tuska co im PIS dał wczesniejsze emerytury.A może te trza by zabrać i popracować do 67 żeby było do końca sprawiedliwie, Jak wszyscy to wszyscy.
tajne / 80.55.140.* / 2011-12-09 16:30
jak żyć panie premierze
PUZELEK / 46.112.119.* / 2011-12-03 17:07
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Siosioooo / 79.191.72.* / 2011-11-20 19:41
Dla polityków zawsze najważniejsze było: dopchać się do 'koryta' . Może i za kadencji Pana Tuska dużo się wybudowało , ale jak wzrosło zadłużenie? PO potrafi mydlić oczy... ale po nastepnych 4(za pewne nieudolnych ) latach rządzenia polacy będą mieć naprawdę dość... W innych krajach politycy potrafią odmówić sobie jakiś zaliczek, wysokich pensji,a w Polsce?? Nie o taka POLSKĘ walczyli nasi ojcowie! Premier i rząd powinni służyć państwu i obywatelom . Polska to kraj biednych i bogatych... ludzie nie maja za co płacić rachunków, bo często nie mogą nigdzie znależć zatrudnienia, a pomoc państwa jest znikoma... Pytam się: Z czego żyć???

Nie widzę swojej przyszłości w tym Kraju, chociaż go kocham i chciałabym żyć w swojej ukochanej ojczyźnie. Jednak nie widzę żadnych perspektyw rozwoju i dalszego życia w tym bałaganie, gdzie najbiedniejszy jest 'nic wart'.

Z poważaniem 18-latka z wielkimi obawami odnośnie przyszłości....
timas / 94.78.165.* / 2011-11-20 11:25
Expose było by w porządku gdyby Premier D.Tusk powiedział by że zabiera posłom 3000zł na paliwo i mówi że każdy z posłów płaci z własnej kieszeni spore oszczędności oraz zabiera kasę na biura poselskie też każdy poseł płaci z własnej kieszeni .To by było w porządku co do obywateli Polskich i zaciskania pasa itd. a tak co się stało zabierają i tną becikowe i inne a sobie podwyżki o 1200zł posłowie podnieśli. Panie Premierze to nie fer wobec sytuacji kryzysu
NABA / 83.11.38.* / 2011-11-18 15:08
WSZYSTKO FAJNIE PANIE PREMIERZE ALE W PANA PRZEMÓWIENIU NIE USŁYSZAŁAM O CIĘCIACH I ZACISKANIU PASA PRZEZ POSŁÓW,SENATORÓW URZĘDNIKÓW O WSTRZYMANIU SIĘ Z ZAKUPAMI NOWYCH SAMOCHODÓW LAPTOPÓW .OTWIERANIU KOMISJI ZA KOMISJĄ GDZIE CIĘŻKIE PIENIĄDZE ZARABIAJĄ POSŁOWIE .NALEŻAŁO BY POZACISKAĆ PASA I W SWOIM OGRÓDKU
NNNNNN / 82.160.131.* / 2011-12-05 16:47
NO WLASNIE MASZ RACJE JA TEZ TAK MYSLE CZEMU ONI NIE ZROBIA NA SOBIE CIEC???A NA NICH BY POLSKA WIELE ZAOSZCZEDZILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAM DOSC SLUCHANIA PUSTYCH SLOW!!!
zoha23 / 94.78.148.* / 2011-11-19 19:47
Popieram w 100%,a jaka Irlandia w Polsce...chciałam tu wracać ale nie ma po co!!!
