Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
korycin / 79.185.191.* / 2011-10-03 19:17
donald ty i twoj kryzys gdzie dla nas robota praca miala byc gdzie ku..... co mamy robic jak wy tumany nawet drogi nie potraficie zrobic k;;;;;;;;;;;;; mac cz.llowieku pomysl zanim cos w telewizji powiesz a potem zrobisz a zrobiłes gu..............ooooo
jn / 83.10.77.* / 2011-09-25 17:05
http://www.dawiddembinski.hpu.pl/viewpage.php?page_id=8
etiene / 213.134.167.* / 2011-09-25 15:04
A co z nami matkami niepracujacymi i opiekujacymi sie niepelnosprawnymi dziecmi. Zyjemy w nedzy glodowe zasilki nie wystarczaja na nic. Komisje uzdrawiaja dzieci po to aby odebrac swiadczenie pielegnacyje i tak od kwietnia pozostaje bez srodkow do zycia,pomocy zadnej od panstwa nie dostaje
NIE WIEM JAK / 195.116.228.* / 2011-09-24 17:40
Czy PO ,SLD czy może PIS ,ja osobiście nie odczuwam żadnej zmiana .Przed chwilką czytałam 21 pańskich postanowień zobaczymy które zostaną zrealizowane.A CZY PAŃSKA PARTIA ZOSTANIE WYBRANA MNIE NIE INTERESUJE,OSOBIŚCIE NIE ZAGŁOSUJE NA PANA ANIA NA INNĄ BANDĘ OSZUSTÓW. A WIEM ŻE CAŁA POLSKA POLITYKA TO MAFIA PONIEWAŻ MOŻNA TO WYWNIOSKOWAĆ PO SAMOBÓJSTWIE JEDNEGO Z POLITYKÓW. ALE TO WSZYSTKO WDO KRETYNÓW OSZUSTÓW I NACIĄGACZY. ALE JAK CI NIE JEST WSTYD TO ŚWIADCZY O TWOIM WYCHOWANIU I SKNERSTWIE. A MOŻE GDYBY TAK WZIĄĆ POŻĄDNIE SIĘ ZA POLITYKÓW TZN LENI NACIĄGACZY I WSTRĘTNYCH OSZUSTÓW I CHCIWYCH DEBILI WYWALIĆ ,CZYLI PRAWIE WSZYSTKICH!! NO CÓZ SZCZERZE MOWIĄĆ NIE WIEM CZY ŻYCZYĆ PANU POWODZENIE NA JAW . A CO DO PENSJI POLITYKÓW ZGADZAM SIĘ NIECH SIĘ ZMNIEJSZA DO 2 TYS. I ZOBACZYMY JAK PRZEŻYJECIE BAN
daefsgtrhretw / 94.218.3.* / 2011-09-24 13:43
Zaglosuje na Pana jezeli zmieni Pan system sadownictwa w Polsce , Sady i prokuratura powiny ponosic odpowiedzialnosc a nie byc jak Bogowie co powiedza to tak jest , ja bylem skazany za handel narkotykami a niczym nie handlowalem i tak zostalo zrujnowane moje zycie( wszystkie licencje jakie posiadalem przepadly i po co sie uczyc tyle ?? bo bylem karany i na marne lata nauki) i nigdy juz do Pl nie wroce bo nie warto w niej mieszkac !! , jezeli nie bedzie zmian to pewnie jak ja i miliony fachowcow nigdy do Polski nie wroci . W polsce zostana same staruszki z dziecmi malymi.Tylko w pOlsce mozna karac niewinych ludzi i po co tyle Policji ?? Nie widzialym w innych krajach tyle Policji co w Polsce w dodatku w innych pomaga w Polsce szkodza.To co ja pisze z tym sie zgodzi polowa Polski i kazdy kto mieszkal zagranica . Trzeba zmian bo Polska to dziki kraj i tak ze jest w Unii.
jaroooooo / 79.184.71.* / 2011-09-23 21:20
Tusk ty społeczny złodzieju doprowadzasz nas przedsiębiorców do bankructwa i niszczysz naszą ciężką prace "POLSKE".
ty i ta twoja spółdzielnia jesteście oszustami i złodziejami!!!!!!!!!!!!!!!!!
dariusman / 78.148.116.* / 2011-09-20 14:03
witam serdecznie,
Jestem jak wielu rozczarowany moze zawiedziony lub oszukany,sam juz nie jestem pewien,ale jednego z pewnoscia-dosc juz tego.
Poczytaj pan opinie i komentarze na panski temat moze cos sie obudzi w panu,mamona i slawa nie trwa wiecznie.

