Forum Forum dla firmOprogramowanie

oprogramowanie dla własnej firmy

oprogramowanie dla własnej firmy

juzefa / 149.156.124.* / 2008-06-16 20:48
Zdaję sobie sprawę, że pewnie już taki temat się pojawił. Nie za bardzo mogę go znaleźć w tym gąszczu skomplikowanych dla mnie spraw. A więc, jak się przedstawia sprawa z oprogramowaniem dla firmy. Dokładniej chodzi mi o to, czy jak kupię system operacyjny to czy będę mogła go zainstalować na 3 komputerach czy trzeba będzie zapłacić za 3 sztuki????
Wyświetlaj:
De_Iete / 2017-11-02 14:54
Wszystko kwestia licencji samego oprogramowania. abcFaktury zaczyna się od darmowej licencji, ale jest przygotowany tylko na jedno stanowisko. mpFaktura czy mpFirma posiada licencję "PER" użytkownik co oznacza możliwość instalacji na dowolnie wielu komputerach natomiast w jednym czasie (przy wykupionej jednej licencji) może pracować tylko jedna osoba.
marekkmiecik / 2017-10-31 16:06
windowsy zazwyczaj maja licencje na jeden komputer... w ogole teraz do laptopow nie zalacza sie oryginalnych plyt windowsow tylko trzeba robi samodzielnie kope zapasowe windowsa - co oznacza, ze jest ten system wgrany od nowosci na komputer i nie uzyjesz go na paru kompach. Nie wiem jak stare licencje. Do nowych popytaj czy nie maja jakis wersji dla 3 licencji lub wlasnie OPEN
Greendesign08 / 2008-06-20 14:10
Witam.Polecam systemy operacyjne z rodziny Linux np. openSuse , Ubuntu , Xubuntu.
Systemy możesz zainstalować na dowolnej liczbie komputerów , dostępne są za darmo ,
większość oprogramowania jest darmowa, szybko rozwijana, na otwartych licencjach,
dostępne są między innymi pakiety biurowe, programy graficzne, CRM, programy pomagające w prowadzeniu firmy np. do faktur, DTP i wiele innych.
hadForex / 2008-06-16 21:25
Musisz mieć licencje na 3 komputery. Ale jest bardzo dobra i tania alternatywa, oprogramowanie opensuse.

Najnowsze wpisy