stena / 46.112.42.* / 2011-11-11 20:15
panie Donaldzie ile dni pan przezyje za 897 zlotych , bo ja mam tyle miesiecznie po potraceniu podatku i jeszcze macie podniesc podatki . A kazdy darmozjad z sejmu i senatu wiecej wydaje jednego dnia ,czy kidys pomyslicie o emerytach ?tak rzadzicie jakbyscie byli wieczni ale wszystkiego chleba niedacie rady zjesc na tej ziemi
KAArolina / 87.205.167.* / 2011-10-18 14:00
Panie Premierze mam na imię Karolina lat 24 jestem osoba niepełnosprawna nie mogę znaleść żadnej pracy mam trudności rozdawałam ostatnio ulotki PIS Dorna chciałam zarobić a zostałam oszukana ja i inni też wogóle firma nam nie zapłaciła a ja do jakiejkolwiek pracy chce to lekarze nie chcą mnie tak brać renty też nie otrzymuję to co ja mam w tej chwili robić chciała bym sobie życie ułozyć ale bez pracy bez pieniędzy to tego życia nie będę miała a może coś zmieniło by sie dla osób niepełnosprawnych może żeby renty dawali naprawde tym co ludzię nie chcą zatrudniać bo ja mogę chodzić i chciałabym pracować być samodzielną ale lekarze odrazu odwołują robić same badania i nie chcą przyjmować do pracy renty tez nie chcą dać bo ja mam padaczkę może Pan Premier mi zaproponuję jakąś pracę bo ja nie mam za co kupić butów na zimę a ja nie chce kraść,czy robić sobie krzywdy przez to że lekarze i pracodawcy odrzucają mnie jak śmiecia ja też chcę zyć jak każdy normalny człowiek tel:516-518-383 Proszę aby Pan Premier sie skontaktował ze mną bo ja sama nie wiem co robić mam wszystko przez to popełnić samobójstwo?
malina / 46.186.81.* / 2011-11-20 12:45
Już raz jako społeczeństwo spłącalismy długi Gierka Teraz mamy spłacać długi Tuska.Jak wy tam rządzicie.Oddajcie władzę tym którzy mają jakiś pomysł na lepszą Polskę a nie okradanie społeczeństwa.
Potraficie tylko brać grubą kasę za to durne obiecywanie.Zakłady i Stocznie pozamykane a Pan nakazuje pracę do śmierci,???
Beatka5 / 109.110.223.* / 2011-10-11 19:58
Witam,
Nie było zbyt wielkim zaskoczeniem, że Platforma Obywatelska wygrała wybory parlamentarne, takie były sondaże przewidywalne dla tej partii i się sprawdziły, więc zaskoczenia nie było, aczkolwiek gratuluję, ponieważ jako kiepski znawca polityki, bardziej podoba mi się naprawianie stosunków międzynarodowych niz ich psucie. Sąsiedzi Polski, są Polsce potrzebni, bo w kazdej chwili mogą być przydatni do współpracy międzynarodowej, jak równiez do obrony terytorialnej i pomocy z ich strony. Taką politykę stosował A. Kwaśniewski, Prawo i Sprawiedliwość szło w odwrotnym kierunku, zaś partia PO systemem naprawczym znów dązy do takich relacji jakich chciał A. Kwasniewski i chyba na tym rzecz polega, by nie obrażać sąsiadów lecz z nimi współpracowac na tyle na ile jest to mozliwe, na zdroworozsądkowych warunkach i ze zrównoważeniem. Budowanie relacji i stosunków międzynarodowych o przyjacielskim zabarwieniu jest wyższą techniką dyplomacji. Jesli chodzi o koalicję PO=Ruch Palikota, bo przypuszczalnie jest większe prawdopodobieństwo, że przy 207 mandatach, bardziej intratne byłoby dobranie 40, które dawałyby większe prawdopodobieństwo większościowe, a tym samym przegłosowania czegoś większością parlamentarną. Jednakże, ten ruch mógłby się przyczynić do obnizenia poparcia dla PO za 4 lata, a wzrostu poparcia do Ruchu Palikota. W tej chwili 10% wyborców głosowało na tę partię i jak wiadomo sa to seksualni inaczej i młodzież. Panu Palikotowi seksualni inaczej i młodzież nie popuści obietnic, bedzie dążył do legalizacji związków seksualnych inaczej i legalizacji maryśki, a co za tym idzie-wzrost poparcia. Legalizacja związków seksualnych inaczej, okej, ale będą dążyć do legalizacji adopcji w tych związach, dac paluszech, będą chcieli więcej. Legalizacja maryśki i zezwalanie jak