pozdrawiam
potrzebujaca / 81.15.177.* / 2011-09-19 08:03
bede za panem ja i moi bliscy jak pan udowodni ze moze mi pomoc mam zaleglosci na czynszu 1000 zl
karl-gustav / 62.101.43.* / 2011-06-11 20:02
Czytajac niektore posty wrecz chamskie, obrazajace Donalda Tuska dlatego ze jest premierem, zastanawiam sie nad niektorymi z Was do kogo te pretensje? Czy to Donald Tusk jest Waszym pracodawca? w firmie, ze macie pretensje o zarobki?. Miejcie pretensje do Waszych pracodawcow to oni wam placa i Was wyzyskuja. Mnie nie podobala sie placa w Polsce, i w wieku 50 lat wyjechalem do Szwecji, musialem sie uczyc szwedzkiego, i mam dobrze, Ale narzekaliscie na PRL, narzekacie na Tuska, narzekacie na wszystkich. A kosciolek katolicki na Was zeruje a wy jak stado baranow dajecie sie strzyc.!
karl-gustav / 62.101.43.* / 2011-06-11 19:48
Bravo-Drogi Premierze Donaldzie. Tylko Ty sie liczysz na scenie politycznej w kraju. Niewyobrazam sobie kacza partie u wladzy. Wtedy bym nie wrocil ze Szwecji. POZDRAWIAM. Jacek ze Szwecji
danuta wawro / 83.31.4.* / 2011-05-28 23:11
Próbuję już któryś raz wysłać wiadomość moje jedno pytanie za ile pan ''''szanowny premierze sprzedał nasz gaz łupkowy' zadaję to pytanie i nie mogę go wysłać bo ciągle mam jakieś problemy sieci już wszystko Pan wysprzedał a jak się będzie nazywał kraj w którym mam wychowywać moje dziecko BO SPRZEDAJESZ CO NASZE może sprzedaj swoje i tych panów z tych gabinetów na pewno się polepszy.Może Pan zacznie żyć za 1400. Też się pośmieję
anna22290 / 2011-10-11 14:53
przeciez to pytanie jest bez sensu czlowieku tu na tym etapie Rydzyka i Kaczynskiego ZNAWCOW WSZYSTKIEGO I NICZEGO wydobycie gazu lupkowego nie mowiac o sprzedarzy moze wchodzic w gre po badaniach i przedewszystkim musi byc gospodarczo oplacalny ,zalezy od bardzo wielu czynnikow nie badz glupim polaczkiem
Polak_2011 / 194.88.224.* / 2011-05-10 19:05
Weź się w końcu do roboty!

Biedni nie mają za co żyć, studenci też.
Każdy polityk jest taki mądry, ale nic nie potrafi zrobić. Wszystko bierze tylko dla siebie.
Zamiast żreć się między sobą, powinniście zacząć działać dla dobra naszej kochanej Polski.

Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, ale wstydzę się za nasz RZĄD!
Halina Bryła / 88.220.106.* / 2011-05-08 09:52
Halina Bryła
Panie premierze kto wydał takie zażądzenie ze ludzie niemoga brac w banku pożyczek jesli niema 1300zł na osobe
Jestesmy oboje z mężem emerytami ja jestem inwalidą pierwszej grupy mąz ma tylko emeryture ja niemam nic odmuwiono nam w Banku kredytu na zakup opału
W takiej sytuacji jak ja jest tysiące a nawet dziesiątki tysięcy emuerytow
zoha119 / 62.61.45.* / 2011-05-07 20:38
Skatowali 15-latka do nieprzytomności - film z ulicy,Tusk zajmij sie tym co masz a nie lansem przed wyborami!!!!!!!!!!Tylko obiecanki,dramat!
rozżalona / 83.19.9.* / 2011-05-06 15:47
Proszę o interwencję i zainteresowanie się ile realnie zarabiają Polacy. Jesteśmy w Uni od 6 lat a zarabiamy najmniej. Może warto wziąć przykład z Niemiec, tam ludziom żyje się b. dobrze stać ich na zatrudnienie ludzi z innych krajów . Jak ma być dobrze w kraju jeżeli ludzie klepią biedę. Tylko jednostkom żyje się dobrze, zwłaszcza tym co przy władzy. Jak wyżyć jeżeli zarabia się 1200,00 zł. netto i ma się na utrzymaniu rodzinę - tak płacą starostowie w Urzędach Pracy i jeszcze straszą zwolnieniami. Zarabiamy tak jak 10 lat temu, aż płakać się chce. Wsztystko podrożało tylko nasze pensję stoją w miejscu. Gdzie ten obiecany dobrobyt . Chcemy być szczęśliwi w naszym karaj, dobrze zarabiać by było nas stać na godziwe życie, ale żaden żąd o to nie dbał . 30Młodzi uciekają bo nie mają żadnych perspektyw. Nie długo zostanie w tym kraju tylko rząd, emeryci i kibole.
anna22290 / 2011-10-11 14:48
ja mieszkam w Nimczech od 30 lat kryzys dopadl wszystkie panstwa tu ludzie tez zarabiaja roznie i rozny jest ich poziom zycia co jest duzo wieksze to pomoc socjalna

Najnowsze wpisy