Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Optymistyczna prognoza analityków dla Polski

Optymistyczna prognoza analityków dla Polski

Money.pl / 2010-12-16 07:14
Komentarze do wiadomości: Optymistyczna prognoza analityków dla Polski.
Wyświetlaj:
bopaw / 213.17.138.* / 2011-01-28 12:36
Mimo największego kryzysu światowego od lat 30 stych, mamy w Polsce spokuj i rozwój. Powodów jest wiele ale na pewno min. to że D. Tusk jest inteligentnym, kulturalnym, cywilizowanym człowiekiem. Na szczęście nie wdaje się w polemikę z dołami typu mochery, pisuary ...
EURO STUDENT / 2010-12-16 07:14
Co ma wspólnego prognoza gospodarki Polski z RUDYM ZŁODZIEJEM tuskiem? Skoro okrada nas z pieniędzy na podatki to on jest PEDAŁEM (od roweru) który hamuje rozwój gospodarki.

PRACUJĄ POLACY a tusk tą pracę nam utrudnia.
zbyszek52 / 46.112.236.* / 2010-12-16 09:52
A ja robię swoje. Już nie dam się nabrać jak dwa lata temu, kiedy zamiast zainwestowac to się zawahalem po tym jak pisowska swolocz wieszczyla kataklizm gospodarczy. Gdyby tylko ja, to male piwo. Nikt nie jest w stanie określić jakie wtedy straty poniosla gospodarka.
EURO STUDENT / 2010-12-16 11:56
a możesz konkretniej tak jak u mnie przykład podatków... ?
zbyszek52 / 46.112.236.* / 2010-12-16 15:40
Konkretów nie będzie. Pamiętaj tylko jedno. To nie pozostaje bez wplywu na gospodarkę jak politycy dla celów politycznych straszą ludzi kataklizmem. Jeśli się nawet nie wierzy w takie klamstwa to niepokój jest zasiany. Psychologia w finansach odgrywa ogromną rolę. A co robil PIS no to mimo uwielbienia dla nich powinieneś pamiętać.
i Vatem ich! / 87.118.126.* / 2010-12-16 12:16
najwyraźniej potrzebny jest rozjemca. Otóż drogi studencie, ów uroczy dyskutant, już dwa lata temu miał zamiar zainwestować w pampersy, bowiem fakt rządów "oszołomów" doprowadził go do permanentnej sraczki. Dzielnie zaciskał zęby i sukcesywnie odwadniał się. Teraz jest skłonny podjąć zaniechane wcześniej ryzyko inwestycyjne, a to dla tego, że Donki wypluwa z siebie pianę optymistycznego jazgotu. Zaopatrzony w ten niezbędny gadżet, ruszy się w końcu z przed neta i pierwszy raz wyjdzie z bloku. Nie uznałbyś to za sukces inwestycyjny?
zbyszk52 / 46.112.236.* / 2010-12-16 15:29
Komu potrzebny rozjemca z plytką czy może nawet chorą wyobraźnią?
Chyba nikomu. Zamiast pomóc napawa troską. Każdy czlowiek zasluguje na chrześcijańskie milosierdzie. Szczególnie w adwencie.

Najnowsze wpisy