w Holandii na jaranie skrętów, to wyrok na młodzież. Pan Palikot połachotał młodzież obietnicą, aczkolwiek z przeswiadczeniem, że nie o jego dzieci chodzi, cudze to nie jego, ale kiedys będzie mial wnuki. Partia Pana Palikota niech sobie istnieje, ale dopóki nie ma legalizacji związków seksualnych inaczej i nie widać wyrostów ze skrętami nie będzie widoczna demoralizacja społeczeństwa, a najbardziej młodzieży. jeżeli będzie legalizacja, będzie w państwie syf i już. Panie Premierze, ma Pan do wyboru koalicję z PSL lub z Ruchem Palikota, ale równiez okres przyszłych 4 lat i również należy chyba wziąć pod uwagę, co mogłoby się zdarzyć w przyszłych wyborach. Róznie może być np. Ruch Pali... kota PO. Trzeba rozsądnie oceniać obecną sytuację i przyszłą. Nie znam się na polityce:-). Pozdrawiam
anna22290 / 2011-10-11 14:39
z calego serca gratuluje panu Tuskowi i jego parti zwyciestwa dla wielu Polakow mieszkajacych poza Polska to byl cudowny moment wygraliscie i Polska bedzie mogla sie nadal rozwijac i nie bedzie osmieszana w swiecie gratuluje ; jak Panstwo utworzycie rzad ;poskromcie; Kaczynskiego TO JEST POLSKI POTWOR ;jest pan WSPANIALYM POLITYKIEM I CZLOWIEKIEM.A nna Gerlich /Niemcy/ przez 30 lat poza krajem jestem polka i przez to ze mozna bylo korespondecyjnie glosowac glosowalam i ja na Pana
zoha23 / 94.78.148.* / 2011-11-19 19:52
Prosze się tu przeprowadzić czemu nie chce Pani?Siedząc w Niemczech też tak moge pisać,nie rozumiem dlaczego takie osoby wogóle mogą glosować i za Nas decydować!!!
nk / 89.200.145.* / 2011-12-21 13:08
To czemu pani siedzi w Niemczech jeśli tak dobrze w kraju/??????????? ma pani tupet, jak ma pani dużo kasy to niech pani mi kupi meble bo niema za co??
mery 50 / 46.186.81.* / 2011-11-20 12:22
popieram Panią -niech sie tu przeprowadzi to zarobi 1000zł na rekę.Czy wtedy będzie taka szczęśliwa.
mery 50 / 46.186.81.* / 2011-11-20 12:34
Proszę zlikwidować Senat,obciąć posłom pensje i drugie tyle na prowadzenie biur w których i tak ich nie ma i nic nie robią ,diety,kanapki moga zabrać ze soba z domu.Starostwa zlikwidowac tylko wydłuzaja sprawy.NFZ nikomu nie potrzebny utrudniają prace lekarzy.,wykkończają chorych.I znajdą sie pieniądze .Nie trzeba zmuszać kkobiet do charówki do 67lat skoro tyle młodych nie ma pracy.Kreujemy chore społeczeństwo. W tej chwili są osoby na emeryturze od 55 roku życia .proszę wrócic ich do pracy.pozabierac te emerytury i do roboty jak ma byc sprawiedliwie.
Gabi120 / 83.2.42.* / 2011-10-07 20:19
Mam 11 lat a moja mama ciągle pracuje i mało zarabia nie starcza na opłacenie rachunków i na chleb powinna mieć niedziele wolną i spędzać czas ze mną bo według 10 przykazań bożych żeby dzień święty święcić.Też chce żeby pieniądze poszły na schroniska dla zwierząt i miały jedzenie i picie także ciepłe budy, osobne boksy.Należy wydać kasę na zagrożone gatunki zwierząt nie tylko w Polsce ale i również na zagraniczne gatunki zwierząt czy wie pan ile jest na całym świecie pand brunatnych tylko 5.Proszę żeby pan mnie wysłuchał.Zamiast wydać na reklamy to proszę wydać pieniądze na zwierzęta i dla ludzi którzy ciężko pracują.
rozpatrzona matka / 88.199.174.* / 2011-10-06 11:55
niemoge tego sluchac obiecujecie zlote gory a puzniej jak wygracie biednych szarakow macie gdzies porzadki zrubcie z sadam w zielonej gorze ja sie wybieram sie do prezydenta bo niemam kogo juz prosic o pomoc
ewka40 / 46.134.16.* / 2011-10-05 15:13
Panie Premierze jestem osobą samotnie wychowującą dzieci,starałam się o kredyt na mieszkanie nie dostałam bo za mało zarabiam,mieszkania komunalnego też nie dostanę bo zarabiam za dużo[czysta paranoja].Mam pytanie- kiedy wreszcie naprawdę pomożecie takim osobom jak ja ażeby miały" własny kąt"

Najnowsze wpisy